Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (5 μέλη και 45 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.690
Κριτικές
183
Like
43.792
Πόντοι
21.896
The Exorcist GIF by filmeditor
Eπαναλαμβανω
Ο μπατζανακης είναι κρυφό αριστερός
Ο λεκλερκ φιλελε αντιδραστικός
Ο μπαρόκ αντικαθεστωτικός δεξιός όχι όμως ΝΔ
Ο Δαλάι Λάμα συμφεροντολογος κ όχι ΝΔ ( δλδ με τη τσέπη του κ καλά κάνει )
Άλλοι τύποι είναι τα κομματοσκυλα της νδ
 
Τελευταία τροποποίηση:

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
Πριν από 3 λεπτά τώρα στις ειδήσεις στο kontra channel
Ρώταγαν στο δρόμο για τις εκλογές

Ένας
Εμείς οι Ρομά ξέρω τι σου λέω από δω μέχρι την Αλεξανδρούπολη ενώ παλιά ψηφίζαμε το ΠΑΣΟΚ τώρα θα ψηφίσουμε ΣΥΡΙΖΑ
Γιατί μας έδινε επιδόματα
Ε με τόσα pass πήραν κ από την ΝΔ
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Στ αρχιδια μου ποιος θα ακουσει τη γνωμη μου, αυτη ειναι.
Είναι η γνώμη σου για ενα πορισμα, το οποίο αφορά τον θάνατο 58 ανθρώπων.
Το να γράφεις ΣΥΝΕΙΔΗΤΆ ψέμματα, σε κάτι τόσο σοβαρό, δεν γίνεται να επιτραπεί. Τουλάχιστον όχι από μένα. Κι επειδή το συνεχίζεις, εγώ θα ανεβάσω λεπτομερώς τα σημεία που διαψεύδουν τον ισχυρισμό σου ότι ο σταθμάρχης ήταν ο απόλυτος υπεύθυνος.
Όχι για σένα, εσύ βούρλο είσαι σιγά μην καταλάβεις, αλλά για να δουν οι υπόλοιποι με τι τύπο εχουν να κάνουν όταν συζητούν σοβαρά μαζί σου, και γιατί αυτό είναι ανέφικτο.



Λοιπόν, έχουμε και λέμε από το πόρισμα της επιτροπής για τα Τεμπη
Στο τμήμα Λάρισα - Θεσσαλονίκη, η τηλεδιοίκηση και η φωτεινή σηματοδότηση είναι ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ από τον Ιούλιο του 2019 μετά την πυρκαγιά στο κέντρο τηλεδιοίκησης στη Λάρισα.
Κάτι που διαψεύδει πλήρως τον Υπ. μεταφορων Γεραπετρίτη, που είχε πει στις 15/3.

FB_IMG_1682625293416.jpg





Την ημέρα του δυστυχήματος, ΑΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ η λειτουργία της τηλεδιοίκησης και της φωτοσήμανσης, αφενός η χάραξη του δρομολογίου θα γινόταν από τον κεντρικό χειριστή και ο σταθμάρχης μόνο θα υλοποιούσε κι αφετέρου θα είχε "ανάψει κόκκινο" για την αμαξοστοιχία της άλλης γραμμής.

FB_IMG_1682625358719.jpg
FB_IMG_1682625355385.jpg
FB_IMG_1682625351151.jpg
FB_IMG_1682625348386.jpg


Από το 2020 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ το δευτεροβάθμιο όργανο ελέγχου και ρύθμισης της κυκλοφορίας, που λειτουργούσε στην Αθήνα (γραφεία ΟΣΕ στην Καρόλου). Αν λειτουργούσε την ημέρα του δυστυχήματος, θα υπήρχε ΠΡΟΣΘΕΤΗ δικλείδα ασφαλείας

FB_IMG_1682625446407.jpg


Η μετάταξη του σταθμάρχη ήταν καταφανώς ΠΑΡΑΝΟΜΗ.
Ενδέχεται μάλιστα, να μην διέθετε καν γνώσεις χειρισμού H/Y

FB_IMG_1682625506272.jpg

Μετά από όλα αυτά που δείχνουν τις ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ για την τραγωδία στα Τέμπη, πως να μην βάλουν το ΟΣΕ να προμηθευτεί επειγόντως καταστροφέα εγγράφων ?!?

FB_IMG_1682625580067.jpg
 

Συνημμένα

  • FB_IMG_1682625508632.jpg
    FB_IMG_1682625508632.jpg
    45,9 KB · Εμφανίσεις: 14

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.527
Like
24.285
Πόντοι
6.256
Είναι η γνώμη σου για ενα πορισμα, το οποίο αφορά τον θάνατο 58 ανθρώπων.
Το να γράφεις ΣΥΝΕΙΔΗΤΆ ψέμματα, σε κάτι τόσο σοβαρό, δεν γίνεται να επιτραπεί. Τουλάχιστον όχι από μένα. Κι επειδή το συνεχίζεις, εγώ θα ανεβάσω λεπτομερώς τα σημεία που διαψεύδουν τον ισχυρισμό σου ότι ο σταθμάρχης ήταν ο απόλυτος υπεύθυνος.
Όχι για σένα, εσύ βούρλο είσαι σιγά μην καταλάβεις, αλλά για να δουν οι υπόλοιποι με τι τύπο εχουν να κάνουν όταν συζητούν σοβαρά μαζί σου, και γιατί αυτό είναι ανέφικτο.



Λοιπόν, έχουμε και λέμε από το πόρισμα της επιτροπής για τα Τεμπη
Στο τμήμα Λάρισα - Θεσσαλονίκη, η τηλεδιοίκηση και η φωτεινή σηματοδότηση είναι ΕΚΤΟΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ από τον Ιούλιο του 2019 μετά την πυρκαγιά στο κέντρο τηλεδιοίκησης στη Λάρισα.
Κάτι που διαψεύδει πλήρως τον Υπ. μεταφορων Γεραπετρίτη, που είχε πει στις 15/3.

FB_IMG_1682625293416.jpg





Την ημέρα του δυστυχήματος, ΑΝ ΕΙΧΕ ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΘΕΙ η λειτουργία της τηλεδιοίκησης και της φωτοσήμανσης, αφενός η χάραξη του δρομολογίου θα γινόταν από τον κεντρικό χειριστή και ο σταθμάρχης μόνο θα υλοποιούσε κι αφετέρου θα είχε "ανάψει κόκκινο" για την αμαξοστοιχία της άλλης γραμμής.

FB_IMG_1682625358719.jpg
FB_IMG_1682625355385.jpg
FB_IMG_1682625351151.jpg
FB_IMG_1682625348386.jpg


Από το 2020 ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ το δευτεροβάθμιο όργανο ελέγχου και ρύθμισης της κυκλοφορίας, που λειτουργούσε στην Αθήνα (γραφεία ΟΣΕ στην Καρόλου). Αν λειτουργούσε την ημέρα του δυστυχήματος, θα υπήρχε ΠΡΟΣΘΕΤΗ δικλείδα ασφαλείας

FB_IMG_1682625446407.jpg


Η μετάταξη του σταθμάρχη ήταν καταφανώς ΠΑΡΑΝΟΜΗ.
Ενδέχεται μάλιστα, να μην διέθετε καν γνώσεις χειρισμού H/Y

FB_IMG_1682625506272.jpg

Μετά από όλα αυτά που δείχνουν τις ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΚΕΣ ΕΥΘΥΝΕΣ ΤΗΣ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗΣ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ για την τραγωδία στα Τέμπη, πως να μην βάλουν το ΟΣΕ να προμηθευτεί επειγόντως καταστροφέα εγγράφων ?!?

FB_IMG_1682625580067.jpg
Ρε τυπε σοβαρα τωρα ανοιγεις διαλογο για τετοια θεματα με τον νο1 βλακα του σαιτ;Αυτον που νομιζει οτι επειδη του λενε οι πουτανες καλημερα ειναι φιλες του;:2funny:
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.079
Πόντοι
3.556
Ρε τυπε σοβαρα τωρα ανοιγεις διαλογο για τετοια θεματα με τον νο1 βλακα του σαιτ;Αυτον που νομιζει οτι επειδη του λενε οι πουτανες καλημερα ειναι φιλες του;:2funny:
Τύπε, δεν ξέρω πως το αντιλαμβάνεστε οι υπόλοιποι.
Προσωπικά δεν μπορώ να ανεχτώ κάτι τόσο σοβαρό.
Ναι, είμαστε ένα μπουρδελοσαιτ, ναι κάνουμε την καβλάντα μας. Αλλά όχι ρε πούστη μου να γράφεις τέτοια αίσχη για ένα δυστύχημα που χάθηκαν τοσες ζωές.
Έστω κι ένας να παρει στα σοβαρά τις πιπες αυτου του διαταραγμένου τύπου, είναι πλήγμα για την κοινωνία.
Κάτι τέτοια δεν πρέπει να τα αφήνουμε να πέφτουν κάτω, θέλουν ξεκαθάρισμα. Γνώμη μου.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.527
Like
24.285
Πόντοι
6.256
Τύπε, δεν ξέρω πως το αντιλαμβάνεστε οι υπόλοιποι.
Προσωπικά δεν μπορώ να ανεχτώ κάτι τόσο σοβαρό.
Ναι, είμαστε ένα μπουρδελοσαιτ, ναι κάνουμε την καβλάντα μας. Αλλά όχι ρε πούστη μου να γράφεις τέτοια αίσχη για ένα δυστύχημα που χάθηκαν τοσες ζωές.
Έστω κι ένας να παρει στα σοβαρά τις πιπες αυτου του διαταραγμένου τύπου, είναι πλήγμα για την κοινωνία.
Κάτι τέτοια δεν πρέπει να τα αφήνουμε να πέφτουν κάτω, θέλουν ξεκαθάρισμα. Γνώμη μου.
Τυπε τσαμπα χολοσκας κανεις δεν τον παιρνει σοβαρα εδω μεσα.....
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.998
Like
22.764
Πόντοι
5.506
Τύπε, δεν ξέρω πως το αντιλαμβάνεστε οι υπόλοιποι.
Προσωπικά δεν μπορώ να ανεχτώ κάτι τόσο σοβαρό.
Ναι, είμαστε ένα μπουρδελοσαιτ, ναι κάνουμε την καβλάντα μας. Αλλά όχι ρε πούστη μου να γράφεις τέτοια αίσχη για ένα δυστύχημα που χάθηκαν τοσες ζωές.
Έστω κι ένας να παρει στα σοβαρά τις πιπες αυτου του διαταραγμένου τύπου, είναι πλήγμα για την κοινωνία.
Κάτι τέτοια δεν πρέπει να τα αφήνουμε να πέφτουν κάτω, θέλουν ξεκαθάρισμα. Γνώμη μου.
Ενταξει τυπε, εισαι δηλωμενο τσιπροσκυλο, στ αρχιδια μας η γνωμη σου.

Ο ΝΟΥΜΕΡΟ ΕΝΑ ΥΠΑΙΤΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΑΝΙΚΑΝΟΣ.&-
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τυπε τσαμπα χολοσκας κανεις δεν τον παιρνει σοβαρα εδω μεσα.....
Ναι, ενω εσενα τον αφραγκο φτωχοπουστα σε παιρνουμε πολυ στα σοβαρα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.399
Like
13.750
Πόντοι
3.656
Όποιος ψηφίσει Τσι για να γεμίσει η τσέπη του ας πάει να αυτοκτονήσει από τώρα. Το ξεφτυλισμα που γίνεται με τα pass και να κοπεί η ρεμουλα με αδιευκρίνιστα πόσα είναι το ζητούμενο
Τότε δεν υπάρχει κανένα νόημα να ψηφίσει κανένας τον Τσίπρα.....διότι απλά θα είσαι φτωχός χωρίς pass....και τα αδιευκρίνιστα ποσά δεν έχουν χρώμα....τα ίδια έχουν κάνει και οι υπουργοί του ΣΥΡΙΖΑ. Από ποτέ θεωρείται ο ΣΥΡΙΖΑ ηθικότερο κόμμα? :confused:
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.107
Κριτικές
33
Like
7.340
Πόντοι
4.746
 

Συνημμένα

  • FuT8Vj9WIAAnTvH.jpeg
    FuT8Vj9WIAAnTvH.jpeg
    1,4 MB · Εμφανίσεις: 16

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.082
Like
72.151
Πόντοι
12.756
Το νοσοκομείο και το ΕΚΑΒ έβγαλαν ανακοίνωση

Η οικογένεια πολλές φορές μέσα στο πένθος της ψάχνει να τα ρίξει όπου μπορεί


Συνέχισε τις βρισιές την προπαγάνδα τα ψέματα τη διαστρέβλωση δεν θα σε ακολουθήσω
Ψοφα σκουπίδι :coffee:
θα σε θαψουν με την κωλοτρυπιδα εξω για να κανουν οικονομία στα βαζα για λουλουδια , θα στα σφηνωνουν στο κωλο :coffee:
 

Γιώργος Ξύδης

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2011
Μηνύματα
12.339
Κριτικές
9
Like
4.687
Πόντοι
1.830
βρε βρε βρε... μα πως γίνεται γνωστοί ρωσόδουλοι να είναι και αντικούληδες και να παπαγαλίζουν συριζαική προπαγάνδα; τυχαίο θα είναι μάλλον...

εγώ πάντως πιστεύω ότι ο jodigraphics15 δεν είναι καθόλου ΣΥΡΙΖΑ αλλά ένας τυχαίος, ανεξάρτητος, ακομμάτιστος σχολιαστής και όποιος λέει το αντίθετο είναι του κούλη (και του μπάιντεν). να ορίστε και η απόδειξη:

CM4HK0ZXAAAUzTe.jpg
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
Τότε δεν υπάρχει κανένα νόημα να ψηφίσει κανένας τον Τσίπρα.....διότι απλά θα είσαι φτωχός χωρίς pass....και τα αδιευκρίνιστα ποσά δεν έχουν χρώμα....τα ίδια έχουν κάνει και οι υπουργοί του ΣΥΡΙΖΑ. Από ποτέ θεωρείται ο ΣΥΡΙΖΑ ηθικότερο κόμμα? :confused:
Έχει ο ΣΥΡΙΖΑ πατσιδες? Έχει σπίτια στο Παρίσι και δεν δείχνουν το πόθεν? Βασικά για να μην σε κουράζω όσα έχουν γραφτεί για την ΝΔ σε σκάνδαλα έχουν γραφτεί για τον ΣΥΡΙΖΑ? Ο καθένας ψηφίζει με τα δικά του κριτήρια. Εμένα επαγγελματικά με γάμησε ο Σπιρτζης και με αποτελείωσε ο Χατζηδάκης.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
βρε βρε βρε... μα πως γίνεται γνωστοί ρωσόδουλοι να είναι και αντικούληδες και να παπαγαλίζουν συριζαική προπαγάνδα; τυχαίο θα είναι μάλλον...

εγώ πάντως πιστεύω ότι ο jodigraphics15 δεν είναι καθόλου ΣΥΡΙΖΑ αλλά ένας τυχαίος, ανεξάρτητος, ακομμάτιστος σχολιαστής και όποιος λέει το αντίθετο είναι του κούλη (και του μπάιντεν). να ορίστε και η απόδειξη:

CM4HK0ZXAAAUzTe.jpg
Ε θα τα αποτελειώσει την επόμενη 4ετια εαν βγει ο Κουλης
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.835
Like
4.116
Πόντοι
506
Kουλη δώστα ολα
Μεχρι και τη τιμη στη βενζινη εριξε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom