Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

GreekMacedon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Πάμε πάλι για τον καρνάβαλο FETHRY...Είχα γράψει αλλά ως τρόμπας που εισαι 'Η ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ή ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ...
"Και τυγχάνει να έχω και παππούδες και προπαππούδες που ΠΕΘΑΝΑΝ για να βρεθεί αλλά και να παραμείνει η Μακεδονία στην Ελλάδα"
Οι δικοί σου οι παππούδες τι έκαναν ακριβώς για την Μακεδονία που τους έχουμε και υποχρέωση;Μήπως ήταν τίποτα κομμουνιστές που έστησαν κώλο στον Τίτο για  να φτάσει αυτός στη θάλασσα;
Ξέρεις στην Ελλάδα εκτός από 10% ΣΤΑΛΙΝΙΚΟΥΣ και 2% ΧΙΤΛΕΡΙΚΟΥΣ ... υπάρχουν και ΕΛΛΗΝΕΣ σκέτο που ΑΡΝΗΘΗΚΑΝ να σκοτώσουν ΕΛΛΗΝΕΣ για λογαριασμό του κόμματος ή της αστυνομίας. Η Ελλάδα ΑΝΗΚΕΙ σε αυτούς και όχι στους κόκκινους ή μαύρους προδότες και ρουφιάνους.Επειδή ΔΕΝ ξέρεις για την οικογένειά μου ΜΗΝ αναφέρεσαι σ'αυτήν όπως κι εγώ ΔΕΝ αναφέρομαι στο αν η ΜΑΝΑ σου το παίρνει από το αφεντικό της. Το ότι έτυχε να μιλήσουμε στο bourdela.com ΔΕΝ σημαίνει ότι πρέπει να ανεχόμαστε της κάθε πουτανας τον γιο να μας κρίνει. Δεν σε ξέρω και σ' εχω γραμμένο στα αρχίδια μου. Και βγάλε το ποντίκι από τον κώλο σου και μίλα σαν ανθρωπος αν καταφέρεις ΠΟΤΕ σου να γίνεις.
Εγω ως Μακεδόνας βρέθηκα στο παρόν Thread που μιλαέι για την Μακεδονία...εσύ ΤΙ ΑΚΡΙΒΩΣ ΚΑΝΕΙΣ ΕΔΩ ... πέρα από τον καραγκιόζη;
Αυτά ... σας χαιρετώ... τους υπόλοίπους εννοώ...
ΜΗΝ απαντήσεις άσκοπα ΔΕΝ θα ξαναμπω εδώ μέσα. Αν οι υπόλοιποι σε ανέχονται να το παίζεις  φωστήρας και  μαγκάκος ενώ τα σκατωμένα σου βρακάκια τα πλένει ακόμα η μανούλα... εγω δεν μπορώ να παρέμβω.
Καλή συνέχεια και καλό κουράγιο με τους τύπους τύπου FERTHY ...
Για την Μακεδονία ας μιλάνε οι Μακεδόνες κι όχι οι προδότες κι οι ρουφιάνοι
[URL unfurl="true"]http://macedonia-greece.blogspot.com[/url]
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Φέθρυ σε έχω αποκαλέσει δημοσίως ψευτη και το έκανες γαργάρα.
Το ξανακάνω.
Σε περιμένω.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Εσύ φρόντιζε να μας ενημερώνεις για τα -ιδεαλιστικότατα, δε λέω- νέα του κάθε ξέκωλου που θα κάνει περαντζάδα από την Ελλάδα (π.χ. Σόφι Έβανς) και άσε τα ιδεολογικά, εκεί είσαι φριχτά νεοφώτιστος.

Aν δεν κάνω λάθος είσαι μέλος σε ένα φόρουμ με θέμα τον αγοραίο έρωτα.
Λυπάμαι αν δεν το έχεις αντιληθφεί ακόμη.
Ποτέ δεν είναι αργά.
Το πιστοποιητικό της ιδεολογικής μου ανεπάρκειας απο που να περάσω να το πάρω;
Πότε θα είναι έτοιμο είπαμε;

ΔΕΝ τον μπερδεύω με άλλον. Απλά είχε αρχίσει τις προσωπικές επιθέσεις εναντίον μου και με είχε χαρακτηρίσει "κοιλιόδουλο" επειδή πριν λίγο καιρό υπερασπιζόμουνα το δίκαιο αυτών που έκαναν απεργία ζητώντας περισσότερα χρήματα.
Ο "ιδεαλισμός" του όμως πήγε περίπατο όταν ήρθε στην Ελλάδα το ξέκωλον εξ Ουγγαρίας Σόφι Έβανς και άρχισε να μας διαφημίζει τα θέλγητρά της, με τα οποία του είχαν πέσει τα σάλια. Ούτε ο ατζέντης της εν λόγω μαντάμ δεν θα έκανε έτσι.
Αυτή την αντίφαση και μόνον εντόπισα.
Με την άποψή του για τα εθνικά, διαφωνώ ούτως η άλλως. Μόνον που ο φίλος σου δεν πολυγουστάρει αντίλογο. Θέλει μόνο η δική του άποψη να υπάρχει και όλες οι άλλες να εξαφανιστούν. Αν ψάξεις προσεκτικά το θρεντ, όπως και άλλα ομοειδή, θα δεις οτι δεν σου λέω ψέματα.

Τα ποστ είναι εκεί. Οποιος θέλει τα βρίσκει. Και μόνο η εμμονή σου με το θέμα με την ‘Εβανς δείχνει κατ’εμέ την φαιδρότητα του προσώπου σου. Νομίζεις ότι με εκθέτεις με αυτό. Γελιέσαι τρελλά.
Τα υπόλοιπα είναι απλά για γέλια. Συνομιλώ με κόσμο εδώ μέσα πριν παρουσιαστείς και πουλήσεις προοδευτισμό.
Και θα είμαι για πολύ ακόμη από όταν εσυ φύγεις ή αλλάξεις νικ.
Σ’αρέσει δεν σ’αρέσει κάτι τύποι σαν και εσένα θα με βρίσκουν πάντα μπροστά τους.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Μια χωρα με ενοπλες δυνάμεις 8.000 ενόπλων, 6 (αριθμός έξη) τεθωρακισμένα βαρέα οχήματα - τανκς και 8 (αριθμος οκτω) ελικόπτερα, δεν μπορεί να αποτελλει πρόβλημα για μια χωρα με το δναμικο της Ελλάδος. Αν η Ελλάδα εχει κατι να πει ας το εκφράσει δυναμικά - μια διχοτόμηση η εστω τριχοτόμηση των Σκοπίων θα ηταν μια υπέροχη λύση και ας λειτουργησει μετέπειτα η Ελληνικη διπλωματία για να επιλύση τα οποια προβλήματα με USA, Τουρκία και λοιπόυς ...
Αν η Ελλάδα εχει την παραμικρή συνέχεια απο το ένδοξο παρελθός και αν οι ηγέτες της θέλουν να φανούν αντάξιοι του αρχαίου παρελθόντος ακόμη και του νεότερου ... βλέπε ΕΛ.Βενιζέλος, ιδού η Ρόδος ...
Καθε τι το διαφορετικό εχει σαν συνέπεια την πτώση την απαξίωση και την απώλεια ...

"Ας λειτουργησει μετέπειτα" ποια ειπες? η Ελληνικη διπλωματία?  Υπαρχει τετοια πραγμα?
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Φέθρυ σε έχω αποκαλέσει δημοσίως ψευτη και το έκανες γαργάρα.
Το ξανακάνω.
Σε περιμένω.

Πότε το έκανες; Γιατί δεν το είδα.
Και που είπα ψέματα; Σε ποιο θρεντ;
Ευχαρίστως να σου απαντήσω, αν όμως προηγουμένως μου πεις για τι πράγμα ακριβώς μιλάς. Ξέρεις, δεν είμαι 24 ώρες την ημέρα στο σάιτ σαν και σένα. Οϋτε παρακολουθώ ανελλιπώς τη "βιβλιογραφία".

Σου υπενθυμίζω όμως οτι κάποτε με χαρακτήρισες "κοιλιόδουλο" επειδή υποστήριξα το δίκαιον κάποιας απεργίας, αν θυμάμαι καλά ήταν των εργατών καθαριότητας. Λέω κι εδώ ψέματα;
Προφανώς εσύ τρέφεσαι μόνο με "πνεύμα" και τα υλικά αγαθά δεν σε αφορούν (η τα έχεις λυμένα, οπότε όμως δεν σε παίρνει να ειρωνεύεσαι τους άλλους που τα διεκδικούν).
Μετά όμως, παρά την αμιγώς "πνευματική" τροφή σου, σου πέφτουν και τα σάλια με το εν λόγω ξέκωλον εξ Ουγγαρίας. Και μάλιστα λειτουργείς σαν κανονικός διαφημιστής της.
Ε, κόψε κάτι ρε μεγάλε. Η Παύλος Μελάς θα το παίζεις η ο μουνόδουλος της Σόφι. Και τα δύο μαζί, μάλλον αντιφάσκουν, δεν νομίζεις;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Σ’αρέσει δεν σ’αρέσει κάτι τύποι σαν και εσένα θα με βρίσκουν πάντα μπροστά τους.

Τώρα λες οτι θα κλάψω επειδή εσένα σου κάπνισε να το παίξεις ο πολλά βαρύς και όχι ελληναράς με τη φουστανέλλα;
Κάνε ότι γουστάρεις φιλαράκο, εμένα πρωτίστως με διασκεδάζεις.
Κι εσύ και οι απόψεις σου.
Αλήθεια, έχεις πάει φαντάρος; Και σε τι είδους μονάδα;
Γιατί τις απόψεις σου τις έχω δει να ευδοκιμούν κυρίως σε άκαπνα και τσατσιλίδικα περιβάλλοντα μη μάχιμων μονάδων (που θέλουν χοντρό βύσμα) η σε περιβάλλοντα σαν κι αυτά του ελληναρά βουλευτή του ΛΑΟΣ, που όμως ΔΕΝ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕ ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΩΡΑ.
Λοιπόν, γίνεται να έχω μια απαντησούλα;
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Ανένταχτος Αριστερός σε site με πουτάνες και βίζιτες δεν γίνεται.
Αυτό και αν είναι αντίφαση.
Να ρωτήσουμε και στην Κουρδουντούρου να μας πουν  την γνώμη τους.
Μην με κάνεις να ψάξω να βρω το ποστ γιατι αν με βάλεις να κάνω τόσο κόπο θα απαιτήσω την αυτοδιαγραφή σου λόγω αυτοσεβασμού σου.
Και εγώ μένω στην Λιοσσίων και είμαι μεροκαματιάρης σε αντίθεση με σένα που ολημερίς είσαι εδω για να πουλάς προοδευτισμό.
Η διαφορά στα ποστ μας το αποδεικνύει άλλωστε.
Α! Στο τέλος θα αρχίσω να μετράω πόσες φορές έγραψες για την Εβανς γιατι προφάνώς εκτος των άλλων είσαι και μέγας ζηλιάρης ωσαν κανα δεκάχρονο.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ανένταχτος Αριστερός σε site με πουτάνες και βίζιτες δεν γίνεται.
Αυτό και αν είναι αντίφαση.
Να ρωτήσουμε και στην Κουρδουντούρου να μας πουν  την γνώμη τους.
Μην με κάνεις να ψάξω να βρω το ποστ γιατι αν με βάλεις να κάνω τόσο κόπο θα απαιτήσω την αυτοδιαγραφή σου λόγω αυτοσεβασμού σου.
Και εγώ μένω στην Λιοσσίων και είμαι μεροκαματιάρης σε αντίθεση με σένα που ολημερίς είσαι εδω για να πουλάς προοδευτισμό.
Η διαφορά στα ποστ μας το αποδεικνύει άλλωστε.
Α! Στο τέλος θα αρχίσω να μετράω πόσες φορές έγραψες για την Εβανς γιατι προφάνώς εκτος των άλλων είσαι και μέγας ζηλιάρης ωσαν κανα δεκάχρονο.

Γαργάρα για την περιβόητη κατηγορία σου οτι είμαι ψεύτης λοιπόν.
Γαργάρα για τον "ξαφνικό έρωτα" ενός ιδεαλιστή φουστανελλά με το ξέκωλον εξ Ουγγαρίας (που ουδόλως θα με ένιαζε, αν δεν περιφρονούσες τόσο τα "υλικά αγαθά", σε πληθώρα άλλων -και επιθετικών- ποσταρισμάτων σου).
Γαργάρα και για το αν υπηρέτησες στο στρατό και που.
Τι μένει; Η κλάψα σου οτι είσαι μεροκαματιάρης και οτι μένεις σε φτωχή συνοικία.
Μα κι εκεί έρχεσαι δεύτερος, μικρέ ελληναρά μου. Το πάλαι ποτέ "παιδί του λαού", ο Νίκος Ξανθόπουλος, σε πρόλαβε εδώ και δεκαετίες.
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Συνέχισε τους ανέξοδους χαρακτηρισμούς
Το μόνο που δείχνει είναι το ήθος σου
Αυτό του Τραμπούκου.
Πάει τώρα ότι αν βρω τα ποστ θα αυτοδιαγραφείς χάριν αυτοσεβασμού;
Ναι ή Οχι;
Ιδου η Ρόδος
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
Τα Σκόπια θα ονομαστούν Μακεδονία που να κτυπάτε τον κόλο σας κάτω εθνικιστές φασίστες.
Γιατί πολύ απλά ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ.
Τώρα όσοι κλάψα και να ρίξετε και να ασκήσετε και βέτο και παπαρίες το όνομα Μακεδονία θα το πάρουμε γιατί είμαστε Μακεδόνες.
 

Civ Sota

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2007
Μηνύματα
885
Like
3
Πόντοι
6
Τα Σκόπια θα ονομαστούν Μακεδονία που να κτυπάτε τον κόλο σας κάτω εθνικιστές φασίστες.
Γιατί πολύ απλά ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ.
Τώρα όσοι κλάψα και να ρίξετε και να ασκήσετε και βέτο και παπαρίες το όνομα Μακεδονία θα το πάρουμε γιατί είμαστε Μακεδόνες.

Τωρα ειναι σιγουρο οτι δεν εισαι Αλβανος!  Σε πιστευω.  Και με τους Αλβανους τι θα κανετε ρε δικιε μου στα Σκοπια?
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Αλέξανδρος τι είπαμε σημαίνει στα σλάβικα;
 

Tsolias.Psolias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2007
Μηνύματα
15.110
Like
28
Πόντοι
166
Τα Σκόπια θα ονομαστούν Μακεδονία που να κτυπάτε τον κόλο σας κάτω εθνικιστές φασίστες.
Γιατί πολύ απλά ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ.
Τώρα όσοι κλάψα και να ρίξετε και να ασκήσετε και βέτο και παπαρίες το όνομα Μακεδονία θα το πάρουμε γιατί είμαστε Μακεδόνες.
θα με βρεις τότε να κρατάω όπλο και να σου χτυπάω την πόρτα... TSOLIAS is everywhere
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Συνέχισε τους ανέξοδους χαρακτηρισμούς
Το μόνο που δείχνει είναι το ήθος σου
Αυτό του Τραμπούκου.
Πάει τώρα ότι αν βρω τα ποστ θα αυτοδιαγραφείς χάριν αυτοσεβασμού;
Ναι ή Οχι;
Ιδου η Ρόδος

Ποιους χαρακτηρισμούς; (πλην του ελληναρά φυσικά, που δεν το παίρνω πίσω όσο και να χτυπιέσαι)
Για δείξε μου έστω έναν.
Ξέχασες μήπως τη λέξη "κοιλιόδουλος"; Ποιος άραγε την εξεστόμισε; Και γιατί;
Οι ερωτήσεις μου, κατά τα άλλα, έχουν ήδη τεθεί στο αρχείο. Και σε συγχαίρω για την ελληνοπρεπέστατη τόλμη σου επ' αυτού.
Άντε, κολλάρισε τη φουστανέλλα σου και πήγαινε για ύπνο.
 

ntotski33

Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
35
Like
5
Πόντοι
0
θα με βρεις τότε να κρατάω όπλο και να σου χτυπάω την πόρτα... TSOLIAS is everywhere

Καλά το όνομα θα το πάρουμε και δεν θα τολμήσετε να το κουνήσετε ρούπι γιατί θα φάτε γερό ξύλο και απο την Διεθνή κοινώτητα.
Τσολίαδες της πλάκας είστε ρε.Όλα τα κράτη σας έχουν πάρει χαμπάρι.
 

xaf

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2007
Μηνύματα
188
Like
0
Πόντοι
1
Τα Σκόπια θα ονομαστούν Μακεδονία που να κτυπάτε τον κόλο σας κάτω εθνικιστές φασίστες.
Γιατί πολύ απλά ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟΓΟΝΟΙ ΤΩΝ ΑΡΧΑΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΩΝ.
Τώρα όσοι κλάψα και να ρίξετε και να ασκήσετε και βέτο και παπαρίες το όνομα Μακεδονία θα το πάρουμε γιατί είμαστε Μακεδόνες.

Στον κώλο σας κουδούνες ναι, για Μακεδόνες χλωμούς σας βλέπω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom