Νέα

Le Cabaret

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

mandipl

Μέλος
Εγγρ.
5 Απρ 2006
Μηνύματα
584
Κριτικές
4
Like
12
Πόντοι
6
ποιες ειναι οι τιμες στοσυγκεκριμενο ιδρυμα???
 

llrx8

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουν 2009
Μηνύματα
1.314
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
16
γεια σου ρε Μαρτσελαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Παίδες ξυπνήστε ρεεεε!! Πάει κανένας συναγωνιστής στο εν λόγω ίδρυμα?? Τι παίζει?? Κάντε κανένα updating!! Μαρσέλα, Νικίτα, Κρύσταλ, Τίνα είναι ακόμα εκεί? Τι νυχτερινοί δημοσιογράφοι είμαστε ρε???  ;)
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
Πήγα πρόσφατα, ύστερα απο πίεση φίλων, γιατί το θεωρώ τζάμπα λεφτά, σε σχέση με άλλα. ε λοιπόν και είχα δίκαιο Γκόμενα έκατσε σε φίλο για ποτό 10 λεπτά, και πήρε: 60 !!!! + 15  ευρώ το δικό μας+ 75!!και οι γκόμενες τίποτε σπουδαίο, χάσιμο χρόνου!!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Χμ... όχι ρε παιδιά, με ένα ποτό κάθονται γύρω στο τέταρτο και είναι 30 ευρώ. Μήπως κάθησε μισάωρο (σύνολο 2 ποτά) και δεν σας φάνηκε ότι ήταν τόσο πολύ?  :think:
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
στην εκπομπη του Μιναρετζη,διαφημιζουν το μαγαζι και δειχνουν στη συνεντευξη τη Μισελ Τεκερο με τα τεραστια βυζια.υποτιθεται ειναι φιρμα.ειναι ακομα αυτη εκει????παιζει κανα χρονο η ιδια διαφημιση....

επισης μηπως ξερει κανεις αν δουλευει εκει μια Τατιανα απο Σιβηρια??
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
στην εκπομπη του Μιναρετζη,διαφημιζουν το μαγαζι και δειχνουν στη συνεντευξη τη Μισελ Τεκερο με τα τεραστια βυζια.υποτιθεται ειναι φιρμα.ειναι ακομα αυτη εκει????παιζει κανα χρονο η ιδια διαφημιση....

επισης μηπως ξερει κανεις αν δουλευει εκει μια Τατιανα απο Σιβηρια??
Σεβαστέ Al, πριν μισό χρόνο που πήγα τελευταία φορά, ήταν η Μισέλ. Καλό μουνί αλλά τα φτιαχτά βυζιά είναι υπερβολικά μεγάλα. Για τατιάνα δεν ξέρω.
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Σεβαστέ Al, πριν μισό χρόνο που πήγα τελευταία φορά, ήταν η Μισέλ. Καλό μουνί αλλά τα φτιαχτά βυζιά είναι υπερβολικά μεγάλα. Για τατιάνα δεν ξέρω.
ευχαριστω για την πληροφορια.δηλαδη η Μισελ παει και πριβε,σου πεταει τις βυζαρες στη μουρη κανονικα???
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Δεν την έχω πάρει αλλά ναι, το κάνει!!!!!
Bυζαρες...Τεραστιες......Αλλα...ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑ.......ειναι πολυ κρυα και με φοβερο τουπε η γκομενα...Απο τα πιο χαλια πριβε που εχω παρει ποτε.Τζαμπα λεφτα
 

jack23

Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2007
Μηνύματα
199
Κριτικές
3
Like
0
Πόντοι
1
παιδια πριν μισο χρονο που ειχα παει την ειχα πετυχει αλλα για χορο δεν μπορεσα να την παρω ολη την ωρα ηταν κλεισμενη.αφου να φανταστειτε ολες χωρεψαν απο 2 φορες και αυτη μια,οση ωρα ημουν εκει(περιπου 1ωρα και κατι)
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Εμένα μια φορά που μιλήσαμε παλιά, ήταν πολύ ευγενική. ίσως κατάλαβε ότι δεν είχα σκοπό να την κεράσω και ήταν πολύ γλυκιά.
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Bυζαρες...Τεραστιες......Αλλα...ΜΑΚΡΥΑΑΑΑΑ.......ειναι πολυ κρυα και με φοβερο τουπε η γκομενα...Απο τα πιο χαλια πριβε που εχω παρει ποτε.Τζαμπα λεφτα

Μπορείς να κάνεις μια σύντομη περιγραφή από εμφάνιση..; Ηλικία, μέγεθος βύζων κτλ..
Δηλ, πόσο χάλια είναι ο χορός..; Δε σ' αφήνει να πιάσεις καθόλου..;
Κ πόσο είναι η είσοδος κι ο πριβέ χορός..; Γιατί δεν έχω πάει ποτέ..!
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Μπορείς να κάνεις μια σύντομη περιγραφή από εμφάνιση..; Ηλικία, μέγεθος βύζων κτλ..
Δηλ, πόσο χάλια είναι ο χορός..; Δε σ' αφήνει να πιάσεις καθόλου..;
Κ πόσο είναι η είσοδος κι ο πριβέ χορός..; Γιατί δεν έχω πάει ποτέ..!
Νομίζω 27 χρ. εμφάνιση ψηλή καστανή αδύνατη, πρόσωπο κλασικής ρωσίδας, τη λες όμορφη άνετα, βύζος σαν μπάλα του βόλει. Για τον χορό θα σου απαντήσει ο άλλος συνάδελφος, εγώ δεν πήρα. Είσοδος 15 ευρώ, πριβέ 15 ο πρώτος χορός και 20 ο δεύτερος. Οι τιμές είναι καλοκαιρινές, δεν ξέρω τώρα τι παίζει. Μάλλον ισχύουν οι ίδιες.
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.070
Κριτικές
1
Like
226
Πόντοι
36
Νομίζω 27 χρ. εμφάνιση ψηλή καστανή αδύνατη, πρόσωπο κλασικής ρωσίδας, τη λες όμορφη άνετα, βύζος σαν μπάλα του βόλει. Για τον χορό θα σου απαντήσει ο άλλος συνάδελφος, εγώ δεν πήρα. Είσοδος 15 ευρώ, πριβέ 15 ο πρώτος χορός και 20 ο δεύτερος. Οι τιμές είναι καλοκαιρινές, δεν ξέρω τώρα τι παίζει. Μάλλον ισχύουν οι ίδιες.
H μισλε πλεον ειναι ξανθια...Πολυ ομορφη (καυακοσοφατσα),σωματαρα...Απιστευτη ρε σεις....Οσο φια τα βυζια της?Ποια μπαλα του βολεευ...σαν τις μπαλες nivea που παιζεις το καλοκαιρι στην θαλασσα.....
Αλλα: Ψυχρη,τουπε,πεταμενα λεφτα στο πριβε......ασε που καπου αρχιζει και σου χορευει τελευταια με τετιοο τροπο ωστε να μην της βγαζεις το σουτιεν.....Γενικα την εχει δει(και με το δικιο της εδω που τα λεμε)....αλλα πεταμενα λεφτα...
 

psix_fan

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.449
Κριτικές
5
Like
477
Πόντοι
36
Για τη βυζαρού λέμε τώρα ρε παιδιά?? Τι Ισπανίδα?? Αφού η ίδια μου έχει πει ότι είναι Ρωσίδα!!!!  :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:
 

sxoinobaths

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Μαρ 2009
Μηνύματα
1.061
Κριτικές
52
Like
456
Πόντοι
2.357
Παίδες σκέφτομαι να πάω σήμερα για να δω αυτή τη Μισελ Τεκέρο..!
Έχει κανείς κανα νεότερο..; Ξέρει κανείς αν θα 'ναι σήμερα..; Αν κ θα πάρω μάλλον κ κανα τηλ πρώτα για σίγουρα..!
Δε μου λέτε, αν δοκιμάσεις να τη ρωτήσεις για καμιά συνάντηση εκτός, παίζει να φας κανα σκαμπηλι..;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom