Νέα

Λιώμα στο ποτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Αμα είναι να μεθύσεις καλύτερα σπίτι σου.Εξω σερβίρουν μπόμπες οπότε δεν ξέρεις τι παίζει.Το χειρότερο είναι με τις γκόμενες,τουλάχιστον στους άντρες στέλνεται ένα μήνυμα από το σώμα κάποια στιγμή,σταμάτα τώρα να πίνεις αλλιώς την πούτσισες.Στις γκόμενες δε στέλνεται αυτο το μήνυμα και κάνουν μαλακίες ειδικά άμα έχουν άντρα ή φίλες δίπλα νιώθουν ασφαλείς.

Πάντως αν δεν υπήρχαν οι τουρίστριες,εδώ δεν θα ξέραμε τί είναι μεθυσμένη γυναίκα :confused:

 

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
13.998
Πόντοι
2.606
Αμα είναι να μεθύσεις καλύτερα σπίτι σου.Εξω σερβίρουν μπόμπες οπότε δεν ξέρεις τι παίζει.Το χειρότερο είναι με τις γκόμενες,τουλάχιστον στους άντρες στέλνεται ένα μήνυμα από το σώμα κάποια στιγμή,σταμάτα τώρα να πίνεις αλλιώς την πούτσισες.Στις γκόμενες δε στέλνεται αυτο το μήνυμα και κάνουν μαλακίες ειδικά άμα έχουν άντρα ή φίλες δίπλα νιώθουν ασφαλείς.

Πάντως αν δεν υπήρχαν οι τουρίστριες,εδώ δεν θα ξέραμε τί είναι μεθυσμένη γυναίκα :confused:

Μου έχουν τύχει περιστατικά με την άλλη λιώμα στην αγκαλιά μου και να μην ξέρω τι να κάνω.Είναι σαν πτώματα οι γκόμενες όταν πίνουν.Η άλλη η Σλοβάκα Σαντορίνη με έκανε ρεζίλι,της πήρα τα σνακς από το χέρι για να μην ξεράσει στο ταξί και ορμούσε πάνω τους να τα καταβροχθίσει σα γάτα ενώ τα κράταγα μακριά.Ο ταξιτζής είχε φρικάρει παραλίγο να μας πετάξει έξω.
Γενικά οι Σλάβες στηρίζονται πάντα στον άντρα να περάσουν καλά να μεθύσουν να ντερλικώσουν να κάνουν του κόσμου τις μαλακίες ανεύθυνα και στο τέλος να βρεθούν και με δώρο και λεφτά σε high night.Είσαι κάπως υπεύθυνος για όλα.Βέβαια αποζημιώνεσαι με θεικά μπούκια και γλυφοκώλια που η άλλη παίζει να ξέχασε μετά.
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Μου έχουν τύχει επριστατικά με την άλλη λιώμα στην αγκαλιά μου και να μην ξέρω τι να κάνω.Είναι σαν πτώματα οι γκόμενες όταν πίνουν.Η άλλη η Σλοβάκα Σαντορίνη με έκανε ρεζίλι,της πήρα τα σνακς από το χέρι για να μην ξεράσει στο ταξί και ορμούσε πάνω τους να τα καταβροχθίσει σα γάτα ενώ τα κράταγα μακριά.Ο ταξιτζής είχε φρικάρει παραλίγο να μας πετάξει έξω.
Γενικά οι Σλάβες στηρίζονται πάντα στον άντρα να περάσουν καλά να μεθύσουν να ντερλικώσουν να κάνουν του κόσμου τις μαλακίες και στο τέλος να βρεθούν και με δώρο και λεφτά σε high night.Είσαι κάπως υπεύθυνος για όλα.

Σλάβες και βορειες όλες πίνουν,εδώ πέρα μόνο εμεις πίνουμε (και τον πίνουμε)
 

msakis

Μέγας
Εγγρ.
14 Δεκ 2017
Μηνύματα
7.822
Κριτικές
20
Like
12.683
Πόντοι
4.546
Διάβασα όλα τα βιώματα που έχουν γραφτεί μέχρι στιγμής στο παρόν νήμα.
Ευελπιστώ στο τέλος μέσα απ' όλες αυτές τις προσωπικές εμπειρίες να κρατήσουμε τα ηθικά "διδάγματα" της καθεμιάς αυτών...!
*Προσωπικά δεν έχω να παραθέσω κάποια προσωπική εμπειρία διότι ποτέ μου μέχρι σήμερα δεν έχω μεθύσει.
Ενδεχομένως να έπαιξε ρόλο το ότι εργάζομαι από μικρή ηλικία σε νυχτερινά κέντρα και έχουν δει πολλά τα μάτια μου.. και βέβαια οι προσωπικές εμπειρίες φίλων που ήταν παράδειγμα προς αποφυγήν..!
:hi:
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Πάντως εγώ η μόνη φορά που δεν θέλω να πιω,είναι η επόμενη μέρα από μεθύσι.Εκεί και μόνο που θα το μυρίσω,μπορεί να ξεράσω,κι ας έπινα τον κώλο μου την προηγούμενη

Μάλλον είναι αυτοπροστασία του οργανισμού για να καθαρίσουν οι τοξίνες
 
Εγγρ.
6 Οκτ 2018
Μηνύματα
9.503
Like
6.655
Πόντοι
1.106
Καλησπέρα σε όλους, χρόνια πολλά.

Στο πρώτο ήπια 8 μπύρες και μετά χαιρέταγα στρατιωτικά τα άδεια μπουκάλια, αφού τα είχα βάλει στην σειρά, τον εμετό τον γλίτωσα στο μισό κλικ...

Πώς μεθάς με μπύρες ρε φίλε;Εγώ όσες και να πιω,δε με πιάνουν

Άσε που είναι και σπάσιμο κάθε 5 λεπτά να πας για κατούρημα
Πως δε μεθάς; Άμα πιάσεις το ποσοστό αλκοόλ στο αίμα, κροκόδειλος γίνεσαι. Όχι απλώς μεθάς σβήνει και το φως στο τέλος. Το σπαστικό είναι όντως το κατούρημα. Το καλό πως δεν είναι ποτέ μπόμπες και δε σε αφυδατώνουν όσο τα άλλα ποτά, οπότε ο πονοκέφαλος την επομένη είναι πιο διαχειρίσιμος.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.839
Like
1.290
Πόντοι
216
Πάντως εγώ η μόνη φορά που δεν θέλω να πιω,είναι η επόμενη μέρα από μεθύσι.Εκεί και μόνο που θα το μυρίσω,μπορεί να ξεράσω,κι ας έπινα τον κώλο μου την προηγούμενη

Μάλλον είναι αυτοπροστασία του οργανισμού για να καθαρίσουν οι τοξίνες

Είναι επειδή δεν είσαι αλκοολικός. Αν έχεις πρόβλημα αρχίζουν άλλα περίεργα την επόμενη μέρα. Delirium_tremens

Από τον Νότο των ΗΠΑ
Conway Twitty - Up Comes The Bottle

:zombie::zombie::zombie:
Πάκης Σαπάκης
 

Μπαρμπαπήδουλας

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Ιαν 2011
Μηνύματα
18.641
Κριτικές
76
Like
8.405
Πόντοι
2.786
Moυ το παίζετε και άντρες!!!! :grin:


 

Luka Bazuka

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2018
Μηνύματα
5.339
Κριτικές
1
Like
6.342
Πόντοι
2.356
 

Συνημμένα

  • 133334423_1957344744406433_8814201417154829584_n.jpg
    133334423_1957344744406433_8814201417154829584_n.jpg
    36 KB · Εμφανίσεις: 80

styliari

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2010
Μηνύματα
279
Like
222
Πόντοι
21
Να πινεις αλλα να μη σε πινει.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.067
Κριτικές
10
Like
13.073
Πόντοι
3.846
Mία φορά μου έχει τύχει να μη θυμάμαι την επόμενη μέρα τίποτα, ευτυχώς δεν οδήγησα. Είχα ξεκινήσει με πέρδικα στο σπίτι πρέπει να με χάλασαν τα ποτά που ήπια έξω (υποθέτω). Το ποτό είναι σαν τη μπάλα. Θέλει διαχείριση δυνάμεων για να βγάλεις όλο τον αγώνα, να παίζεις συχνά για να μην ξεβιδωθείς μέσα στα πρώτα 10' και εμπειρία να σε προστατεύει από τα λάθη. Πλέον πίνω μόνο σε μαγαζιά που εμπιστεύομαι και όταν είμαι καλεσμένος σε σπίτι γεμίζω το ποτήρι μου μέχρι πάνω 30' ως 1 ώρα πριν φύγω. Έτσι δε μου βάζει κανείς να πιω και όταν θα πάρω το τιμόνι είμαι πιο νηφάλιος.

Μπορεί το ατύχημα να μην το έπαθα εγώ (μία φορά έχω φτάσει κοντά σε σύγκρουση) αλλά το έχει πάθει άτομο από την παρέα μου (μάλιστα ήταν και Χριστούγεννα) και τραβιότανε με εγχειρήσεις και δικαστήρια τουλάχιστον 2-3 χρόνια. Οι μαλακίες πληρώνονται.
 

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.230
Like
24.149
Πόντοι
6.056

athinaios44

Ανώτατος
Εγγρ.
19 Μαΐ 2018
Μηνύματα
52.164
Like
50.911
Πόντοι
12.756
συκωτι για αμεση μεταμοσχευση ομως δεν βλεπω και ανησυχω :2funny:
δεν παιρνει χαμπαρι Καραμαναρος:grin:
λες να κοπαναει και κουμπια με ξιδι για αμεση δραση σαν τον σκαθαροζουμη < θεος σχωρεστον :priest:
χαλαρα καραμαναρος σενιαρει κουμπακια με ουισκακια ξηγιεται μπερεκετικα:headbaning1:ωρες ωρες τον ζηλευω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom