Νέα

Μακεδονία προδότες!!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIVIL111
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 122K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Τελικά ποια θα είναι η κατάληξη στο θέμα της ονομασίας?

  • αρνητική

    Ψήφοι: 9 56,3%
  • θετική

    Ψήφοι: 2 12,5%
  • κοινά αποδεκτή λύση

    Ψήφοι: 4 25,0%
  • ΔΞ/ΔΑ

    Ψήφοι: 1 6,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    16

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Η βλακεία έχει και τα όρια της...
¨
Σχετικά με τα σχόλια που ανεφερες για τον Μίκη Θεοδωράκη συμφωνώ μαζί σου...
Τώρα ότι σπούδες και να έκανε ο Ζουράρις,ότι βιογραφικό και να έχει...χέστηκε η φοράδα στ'αλόνι!!!!Εγώ τον θεωρώ καραγκιόζη και γραφικό!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
Από τον αναφέρετε γραφικό και καραγκιόζη καλό θα ήταν να μου πεις σε ποιες δηλώσεις του ήταν καραγκιόζης . Γιατί έτσι απλά μπορώ να σου πω ότι είναι καραγκιόζηδες ο Καραμανλής ,ο Παπανδρέου , ο Τσίπρας , η Αλέκα , ο Καρατζαφέρης και μόνο εγώ κάνω για Πρωθυπουργός. Ετσι απλά..
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Από τον αναφέρετε γραφικό και καραγκιόζη καλό θα ήταν να μου πεις σε ποιες δηλώσεις του ήταν καραγκιόζης . Γιατί έτσι απλά μπορώ να σου πω ότι είναι καραγκιόζηδες ο Καραμανλής ,ο Παπανδρέου , ο Τσίπρας , η Αλέκα , ο Καρατζαφέρης [size=16pt]και μόνο εγώ κάνω για Πρωθυπουργός[/size]. Ετσι απλά..
Όπως και τα υπόλοιπα 11 εκατομμύρια μαλάκες που ζούμε εδώ, πιστεύουμε το ίδιο για την αφεντιά μας ;) :grin:
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
Ετσι ακριβώς . Αλλά βαρέθηκα να μειώνουμε ανθρώπους που έχουν κάτι στη ζωή τους . Είναι καθηγητές πανεπιστημίων και να αποθεώνουμε βλάκες
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Από τον αναφέρετε γραφικό και καραγκιόζη καλό θα ήταν να μου πεις σε ποιες δηλώσεις του ήταν καραγκιόζης . Γιατί έτσι απλά μπορώ να σου πω ότι είναι καραγκιόζηδες ο Καραμανλής ,ο Παπανδρέου , ο Τσίπρας , η Αλέκα , ο Καρατζαφέρης και μόνο εγώ κάνω για Πρωθυπουργός. Ετσι απλά..
Γιατί σου είπα εγώ ποτέ ότι αυτοί είναι καλύτεροι...??? :think:
όσο για τον Ζουράρι...μη μου πεις ότι δεν είδες τις  :jerking: που έλεγε στο Αλεξάνδρειο Μέλαθρο... :huh:και όχι μόνο,όποτε βγαίνει στο γυαλί το αποδεικνύει συνεχώς!!!αν εσύ τον θαυμάζεις... :o δικαίωμά σου!!!!
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ετσι ακριβώς . Αλλά βαρέθηκα να μειώνουμε ανθρώπους που έχουν κάτι στη ζωή τους . Είναι καθηγητές πανεπιστημίων και να αποθεώνουμε βλάκες
Επειδη κάποιος έχει πάρει 10 πτυχία δεν μπαίνει και αυτομάτως στο απυρόβλητο... Είναι ακριβώς το αντίστροφον της αποθέωσης του βλάκα δλδ η άλλη όψη του ίδιου νομίσματος....
 

Bull_

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
9.887
Like
3
Πόντοι
66
Ετσι ακριβώς . Αλλά βαρέθηκα να μειώνουμε ανθρώπους που έχουν κάτι στη ζωή τους . Είναι καθηγητές πανεπιστημίων και να αποθεώνουμε βλάκες
Είναι...??ή δηλώνει ότι είναι????τέσπα...πες ότι θες,δεν πρόκειται να έρθω σε αντιπαράθεση μαζί σου για τον Ζουράρι... :uglystupid:
 

cretan335

Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2007
Μηνύματα
5.488
Like
1
Πόντοι
66
Ετσι ακριβώς . Αλλά βαρέθηκα να μειώνουμε ανθρώπους που έχουν κάτι στη ζωή τους . Είναι καθηγητές πανεπιστημίων και να αποθεώνουμε βλάκες
Ποσώς με ενδιαφέρει αν είναι καθηγητής πανεπιστημίου ή οχι.
Την άποψη του μπορεί να την μεταφέρει στους υπόλοιπους απλά, γρήγορα και ωραία χωρίς να χρειάζονται τόμοι λεξικών??
 

Επισκέπτης
το κρατιδιο δημιουργηθηκε για να μας εκβιαζουν μια ζωη οι αμερικανοι και να μην μπορουμε να κανουμε τιποτα γιατι οι εξελιξεις θα ειναι τραγικες..και στο σκακι δεν ειμαστε καλοι..
ρε συναγωνιστές ένα δεν έχετε καταλάβει ότι απλά όλα αυτά που γίνονται απλά είναι ζητήματα για λαϊκή κατανάλωση.
ακόμα και μέσα στα ίδια τα Σκόπια αυτοί που ανακινούν το όλο θέμα στην ουσία είναι μια μικρή μειοψηφία που όμως στην πορεία μπορεί να γιγαντωθεί μόνο και μόνο από την δική μας ανυποληψία, έλλειψη εξωτερικής πολιτικής και βασικά από τους ίδιους τους πολιτικούς του δικομματισμού που στο να κρατηθούν στην εξουσία φυλάνε κατουρημένες ποδιές ξένων δυνάμεων όπως Αμερικάνων, Γερμανών και διαφόρων άλλων που έχουν οικονομικά συμφέροντα από την διαιώνιση αυτής της κατάστασης.     
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
Προτιμώ ένα άνθρωπο ο οποίος είναι καθηγητής πανεπιστημίου και μεταφέρει γνώση από κάποιους άλλους που δε ηερουν να μιλήσουν ...
Δεν είπα να είναι στο απυρόβλητο επειδή είναι καθηγητής Πανεπιστημίου . Είναι όμως εντελώς διαφορετικό να λες κάποιον γραφικό .
Για όσους δε ξέρουν για να γίνεις καθηγητής Πανεπστημίου χρειάζονται μεγάλα αρχίδια και κότσια
 

Επισκέπτης
επίσης εκδηλώσεις σαν αυτές που κάνουν πολιτικοί τυχοδιώκτες σαν τον Καρατζαφέρη και των συν αυτό στο ΛΑΟΣ αλλά και άλλοι αποτυχημένοι σαν τον Παπαθεμελή ρίχνουν λάδι στην φωτιά και δημιουργούνται εθνικιστικές εξάρσεις με αρνητικά αποτελέσματα. 
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
επίσης εκδηλώσεις σαν αυτές που κάνουν πολιτικοί τυχοδιώκτες σαν τον Καρατζαφέρη και των συν αυτό στο ΛΑΟΣ αλλά και άλλοι αποτυχημένοι σαν τον Παπαθεμελή ρίχνουν λάδι στην φωτιά και δημιουργούνται εθνικιστικές εξάρσεις με αρνητικά αποτελέσματα.  

Όταν λες για τυχοδιώκτες ελπίζω να αναφέρεσαι και σε τυχοδιώκτες που κάνουν σόου μπροστα στις κάμερες , πηγαίνουν να πηδήξουν μάντρες για να μπουν στα λιμάνια ,να μπουκάρουν στον ΟΤΕ στη ΔΕΗ και να το παίζουν εργατοπατέρες για λίγες ψήφους..
 

Επισκέπτης
Όταν λες για τυχοδιώκτες ελπίζω να αναφέρεσαι και σε τυχοδιώκτες που κάνουν σόου μπροστα στις κάμερες , πηγαίνουν να πηδήξουν μάντρες για να μπουν στα λιμάνια ,να μπουκάρουν στον ΟΤΕ στη ΔΕΗ και να το παίζουν εργατοπατέρες για λίγες ψήφους..
στα υπαρκτά λαϊκά προβλήματα δεν υπάρχει κανένα σόου και θα περίμενα το ΛΑΟΣ να πάρει και σε αυτά τα λαϊκά προβλήματα θέση. 
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Για όσους δε ξέρουν για να γίνεις καθηγητής Πανεπστημίου χρειάζονται μεγάλα αρχίδια και κότσια
και πολλές πίπες, γνωριμίες και ρουσφέτια.... Το ξέρουμε πλέον το παραμύθι...
Νατάσα ΖΕΙΣ εσύ μας ΟΔΗΓΕΙΣ....!!!!!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
Τα προβλήματα είναι υπαρκτά και πρέπει να υπάρχει ΔΥΝΑΜΙΚΗ αντίδραση . Όχι όμως να εκμεταλλεύεται εμένα που δουλεύω ο κάθε εργατοπατέρας που μετά από λίγο καιρό θα παρει μια θεσούσα σε κυβερνητικό σχήμα (Πολυζογόπουλος ) .
Και ναι είναι σόου να βλέπεις βουλευτές του πασοκ να πηδάνε μάντρες ενώ οι ιδιοι όταν ήταν κυβέρνηση μου το έπαιζαν υπεράνω!
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
και πολλές πίπες, γνωριμίες και ρουσφέτια.... Το ξέρουμε πλέον το παραμύθι...
Νατάσα ΖΕΙΣ εσύ μας ΟΔΗΓΕΙΣ....!!!!!!!!
Καλά φιλε... Για να φτάσεις να κάνεις πίπες πρέπει να πάρεις πτυχίο , μεταπτυχιακό , διαδακτορικό και μετά ΝΑΙ μετράει το μέσον σου. Κάντα όλα αυτά και μετά τα λέμε.
Το καραγκιοζιλίκι που έγινε με την Νατάσσα δεν αντιπροσωπεύει όλους που έχουμε γαμηθεί για να πάρουμε κάποια πτυχία
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλά φιλε... Για να φτάσεις να κάνεις πίπες πρέπει να πάρεις πτυχίο , μεταπτυχιακό , διαδακτορικό και μετά ΝΑΙ μετράει το μέσον σου. Κάντα όλα αυτά και μετά τα λέμε.
Το καραγκιοζιλίκι που έγινε με την Νατάσσα δεν αντιπροσωπεύει όλους που έχουμε γαμηθεί για να πάρουμε κάποια πτυχία
Το να πάρεις πτυχίο μέχρι να γίνεις καθηγητής πανεπιστημίου στην Ελλάδα απέχει πολλές πιπες......
 

Επισκέπτης
Τα προβλήματα είναι υπαρκτά και πρέπει να υπάρχει ΔΥΝΑΜΙΚΗ αντίδραση . Όχι όμως να εκμεταλλεύεται εμένα που δουλεύω ο κάθε εργατοπατέρας που μετά από λίγο καιρό θα παρει μια θεσούσα σε κυβερνητικό σχήμα (Πολυζογόπουλος ) .
Και ναι είναι σόου να βλέπεις βουλευτές του πασοκ να πηδάνε μάντρες ενώ οι ιδιοι όταν ήταν κυβέρνηση μου το έπαιζαν υπεράνω!
αν οι κυβερνήσεις της χώρας μας αγκάλιαζαν τον Ελληνισμό και έπαιζαν τον ρόλο τους σαν ΕΛΛΗΝΙΚΈΣ  ΚΥΒΕΡΝΉΣΕΙΣ  και όχι τοποτηρητές ξένων δυνάμεων και συμφερόντων τα εθνικά προβλήματα θα ήταν ανύπαρκτα, δυστυχώς όμως αυτές το μόνο που δεν εκφράζουν είναι την λαϊκή βούληση. 
 

Διαγραμμένο μέλος 26508

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
1.022
Like
1.439
Πόντοι
216
Δεν ξέρω αν το πρόσεξες αλλά μετά το πτυχίο έβαλα το μεταπτυχιακό και το phd . Αλλά αυτά τα ξεπερασες...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom