Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
H κίνηση εκτός των έξωθεν αποδεκτών
έχει και ως στόχο την αναδιάταξη της
εσωτερικής πολιτικής σκηνής.
Το κυρίαρχο μεν, ανοργάνωτο δε ρευμα του εθνικομπολσεβικισμού,
συνειδητά και όχι εκ παραδόσεως αντι-αμερικανικό και όχι αντι-ιμπεριαλιστικό
γοητευεται από τέτοιες πρωτοβουλίες
αν εκφραστεί μέσα από κόμματα εξουσίας
δίδει ισχυρά πολιτικά επιχειρήματα και άνετες πλειοψηφίες
Τώρα που ο Πούτιν φαινομενικά αποχωρεί δεν του κάνουμε καμμιά πρόταση;
Όλο και κάποια αργομισθία θα έχουμε να τον προσλάβουμε τον άνθρωπο
σε κάποια θέση.
Μπορείτε να σκεφτείται κάποιον πιο χρήσιμο;
 

stavros51

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
6.870
Like
60
Πόντοι
66
H κίνηση εκτός των έξωθεν αποδεκτών
έχει και ως στόχο την αναδιάταξη της
εσωτερικής πολιτικής σκηνής.
Το κυρίαρχο μεν, ανοργάνωτο δε ρευμα του εθνικομπολσεβικισμού,
συνειδητά και όχι εκ παραδόσεως αντι-αμερικανικό και όχι αντι-ιμπεριαλιστικό
γοητευεται από τέτοιες πρωτοβουλίες
αν εκφραστεί μέσα από κόμματα εξουσίας
δίδει ισχυρά πολιτικά επιχειρήματα και άνετες πλειοψηφίες
Τώρα που ο Πούτιν φαινομενικά αποχωρεί δεν του κάνουμε καμμιά πρόταση;
Όλο και κάποια αργομισθία θα έχουμε να τον προσλάβουμε τον άνθρωπο
σε κάποια θέση.
Μπορείτε να σκεφτείται κάποιον πιο χρήσιμο;

Ρε Tomito,

Τι γλώσσα είναι αυτή?

Έλεος!!! (που δε ζητάω συχνά!)
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Αυτό δεν είναι τεκμηριωμένο, φίλε.
Μπορεί να έχεις δίκιο, μπορεί και όχι όμως. Μένει να αποδειχθεί (στην πορεία εννοώ - όχι από σένα).
Διότι σου θυμίζω, έναν ΑΛΛΟ Υπ.Εξ. που είχαμε επί ΠΟΛΛΑ χρόνια, και κανείς μας δεν είχε πάρει πρέφα περί τίνος επρόκειτο. Έπρεπε να αλλάξει πόστο, να γίνει ΑΑΑ (Αρχ.Αξ.Αντιπ.) για να το καταλάβουμε.

Πράγματι ο χρόνος θα δείξει.

Ομως υπάρχουν ενδείξεις.

Το να μπαίνεις επικεφαλής της ελληνικής διπλωματίας, ειναι πόστο στο οποιο καταλήγεις έχοντας κάποια πολιτική πορεία σε σοβαρές θέσεις ευθύνης και έχοντας χρηματήσει τουλάχιστον μια φορά υπουργός.

Ο τρόπος που η πρώην Δημαρχος αντιμετώπισε το διορισμό της στο κορυφαίο αυτό υπουργείο χωρίς καμμία προηγούμενη σοβαρή εμπειρία διοίκησης ήταν φυσικά ίδιος με όσα έκανε στο Δημαρχείο. Απομόνωσε επικεφαλεις τομέων (πχ. Κύπρος) με καθαρά κομματικά κριτήρια και διατηρούσε διάλογο μόνο με όσους ήταν ενταγμένοι στο ίδιο κόμμα. Αυτό φυσικά δημιούργησε σοβαρό κενό στο σχεδιασμό. Και ναι μεν ο σχεδιασμός του Δήμου για τα σκουπίδια (σίγουρα σοβαρό θέμα δεν αντιλέγω) μπορούσε να αντέξει ένα κενό 6 μηνών στο σχεδιασμό, εδω όμως δημιούργησε πρόβλημα.

Επίσης, οι κινήσεις της στο θέμα των πυραύλων των ΗΠΑ έδειξε αμετροέπεια, κακή πληροφόρηση, και την προώθηση προσωπικών φιλοδοξιών σε βάρος των εθνικών συμφερόντων.

Ακόμα θυμάμαι πέρισυ το Δεκέμβριο που είχε καλέσει 4 φορές νομίζω το Γκιούλ στην Αθηνα ο οποίος τελικά δεν ήρθε. Αυτό προφανώς και είναι αποτυχία. Αλλο ο δήμαρχος ηλιούπολης και άλλο ο Γκιούλ.

Τέλος, όλοι κρινόμαστε εκ του αποτελέσματος. Δεν έχω παρατηρήσει κάποιο επιτυχημένο χειρισμό απο την πρώην Δημαρχο. Θα ήθελα να δω ενα σχεδιασμό όπως θα ήθελα να δω την Ελλαδα να οδηγεί τις εξελίξεις και όχι να σύρεται πίσω απο αυτές.

Η πρώην δήμαρχος δεν έχει αποδείξει απολυτως τίποτα. Αντιθέτως οι ενέργειές της είναι καιροσκοπικές, πάσχουν απο έλλειψη σχεδιασμού και δε δείχνουν φυσικά ούτε όραμα αλλα ουτε και κατανόηση βασικών διεθνών παραμέτρων.

Αυτό για μένα ειναι αποτυχία αλλα φυσικά δεν έχει σημασία τι λέω εγω. Ό χρόνος θα κρίνει και φυσικά, το αποτέλεσμα.

Ο ζωρζ δεν ειναι παράδειγμα πετυχημένου υπεξ. Ενδεχομένως όμως να ειναι καλύτερος απο την πρώην δήμαρχο. Σκέψου δηλαδή πόσο χαμηλά είναι ο πήχυς
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
Πρώτον: Αν εννοείτε εμένα ψάρακα έχετε δίκιο.Είναι πρώτη φορά που μπαίνω στο site αλλά στο Μακεδονικό... μπορώ να σας μάθω πολλά. Για να με πάρετε υπόψη σας λέω ότι αν βάλετε στο google τον όρο macedonia το [URL unfurl="true"]http://macedonia-greece.blogspot.com[/url] έρχεται 1ο παγκοσμίως από 70.000.000 σελίδες. Μάλλον κάτι ξέρω παραπάνω...και μάλλον είμαι ΠΟΛΥ ΠΙΟ ΧΡΗΣΙΜΟΣ για την ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ από έναν "σπίθα" σαν τον FETHRY.
Δεύτερον: Οι μόνοι που μου έχουν κάνει BAN στα 40 μου χρόνια ήταν κάποιοι Σκοπιανοί Εθνικιστές που ΔΕΝ άντεξαν τις αποδείξεις που τους παρέθεσα. Δεν έχω επισκεφθεί ποτέ ξανά το site αυτό ως member παρά μόνο ως θεατής καθώς εντόπισα επισκέψεις στο blog από αυτό το forum κι αυτός είναι ο λόγος που γράφτηκα.
Τρίτον: Το GreekMacedon εννοείται στην Ελλάδα ... αλλά στους Σκοπιανούς προκαλεί άνοδο πίεσης και αυτός είναι ο λόγος της χρήσης του. Κι αν δεν ήσουν άσχετος FETHRY θα ήξερες ότι ΔΕΝ εννοείται και σε άλλες 120 χώρες του πλανήτη.  Λες να ενδιαφέρομαι να πείσω τους Έλληνες για την Μακεδονία;
Τέταρτον: Τα link που έβαλα στην προηγούμενη σελίδα ... είναι προς ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ όσων ενδιαφέρονται παραπάνω για την Μακεδονία από μία καλή μαλακία.
Πέμπτον: Έφοδο στα Σκόπια μπορεί να ονειρεύονται κάποιοι που  έχουν κάνει το πετσάκι  τους  "σφεντόνα"  :jerking: εδώ μέσα αλλά όχι εγώ. Αν κάποιοι σκέφτηκαν ότι η "επίθεσή" μου στο ΣΥΡΙΖΑ είναι κομματικού χαρακτήρα... θέλουν απλά ΨΥΧΙΑΤΡΟ. Επιτίθεμαι ΜΟΝΟ σε ΟΣΟΥΣ υπονομεύουν την Μακεδονία απλά και ΣΚΕΤΑ και ΔΕΝ με νοιάζει ΤΙ ΨΗΦΙΖΟΥΝ. Μέσω του blog έδωσα συγχαρητήρια στην κ.Παπαρήγα και τον Πάγκαλο για τις δημόσιες δηλώσεις τους για το Σκοπιανό. Και τυγχάνει να έχω και παππούδες και προπαππούδες που ΠΕΘΑΝΑΝ για να βρεθεί αλλά και να παραμείνει η Μακεδονία στην Ελλάδα ... αγαπητέ FETHRY καρνάβαλε.

Επομένως ο βιαστικός και master of the  :jerking: fethry αξίζει το βραβείο της χρυσής ΣΦΕΝΤΟΝΑΣ. α) για το "υψηλό" του  IQ να ΠΕΣΕΙ ΕΞΩ σε ότι είπε και β) για τη βιασύνη του να "τελειώσει" κάτι που ΔΕΝ θα εκτιμήσει η πρώτη γυναίκα που ίσως γνωρίσει κάποτε στη ζωή του.

Τέλος για την Μακεδονία... ως Μακεδόνας και ως ΕΝΕΡΓΟΣ σε ότι αφορά την υπεράσπισή της... θα λάβω υπόψη μου σχόλια όσων ενδιαφέρει η Μακεδονία και όχι όσων ενδιαφέρει η μαλακία.
FETHRY αστραπόγιαννε...ΜΗΝ απαντήσεις... απλά πιάσε κανένα άλλο θέμα που κατέχεις καλύτερα. Να μου φιλήσεις τον Τσίπρα...και δώσε του πολλά φιλάκια για λογαριασμό όλων των Μακεδόνων.

Ευχτυχώς υπάρχουν και λογικοί άνθρωποι στο Forum που ΔΕΝ μπερδεύουν τα μύδια με τ'.... ίδια.
Καλή συνέχεια...
[URL unfurl="true"]http://macedonia-greece.blogspot.com[/url]
στο μιλητό Ελληναράς και στην δουλειά μαλάκας που λένε και οι αναρχικοί.
 

GreekMacedon

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2008
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Διευκρίνησε σε ποιον απαντάς και τι απαντάς ακριβώς και κυρίως ως ΤΙ απαντάς... για να μην παρεξηγηθούν κάποιοι άσκοπα. Αν εννοείς Ελληναρας...για μένα δεν ντρέπομαι. Κι αν εννοείς για σένα το ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ...έχεις επίσης δικαίωμα να μην ντρέπεσαι...
Έκαστος στο είδος του κι οι ρουφιάνοι δεν θα χαθούν ποτέ
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ρε Greek Macedon (που δεν είσαι βέβαια αυτός που λες οτι είσαι, αλλιώς δεν θα έμπαινες με τόση φούρια απο το πρώτο σου ποστ), θέλεις λέει να μας μάθεις πολλά για τη Μακεδονία.
Επειδή όμως τυγχάνει να μη σε διορίσαμε ινστρούχτορά μας, κάτσε στη γωνίτσα σου, ρούφα το αυγουλάκι σου και ηρέμησε.
Το κολπάκι με τα μπλογκς (απο τα οποία και μόνο αντλείς πηγές, είναι φανερό οτι δεν έχεις ανοίξει βιβλίο επί του θέματος) είναι αρκετά παλιό για να πιάσει.
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
Διευκρίνησε σε ποιον απαντάς και τι απαντάς ακριβώς και κυρίως ως ΤΙ απαντάς... για να μην παρεξηγηθούν κάποιοι άσκοπα. Αν εννοείς Ελληναρας...για μένα δεν ντρέπομαι. Κι αν εννοείς για σένα το ΡΟΥΦΙΑΝΟΣ...έχεις επίσης δικαίωμα να μην ντρέπεσαι...
Έκαστος στο είδος του κι οι ρουφιάνοι δεν θα χαθούν ποτέ
αν δεις σε βάθος την Ελληνική ιστορία αυτοί που μειοδότησαν πάντα εις βάρος αυτής της χώρας είναι κάτι Ελληναράδες σαν και εσένα πχ.
όσο για εμένα που με συγκαταλέγεις στους προδότες στο επιστρέφω πίσω γιατί απλά ο ιδεολογικός χώρος που ανήκω έχυσε πολύ αίμα για την λευτεριά αυτής της χώρας όταν οι Ελληναράδες είχαν πάθει λουμπάγκο από την οσφυοκαμψία υπηρετώντας τον κατακτητή.
 

alitis1970

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.413
Like
0
Πόντοι
16
Ρε Greek Macedon (που δεν είσαι βέβαια αυτός που λες οτι είσαι, αλλιώς δεν θα έμπαινες με τόση φούρια απο το πρώτο σου ποστ), θέλεις λέει να μας μάθεις πολλά για τη Μακεδονία.
Επειδή όμως τυγχάνει να μη σε διορίσαμε ινστρούχτορά μας, κάτσε στη γωνίτσα σου, ρούφα το αυγουλάκι σου και ηρέμησε.
Το κολπάκι με τα μπλογκς (απο τα οποία και μόνο αντλείς πηγές, είναι φανερό οτι δεν έχεις ανοίξει βιβλίο επί του θέματος) είναι αρκετά παλιό για να πιάσει.
η πάλε ποτέ χρυσή αυγή έχει καταντήσει ιντερνέτ καφέ.
Ελληναράς στην εποχή μας σημαίνει Έλληνας γιαλαντζί....
 

tomito

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
10.311
Κριτικές
3
Like
164
Πόντοι
166
Επειδή όμως τυγχάνει να μη σε διορίσαμε ινστρούχτορά μας, κάτσε στη γωνίτσα σου, ρούφα το αυγουλάκι σου και ηρέμησε.

Έσένα τι ακριβώς σε διορίσαμε (και ποιοι) άραγε για να συμπεριφέρεσαι έτσι σε νέα μέλη;
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Έσένα τι ακριβώς σε διορίσαμε (και ποιοι) άραγε για να συμπεριφέρεσαι έτσι σε νέα μέλη;

Άσε ρε που είναι και νέο μέλος ο τύπος! Δεν έχεις ξαναδεί κλώνο;

Εσύ φρόντιζε να μας ενημερώνεις για τα -ιδεαλιστικότατα, δε λέω- νέα του κάθε ξέκωλου που θα κάνει περαντζάδα από την Ελλάδα (π.χ. Σόφι Έβανς) και άσε τα ιδεολογικά, εκεί είσαι φριχτά νεοφώτιστος.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Άσε ρε που είναι και νέο μέλος ο τύπος! Δεν έχεις ξαναδεί κλώνο;

Εσύ φρόντιζε να μας ενημερώνεις για τα -ιδεαλιστικότατα, δε λέω- νέα του κάθε ξέκωλου που θα κάνει περαντζάδα από την Ελλάδα (π.χ. Σόφι Έβανς) και άσε τα ιδεολογικά, εκεί είσαι φριχτά νεοφώτιστος.

Ψιτ....παπάκι...πάνω που τα είχαμε βρεί τα δυό μας......πιο προσεκτικά με τον Tomito.....μήπως τον μπερδεύεις με άλλον ;

:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Ψιτ....παπάκι...πάνω που τα είχαμε βρεί τα δυό μας......πιο προσεκτικά με τον Tomito.....μήπως τον μπερδεύεις με άλλον ;

:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel:
ΔΕΝ τον μπερδεύω με άλλον. Απλά είχε αρχίσει τις προσωπικές επιθέσεις εναντίον μου και με είχε χαρακτηρίσει "κοιλιόδουλο" επειδή πριν λίγο καιρό υπερασπιζόμουνα το δίκαιο αυτών που έκαναν απεργία ζητώντας περισσότερα χρήματα.
Ο "ιδεαλισμός" του όμως πήγε περίπατο όταν ήρθε στην Ελλάδα το ξέκωλον εξ Ουγγαρίας Σόφι Έβανς και άρχισε να μας διαφημίζει τα θέλγητρά της, με τα οποία του είχαν πέσει τα σάλια. Ούτε ο ατζέντης της εν λόγω μαντάμ δεν θα έκανε έτσι.
Αυτή την αντίφαση και μόνον εντόπισα.
Με την άποψή του για τα εθνικά, διαφωνώ ούτως η άλλως. Μόνον που ο φίλος σου δεν πολυγουστάρει αντίλογο. Θέλει μόνο η δική του άποψη να υπάρχει και όλες οι άλλες να εξαφανιστούν. Αν ψάξεις προσεκτικά το θρεντ, όπως και άλλα ομοειδή, θα δεις οτι δεν σου λέω ψέματα.
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
ΔΕΝ τον μπερδεύω με άλλον. Απλά είχε αρχίσει τις προσωπικές επιθέσεις εναντίον μου και με είχε χαρακτηρίσει "κοιλιόδουλο" επειδή πριν λίγο καιρό υπερασπιζόμουνα το δίκαιο αυτών που έκαναν απεργία ζητώντας περισσότερα χρήματα.
Ο "ιδεαλισμός" του όμως πήγε περίπατο όταν ήρθε στην Ελλάδα το ξέκωλον εξ Ουγγαρίας Σόφι Έβανς και άρχισε να μας διαφημίζει τα θέλγητρά της, με τα οποία του είχαν πέσει τα σάλια. Ούτε ο ατζέντης της εν λόγω μαντάμ δεν θα έκανε έτσι.
Αυτή την αντίφαση και μόνον εντόπισα.
Με την άποψή του για τα εθνικά, διαφωνώ ούτως η άλλως. Μόνον που ο φίλος σου δεν πολυγουστάρει αντίλογο. Θέλει μόνο η δική του άποψη να υπάρχει και όλες οι άλλες να εξαφανιστούν. Αν ψάξεις προσεκτικά το θρεντ, όπως και άλλα ομοειδή, θα δεις οτι δεν σου λέω ψέματα.

Όπως και να έχει.......λίγα με το φιλαράκι μου.
Το ύφος του είναι κατά πολύ καλύτερο από το ύφος με το οποίο  μπήκες εσύ σαν νέος εδώ μέσα.
Έπρεπε να λάβεις υπόψιν σου  και πόσο καιρό είναι αξιοπρεπές μέλος ο Tomito εδώ μέσα.... σίγουρα πολύ πριν από εσένα.....έχοντας συνεισφέρει σε πολύ γόνιμες συζητήσεις....άσχετα με τα πιστεύω του.
:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Άντε να μην βγάλω το Κατάνα και σε κάνω .....Πεκίνου.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Όπως και να έχει.......λίγα με το φιλαράκι μου.
Το ύφος του είναι κατά πολύ καλύτερο από το ύφος με το οποίο  μπήκες εσύ σαν νέος εδώ μέσα.
Έπρεπε να λάβεις υπόψιν σου  και πόσο καιρό είναι αξιοπρεπές μέλος ο Tomito εδώ μέσα.... σίγουρα πολύ πριν από εσένα.....έχοντας συνεισφέρει σε πολύ γόνιμες συζητήσεις....άσχετα με τα πιστεύω του.
:knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :knuppel: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer: :hammer:

Άντε να μην βγάλω το Κατάνα και σε κάνω .....Πεκίνου.
Ότι πεις λοιπόν.
Δεν μένει παρά να βαφτίσουμε και την Σόφι Έβανς ....Μαντώ Μαυρογένους, ώστε να εναρμονίζεται ευκολότερα με τα ιδεολογικά σκαλώματα του φίλου σου.
Δεν χαλάω χατίρια εγώ!       
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ότι πεις λοιπόν.
Δεν μένει παρά να βαφτίσουμε και την Σόφι Έβανς ....Μαντώ Μαυρογένους, ώστε να εναρμονίζεται ευκολότερα με τα ιδεολογικά σκαλώματα του φίλου σου.
Δεν χαλάω χατίρια εγώ!       

Έτσι μπράβο.
 

str81977

Τιμημένος
Εγγρ.
17 Απρ 2006
Μηνύματα
13.679
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
166
Άσε ρε που είναι και νέο μέλος ο τύπος! Δεν έχεις ξαναδεί κλώνο;

Εσύ φρόντιζε να μας ενημερώνεις για τα -ιδεαλιστικότατα, δε λέω- νέα του κάθε ξέκωλου που θα κάνει περαντζάδα από την Ελλάδα (π.χ. Σόφι Έβανς) και άσε τα ιδεολογικά, εκεί είσαι φριχτά νεοφώτιστος.

Καθρέφτη δεν έχεις σπίτι στου πάπια ή ξέχασες κιόλας τον Χρυς, το θεόφιλο και δεν θυμάμαι ποιο άλλο alter ego σου;
Μη μιλάς λοιπόν για κλώνους...

 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Μην απατάσαι ότι δεν το κατάλαβα.
Αλλά καλύτερα....ας σταματήσεις τωρα.....έστω κι έτσι.

Οκ, το σταματάω λοιπόν με την ειρωνεία για τον δήθεν "ιδεαλισμό" του φίλου σου και περιμένω το επόμενο επεισόδιο.
Ικανοποιημένος;
Α, και πούσαι, επειδή δεν θέλω να σου χαλάσω το χατίρι υποχωρώ εν προκειμένω, μη διανοηθείς να μου ξαναπείς τι να κάνω.
Ευχαριστώ.
 

fethry

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
9.043
Like
6
Πόντοι
66
Καθρέφτη δεν έχεις σπίτι στου πάπια ή ξέχασες κιόλας τον Χρυς, το θεόφιλο και δεν θυμάμαι ποιο άλλο alter ego σου;
Μη μιλάς λοιπόν για κλώνους...

Ώστε είμαι κλώνος κάποιου; Η μπαίνω με διπλά και τριπλά νικ νέϊμς; Η εν πάση περιπτώσει έκανα κάτι που απαγορεύεται απο τον κανονισμό λειτουργίας του σάϊτ;
Δεν μπαίνεις και στον κόπο να μας το αποδείξεις;
Πόσο δεν αντέχετε τον αντίλογο εσείς οι "φωτισμένοι (που λέει ο λόγος) δεξιοί" τελικά!
:dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom