Νέα

Λιώμα στο ποτό

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα troubaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 125
  • Εμφανίσεις 9K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.422
Like
11.001
Πόντοι
3.556
Το τσιγάρο επιβαρύνει πάρα πολύ τη μέθη. Όταν καπνίζεις έχεις μικρότερη αίσθηση της γεύσης και θέλεις-πίνεις μεγαλύτερες ποσότητες αλκοόλ. Το τσιγάρο είναι από μόνο του μία "μεθυστική" ουσία και με τις μεγαλύτερες ποσότητες αλκοόλ οδηγεί σε έναν εκρηκτικό συνδυασμό. Τις πιο βαριές σούρες που έχω κάνει ήταν τα χρόνια που κάπνιζα. Συνδυασμός όλων όσων αναφέρατε. Τσακωμούς, ατυχήματα, αδυναμία να θυμηθείς την επόμενη μέρα, και φυσικά όλα αυτά συνδυασμένα με αισθήματα ενοχής του στυλ "ωχ ποιος ξέρει τι μαλακίες είπα ή έκανα εχθές και δε θυμάμαι τίποτα"

 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.324
Like
16.808
Πόντοι
3.556
τύποι ωραιο νήμα. ας ανοιχτει αλλο ενα παρομοιο λιώμα στα ντρογκια να ξεροχυσουμε :wanker:

:confused:

 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
901
Κριτικές
15
Like
2.017
Πόντοι
2.477
Πολλα παρα πολλα μεθυσια...


Εχω βρεθει να κοιμαμαι κυριολεκτικα στη διαχωριστικη νησιδα στη Συγγρου (το πως περασα το ρευμα δε το θυμαμαι...)


Εχω φυγει λιωμα απο το σπιτι απ τα ουισκια με ναρθηκα στο ποδι κ πατεριτσες 3 το πρωι εχω παρει ταξι κ εχω παει κωλομπαρο να δω μια αλβανεζα που γαμαγα... με τις πυτζαμες κυριολεκτικα...

τυπε οταν ξυπνησες στη διαχωριστικη θυμασαι να μας πεις πως περασες το ρευμα για να επιστρεψεις?

τυπε φορας ΠΥΤΖΑΜΕΣ το 2020????
 

cocos30

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Αυγ 2010
Μηνύματα
901
Κριτικές
15
Like
2.017
Πόντοι
2.477
Και φυσικα πότο και τιμόνι ειναι η κλασικη συνταγη του έλληνα,
Πετυχημενη συνταγη

τυπε δεν θα το πιστεψεις, αλλα σουρωμενος οδηγαω καλυτερα....:tooth:

χωρις αμφιβολια, διοτι οι περισσοτερες αισθησεις ειναι στα χα'ι' τους!
 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
Το τσιγάρο επιβαρύνει πάρα πολύ τη μέθη. Όταν καπνίζεις έχεις μικρότερη αίσθηση της γεύσης και θέλεις-πίνεις μεγαλύτερες ποσότητες αλκοόλ. Το τσιγάρο είναι από μόνο του μία "μεθυστική" ουσία και με τις μεγαλύτερες ποσότητες αλκοόλ οδηγεί σε έναν εκρηκτικό συνδυασμό. Τις πιο βαριές σούρες που έχω κάνει ήταν τα χρόνια που κάπνιζα. Συνδυασμός όλων όσων αναφέρατε. Τσακωμούς, ατυχήματα, αδυναμία να θυμηθείς την επόμενη μέρα, και φυσικά όλα αυτά συνδυασμένα με αισθήματα ενοχής του στυλ "ωχ ποιος ξέρει τι μαλακίες είπα ή έκανα εχθές και δε θυμάμαι τίποτα"

Έχω πιει κρασί με στάχτη τσιγάρου μέσα (δεν το είχα καταλάβει)

Η τουαλέτα που ξέρασα πρέπει να'ναι ακόμα κόκκινη :sunglasses:





 

North Sector

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Οκτ 2018
Μηνύματα
228
Κριτικές
16
Like
873
Πόντοι
1.011
Το τσιγάρο επιβαρύνει πάρα πολύ τη μέθη. Όταν καπνίζεις έχεις μικρότερη αίσθηση της γεύσης και θέλεις-πίνεις μεγαλύτερες ποσότητες αλκοόλ. Το τσιγάρο είναι από μόνο του μία "μεθυστική" ουσία και με τις μεγαλύτερες ποσότητες αλκοόλ οδηγεί σε έναν εκρηκτικό συνδυασμό. Τις πιο βαριές σούρες που έχω κάνει ήταν τα χρόνια που κάπνιζα. Συνδυασμός όλων όσων αναφέρατε. Τσακωμούς, ατυχήματα, αδυναμία να θυμηθείς την επόμενη μέρα, και φυσικά όλα αυτά συνδυασμένα με αισθήματα ενοχής του στυλ "ωχ ποιος ξέρει τι μαλακίες είπα ή έκανα εχθές και δε θυμάμαι τίποτα"

Έχω πιει κρασί με στάχτη τσιγάρου μέσα (δεν το είχα καταλάβει)

Η τουαλέτα που ξέρασα πρέπει να'ναι ακόμα κόκκινη :sunglasses:
:vomit::vomit:
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.920
Κριτικές
15
Like
11.889
Πόντοι
3.846
Όχι αλλά έχω φτάσει σε σημείιο που ενώ γύρισα σπίτι με 2 γκόμενες από φάση σε club, ήμουν τόσο χώμα που ήξερα δεν θα μπορούσα να γαμήσω, οπότε χαιρέτησα και πήγα για ύπνο.
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Πολλα παρα πολλα μεθυσια...


Εχω βρεθει να κοιμαμαι κυριολεκτικα στη διαχωριστικη νησιδα στη Συγγρου (το πως περασα το ρευμα δε το θυμαμαι...)


Εχω φυγει λιωμα απο το σπιτι απ τα ουισκια με ναρθηκα στο ποδι κ πατεριτσες 3 το πρωι εχω παρει ταξι κ εχω παει κωλομπαρο να δω μια αλβανεζα που γαμαγα... με τις πυτζαμες κυριολεκτικα...

τυπε οταν ξυπνησες στη διαχωριστικη θυμασαι να μας πεις πως περασες το ρευμα για να επιστρεψεις?

τυπε φορας ΠΥΤΖΑΜΕΣ το 2020????

Ειμαι παλαιων αρχων τυπε! :confused:
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.851
Κριτικές
21
Like
11.012
Πόντοι
4.546
Θα σας απογοητεύσω αλλά δεν έχω μεθύσει ποτέ στη ζωή μου, μιας και δεν πίνω ούτε ποτό ούτε μπύρα (εκτός από τη φλώρικη ράντλερ) ούτε καν καφέ
 

ave.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2020
Μηνύματα
2.490
Like
2.837
Πόντοι
456
Πιωμα με μεγαλη παρεα σπιτι και συνεχεια εξω
θυμαμαι κατι εικονες απο εξω και μετα να ξερναω στην τουαλετα του σπιτιου μου
κατι εικονες να προσπαθω να συρθω στο κρεβατι

οταν συνηλθα διαπιστωσα πως τα ξερατα στην τουαλετα αφησαν κατι μαυρο που δεν εφευγε
μαλλον αιμα απο το στομαχι μου

αλλο σκηνικο
σε compound στο εξωτερικο αφου κατεβασαμε 3 ατομα ενα μπουκαλι μπραντυ και ενα ρουμι συνεχισαμε με μπυρες στην σαουνα
βγηκαμε τρεχοντας για βουτια στην πισινα οπου εσπασα το κεφαλι μου στον πατο
ξεμεθυσα αμεσως:confused:
 

Eric(4)

Σεβαστός
Εγγρ.
7 Νοε 2020
Μηνύματα
3.883
Like
3.030
Πόντοι
1.706
Εγω εχω λιποθυμήσει δυο φορες απο ξυδια παλια ομως τωρα δεν πινω λιγη ρακι μονο
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Φαντάρος πάλιουρας οργανικός Αυλώνα, αρχες δεκαετιας του 90, είχα ένα παπάκι να βγαίνω εξόδους το είχα κρυμμένο σε ένα αυλάκι κοντά στην πύλη έβγαζα το μπουζοκαλώδιο το είχα φτιάξει έτσι να βγαίνει με βύσμα και να το παίρνω μαζί μου, έτσι κανείς δεν μπορούσε να το βάλει μπροστά. Εμείς είχαμε σύνθημα Rhythm is a Dancer και παρασύνθημα ΜΠΟΥΖΟΚΑΛΩΔΙΟ και σκάγαμε στα γέλια.
Τέλος πάντων με ένα άλλο τρελό που είχε καμια 100 μέρες φυλακή, πήγαμε Χαλκίδα. Κάπου εκεί είχε ένα κλαμπ σε μια παραλία και είχε το Playboy ή κάποιο περιοδικό event με βυζαρούδες. ηπιαμε τα αντερα μας.
Επιστρέφοντας αντί να στρίψω Αυλώνα πήγα Τανάγρα.... ρε μου λέει ο άλλος ρε μαλάκα εμείς στα τανκς είμαστε, εδώ είναι αεροδρόμιο..... τι χρόνια ήταν εκείνα δεν μας έπιανε ούτε κρύο ούτε ζέστη έρεε αλκοολ στο αίμα
Επιστρέψαμε πίσω, σαν παλιός είχα κλειδιά απο κάτι δωμάτια που τα είχαν για διακοπές οι αξιωματικοί, πάω την πέφτω εκεί και είχα καβάτζα κάτι Metaxa από τα μαγειρεία είχαν τρελές ποσότητες καθότι έμπαινα εστιάτορας μερικές φορές ήταν σαν να είχαν βαλει λυκο να φυλάει τα πρόβατα, ολόκληρο μπουκάλι μόνος μου, πως άντεχε ο οργανισμός τέτοιο πράγμα ηταν γλυκο και πινόταν σαν κοκα κολα αλλα μετα δεν ήξερες που είσαι
 

Sad_man

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2017
Μηνύματα
10.069
Like
3.712
Πόντοι
606
1.) Συναυλία:
Ξεκινάω με τον κολλητό μου από πριν με ένα μπουκάλι βότκα Beluga.
Σε κάποια φάση μετά τη συναυλία, αυτός οδηγεί και ξερνάει εν κινήσει απλά βγάζοντας το κεφάλι του από το παράθυρο ενώ εγώ γελάω.
Πηγαίνουμε σε ένα μπαράκι, φορτώνουμε 2 μουνια και τις κάνουμε ψηστήρι να τις γαμησουμε σε μια καβάτζα εγκαταλελειμμένη.
Εγώ γαμαω τη μια στο καπό και ο άλλος την άλλη στα πίσω καθίσματα. Σε κάποια φάση άνοιξε η μύτη της δικιάς μου, (δεν θυμάμαι τον λόγο) θυμάμαι όμως να βγάζω την κάλτσα μου και να της τη χώνω στο ρουθούνι για να σταματήσει την αιμορραγία.

4.) Με τον κολλητό πάλι, σε μπαρ έχουμε πιει 3-4 ποτά, χωρίς να έχουμε μεθύσει. Βλέπω μουναρα η οποία έχει στήσει ακριβώς μπροστά στη μύτη μου την κωλαρα της. Διπλα της ο γκόμενος, με διάσταση «ντουλάπας»
Εκεί που κάθομαι, της ρίχνω μια δαγκωνιά στον κωλο, και παίρνω δρόμο στις τουαλέτες. Ήρθε και αυτή, μου πήρε μια από τις καλύτερες πίπες στη ζωή μου και εγώ έμεινα στο να της βάζω δάχτυλο...

Αυτό είναι ένα καλό με το ποτό

Σου δημιουργεί φαντασιώσεις που νομίζεις ότι τις έζησες :P


 

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.636
Κριτικές
57
Like
6.820
Πόντοι
5.406
1.) Συναυλία:
Ξεκινάω με τον κολλητό μου από πριν με ένα μπουκάλι βότκα Beluga.
Σε κάποια φάση μετά τη συναυλία, αυτός οδηγεί και ξερνάει εν κινήσει απλά βγάζοντας το κεφάλι του από το παράθυρο ενώ εγώ γελάω.
Πηγαίνουμε σε ένα μπαράκι, φορτώνουμε 2 μουνια και τις κάνουμε ψηστήρι να τις γαμησουμε σε μια καβάτζα εγκαταλελειμμένη.
Εγώ γαμαω τη μια στο καπό και ο άλλος την άλλη στα πίσω καθίσματα. Σε κάποια φάση άνοιξε η μύτη της δικιάς μου, (δεν θυμάμαι τον λόγο) θυμάμαι όμως να βγάζω την κάλτσα μου και να της τη χώνω στο ρουθούνι για να σταματήσει την αιμορραγία.

2.) ξύδια και LSD.
Μου μετέφεραν (γιατί εγώ δεν θυμάμαι τίποτα) ότι μετά από 3 ώρες παρταρισματος πήρα αγκαλιά μια μαντεμενια ξυλόσομπα φωνάζοντας: θα σε γαμησω μωρή κάμπια.
Έχω ακόμα σημάδια από τα εγκαύματα στο στέρνο ενώ πέρασαν περίπου 10 χρόνια από τότε.

3.) με τον κολλητό πάλι, ξανά με βότκες, με έχει πιάσει κόψιμο.
Χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες θα πω ότι την επόμενη μέρα πέταξα τόσο τα παπούτσια μου, όσο και τα ρούχα μου στα σκουπίδια, δεν υπήρχε περίπτωση να καθαριστούν ποτε!

4.) Με τον κολλητό πάλι, σε μπαρ έχουμε πιει 3-4 ποτά, χωρίς να έχουμε μεθύσει. Βλέπω μουναρα η οποία έχει στήσει ακριβώς μπροστά στη μύτη μου την κωλαρα της. Διπλα της ο γκόμενος, με διάσταση «ντουλάπας»
Εκεί που κάθομαι, της ρίχνω μια δαγκωνιά στον κωλο, και παίρνω δρόμο στις τουαλέτες. Ήρθε και αυτή, μου πήρε μια από τις καλύτερες πίπες στη ζωή μου και εγώ έμεινα στο να της βάζω δάχτυλο...
Ρε φιλε,
Εσυ σε λιγο θα μας πεις οτι εκει που ησουνα πιωμενος στην επεσε ο tyson και χωρις πολλα ,πολλα τον πλακωσες στις φαπες και μετα σου ζητουσε συγνωμη
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.020
Like
10.163
Πόντοι
2.606
1.) Συναυλία:
Ξεκινάω με τον κολλητό μου από πριν με ένα μπουκάλι βότκα Beluga.
Σε κάποια φάση μετά τη συναυλία, αυτός οδηγεί και ξερνάει εν κινήσει απλά βγάζοντας το κεφάλι του από το παράθυρο ενώ εγώ γελάω.
Πηγαίνουμε σε ένα μπαράκι, φορτώνουμε 2 μουνια και τις κάνουμε ψηστήρι να τις γαμησουμε σε μια καβάτζα εγκαταλελειμμένη.
Εγώ γαμαω τη μια στο καπό και ο άλλος την άλλη στα πίσω καθίσματα. Σε κάποια φάση άνοιξε η μύτη της δικιάς μου, (δεν θυμάμαι τον λόγο) θυμάμαι όμως να βγάζω την κάλτσα μου και να της τη χώνω στο ρουθούνι για να σταματήσει την αιμορραγία.

2.) ξύδια και LSD.
Μου μετέφεραν (γιατί εγώ δεν θυμάμαι τίποτα) ότι μετά από 3 ώρες παρταρισματος πήρα αγκαλιά μια μαντεμενια ξυλόσομπα φωνάζοντας: θα σε γαμησω μωρή κάμπια.
Έχω ακόμα σημάδια από τα εγκαύματα στο στέρνο ενώ πέρασαν περίπου 10 χρόνια από τότε.

3.) με τον κολλητό πάλι, ξανά με βότκες, με έχει πιάσει κόψιμο.
Χωρίς να μπω σε λεπτομέρειες θα πω ότι την επόμενη μέρα πέταξα τόσο τα παπούτσια μου, όσο και τα ρούχα μου στα σκουπίδια, δεν υπήρχε περίπτωση να καθαριστούν ποτε!

4.) Με τον κολλητό πάλι, σε μπαρ έχουμε πιει 3-4 ποτά, χωρίς να έχουμε μεθύσει. Βλέπω μουναρα η οποία έχει στήσει ακριβώς μπροστά στη μύτη μου την κωλαρα της. Διπλα της ο γκόμενος, με διάσταση «ντουλάπας»
Εκεί που κάθομαι, της ρίχνω μια δαγκωνιά στον κωλο, και παίρνω δρόμο στις τουαλέτες. Ήρθε και αυτή, μου πήρε μια από τις καλύτερες πίπες στη ζωή μου και εγώ έμεινα στο να της βάζω δάχτυλο...
Ρε φιλε,
Εσυ σε λιγο θα μας πεις οτι εκει που ησουνα πιωμενος στην επεσε ο tyson και χωρις πολλα ,πολλα τον πλακωσες στις φαπες και μετα σου ζητουσε συγνωμη

Ήταν και ο Brock Lesnar, αλλά με τόσο πιώμα το ξέχασε...:confused:
 

Karamanis Stratos

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
5.486
Like
8.418
Πόντοι
2.356
Τωρα
 

Συνημμένα

  • 629BEBF5-ED2B-48C4-B98B-424A5FD06DFB.jpeg
    629BEBF5-ED2B-48C4-B98B-424A5FD06DFB.jpeg
    2,1 MB · Εμφανίσεις: 55

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom