Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
Η πρώην δήμαρχος δεν έχει αποδείξει απολυτως τίποτα.
Ξέρεις, διαφωνώ.
Όχι γιατί έχει αποδείξει κάτι που μας ωφέλησε...
Αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ έχει αποδείξει πολλά για την πάρτη της...

Αντιθέτως οι ενέργειές της είναι καιροσκοπικές, πάσχουν απο έλλειψη σχεδιασμού και δε δείχνουν φυσικά ούτε όραμα αλλα ουτε και κατανόηση βασικών διεθνών παραμέτρων.
Τωρα να με συμπαθάς, αλλά αυτό είναι ξύλινο!

Ο ζωρζ δεν ειναι παράδειγμα πετυχημένου υπεξ.
Μα αυτό που σου έλεγα είναι ότι ενώ (προφανώς) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, δεν το καταλάβαμε τόσα χρόνια. Είναι η θέση τέτοια.

Ενδεχομένως όμως να ειναι καλύτερος απο την πρώην δήμαρχο.
Μάλλον θ αστειεύεσαι.


Κοίτα ρε γαμώτο μου που κατάντησα:

:headbang: Να :uglystupid: υπερασπίζομαι :jerking: τη :think: Ντόρα! :S
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Αφιερωμένο-Γιατί η Δράση πάντα δημιουργεί Αντίδραση, μερικές φορές δε Απρόβλεπτη-
Στα Αδέλφια απο την Κρήτη

[youtube=425,350]GUViTvyLanY[/youtube]

Καλά, μόλις τώρα το είδα και κατουρήθηκα στα γέλια λέμε.
Είναι απίστευτοι αυτοί οι σχιζιφρενείς μαυροφορεμένοι με τις κουκούλες (ζήλεψαν μάλλον τους κουκουλοφόρους δοσίλογους της κατοχής), οι ζωσμένοι με τα αλβανικά καλάσνικοφ.
Και εννοείται, ο βλαχομπαρόκ συνδυασμός του Κουφοντίνα με την μαστούρα Ζωνιανών και τον άγιο Ονούφριο (ή όποιος άλλος άγιος είναι στο εικόνισμα, δεν φαίνεται καλά) θα ταρακουνήσει τις συνειδήσεις στην Ευρώπη!
Ο Ταμτάκος και ο Στάθης Ψάλτης λείπουν μόνο απ' αυτή τη σουρρεαλιστική καμπάνια!
Εμπρός Ελλάδα, πάμε γερά, τα Γαυγάμηλα είναι κοντά!

Υ.Γ. 1  Που είναι ο str81977 να μας στηλιτεύσει την παράνομη οπλοκατοχή;

Υ.Γ. 2  Μου έλειψε ως μουσική υπόκρουση το "Που να' ναι ο ίσκιος σου Θεέ", με την Κλειώ Δενάρδου. Εμφανές λάθος της παραγωγής. Να διορθωθεί πάραυτα.





 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ξέρεις, διαφωνώ.
Όχι γιατί έχει αποδείξει κάτι που μας ωφέλησε...
Αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ έχει αποδείξει πολλά για την πάρτη της...
Τωρα να με συμπαθάς, αλλά αυτό είναι ξύλινο!
Μα αυτό που σου έλεγα είναι ότι ενώ (προφανώς) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, δεν το καταλάβαμε τόσα χρόνια. Είναι η θέση τέτοια.
Μάλλον θ αστειεύεσαι.


Κοίτα ρε γαμώτο μου που κατάντησα:

:headbang: Να :uglystupid: υπερασπίζομαι :jerking: τη :think: Ντόρα! :S

Ναι!!! Και εισαι και Moderator
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Καλά, μόλις τώρα το είδα και κατουρήθηκα στα γέλια λέμε.
Είναι απίστευτοι αυτοί οι σχιζιφρενείς μαυροφορεμένοι με τις κουκούλες (ζήλεψαν μάλλον τους κουκουλοφόρους δοσίλογους της κατοχής), οι ζωσμένοι με τα αλβανικά καλάσνικοφ.
Και εννοείται, ο βλαχομπαρόκ συνδυασμός του Κουφοντίνα με την μαστούρα Ζωνιανών και τον άγιο Ονούφριο (ή όποιος άλλος άγιος είναι στο εικόνισμα, δεν φαίνεται καλά) θα ταρακουνήσει τις συνειδήσεις στην Ευρώπη!
Ο Ταμτάκος και ο Στάθης Ψάλτης λείπουν μόνο απ' αυτή τη σουρρεαλιστική καμπάνια!
Εμπρός Ελλάδα, πάμε γερά, τα Γαυγάμηλα είναι κοντά!
Υ.Γ. 1  Που είναι ο str81977 να μας στηλιτεύσει την παράνομη οπλοκατοχή;
Υ.Γ. 2  Μου έλειψε ως μουσική υπόκρουση το "Που να' ναι ο ίσκιος σου Θεέ", με την Κλειώ Δενάρδου. Εμφανές λάθος της παραγωγής. Να διορθωθεί πάραυτα.

Μάλλον δεν θα ένοιωθες και τόσο άνετα να τους τα πεις απο κοντά όλα αυτά
τζάμπα μάγκα ψευτρι
 

Sverige1975

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
43
Like
1
Πόντοι
0
  Eγω το πρόβλημα  το βλέπω ότι είναι οι ΗΠΑ...

  1)  Εχουν μετατρέψει το ΝΑΤΟ σε δικό τους μπακαλικο..

 
  2)  Διαλύσαν  τα Βαλκάνια  ανενόχλητοι..


  3)  Θα εκμεταλευτουν Κοσοβάρους ...Σκοπιανούς  ..και θα τους φτυσουν μετά απο χρόνια..

  4)  Βρήκαν μια ΕΕ ημιπαράλυτη και  πιέσαν  για  την εισδοχή των Ανατολικών στην ΕΕ

        με αποτέλεσμα να γίνει η ΕΕ λαστιχο ...και μπάχαλο..
        (Πολωνοί , Εσθονοί, ..κτλ  Κωλογλύφτες των ΗΠΑ..)


  5)  Ντε-Γκωλ δεν εχουμε...και Ο Σαρκοζί μου φαινεται λίγος..

     
   
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ξέρεις, διαφωνώ.
Όχι γιατί έχει αποδείξει κάτι που μας ωφέλησε...
Αλλά ΣΙΓΟΥΡΑ έχει αποδείξει πολλά για την πάρτη της...

Μέχρι τώρα ο,τι έχει κάνει, έχει γινει με τη βοήθεια του μπαμπά. Ο οποίος όταν δει τα σκούρα βγαίνει και δίνει χρησμούς. Οσον αφορά στο πόσο έχει ωφεληθεί η ίδια, αυτό θα κριθεί απο το εαν θα γίνει πρωθυπουργός. Ενας πολιτικός για να ειναι πετυχημένος πρέπει ή να έχει όραμα ή να είναι εξαιρετικός στη διαχείριση. Δεν ειναι τίποτε απο τα 2 - αυτή τη στιγμή, για μένα τουλάχιστον (που όπως είπαμε δε σημαίνει και πολλά) είναι απλά η κόρη του μπαμπά της. Οποτε αποφάσισε να βγει μπροστά, έκανε πατάτα.

Μα αυτό που σου έλεγα είναι ότι ενώ (προφανώς) ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ, δεν το καταλάβαμε τόσα χρόνια. Είναι η θέση τέτοια.

Μα ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Γιατι ειναι η θέση τέτοια; Ολες οι θέσεις είναι καπως. Εδωσε το στίγμα της; Εκανε αλλαγές; Εδειξε οτι κινείται βάσει σχεδιασμού; Εδωσε την εντύπωση ότι δημιουργεί εξελίξεις αντί να τις ακολουθεί; Ισα ισα, αυτή η θέση προσφέρεται για πολλά. Ειναι όμως για πολύ καλούς. Εδω οι μέτριοι εκτίθενται πολλαπλώς. Οι ενδείξεις έχουν αναφερθει

Μάλλον θ αστειεύεσαι.

Δεν ξέρω. Στην αρχή ναι το είπα για πλάκα. Μετά όμως σκέφτηκα...γιατί ειναι καλύτερη η πρώην δήμαρχος; Οχι σοβαρά, ποια επιτυχία σημείωσε; Ποια αναδιοργάνωση έκανε στο υπουργείο; Πως απέδειξε οτι χειρίζεται επιτυχώς τη διαθέσιμη πληροφορία; Τελικά, δεν κάνω πλάκα.


Κοίτα ρε γαμώτο μου που κατάντησα:

:headbang: Να :uglystupid: υπερασπίζομαι :jerking: τη :think: Ντόρα! :S

Κανείς δεν ειναι τέλειος.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μάλλον δεν θα ένοιωθες και τόσο άνετα να τους τα πεις απο κοντά όλα αυτά
τζάμπα μάγκα ψευτρι
Για φοβισμένους κουκουλοφόρους που ΚΩΛΩΝΟΥΝ να μας δείξουν το προσωπάκι τους λες;
Και μετά το παίζουνε και πολέμαρχοι;
Δικαίωμά σου να τους υπερασπίζεσαι (εσύ εκτίθεσαι άλλωστε), δικαίωμά σου και να παραμένεις ΚΟΤΑ και να μη μας λες ΑΝ, ΠΟΣΟ και ΠΟΥ υπηρέτησες.
Δεν εκπλήσσομαι φυσικά, με τέτοια θρασύδειλα πρότυπα που έχεις.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Σε πάω το εξής στοίχημα.
Αν αποδειχτεί ότι έχω υπηρετήσει κανονικότατα την θητεία μου και μάλιστα στα σύνορα.
Θα μας πεις με την ίδια αποδεικτική διαδικασία τον εργοδότη σου;
Αλλιώς σε ξαναλέω Κότα Λυράτη.
Ψευτρις είσαι ουτως ή άλλως
Τον χαρακτηρισμό τον έχεις κερδίσει με το σπαθί σου απο 17/03

Είναι φανερό ότι έχεις σοβαρότατο πρόβλημα μνήμης ψευτρι
Μην σταματάς την αγωγή και λες τις ίδιες βλακείες.
Η κόψε ότι παίρνεις και σε χαλάει τόσο
Πρέπει να επαναλαμβάνουν και άλλοι πανομοιότυπα ποστ?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Είναι φανερό ότι έχεις σοβαρότατο πρόβλημα μνήμης ψευτρι
Μην σταματάς την αγωγή και λες τις ίδιες βλακείες.
Η κόψε ότι παίρνεις και σε χαλάει τόσο
Πρέπει να επαναλαμβάνουν και άλλοι πανομοιότυπα ποστ?
Πόσο μαλάκας πρέπει να είναι κάποιος για να βάζει ...βιβλιογραφία τον εαυτό του;
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Σου υπενθυμίζω την ξεφτίλα σου ψευτρι
Ακόμη περιμένω.
Και κάθε φορά που ποστάρεις τις ίδιες καραμέλες θα ποστάρω και γω τις προκλήσεις που δεν έχεις τα φρύδια να πάρεις.
Αλλα ποιος έχασε την αξιοπρέπεια του να την βρεις εσύ...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σου υπενθυμίζω την ξεφτίλα σου ψευτρι
Ακόμη περιμένω.
Και κάθε φορά που ποστάρεις τις ίδιες καραμέλες θα ποστάρω και γω τις προκλήσεις που δεν έχεις τα φρύδια να πάρεις.
Αλλα ποιος έχασε την αξιοπρέπεια του να την βρεις εσύ...

Οκ.
Αρνείσαι σταθερά, εσύ ο πολέμαρχος του ελληνισμού, και θαυμαστής των εκ Ζωνιανών μαστουρωμένων ελληναράδων, να μας πεις ΑΝ, ΠΟΤΕ, ΠΟΣΟ και ΠΟΥ υπηρέτησες.
Αν η θητεία σου ήταν τίτλος τιμής για σένα, δεν θα μας την έκρυβες τόσο επιμελώς και με τόσο σπασμωδικό τρόπο.
Τέλος λοιπόν και για σήμερα.
Πως το είπες χτες;
Α, ναι, σε παραδίδω στη "χλεύη" του σάιτ, κοτούλα λυράτη και καμαρωτή.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Σε πάω το εξής στοίχημα.
Αν αποδειχτεί ότι έχω υπηρετήσει κανονικότατα την θητεία μου και μάλιστα στα σύνορα.
Θα μας πεις με την ίδια αποδεικτική διαδικασία τον εργοδότη σου;
Αλλιώς σε ξαναλέω Κότα Λυράτη.
Ψευτρις είσαι ουτως ή άλλως
Τον χαρακτηρισμό τον έχεις κερδίσει με το σπαθί σου απο 17/03

 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Μέχρι τώρα ο,τι έχει κάνει, έχει γινει με τη βοήθεια του μπαμπά. Ο οποίος όταν δει τα σκούρα βγαίνει και δίνει χρησμούς. Οσον αφορά στο πόσο έχει ωφεληθεί η ίδια, αυτό θα κριθεί απο το εαν θα γίνει πρωθυπουργός. Ενας πολιτικός για να ειναι πετυχημένος πρέπει ή να έχει όραμα ή να είναι εξαιρετικός στη διαχείριση. Δεν ειναι τίποτε απο τα 2 - αυτή τη στιγμή, για μένα τουλάχιστον (που όπως είπαμε δε σημαίνει και πολλά) είναι απλά η κόρη του μπαμπά της. Οποτε αποφάσισε να βγει μπροστά, έκανε πατάτα.

Μα ειλικρινά δεν καταλαβαίνω. Γιατι ειναι η θέση τέτοια; Ολες οι θέσεις είναι καπως. Εδωσε το στίγμα της; Εκανε αλλαγές; Εδειξε οτι κινείται βάσει σχεδιασμού; Εδωσε την εντύπωση ότι δημιουργεί εξελίξεις αντί να τις ακολουθεί; Ισα ισα, αυτή η θέση προσφέρεται για πολλά. Ειναι όμως για πολύ καλούς. Εδω οι μέτριοι εκτίθενται πολλαπλώς. Οι ενδείξεις έχουν αναφερθει

Δεν ξέρω. Στην αρχή ναι το είπα για πλάκα. Μετά όμως σκέφτηκα...γιατί ειναι καλύτερη η πρώην δήμαρχος; Οχι σοβαρά, ποια επιτυχία σημείωσε; Ποια αναδιοργάνωση έκανε στο υπουργείο; Πως απέδειξε οτι χειρίζεται επιτυχώς τη διαθέσιμη πληροφορία; Τελικά, δεν κάνω πλάκα.


Κανείς δεν ειναι τέλειος.


 Τελεια ταυτιση αποψεων,φιλε Ενφο
 Απο ντορολιζες χορτασαμε
 Αμα κλεισει το καπακι του ξυλινου παλτου(του τελευταιου...) ο μπαμπας της και δεν προλαβει να εχει γινει μεχρι τοτε πρωθυπουργος,προβλεπω να μαζευει γοπες
 Φρεσκα φρουτα
 Ο Κυριακος τι θα γινει,κλεφτης;
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
ο κυριακος θα επιστρέψει στην εθνική τράπεζα που τον ειχε βάλει ο μπαμπας του
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Καλά, μόλις τώρα το είδα και κατουρήθηκα στα γέλια λέμε.
Είναι απίστευτοι αυτοί οι σχιζιφρενείς μαυροφορεμένοι με τις κουκούλες (ζήλεψαν μάλλον τους κουκουλοφόρους δοσίλογους της κατοχής), οι ζωσμένοι με τα αλβανικά καλάσνικοφ.
Και εννοείται, ο βλαχομπαρόκ συνδυασμός του Κουφοντίνα με την μαστούρα Ζωνιανών και τον άγιο Ονούφριο (ή όποιος άλλος άγιος είναι στο εικόνισμα, δεν φαίνεται καλά) θα ταρακουνήσει τις συνειδήσεις στην Ευρώπη!
Ο Ταμτάκος και ο Στάθης Ψάλτης λείπουν μόνο απ' αυτή τη σουρρεαλιστική καμπάνια!
Εμπρός Ελλάδα, πάμε γερά, τα Γαυγάμηλα είναι κοντά!

Υ.Γ. 1  Που είναι ο str81977 να μας στηλιτεύσει την παράνομη οπλοκατοχή;

Υ.Γ. 2  Μου έλειψε ως μουσική υπόκρουση το "Που να' ναι ο ίσκιος σου Θεέ", με την Κλειώ Δενάρδου. Εμφανές λάθος της παραγωγής. Να διορθωθεί πάραυτα.

Σου έλειψα καύλα μου;
Θα έλεγες τα ίδια αν αντί για τον όσιο ονούφριο είχε τον τσε και το αίτημά τους ήταν η απελευθέρωση κάποιου ταξικού αγωνιστή;

Όσο για το ποιοι ζηλεύουν τους κουκουλοφόρους της κατοχής, δες κανα βίντεο από πορεία των τσιπρόπουλων...Τόση κουκούλα ούτε σε μάζωξη της ΚΚΚ...

Τέλος, για την παράνομη οπλοκατοχή, εννοείται ότι τη στηλιτεύω...
Εσένα προφανώς σου αρέσει να κυκλοφορεί ο κόσμος με καλάσνικωφ και μολότωφ παραμάσχαλα...
Άλλωστε εσύ δεν έχεις πει ότι σε καμια περίπτωση δεν θα κατεύφευγες στην αστυνομία για να μη θεωρεηθείς ... χαφιές;
 

gabadoo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2007
Μηνύματα
10.664
Like
2
Πόντοι
166
Σου έλειψα καύλα μου;
Θα έλεγες τα ίδια αν αντί για τον όσιο ονούφριο είχε τον τσε και το αίτημά τους ήταν η απελευθέρωση κάποιου ταξικού αγωνιστή;

Όσο για το ποιοι ζηλεύουν τους κουκουλοφόρους της κατοχής, δες κανα βίντεο από πορεία των τσιπρόπουλων...Τόση κουκούλα ούτε σε μάζωξη της ΚΚΚ...

Τέλος, για την παράνομη οπλοκατοχή, εννοείται ότι τη στηλιτεύω...
Εσένα προφανώς σου αρέσει να κυκλοφορεί ο κόσμος με καλάσνικωφ και μολότωφ παραμάσχαλα...
Άλλωστε εσύ δεν έχεις πει ότι σε καμια περίπτωση δεν θα κατεύφευγες στην αστυνομία για να μη θεωρεηθείς ... χαφιές;

  Προσεξε στρειτ..
  Εχεις αποδειξεις προχειρες γι'αυτα που λες;
  Γιατι θα κληθεις να το αποδειξεις....
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
  Προσεξε στρειτ..
  Εχεις αποδειξεις προχειρες γι'αυτα που λες;
  Γιατι θα κληθεις να το αποδειξεις....

Αν τα βρω σκούρα θα καταφύγω στη βίλα μου στη λίμνη κόμο, παρέα με τον Άθενς1...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σου έλειψα καύλα μου;
Θα έλεγες τα ίδια αν αντί για τον όσιο ονούφριο είχε τον τσε και το αίτημά τους ήταν η απελευθέρωση κάποιου ταξικού αγωνιστή;

Όσο για το ποιοι ζηλεύουν τους κουκουλοφόρους της κατοχής, δες κανα βίντεο από πορεία των τσιπρόπουλων...Τόση κουκούλα ούτε σε μάζωξη της ΚΚΚ...

Τέλος, για την παράνομη οπλοκατοχή, εννοείται ότι τη στηλιτεύω...
Εσένα προφανώς σου αρέσει να κυκλοφορεί ο κόσμος με καλάσνικωφ και μολότωφ παραμάσχαλα...
Άλλωστε εσύ δεν έχεις πει ότι σε καμια περίπτωση δεν θα κατεύφευγες στην αστυνομία για να μη θεωρεηθείς ... χαφιές;

α. Καύλα μου να λες όποιον/αν σου το επιτρέπει. Συνεννοηθήκαμε;
β. Δείξε μου ΜΙΑ έστω διαδήλωση των "Τσιπρόπουλων" (δηλαδή του ΣΥΡΙΖΑ, μην μου μιλήσεις πάλι για αναρχικούς, εσύ μίλησες για "τσιπρόπουλα") που οι διαδηλωτές ήταν κουκουλοφόροι.
γ. Υπήραξαν κουκουλοφόροι-δοσίλογοι στην κατοχή; Και αν ναι, σε ποια παράταξη ανήκαν; Στη δεξιά η στην αριστερά; Και ποια παράταξη τους χρησιμοποίησε στο πλευρό της στα δεκεμβριανά και στον εμφύλιο;
δ. Απο που εικάζεις οτι "μου αρέσει να κυκλοφορεί ο κόσμος με καλάσνικωφ και μολότωφ παραμάσχαλα"; Μήπως δεν ειρωνεύτηκα αρκούντως τους εκ Ζωνιανών μαστουρωμένους οπλοφόρους της πούτσας;
ε. Το οτι δεν καταφεύγω στην αστυνομία γαι να καταδώσω κάποιον σημαίνει οτι ντε και καλά συμφωνώ μαζί του η οτι δεν τον τον θεωρώ μαλάκα;
στ. Εσύ συμφωνείς η διαφωνείς με τους οπλοφόρους του Ψηλορείτη και το μανιφέστο τους; Πολιτικά, αλλά και θεσμικά.
ζ. Θα κατέδιδες κάποιον για πολιτικούς λόγους;
η. Έχεις δει κάποια ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΗ διαδήλωση για την "απελευθέρωση κάποιου αγωνιστή" που λες, όπου οι διαδηλωτές φοράνε κουκούλες; Μη μου πεις για τους δήθεν αναρχικούς που καίνε ΑΤΜ, όλος ο κόσμος ξέρει πια οτι συνεργάζονται ανοιχτά με τους μπάτσους.
θ. Είσαι ο todok; Δεν μου απάντησες.

Θα επιθυμούσα απάντηση στο καθένα ξεχωριστά απο τα ερωτήματά μου.
Δηλαδή, όχι μία "περιληπτική".
Ευχαριστώ.

Και μια τελευταία, έτσι για να σου σπάσω τα νεύρα:
ι.  Ποιανού κόμματος η δύναμη έχει ΥΠΕΡΤΡΙΠΛΑΣΙΑΣΤΕΙ -σύμφωνα με ΟΛΕΣ τις δημοσκοπήσεις- μέσα σε ένα εξάμηνο; Και γιατί άραγε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom