Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (1 μέλη και 16 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.891
Πόντοι
12.756
Τσίμπα παραυτα αττικη οδό 2,5 ευρά

η πιο μεγάλη απατη του αιωνα ηταν αυτη .. πουλησε παπα ο Κυρ Κουλης σε ολα τα ζωα ..

Εμεις που εχουμε e pass με τις εκπτωσεις δίναμε 2,55 νομιζω τελικη αντι για 2,80

Σου λεει η καινουργια εταιρεία που πηρε την Αττικη , μαλάκες ειναι , θέλει και ο αλλος να κανει εντυπωση και να μην τον γδαρουν ζωντανο σε ζωντανη μετάδοση
επειδη εδωσε την Αττικη τσαμπα , σου λεει ας βαλουμε μονο αυτους που πληρωναν απο γκισέ 30 λεπτα εκπτωση και τους αλλους που τους εχουμε καθε μέρα
και τους ρουφαμε το μεδουλι ας τους παμε απο 2,55 στα 2,5 :tooth::tooth::tooth:

:rockon::rockon::rockon::rockon:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.656
Like
20.444
Πόντοι
6.056
η πιο μεγάλη απατη του αιωνα ηταν αυτη .. πουλησε παπα ο Κυρ Κουλης σε ολα τα ζωα ..

Εμεις που εχουμε e pass με τις εκπτωσεις δίναμε 2,55 νομιζω τελικη αντι για 2,80

Σου λεει η καινουργια εταιρεία που πηρε την Αττικη , μαλάκες ειναι , θέλει και ο αλλος να κανει εντυπωση και να μην τον γδαρουν ζωντανο σε ζωντανη μετάδοση
επειδη εδωσε την Αττικη τσαμπα , σου λεει ας βαλουμε μονο αυτους που πληρωναν απο γκισέ 30 λεπτα εκπτωση και τους αλλους που τους εχουμε καθε μέρα
και τους ρουφαμε το μεδουλι ας τους παμε απο 2,55 στα 2,5 :tooth::tooth::tooth:

:rockon::rockon::rockon::rockon:
Αν δεν σ' αρεσει να δινεις 2,55,παμε παρακατω:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.891
Πόντοι
12.756
Με τοσο που καις μαλλον καλυτερα να μπεις συνεταιρος σε βενζιναδικο:woldman::confused::confused::confused:

μαλακα πιο πολυ μου καιει αυτο απο το αλλο που ειναι άρμα να πουμε και μοτερ τεχνολογιας 10ετιας και βαλε
αναθεμα και αν εχω δει κάτω απο 14 λιτρα τα 100χλμ :confused::confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.631
Κριτικές
3
Like
11.233
Πόντοι
3.936
για τον βλακα .....εδω εχουμε μια καλη εξηγηση του φερ πλεη....και ολιγον απο παραγοντα μακεδονικου για οσους θυμουνται...
απο την στηλη που τολμησε δημοσιογραφικα να κανει ρεπορταζ ,εστω και με φοβο..
"
Από τη Δευτέρα που σας αποκάλυψα το θέμα, ομολογώ ότι μονοπωλεί τις κυβερνητικές συζητήσεις το συγκεκριμένο θέμα. Γι’ αυτό και αναμένω με εξαιρετικά μεγάλο ενδιαφέρον την αντίδραση της κεντρικής κυβέρνησης μετά και τα σημερινά αποκαλυπτήρια του ονόματος του υπουργού. Αν, δηλαδή, ο πρόεδρος Μητσοτάκης θα ζητήσει εξηγήσεις από τον υπουργό του ή αν θα αφήσει ένα αμιγώς προσωπικό ζήτημα που αφορά τον Κικίλια να ξεφουσκώσει. Από αίσθηση και μόνο προδικάζω μια ιδιαιτέρως ζεστή μέρα, κατά τη διάρκεια της οποίας δεν αποκλείω να υπάρξουν δηλώσεις και από τον ίδιο τον υπουργό. Για όλα αυτά μείνετε συντονισμένοι και, όπως σας έχω γράψει κατ’ επανάληψη, εδώ ό,τι διαβάζετε είναι αλήθεια, παρά το γεγονός ότι πριν από κάμποσο καιρό αυτή η πραγματικότητα αμφισβητήθηκε δημοσίως από την Τζένη Μπαλατσινού, σύζυγο του υπουργού, με το ακίνητο στη Βασιλίσσης Σοφίας.

! Το ρεπορτάζ είναι μια άλλη δουλειά από το να κάνει κάποιος σχόλιο, να γράφει άρθρα, να συμμετέχει σε πάνελ, να γράφει για τσάντες και γόβες. Δουλειά κι αυτή, δεν λέω, αλλά εντελώς διαφορετική απ' αυτήν του ρεπόρτερ. Οπότε επειδή η κυρία υπουργού, μέσα από τα social και με κάτι εξώδικα με παρουσίασε ως τον Αρχιεπίσκοπο των fake news, αφού επαναλάβω τη συγγνώμη μου για το ατυχές δημοσίευμα με τις αποσκευές στο αεροπλάνο, να της ευχηθώ καλορίζικο το σπιτάκι στη Βασιλίσσης Σοφίας. Γιατί εδώ, εκτός του ότι δεν κρατάμε κακίες, χαιρόμαστε με τη χαρά και λυπούμαστε με τη λύπη, ακόμα και των ανθρώπων που δεν μας πολυσυμπαθούν.

Μεξικο ρε μαλακες η κατασταση!
Ο Κούλης δεν ήθελε να στείλει σπίτι του τον Βασιλάκη και τελικά έκανε πίσω?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.656
Like
20.444
Πόντοι
6.056
μαλακα πιο πολυ μου καιει αυτο απο το αλλο που ειναι άρμα να πουμε και μοτερ τεχνολογιας 10ετιας και βαλε
αναθεμα και αν εχω δει κάτω απο 14 λιτρα τα 100χλμ :confused::confused:
Λογικα εχουν παρει μετοχες σε καμια πετρελαϊκη,σε κανενα διυλιστηριο και πειραζουν την καταναλωση.Και ενα γιαρις που ειχες ελεγες οτι καιει πολυ,δεν το γυρνας σε ηλεκτρικο να σωθεις?Θα το φορτιζει γνωστο μελος-ηλεκτρολογος-εμπορος χαλκου τα βραδια:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.523
Like
72.891
Πόντοι
12.756
Λογικα εχουν παρει μετοχες σε καμια πετρελαϊκη,σε κανενα διυλιστηριο και πειραζουν την καταναλωση.Και ενα γιαρις που ειχες ελεγες οτι καιει πολυ,δεν το γυρνας σε ηλεκτρικο να σωθεις?Θα το φορτιζει γνωστο μελος-ηλεκτρολογος-εμπορος χαλκου τα βραδια:coffee::coffee::confused::confused::confused:

εγω γιαρις ;;;
μαλακα τρελαθηκες ;; :confused::confused:
εχω ηλεκτρικό :coffee:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.631
Κριτικές
3
Like
11.233
Πόντοι
3.936
η πιο μεγάλη απατη του αιωνα ηταν αυτη .. πουλησε παπα ο Κυρ Κουλης σε ολα τα ζωα ..

Εμεις που εχουμε e pass με τις εκπτωσεις δίναμε 2,55 νομιζω τελικη αντι για 2,80

Σου λεει η καινουργια εταιρεία που πηρε την Αττικη , μαλάκες ειναι , θέλει και ο αλλος να κανει εντυπωση και να μην τον γδαρουν ζωντανο σε ζωντανη μετάδοση
επειδη εδωσε την Αττικη τσαμπα , σου λεει ας βαλουμε μονο αυτους που πληρωναν απο γκισέ 30 λεπτα εκπτωση και τους αλλους που τους εχουμε καθε μέρα
και τους ρουφαμε το μεδουλι ας τους παμε απο 2,55 στα 2,5 :tooth::tooth::tooth:

:rockon::rockon::rockon::rockon:
Μάθαμε ποιες είναι οι ώρες αιχμής? Η είναι κυμαινόμενες και αυτές?
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.656
Like
20.444
Πόντοι
6.056

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom