Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.820
Πόντοι
3.656
Λάκη έχουν αλλάξει τα πράγματα από ποτέ έχεις να ταξιδέψεις; Με online check in είσαι εκεί 20 λεπτά πριν
Για να παραδόσεις βαλίτσα είπα λεβεντιά μου ... όχι για CHECK IN ...

Αν είσαι 20 λεπτά πριν εκεί ... παίζει να πάρεις ένα αρχίδι .

Το ότι η βαλίτσα, παίζει να χρεώνεται παραπάνω από τα εισιτήρια της πλέμπας, είναι άλλο θέμα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
ο πραγματικοί λόρδοι τα πράγματα και τις βαλίτσες τα στέλνουν με υπηρεσία κατευθείαν δε τα κουβαλάνε μαζί τους στο ταξίδι

έχετε δει ποτέ ρολς ροίς με σχάρα? :coffee:
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.477
Κριτικές
61
Like
42.709
Πόντοι
22.785
:kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark::kiss-mark:
Αρε Κούλη αρε Κούλη τι μας έδωσες και βαρυστομαχιάσαμε..
 

Συνημμένα

  • IMG_20240930_104700.jpg
    IMG_20240930_104700.jpg
    159,9 KB · Εμφανίσεις: 6

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.570
Πόντοι
12.756
ο πραγματικοί λόρδοι τα πράγματα και τις βαλίτσες τα στέλνουν με υπηρεσία κατευθείαν δε τα κουβαλάνε μαζί τους στο ταξίδι

έχετε δει ποτέ ρολς ροίς με σχάρα? :coffee:

αχ βρε Ιλον Μασκ των Αλβανων ... οι λόρδοι δεν κουβαλάνε τιποτα , οπου πανε εχουν ετοιμα σπιτια με γκαρνταρόμπες και τα παντα
Δεν ειναι σαν και εσενα που πας στο χωριό και κουβαλάς μεχρι και το γκαζάκι για τον καφε
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.526
Like
20.345
Πόντοι
6.056
αχ βρε Ιλον Μασκ των Αλβανων ... οι λόρδοι δεν κουβαλάνε τιποτα , οπου πανε εχουν ετοιμα σπιτια με γκαρνταρόμπες και τα παντα
Δεν ειναι σαν και εσενα που πας στο χωριό και κουβαλάς μεχρι και το γκαζάκι για τον καφε
Kαλα ξεκινησαμε:2funny::2funny::confused::confused::confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.570
Πόντοι
12.756
Δεν υπαρχει σημειο που δεν θες να σκασει στα γελια ακουγοντας αυτον τον ασχετο βλάκα

 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
αχ βρε Ιλον Μασκ των Αλβανων ... οι λόρδοι δεν κουβαλάνε τιποτα , οπου πανε εχουν ετοιμα σπιτια με γκαρνταρόμπες και τα παντα
Δεν ειναι σαν και εσενα που πας στο χωριό και κουβαλάς μεχρι και το γκαζάκι για τον καφε
ίλον λένε και έναν πατριώτη από το κωριό που στην Ελλάδα δηλώνει ότι τον λένε ''Ανέστη'' :coffee::coffee:

οι γκόμενες των λόρδων κουβαλάνε πράγματα αλλά δε τα φορτώνουν στη μπαγκαζιέρα

στο κωριό πας άδειος και γυρνάς φορτωμένος :rockon:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.570
Πόντοι
12.756
ίλον λένε και έναν πατριώτη από το κωριό που στην Ελλάδα δηλώνει ότι τον λένε ''Ανέστη'' :coffee::coffee:

οι γκόμενες των λόρδων κουβαλάνε πράγματα αλλά δε τα φορτώνουν στη μπαγκαζιέρα

στο κωριό πας άδειος και γυρνάς φορτωμένος :rockon:

Οσο μιλάς τοσο φαινεται η αποσταση που σε χωριζει απο την πραγματική πλουσια ζωη

Οι λορδοι δεν κουβαλανε τις γκομενες εκει που πανε , εκει που πάνε ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ :coffee:

Μεινε στα γεματα φουντα χωράφια σου :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
Οσο μιλάς τοσο φαινεται η αποσταση που σε χωριζει απο την πραγματική πλουσια ζωη

Οι λορδοι δεν κουβαλανε τις γκομενες εκει που πανε , εκει που πάνε ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΕΣ ΓΚΟΜΕΝΕΣ :coffee:

Μεινε στα γεματα φουντα χωράφια σου :coffee:
αν αυτό είναι που με χωρίζει από την άπερκλας τότε έιμαι πολύ κοντά

ούτε εγώ κουβαλάω την γκόμενα μου εκεί που πάω αφού δεν έχω γκόμενα :confused::confused::confused:

γυρνάς φορτωμένος εννοώ με φαγητά, τυριά,λάδια και τέτοια δε ξέρω τι εννοείς :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.324
Like
72.570
Πόντοι
12.756
αν αυτό είναι που με χωρίζει από την άπερκλας τότε έιμαι πολύ κοντά

ούτε εγώ κουβαλάω την γκόμενα μου εκεί που πάω αφού δεν έχω γκόμενα :confused::confused::confused:

γυρνάς φορτωμένος εννοώ με φαγητά, τυριά,λάδια και τέτοια δε ξέρω τι εννοείς :coffee:

εισαι τοσο μακρια απο την απερκλας οσο ο Αλεξ με την πραγματικοτητα και ο Νταιμας απο τον Θανόπουλο
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
εισαι τοσο μακρια απο την απερκλας οσο ο Αλεξ με την πραγματικοτητα και ο Νταιμας απο τον Θανόπουλο
αυτό δεν είναι δείγμα και κάποιοι άλλοι μένουν δυό βήματα από το θανόπουλο αλλά ζυγίζουν τις βαλίτσες για υπέρβαρο πριν τις φορτώσουν στη σχάρα του λεόν και πάνε στο ελ. βενιζέλος από την παραλιακή για να γλιτώσουν την αττική οδό :sunglasses:

ο άλεξ έχει ρίξει μαύρη πέτρα πίσω του...και με τα ποσοστά του κυριάκου προβλέπω να κάνει κλώνο πασόκο για να μπορέσει να ξανά κυκλοφορήσει εδώ
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.415
Πόντοι
6.256
Αν νομιζεις οτι φταιει ΜΟΝΟ ο κουλης και η νδ και οχι τα μπουρδελα οικογενειες και γονεις που εχουν καταντησει πιο αυτιστικοι και απο το μαλακα τον χοντρο εδω μεσα, το μυαλο σου και μια λιρα.
Πες τα
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.127
Like
836
Πόντοι
96
Για να παραδόσεις βαλίτσα είπα λεβεντιά μου ... όχι για CHECK IN ...

Αν είσαι 20 λεπτά πριν εκεί ... παίζει να πάρεις ένα αρχίδι .

Το ότι η βαλίτσα, παίζει να χρεώνεται παραπάνω από τα εισιτήρια της πλέμπας, είναι άλλο θέμα.
20 γιουρα η βαλιτσα χρεωνεται και 20 γυρνα τπτ δλδ θες μιση ωρα θα στο κανω μιση ωρα με βαλιτσα και ολα κομπλε. προσεξε οχι πριν την πτηση πριν την επιβίβαση
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.665
Like
14.035
Πόντοι
3.656
20 γιουρα η βαλιτσα χρεωνεται και 20 γυρνα τπτ δλδ θες μιση ωρα θα στο κανω μιση ωρα με βαλιτσα και ολα κομπλε. προσεξε οχι πριν την πτηση πριν την επιβίβαση
αφήνεις και το αμάξι στο μικρής διάρκειας έτσι για την αλητεία? :coffee:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom