Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66

Λοιπόν όπως υποσχέθηκα
Και με αποδείξεις πλέον είσαι Ψευτης
Ακόμα περιμένω απάντηση από τις 17/03
Αν δεν αυτοδιαγραφείς θα το βάλω υπογραφή στο προφίλ μου με τίτλο ο Φέθρυ είναι Ψευτης.
Καληνύχτα και Καλή τύχη

Είσαι πολύ νούμερο τελικά.
Απο τις 17/3 φλέγεται η καρδούλα σου να αποδείξεις οτι είμαι ψεύτης επειδή είπα οτι χαρακτήρισες άδικη την απεργία των σκουπιδιάρηδων;
Άντε και να μην το έπραξες ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΥΤΟ (βαριέμαι να ψάχνω άλλωστε, δεν είμαι Σέρλοκ Χολμς σαν και σένα).
Το πολύ πολύ -αν όντως δεν το έκανες, έχοντας όμως δεκάδες άλλες φορές ειρωνευτεί αυτούς που διεκδικούνε καλύτερες ΥΛΙΚΕΣ συνθήκες και απολαβές- να αναγνωρίσω οτι ΣΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ όντως δεν το έκανες.
Άκου απαίτηση να αυτοδιαγραφώ κιόλας! Σιγά μη σου κάνω τη χάρη! (επαναλαμβάνω, αν ΟΝΤΩΣ δεν είπες αυτό που ισχυρίστηκα).
Και δεν πα να βάλεις ότι θες στο άβατάρ σου, αν και θα σου πήγαινε καλύτερα ο Παύλος Μελάς ΜΑΖΙ με την Σόφι Έβανς.
Περιμένω όμως ακόμα την απάντησή σου αν όντως υπηρέτησες, πόσους μήνες και που, που επιμελώς αποφεύγεις.
Και άλλη μία ερώτηση ακόμα: είσαι ΥΠΕΡ των απεργιών γενικά;
Ιδού η Ρόδος λοιπόν! Άντε να σε δω!
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
θα σας φάμε λάχανο ρε.Οτι σοί αρχίδια και να έχετε θα ονομαστούμε Μακεδονία και εσείς θα πάρετε τον μπούλο.Είστε απο τώρα χαμένοι.Αντε και πάνω καλά περάσαμε.Σας σπάσαμε τα αμάξια και τα μαγαζία.Δεν σας σώζει κανείς.
παρ' το χαμπάρι... ακόμη και 100 εκ. να μαζευτείτε απο την φάρα σας... να ξέρετε ότι τουλάχιστον ένας σας περιμένει αρματωμένος.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
τσιμπάω γιατί γουστάρω να τσιμπάω και όχι να μου την λένε. και το τι είναι ελληνικό το αποφασίζω εγώ και κάποιοι άλλοι που είναι πρόθυμοι να υπερασπιστούν αυτόν τον τόπο.

δν με νοιάζει η πολιτική ... ούτως η άλλως με την πολιτική ασχολούνται οι πούστηδες... και όταν μιλάνε πολιτικοί εμένα μου ακούγονται σαν κλανιές. οι πολιτικοί δεν αποφασίζουν για την ακεραιότητα της ελλάδας ... μόνο όσοι έχουν τα @@ να κρατήσουν τον εχθρό έξω. οι πολιτικοί ψάχνουν τρόπο να σώσουν το κωλαράκι τους εν καιρό πολέμου.

και θα τσιμπάω όσο με πειράζουν... αλλά το ψάρι μπορεί να είναι τόσο μεγάλο που μπορεί να φάει τον ψαρά.

όσο προκαλλούν τόσο θα τσιμπάω.
Αφού γουστάρεις να τσιμπάς μπροστά σε έναν πιτσιρικά που κάνει πλάκα, τι να σου πω.....
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
παρ' το χαμπάρι... ακόμη και 100 εκ. να μαζευτείτε απο την φάρα σας... να ξέρετε ότι τουλάχιστον ένας σας περιμένει αρματωμένος.

Πρόσεχε με τα σταυρωτά φυσεκλίκια, θα γίνει κανένα ατύχημα.
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:     
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
παρ' το χαμπάρι... ακόμη και 100 εκ. να μαζευτείτε απο την φάρα σας... να ξέρετε ότι τουλάχιστον ένας σας περιμένει αρματωμένος.

Όσο εσείς πίνετε φραπε στις καφετέριες εμείς εκπαιδευόμαστε για μάχη.Θα σας κατακρεουργησούμε ρε.Ντροποί των αντρών είστε.
Αντί για φουστανέλες βάλτε στρινγκ καλύτερα.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ψευτάκο
Δεν θα βγαλω στην φόρα προσωπικά μου δεδομένα.
Και ούτε σε ιεροεξεταστήρια λαμβάνω μέρος.
Όλη η σειρά των μεταξύ μας πόστ το αποδεικνυει.
Και ότι δεν απάντησες στην ευθεία κατηγορία, (τι να πεις άλλωστε)
Και ότι συνεχώς χαρακτηρίζεις χωρίς νόημα
Και ΚΥΡΙΩΣ ότι δεν παραδέχεσαι τα λάθη σου.
Αν θες συνέχισε και έχω και άλλα ράμματα για την γούνα σου.
Και η υπογραφή στο προφιλ θα αλλάξει σύντομα για να δουν τα χάλια σου  ΨΕΥΤΑΚΟ ΛΑΣΠΟΛΟΓΕ
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ψευτάκο
Δεν θα βγαλω στην φόρα προσωπικά μου δεδομένα.
Και ούτε σε ιεροεξεταστήρια λαμβάνω μέρος.
Όλη η σειρά των μεταξύ μας πόστ το αποδεικνυει.
Και ότι δεν απάντησες στην ευθεία κατηγορία, (τι να πεις άλλωστε)
Και ότι συνεχώς χαρακτηρίζεις χωρίς νόημα
Και ΚΥΡΙΩΣ ότι δεν παραδέχεσαι τα λάθη σου.
Αν θες συνέχισε και έχω και άλλα ράμματα για την γούνα σου.
Και η υπογραφή στο προφιλ θα αλλάξει σύντομα για να δουν τα χάλια σου  ΨΕΥΤΑΚΟ ΛΑΣΠΟΛΟΓΕ

Το υποψιαζόμουνα.
ΔΕΝ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΣ ΛΟΙΠΟΝ, αλλιώς θα το έλεγες.
Και τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ, νεαρέ λουφαδόρε και ρίψασπι.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Εδώ είμαι ακόμα προς το παρόν!
Γεμίζω το όπλο μου σε περίπτωση που οι εθνικιστές σας σκεφτούν να περάσουν μια βόλτα από την Μακεδονία μας!!!!
Εμείς είμαστε ειρηνικός λαός απλώς την αναγνώριση του ονόματος θέλουμε μόνο!

Προσωπικα παρολο που αυτο προκαλει καποιους συμπατριωτες μου δεν εχω κανενα προβλημα με τη χρησιμοποιηση του ονοματος.  Η Ελληνικη γλωσσα εχει δωσει χιλιαδες λεξεις σ' ολο το κοσμο εδω και χιλιαδες χρονια. Στο Μακεδονια θα κολησουμε τωρα.  Για παραδειγμα θα μπορουσατε να ονομασετε το κρατος σας το Χαλιφατο της Βαγδατης . So what? Ειναι κατανοητη η αναγκη σας να δημιουργησετε ιστορια και παραδοση. Με τους Αλβανους τι θα κανετε?  Αυτοι εχουν και απο τα δυο!
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Προσωπικα παρολο που αυτο προκαλει καποιους συμπατριωτες μου δεν εχω κανενα προβλημα με τη χρησιμοποιηση του ονοματος.  Η Ελληνικη γλωσσα εχει δωσει χιλιαδες λεξεις σ' ολο το κοσμο εδω και χιλιαδες χρονια. Στο Μακεδονια θα κολησουμε τωρα.  Για παραδειγμα θα μπορουσατε να ονομασετε το κρατος σας το Χαλιφατο της Βαγδατης . So what? Ειναι κατανοητη η αναγκη σας να δημιουργησετε ιστορια και παραδοση. Με τους Αλβανους τι θα κανετε?  Αυτοι εχουν και απο τα δυο!

Αδέρφια μας οι Αλβανοί δεν έχουμε πρόβλημα μαζί τους.Χαίρομαι πάντως που υπάρχουν δημοκρατικές απόψεις σαν την δική σου.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Και τα υπόλοιπα τα ακούω βερεσέ, νεαρέ λουφαδόρε και ρίψασπι.

ψευτάκο-λασπολόγε
δεν είχα άλλη απαίτηση απο σένα άλλωστε
κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
όπως με τα σάλια για το Σοφάκι.
Καληνύχτα ψευτάκο
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
ψευτάκο-λασπολόγε
δεν είχα άλλη απαίτηση απο σένα άλλωστε
κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια
όπως με τα σάλια για το Σοφάκι.
Καληνύχτα ψευτάκο
Και σάλια για το "Σοφάκι" σου φεύγανε, ΚΑΙ δεν υπηρέτησες, καθότι κωλώνεις να μας το αποδείξεις, ως γνήσια κοτούλα.
Άσε τα σάπια, λιγουράκο.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Αδέρφια μας οι Αλβανοί δεν έχουμε πρόβλημα μαζί τους.Χαίρομαι πάντως που υπάρχουν δημοκρατικές απόψεις σαν την δική σου.

Σλαβοι και Αλβανοι αδελφια? Γι' αυτο σκοτωνοσασταν πριν 5 χρονια ακριβως εξω απο τα Σκοπια?  Το Κοσοβο θα το αναγνωρισετε αδελφια? Και η μαμα Αμερικη ποιους αγαπαει πιο πολυ? Χα!
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σλαβοι και Αλβανοι αδελφια? Γι' αυτο σκοτωνοσασταν πριν 5 χρονια ακριβως εξω απο τα Σκοπια?  Το Κοσοβο θα το αναγνωρισετε αδελφια? Και η μαμα Αμερικη ποιους αγαπαει πιο πολυ? Χα!
Πολλοί τσιμπάτε τελικά! 
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Αδέρφια μας οι Αλβανοί δεν έχουμε πρόβλημα μαζί τους.Χαίρομαι πάντως που υπάρχουν δημοκρατικές απόψεις σαν την δική σου.
Ρεεε λέμε δν γίνεται να ονομαστείτε Μακεδονία. πως το λέμε .... είναι Registered Trademark Of Greece. χωνέψτε το. και μετά κάνε τε τουμπεκί και εσείς και όλοι οι αντίζηλοι μας. Πώς την είδατε όλοι Έλληνες; Τι σπυρί είστε εσείς στον κώλο;
Αν είστε αδέρφια με τους αλβανούς καλά κάνετε... να ενσωματωθείτε με τους αλβανούς να αποκτήσετε και όνομα που δεν έχετε να μαζευτεί και η οικογένεια υπο την ίδια στέγη.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
για πες εσύ τι υπάρχει πίσω από αυτόν που υποτίθεται ότι είναι ξένος και γράφει μια χαρά ελληνικά;
Είναι απλώς ένας έλληνας πιτσιρικάς που σπάει πλάκα να σας βλέπει να του απαντάτε οτι θα τον πολεμήσετε αρματωμένοι κλπ.
Τόσο πολύ φιλοσοφία θέλει;
Σε άλλο θρεντ πριν μια ώρα, τα ξαναέκανε πουτάνα λέγοντας οτι οι έλληνες την έχουνε μικρή.
Αν γουστάρεις να τσιμπάς λοιπόν, τσίμπα όσο θες.
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
και εγώ πιτσιρικάς είμαι αλλά φαίνεται να έχω ποιο μεγάλα @@ από αυτόν που κάθεται και κοροϊδεύει σε τόσο σοβαρά θέματα ανεξάρτητα αν είναι σε φορουμ ή όχι. πλάκα δεν κάνεις με τέτοια πράγματα... αλλά όταν θα του κάνουν τον κώλο γεώτρηση οι αλβανοί και οι άλλοι θα έρχεται και θα ζητάει υποστήριξη. ρε ουστ.... ουστ πουστ..
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
για πες εσύ τι υπάρχει πίσω από αυτόν που υποτίθεται ότι είναι ξένος και γράφει μια χαρά ελληνικά;

Γιατι ρε Τσολια ειναι πιο ευκολο να γραφεις Ελληνικα παρα Σλαβικα. Βλεπεις ο Κυριλος και ο Μεθοδιος Ελληνες οντες τους φταξιανε ζορικο αλφαβητο και γιαυτο και οι περισοτεροι το παρατησαν εκτος απο Σερβους, "Μακεδονες", Βουλγαρους και Ρωσους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom