Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 8 άτομα (1 μέλη και 7 επισκέπτες)

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
τεστ ήταν για να δω :coffee::coffee::coffee::coffee:
ναι μια φορα πηγα να το κρατησω αλλα αρχιζε και ελεγε κατι μλκιες του τυπου τι το θες και μαυτο βγαζω το ψωμι μου, δεν εχω αλλο και κατι τετοια.
τελικα καλυτερα που δεν το κρατησα ηταν και κιτρινο ε μλκια ειναι:confused::confused::confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
ναι μια φορα πηγα να το κρατησω αλλα αρχιζε και ελεγε κατι μλκιες του τυπου τι το θες και μαυτο βγαζω το ψωμι μου, δεν εχω αλλο και κατι τετοια.
τελικα καλυτερα που δεν το κρατησα ηταν και κιτρινο ε μλκια ειναι:confused::confused::confused:
καλύτερα που δε το κράτησες τώρα θα έπρεπε να βάλεις και pos

εγώ ξέρεις πόσα πλήρωσα για να μου διασυνδέσουν το pos? σα να το διασυνδέουν με την κωλοτρυπίδα είναι :confused::confused::confused:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
καλύτερα που δε το κράτησες τώρα θα έπρεπε να βάλεις και pos

εγώ ξέρεις πόσα πλήρωσα για να μου διασυνδέσουν το pos? σα να το διασυνδέουν με την κωλοτρυπίδα είναι :confused::confused::confused:
τραβα μια βολτα με το νταιμα στα σινεμα τα δικα του και δεν θα ξαναεχεις τετοιο προβλημα με τη κωλοτρυπιδα:coffee::coffee::coffee:
το οτι ξερεις πως διασυνδεονται πραγματα με τη κωλοτρυπιδα σου το αφηνω ασχολειαστο:coffee::coffee::coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.105
Like
22.832
Πόντοι
5.506
Για να παραδόσεις βαλίτσα είπα λεβεντιά μου ... όχι για CHECK IN ...

Αν είσαι 20 λεπτά πριν εκεί ... παίζει να πάρεις ένα αρχίδι .

Το ότι η βαλίτσα, παίζει να χρεώνεται παραπάνω από τα εισιτήρια της πλέμπας, είναι άλλο θέμα.
Πανηλιθιε, έγραψες

tellystalone6969 έγραψε:
Ρε παπάρα... το αεροπλάνα με την υποχρέωση να είσαι 2 ώρες πριν την αναχώρηση ...
και εφόσον παραδώσεις και βαλίτσα δεν πας με καμίαπτήση λεχρίτη με χειραποσκευή
που δεν χωράει εμένα παπούτσια μου μέσα, εκτός από αυτά που φοράω ,
θέλει περισσότερες ώρες.



Σαλτα και γαμησου μαλακα αυτιστικέ που κυκλοφορείς με τα ΚΤΕΛ και νομίζεις πως ξέρεις τι παίζει με τα αεροπλάνα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
τραβα μια βολτα με το νταιμα στα σινεμα τα δικα του και δεν θα ξαναεχεις τετοιο προβλημα με τη κωλοτρυπιδα:coffee::coffee::coffee:
το οτι ξερεις πως διασυνδεονται πραγματα με τη κωλοτρυπιδα σου το αφηνω ασχολειαστο:coffee:

με αυτή την κυβέρνηση κανένας κώλος δε θα μείνει χωρίς διασύνδεση με την ααδε :confused::confused::confused:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.526
Like
20.345
Πόντοι
6.056

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
εγώ είμαι μέτοχος δεν είμαι εε τι με πέρασες για ψυκτικό ή για οδοντίατρο :tooth:
να σου πω την αληθεια ή ψυκτικο θα σε εκανα ή υδραυλικο αλλα για να γραψεις εσυ το ψυκτικος μαλλον αυτο εισαι... υποπτο τι λες @Νίπλης;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
να σου πω την αληθεια ή ψυκτικο θα σε εκανα ή υδραυλικο αλλα για να γραψεις εσυ το ψυκτικος μαλλον αυτο εισαι... υποπτο τι λες @Νίπλης;
γιαρί ρε μλκ δηλαδή δε με κάνεις για οδοντίατρο?????


δεν φαίνομαι για επιστήμονας???? :2funny:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
γιαρί ρε μλκ δηλαδή δε με κάνεις για οδοντίατρο?????


δεν φαίνομαι για επιστήμονας???? :2funny:
αυτο το ειπες για το λακη οποτε αποκλειεται να εισαι ασε που δεν πειθεις.
τωρα καποιος πιο πονηρος απο εμενα σαν τον @celebre θα ελεγε οτι μπορει να εισαι και ταξιτζης μιας και εχεις αποψη για ολα:coffee::coffee::coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
αυτο το ειπες για το λακη οποτε αποκλειεται να εισαι ασε που δεν πειθεις.
τωρα καποιος πιο πονηρος απο εμενα σαν τον @celebre θα ελεγε οτι μπορει να εισαι και ταξιτζης μιας και εχεις αποψη για ολα:coffee::coffee::coffee:
μπορεί να είμαι πρώην ταξιτζής που για να μη βάλει πος άφησε το ταξί και έγινε υδραυλικός :sunglasses:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.820
Πόντοι
3.656
baggages.jpg

20 γιουρα η βαλιτσα χρεωνεται και 20 γυρνα τπτ δλδ θες μιση ωρα θα στο κανω μιση ωρα με βαλιτσα και ολα κομπλε. προσεξε οχι πριν την πτηση πριν την επιβίβαση
Από τον τιμοκατάλογο της aegean ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom