Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Ψεύτη σε τι, ρε νταή της συμφοράς;
Αφού ούτε εσύ θυμάσαι γιατί με αποκάλεσες ψεύτη, αλλιώς θα το είχες παραθέσει.
Άντε τώρα για ύπνο, οι μεροκαματιάρηδες της Λιοσίων κοιμούνται νωρίς.

Ηρεμα Παπια.  Μην ξεχνας η εργατικη ταξη παει στον παραδεισο!
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Λοιπόν αφού τα τραβάει ο οργανισμός σου τραγικέ της ζωης σε λιγα λεπτά το ποστάρω και σε παραδίδω στην χλευη των υπόλοιπων μελών.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ηρεμα Παπια.  Μην ξεχνας η εργατικη ταξη παει στον παραδεισο!
Αν δεις τα ποσοστά της εργατικής τάξης που ψηφίζουν δεξιά και ακροδεξιά, δεν θα το έλεγες μάλλον αυτό.
Και να τελειώνει το παραμύθι περί του "πάνσοφου λαού με το αλάνθαστο κριτήριο".
Σε μένα τουλάχιστον δεν πιάνει.
Αλλά σε θαυμάζω, που παρά το οτι πήρες χαμπάρι οτι ο νεαρός "Μακεδόνας" μας κάνει πλάκα, συνεχίζεις να συνδιαλέγεσαι μαζί του σαν να μην τρέχει τίποτα!        :)
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Λοιπόν αφού τα τραβάει ο οργανισμός σου τραγικέ της ζωης σε λιγα λεπτά το ποστάρω και σε παραδίδω στην χλευη των υπόλοιπων μελών.

Άκου την "χλεύη"!
Πολύ αρχαία τραγωδία βλέπεις τελικά.
Αλλά απο τριτοκλασάτες μεταφράσεις, αν κρίνω απο το εν γένει επίπεδό σου. Και απο την αγωνία σου να αποκτήσεις υπόσταση, με όποιο τίμημα.
Μακάριοι οι πτωχοί τω πνεύματι τελικά!

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Αν δεις τα ποσοστά της εργατικής τάξης που ψηφίζουν δεξιά και ακροδεξιά, δεν θα το έλεγες μάλλον αυτό.
Και να τελειώνει το παραμύθι περί του "πάνσοφου λαού με το αλάνθαστο κριτήριο".
Σε μένα τουλάχιστον δεν πιάνει.
Αλλά σε θαυμάζω, που παρά το οτι πήρες χαμπάρι οτι ο νεαρός "Μακεδόνας" μας κάνει πλάκα, συνεχίζεις να συνδιαλέγεσαι μαζί του σαν να μην τρέχει τίποτα!        :)

Χτυπησα καποια ευαισθητη χορδη με την "εργατικη ταξη"?
Τα υπολοιπα ειναι δωρεαν μαθηματα και ειναι για ολους...
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Χτυπησα καποια ευαισθητη χορδη με την "εργατικη ταξη"?
Τα υπολοιπα ειναι δωρεαν μαθηματα και ειναι για ολους...

Καμμία ευαίσθητη φλέβα, πίστεψέ με.
Θα το είδες και στο σχόλιό μου περί μεροκαματιάρηδων στη Λιοσίων.
Ο βλαξ είναι βλαξ, είτε εργάτης είτε καπιταλιστής.
"Quand on est con, on est con", που έλεγε και ο μεγάλος Μπρασσένς.    :) 
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Καμμία ευαίσθητη φλέβα, πίστεψέ με.
Θα το είδες και στο σχόλιό μου περί μεροκαματιάρηδων στη Λιοσίων.
Ο βλαξ είναι βλαξ, είτε εργάτης είτε καπιταλιστής.
"Quand on est con, on est con", που έλεγε και ο μεγάλος Μπρασσένς.    :)   

Εννοεις Quand OK? Εγω εχω ακομα καποιες ευαισθησιες με τις ταξεις.  Ο "Μακεδονας"  πηγε για υπνο απο οτι φαινεται.  Οι Σλαβοι ειναι καλοι στη παρεςα και στο ποτο αλλα δεν αντεχουν στην αγρυπνια.  Κληρονομικος εγκεφαλος ειναι αυτος που εξελιχθηκε μεσα απο ολονυχτια συμποσια!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Εννοεις Quand OK? Εγω εχω ακομα καποιες ευαισθησιες με τις ταξεις.  Ο "Μακεδονας"  πηγε για υπνο απο οτι φαινεται.  Οι Σλαβοι ειναι καλοι στη παρεςα και στο ποτο αλλα δεν αντεχουν στην αγρυπνια.  Κληρονομικος εγκεφαλος ειναι αυτος που εξελιχθηκε μεσα απο ολονυχτια συμποσια!
Ε, απο ολονύκτια συμπόσια με σλίμποβα κάτι ξέρουν και οι σλάβοι, μην τους αδικείς!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Τομίτο, θα σε περιμένω μέχρι τις 3.30.
Δεν θα το ξημερώσω κιόλας επειδή εσύ την έχεις δει απόψε Σέρλοκ Χολμς του εαυτού σου, να με συμπαθάς.
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Εννοεις Quand OK? Εγω εχω ακομα καποιες ευαισθησιες με τις ταξεις.  Ο "Μακεδονας"  πηγε για υπνο απο οτι φαινεται.  Οι Σλαβοι ειναι καλοι στη παρεςα και στο ποτο αλλα δεν αντεχουν στην αγρυπνια.  Κληρονομικος εγκεφαλος ειναι αυτος που εξελιχθηκε μεσα απο ολονυχτια συμποσια!

Εδώ είμαι ακόμα προς το παρόν!
Γεμίζω το όπλο μου σε περίπτωση που οι εθνικιστές σας σκεφτούν να περάσουν μια βόλτα από την Μακεδονία μας!!!!
Εμείς είμαστε ειρηνικός λαός απλώς την αναγνώριση του ονόματος θέλουμε μόνο!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Εδώ είμαι ακόμα προς το παρόν!
Γεμίζω το όπλο μου σε περίπτωση που οι εθνικιστές σας σκεφτούν να περάσουν μια βόλτα από την Μακεδονία μας!!!!
Εμείς είμαστε ειρηνικός λαός απλώς την αναγνώριση του ονόματος θέλουμε μόνο!
Τι λε ρε.... καλά κάνεις και το γεμίζεις ... τουλάχιστον μην έρθουμε τσάμπα πάνω..
 

alphonso

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Οκτ 2007
Μηνύματα
17.713
Κριτικές
3
Like
4.834
Πόντοι
606
Εδώ είμαι ακόμα προς το παρόν!
Γεμίζω το όπλο μου σε περίπτωση που οι εθνικιστές σας σκεφτούν να περάσουν μια βόλτα από την Μακεδονία μας!!!!
Εμείς είμαστε ειρηνικός λαός απλώς την αναγνώριση του ονόματος θέλουμε μόνο!
καλα,παιξε το πουλακι σου εσυ...
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Τι λε ρε.... καλά κάνεις και το γεμίζεις ... τουλάχιστον μην έρθουμε τσάμπα πάνω..

Θα σας σφάξουμε σαν τα αρνιά τσολίαδες του γλυκού νερού.Δεν έχετε ελπίδα.Έχουμε την μαμά Αμερική μαζί μας.Εσείς τι έχετε?
Να προσέχετε να μην χάσετε και τα λίγα που έχετε.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εσύ πρώτος με αποκάλεσες Εθνικόφρονα.
Και να μας παρουσίασεις το ποστ που κατηγορούσα τους απεργους σκουπιδιάρηδες ότι έχουν άδικο.
Αλλιώς είσαι Ψευτης.

Τα σάλια πέφτουν σε κάτι παπουδια σαν και εσένα.
Μην συνεχίζεις να χαρακτηρίζεις κόσμο, εκτίθεσαι τα μάλλα.


Λοιπόν όπως υποσχέθηκα
Και με αποδείξεις πλέον είσαι Ψευτης
Ακόμα περιμένω απάντηση από τις 17/03
Αν δεν αυτοδιαγραφείς θα το βάλω υπογραφή στο προφίλ μου με τίτλο ο Φέθρυ είναι Ψευτης.
Καληνύχτα και Καλή τύχη

 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
τσιμπάω γιατί γουστάρω να τσιμπάω και όχι να μου την λένε. και το τι είναι ελληνικό το αποφασίζω εγώ και κάποιοι άλλοι που είναι πρόθυμοι να υπερασπιστούν αυτόν τον τόπο.

δν με νοιάζει η πολιτική ... ούτως η άλλως με την πολιτική ασχολούνται οι πούστηδες... και όταν μιλάνε πολιτικοί εμένα μου ακούγονται σαν κλανιές. οι πολιτικοί δεν αποφασίζουν για την ακεραιότητα της ελλάδας ... μόνο όσοι έχουν τα @@ να κρατήσουν τον εχθρό έξω. οι πολιτικοί ψάχνουν τρόπο να σώσουν το κωλαράκι τους εν καιρό πολέμου.

και θα τσιμπάω όσο με πειράζουν... αλλά το ψάρι μπορεί να είναι τόσο μεγάλο που μπορεί να φάει τον ψαρά.

όσο προκαλλούν τόσο θα τσιμπάω.
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
τσιμπάω γιατί γουστάρω να τσιμπάω και όχι να μου την λένε. και το τι είναι ελληνικό το αποφασίζω εγώ και κάποιοι άλλοι που είναι πρόθυμοι να υπερασπιστούν αυτόν τον τόπο.

δν με νοιάζει η πολιτική ... ούτως η άλλως με την πολιτική ασχολούνται οι πούστηδες... και όταν μιλάνε πολιτικοί εμένα μου ακούγονται σαν κλανιές. οι πολιτικοί δεν αποφασίζουν για την ακεραιότητα της ελλάδας ... μόνο όσοι έχουν τα @@ να κρατήσουν τον εχθρό έξω. οι πολιτικοί ψάχνουν τρόπο να σώσουν το κωλαράκι τους εν καιρό πολέμου.

και θα τσιμπάω όσο με πειράζουν... αλλά το ψάρι μπορεί να είναι τόσο μεγάλο που μπορεί να φάει τον ψαρά.

όσο προκαλλούν τόσο θα τσιμπάω.

θα σας φάμε λάχανο ρε.Οτι σοί αρχίδια και να έχετε θα ονομαστούμε Μακεδονία και εσείς θα πάρετε τον μπούλο.Είστε απο τώρα χαμένοι.Αντε και πάνω καλά περάσαμε.Σας σπάσαμε τα αμάξια και τα μαγαζία.Δεν σας σώζει κανείς.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Θα σας σφάξουμε σαν τα αρνιά τσολίαδες του γλυκού νερού.Δεν έχετε ελπίδα.Έχουμε την μαμά Αμερική μαζί μας.Εσείς τι έχετε?
Να προσέχετε να μην χάσετε και τα λίγα που έχετε.

εμείς έχουμε αγνά ελληνικά αρχίδια... εδώ δε μας κιότεψε ολόκληρη τουρκιά 400 χρόνια θα μας κιοτέψουν οι κοκακόληδες.

Να προσέχεις ... μόνο αυτό σου λέω... πρόσεχε... γιατί αυτοί που πάλεψαν το '21 θα αναστηθούν ξανά.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom