Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.662
Like
5.958
Πόντοι
1.406
Υποσχέσεις για "Ισχυρές Γυναίκες" και πλήρης απουσία από τα κοινά στο παρελθόν... Not my type
τι ισχυρες γυναικες και πουτσε μπλε,σταυρωσε τη να μπαινει και κανα καλο μουνι στη βουλη :cheesy:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
Για αυτους που θα ψηφισεις εχεις αποφασισει τι ειναι?

Αριστοι η Α(χ)ριστοι?
Αχριστοι όλοι
Η Εσθονία είναι το πιο λαμπρό παράδειγμα της Ευρώπης που καλό είναι να φέρουμε 5-10 πολιτικούς της για να μας εξηγήσουν πώς έκαναν το θαύμα της Εσθονία
Έχω πάει στα90's όταν τούς γαμουσαμε τις γυναίκες κ πλέον αν πας σού πιάνεται το στομάχι σου με την εξέλιξη τους την οργάνωση την αύξηση των μισθών του εισοδήματος την τεχνολογία την ελάχιστη γραφειοκρατία ,την επιχειρηματικότητα τις επενδύσεις ,τη δημοκρατία ,τις αστικές υποδομές ,
Όλοι οι Ευρωπαίοι πρέπει να μελετήσει το θαύμα της Εσθονίας ..
Κ στο εμπόριο είμαι λίρα εκατό στέλνεις πράγματα κ πληρώνουν δίχως προβλήματα .....κρατάνε κ τηρούν Συμφωνίες συμβόλαια ..
Νομίζω αυτοί κ οι κορεάτες πρέπει να διδάσκονται στα οικονομικά πολιτικά κοινωνικά πανεπιστήμια ...
Δυστυχώς σε εμάς το πάρτυ κ η αχρηστία του πολιτικού συστήματος συνεχίζεται
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.436
Like
20.269
Πόντοι
6.056
:confused::confused::confused:
d9ae363ad7e01d5697c3c211c5c705d4.gif

fe69ac8e383a5d6249c4986194fdaf9e.gif
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Το ξέρω τυπε ... ο Λάκης είπε γενικά για τεκμήρια ....

Γιατί αυτός που έχει μαύρο χρήμα τον πιάνουν τα τεκμήρια απόκτησης με την αγορά ...


Μαλάκα .... έχει χιλιάδες καριόλια .... που δηλώνουν 20.000€ γενικώς ... και η καριόλα τους ξοδεύει με πιστωτική 15.000€ το χρόνο........


ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΜΑ .....


Αυτός που είχε πατέρα λεφτά και είχε ο πατέρας μία πόρσε και ψόφησε ο πατέρας ....


μέχρι να κολλήσει το μοτέρ ... η πόρσε κάνει 25.000χλμ (χωρίς αλλαγή λαδιών) ....

και μέχρι να φτάσει να πηγαίνει με τις ζάντες, χωρίς να αλλάξει λάστιχα .... κάνει 40.000 χλμ ....


ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ;;


το λέει το γαμημένο κράτος να πληρώνει ... ενώ μπορεί ο γιός χαλαρά να είναι άνεργος !

ΟΧΙ ...η ελληνική πολιτεία θέλει ο γιός να πουλήσει την πόρσε , για να πάρει σαξό σαν του Άλεξ
ή στάρλετ του 1990 , σαν αυτό που θα πάρει ο στέκας , αν συμπληρώσει τα 10.500€
που του χρειάζονται για να μαζέψει 500€ που κάνει το στάρλετ
(επειδή χρωστάει 10.000€ σε νοίκια για τον ημιόροφο , κοινωνικό τιμολόγιο δεη και νερό , παρόλο που είναι άπλυτος).
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.721
Κριτικές
24
Like
10.026
Πόντοι
3.446
347248847_1703171943471186_918692593136378101_n.jpg
η πολιτεια του Πλατωνα.... κοιτα να δεις τοσα χρονια πιστευα οτι ειναι βιβλιο :buck2::buck2::buck2:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.835
Like
4.116
Πόντοι
506
Μαλάκα .... έχει χιλιάδες καριόλια .... που δηλώνουν 20.000€ γενικώς ... και η καριόλα τους ξοδεύει με πιστωτική 15.000€ το χρόνο........


ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΜΑ .....


Αυτός που είχε πατέρα λεφτά και είχε ο πατέρας μία πόρσε και ψόφησε ο πατέρας ....


μέχρι να κολλήσει το μοτέρ ... η πόρσε κάνει 25.000χλμ (χωρίς αλλαγή λαδιών) ....

και μέχρι να φτάσει να πηγαίνει με τις ζάντες, χωρίς να αλλάξει λάστιχα .... κάνει 40.000 χλμ ....


ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ;;


το λέει το γαμημένο κράτος να πληρώνει ... ενώ μπορεί ο γιός χαλαρά να είναι άνεργος !

ΟΧΙ ...η ελληνική πολιτεία θέλει ο γιός να πουλήσει την πόρσε , για να πάρει σαξό σαν του Άλεξ
ή στάρλετ του 1990 , σαν αυτό που θα πάρει ο στέκας , αν συμπληρώσει τα 10.500€
που του χρειάζονται για να μαζέψει 500€ που κάνει το στάρλετ
(επειδή χρωστάει 10.000€ σε νοίκια για τον ημιόροφο , κοινωνικό τιμολόγιο δεη και νερό , παρόλο που είναι άπλυτος).
Τυπε σταρλετ του 90 έχει η μητερα μου άσχετα αν δεν το οδηγάει σχεδόν ποτε.
Τις εκανα ασφάλεια και αρση ακινησίας για 7 μήνες 170€ για ολα. Γιατι ο μητσοτακαρος μας το εκανε να πληρωνουμε τελη για οσους μήνες το κυκλοφορουμε ακριβώς. Επι τσιπρα σε ακινησία τεσσάρων μηνων ειχες απαλλαγη 2 μηνες.
Σκέψου δηλ. να μπας στο σουπερμαρκετ να πληρώνεις μια εξαδα μπυρες και να σου δωσουν 3
Δε παιζει.
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.167
Κριτικές
2
Like
18.731
Πόντοι
3.656
Μαλάκα .... έχει χιλιάδες καριόλια .... που δηλώνουν 20.000€ γενικώς ... και η καριόλα τους ξοδεύει με πιστωτική 15.000€ το χρόνο........


ΑΥΤΟΙ ΘΕΛΟΥΝ ΠΟΘΕΝ ΕΣΧΕΣ ΚΑΙ ΤΣΑΚΙΣΜΑ .....


Αυτός που είχε πατέρα λεφτά και είχε ο πατέρας μία πόρσε και ψόφησε ο πατέρας ....


μέχρι να κολλήσει το μοτέρ ... η πόρσε κάνει 25.000χλμ (χωρίς αλλαγή λαδιών) ....

και μέχρι να φτάσει να πηγαίνει με τις ζάντες, χωρίς να αλλάξει λάστιχα .... κάνει 40.000 χλμ ....


ΓΙΑΤΙ ΝΑ ΜΗΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΥΚΛΟΦΟΡΕΙ ;;


το λέει το γαμημένο κράτος να πληρώνει ... ενώ μπορεί ο γιός χαλαρά να είναι άνεργος !

ΟΧΙ ...η ελληνική πολιτεία θέλει ο γιός να πουλήσει την πόρσε , για να πάρει σαξό σαν του Άλεξ
ή στάρλετ του 1990 , σαν αυτό που θα πάρει ο στέκας , αν συμπληρώσει τα 10.500€
που του χρειάζονται για να μαζέψει 500€ που κάνει το στάρλετ
(επειδή χρωστάει 10.000€ σε νοίκια για τον ημιόροφο , κοινωνικό τιμολόγιο δεη και νερό , παρόλο που είναι άπλυτος).
telly , που θα ακουμπήσουμε το μαρούλι ? τα προγνωστικά μιλάνε για μαδομούνι :rockon:

Το Euractiv κάνει λόγο για οριακή απόσταση ΝΔ - ΣΥΡΙΖΑ σε ιδιωτική δημοσκόπηση πολυεθνικής
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Με ποσοστο 42% αποχης ,δεν μου κανει εντυπωση που κυβερναει ενα μουνοπανο με ποδια και εχουμε αντιπολιτευση -με τοσο γαμημενη κυβερνηση- που αγκομαχα να περασει το τριαντα .....χειροτερα μας αξιζουν μονο και μονο για τον ωχαδερφισμο μας!Σε οποιοδηποτε μερος του πλανητη με τοσο αισχρη και απροκαλυπτα λαμογιοκυβερνηση χουντοσυμμοριτων ,η αντιπολιτευση θα μαζευε εξηντα τις εκατο στο ρελαντι με αρχηγο μια φωτογραφια μαιμους,ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΦΩΤΟ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΟΓΔΟΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ......Εδω ομως εχουμε το μεγαλυτερο κατορθωμα στα ανθρωπινα χρονικα -που ειναι αποκλειστικη ευθυνη των ζαιων -να ειναι στην κυβερνηση ανετα και αερατα το ΠΟΥΣΤΟ κωμμα ΠΟΥ ΧΡΕΟΚΩΠΗΣΕ ΤΗ ΧΩΡΑ ,ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΕΝΙΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ,ΟΛΑ ΞΕΠΛΥΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΒΗΘΡΑ ΤΗΣ 4ΕΤΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Λοιπόν, ακούω προτάσεις για Βόρειο Τομέα.

Έχω κλείσει Χατζηδάκη, Καιρίδη και Ράπτη.

1 σταυρός μένει. :think:
Τυπε αυτο δεν ειναι ψηφοδελτιο...συνταγη για λσντι ειναι,καλο τριπαρισμα!:rockon:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Με ποσοστο 42% αποχης ,δεν μου κανει εντυπωση που κυβερναει ενα μουνοπανο με ποδια και εχουμε αντιπολιτευση -με τοσο γαμημενη κυβερνηση- που αγκομαχα να περασει το τριαντα .....χειροτερα μας αξιζουν μονο και μονο για τον ωχαδερφισμο μας!Σε οποιοδηποτε μερος του πλανητη με τοσο αισχρη και απροκαλυπτα λαμογιοκυβερνηση χουντοσυμμοριτων ,η αντιπολιτευση θα μαζευε εξηντα τις εκατο στο ρελαντι με αρχηγο μια φωτογραφια μαιμους,ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΦΩΤΟ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΟΓΔΟΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ......Εδω ομως εχουμε το μεγαλυτερο κατορθωμα στα ανθρωπινα χρονικα -που ειναι αποκλειστικη ευθυνη των ζαιων -να ειναι στην κυβερνηση ανετα και αερατα το ΠΟΥΣΤΟ κωμμα ΠΟΥ ΧΡΕΟΚΩΠΗΣΕ ΤΗ ΧΩΡΑ ,ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΕΝΙΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ,ΟΛΑ ΞΕΠΛΥΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΒΗΘΡΑ ΤΗΣ 4ΕΤΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ....
Εντάξει, ο ΣΎΡΙΖΑ φταίει για όλα αυτά.
Τα υπόλοιπα κόμματα της αντιπολίτευσης, τι κάνουν;
Γιατί δε μαζεύουν αυτά το ποσοστό της δυσαρέσκειας σε ένα ευρύ μαζικό μέτωπο ώστε να ρίξουν τους τωρινούς;
Εγώ βλέπω τα υπόλοιπα κόμματα της αντιπολίτευσης να βάζουν στην εξίσωση ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ.
Και οκ, πες αυτό ότι είναι δικαίωμα τους, σεβαστό.
Γιατί δεν βγαίνει ένα από όλα αυτά να κάνει κάλεσμα σε όλες τις προοδευτικές δυνάμεις, (ή και συντηρητικές αν είναι δεξιό) ώστε να υπάρξει συσπείρωση γύρω τους.
Εγω βλέπω μια απάθεια, βλέπω επίσης να έχουν βολευτεί με όλο αυτό, σου λέει "εγώ 3% θα το πάρω για να μπω στη Βουλή και θα σας κρίνω όλους το ίδιο από τη γωνίτσα μου".
Ε δεν γίνεται έτσι, καλή η κριτική, οι πορείες, οι φωνές, αλλά πρέπει να έχεις την πρόθεση να αναλάβεις μεγαλύτερες ευθύνες.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Εντάξει, ο ΣΎΡΙΖΑ φταίει για όλα αυτά.
Τα υπόλοιπα κόμματα της αντιπολίτευσης, τι κάνουν;
Γιατί δε μαζεύουν αυτά το ποσοστό της δυσαρέσκειας σε ένα ευρύ μαζικό μέτωπο ώστε να ρίξουν τους τωρινούς;
Εγώ βλέπω τα υπόλοιπα κόμματα της αντιπολίτευσης να βάζουν στην εξίσωση ΝΔ-ΣΥΡΙΖΑ.
Και οκ, πες αυτό ότι είναι δικαίωμα τους, σεβαστό.
Γιατί δεν βγαίνει ένα από όλα αυτά να κάνει κάλεσμα σε όλες τις προοδευτικές δυνάμεις, (ή και συντηρητικές αν είναι δεξιό) ώστε να υπάρξει συσπείρωση γύρω τους.
Εγω βλέπω μια απάθεια, βλέπω επίσης να έχουν βολευτεί με όλο αυτό, σου λέει "εγώ 3% θα το πάρω για να μπω στη Βουλή και θα σας κρίνω όλους το ίδιο από τη γωνίτσα μου".
Ε δεν γίνεται έτσι, καλή η κριτική, αλλά πρέπει να έχεις την πρόθεση να αναλάβεις μεγαλύτερες ευθύνες.
τυπε χαλαρα,δεν υπαρχουν αλλα προοδευτικα κωμματα,αυτα που υπαρχουν ειναι τσιρκολικια για να ριχνουν τον ψηφο τους οι βλαμμενοι που την εχουν δει αντισυστημικοι....ο συριζα εχασε μια τεραστια ευκαιρια να στειλει μια και καλη τα τρωκτικα εκει που τους αξιζει-στη χωματερη-ενω ειχε τεραστια ανοχη απο την κοινωνια...αντι να ασχοληθει πως θα ξηλωσει το συστημα των τρωκτικων ,ασχοληθηκε πως θα γινει αρεστος σε αυτα.....επεσε στην ιδια λουμπα-που μεταξυ μας ειναι λογικο γιατι πολλα στελεχη του συριζα ηταν απο το βρωμερο πασοκ...η ευκαιρια δυστυχως ομως χαθηκε!
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Τα κωμματα επρεπε να ειναι τρια στις εκλογες.....ενα προοδευτικο,ενα συντηρητικο δεξιο και το ΚΚΕ .......Ολα τα αλλα ειναι φαντασιωσεις βλαμμενων που κινουνται αναμεσα στον παραλογισμο και την καφριλα...
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
τυπε χαλαρα,δεν υπαρχουν αλλα προοδευτικα κωμματα,αυτα που υπαρχουν ειναι τσιρκολικια για να ριχνουν τον ψηφο τους οι βλαμμενοι που την εχουν δει αντισυστημικοι....ο συριζα εχασε μια τεραστια ευκαιρια να στειλει μια και καλη τα τρωκτικα εκει που τους αξιζει-στη χωματερη-ενω ειχε τεραστια ανοχη απο την κοινωνια...αντι να ασχοληθει πως θα ξηλωσει το συστημα των τρωκτικων ,ασχοληθηκε πως θα γινει αρεστος σε αυτα.....επεσε στην ιδια λουμπα-που μεταξυ μας ειναι λογικο γιατι πολλα στελεχη του συριζα ηταν απο το βρωμερο πασοκ...η ευκαιρια δυστυχως ομως χαθηκε!
Εγώ είδα μια κυβέρνηση να την πολεμούν τα συστημικά ΜΜΕ περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη κυβερνηση που πέρασε. Και ξέρεις πολύ καλά ποιων τα συμφέροντα εξυπηρετούν αυτά τα ΜΜΕ.
Τα στελέχη από το πασοκ τα πήρε γιατί δε γινόταν αλλιώς, έφερναν ψήφους, χωρίς ψήφους δεν βγαίνεις κυβερνηση.
Ήταν πολύ ανεκτικός ως πρωθυπουργός, αυτό τον έφαγε.
Νόμιζε ο κόσμος καταλαβαίνει, ε δεν καταλαβαίνει ρε φίλε, όταν σου λέει π.χ "ανταλλαξες τη Μακεδονία με τις συντάξεις" και το πιστεύουν, φαντάσου με τι Νεάντερταλ έχεις να κάνεις.
Το μόνο που τον κράτησε δυνατό ήταν η δύναμη των ανθρώπων του μόχθου που τον στήριξαν στις εκλογές.

Κι εν πάσει περιπτώσει, τι προτείνεις για την επόμενη μέρα;
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Εγώ είδα μια κυβέρνηση να την πολεμούν τα συστημικά ΜΜΕ περισσότερο από οποιαδήποτε άλλη κυβερνηση που πέρασε. Και ξέρεις πολύ καλά ποιων τα συμφέροντα εξυπηρετούν αυτά τα ΜΜΕ.
Τα στελέχη από το πασοκ τα πήρε γιατί δε γινόταν αλλιώς, έφερναν ψήφους, χωρίς ψήφους δεν βγαίνεις κυβερνηση.
Ήταν πολύ ανεκτικός ως πρωθυπουργός, αυτό τον έφαγε.
Νόμιζε ο κόσμος καταλαβαίνει, ε δεν καταλαβαίνει ρε φίλε, όταν σου λέει π.χ "ανταλλαξες τη Μακεδονία με τις συντάξεις" και το πιστεύουν, φαντάσου με τι Νεάντερταλ έχεις να κάνεις.
Το μόνο που τον κράτησε δυνατό ήταν η δύναμη των ανθρώπων του μόχθου που τον στήριξαν στις εκλογές.

Κι εν περιπτώσει, τι προτείνεις για την επόμενη μέρα;
αλλαγη αρχηγου ,εμφαση στο να βγουν μπροστα νεα και "καθαρα" στελεχη και ξεκαθαρες κουβεντες-λυσεις με οσο το λιγοτερο γραφειοκρατια....και προσωπικα αυτο που θεωρω κυριοτερο το να τονισουν οτι θα βαλουν για καιρο φυλακη οσες χιλιαδες ακριδες και αν χρειαστει να μπουν......κοινως θεωρω πως πρεπει στον επομενο αρχηγο ΝΑ ΦΥΤΡΩΣΟΥΝ ΚΑΤΙ ΑΡΧΙΔΑΡΕΣ ΝΑ σαν καρπουζια αμαλιαδος!
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
10.000
Κριτικές
30
Like
20.548
Πόντοι
8.846
Με ποσοστο 42% αποχης ,δεν μου κανει εντυπωση που κυβερναει ενα μουνοπανο με ποδια και εχουμε αντιπολιτευση -με τοσο γαμημενη κυβερνηση- που αγκομαχα να περασει το τριαντα .....χειροτερα μας αξιζουν μονο και μονο για τον ωχαδερφισμο μας!Σε οποιοδηποτε μερος του πλανητη με τοσο αισχρη και απροκαλυπτα λαμογιοκυβερνηση χουντοσυμμοριτων ,η αντιπολιτευση θα μαζευε εξηντα τις εκατο στο ρελαντι με αρχηγο μια φωτογραφια μαιμους,ΑΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΝΟΝΙΚΟ ΑΝΘΡΩΠΟ ΦΩΤΟ ΘΑ ΕΙΧΑΝ ΟΓΔΟΝΤΑ ΚΑΙ ΠΑΝΩ......Εδω ομως εχουμε το μεγαλυτερο κατορθωμα στα ανθρωπινα χρονικα -που ειναι αποκλειστικη ευθυνη των ζαιων -να ειναι στην κυβερνηση ανετα και αερατα το ΠΟΥΣΤΟ κωμμα ΠΟΥ ΧΡΕΟΚΩΠΗΣΕ ΤΗ ΧΩΡΑ ,ΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΚΑΤΕΝΙΑ ΣΤΕΛΕΧΗ ,ΟΛΑ ΞΕΠΛΥΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΚΟΛΥΜΒΗΘΡΑ ΤΗΣ 4ΕΤΙΑΣ ΤΟΥ ΣΥΡΙΖΑ....
τύπε μη τσιτώνεσαι γιατί εδώ θα προσκυνήσεις πάλι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom