Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.411
Like
20.235
Πόντοι
6.056
Hm GIF by MOODMAN
Δεν τραβαρει ρε μαλακα,κανε κατι.Τελματωδης κατασταση:undecided::confused::confused::confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
Σου εγραψα ποιος ειναι ο πρωτος και απολυτα υπευθυνος ρε και μου λες οτι δε μιλαω επι της ουσιας;;; Και καθεσαι και μου αραδιαζεις ιστοριες για νομους περι ευθυνης υπουργων και παπαρια μαντολες. Ναι, να αλλαξει ο νομος περι ευθυνης υπουργων. Και λοιπον; Ποιος σκοτωσε αυτα τα παιδια που δεν υπαρχει λογος να τα πιανουμε στο στομα μας; Κι αν δεν ηταν παιδια θα ειχε μεγαλη διαφορα; Ανθρωπινες ψυχες χαθηκαν. Και ο καθενας απο τους συγγενεις τους τραβαει το γολγοθα του. Θα γυρισουν αν μπει ο Μητσοτακης φυλακη, που δεν εχει ολη την ευθυνη ή ο σταθμαρχης που την εχει;;

Απλα θελεις να βγαλεις το θυμο σου σε ενα φορουμ για πουτανες φωναζοντας για εγκληματιες και δολοφονους; Για πες ρε μαγκα, εσυ ο ευαισθητος που δεν εισαι πλυντηριο του μητσοτακη σαν και μενα, τι επανες ΕΣΥ στην ουσια για το νομο περι ευθυνης υπουργων; Για του σιδηροδρομους; Στην πραξη τι εκανες εσυ ο ευαισθητος και ενεργοποιημενος πολιτης και οχι το πλυντηριο των πολιτικων;

Τιποτα, καθεσαι στην οθονη σου μοστραρεις οτι σου κατεβει στο κεφαλι και φουσκωνεις απο περηφανια επειδη «την ειπες στο μπαροκ και σου χτυπησαν φιλικα την πλατη κατι ζωα σαν το νιπλη και τη σκοτουλα οτι τον κατουρησες.

Ξερεις τι θα πει εγκλημα; Δολοφονος; Εχεις νομιμες γνωσεις, οχι για να δικασεις αλλα τα «αυτονοητα» τα ξερεις, για πες μου τι θα πει δολοφονος και εγκλημα.

Χτυπα ξυλο να κατσει καμια στραβη σε κανενα γνωστο σου να σηκωσει κανενα με το αμαξι και τρεχα εσυ να τον λες δολοφονο.


Κατινες και αμυαλες κιολας, ζεχνετε κομπλεξ και απωθυμενα και απο λογικη, κουκουτσι.


Και στην τελικη στα παπαρια μου ο μητσοτακης, εσεις εχετε το κομπλεξ αλλα εμας βαφτιζετε πλυντηρια. Σου εγραψα οτι και το μουνοπανο τον τσιπρα ΕΓΚΛΗΜΑΤΙΑ και ΔΟΛΟΦΟΝΟ δεν τον αποκαλεσα γιατι απλα δεν ειναι. Αλλο αμελεια, ευθυνη και συνυπαιτιοτητα και αλλο εγκλημα, δολοφονια.
σιγά τα αίματα....

Εσύ έχεις κολλήσει στον σταθμάρχη ναι αυτός είναι υπεύθυνος προφανώς....αλλά αν ήταν έτσι όπως νομίζεις ότι είναι δεν θα υπήρχαν ούτε κανονισμοί λειτουργίας, ούτε φορείς ελέγχου, ούτε ευρπωπαικές οδηγίες, ούτε πρότυπα ασφάλειας και ποιότητας, ούτε υπουργικές αποφάσεις...ούτε ιεραρχία στις ευθύνες....ούτε μέτρα ασφαλείας ούτε τίποτα....θα πέταγαν έναν μαλάκα στο αεροπλάνο χωρίς τροχούς και ασύρματο και θα του έλεγαν ''προσγείωσε το'' και καλή τύχη.

Δεν το καταλαβαίνει η κεφάλα σου ότι φταίει ο σταθμάρχης αλλά φταίνε και άλλοι 50 από πίσω του που δεν υπήρχαν τα προβλεπόμενα μέτρα ασφαλείας? Κάνε λίγο λαικισμό να πούμε αν δεν ήταν παιδιά και αν μπει φυλακή ο μητσοτάκης....τι μπούρδες είναι αυτές? Αν φταίει ο αρμόδιος φταίει....χάρη θα του κάνεις εσύ?????

Ποιο θυμό μου περισσότερο θυμώνεις εσύ και ενδιαφέρεσαι να βγεις από πάνω όπως και να σε χτυπήσουν στην πλάτη και να σου πουν μπράβο..εγώ έχω τσακωθεί με όλους αν ήθελα χτυπήματα στην πλάτη θα τα είχα καλά με όλους...δυό μαλακίες λέμε εδώ σιγά μην κατεβάσω και κόμμα.

Τι έκανα εγώ ο ευαίσθητος...ότι θα έκανε ο οποιοσδήποτε που δεν έχει επιλεκτική αναισθησία όταν πρόκειται για την γαλάζια μαφία...ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΨΗΦΙΣΑ. Και κατά πολύ μεγάλο ποσοστό θα τους ψήφιζα έναντι άλλων αν δεν είχαν γίνει τα τέμπη. Αλλά εγώ τομάρια που πήγαν να διασύρουν την μάνα των νεκρών παιδιών και έπαιζαν επικοινωνιακά παιχνίδια πάνω από τα αποκαίδια τους δεν θα ψηφίσω. Μπορεί να σε ενοχλεί που εσύ δεν έχεις θέμα να τους ψηφίσεις. Ξύδι που λέει και ο Άλεξ :coffee:

πήγαινε να σου εξηγήσουν τι σημαίνει εγκληματική αμέλεια....κάνε την σύνδεση με την απιστία για την οποία έχουν ερευνηθεί....και μπορεί να καταλάβεις ότι η απιστία οδηγεί στην εγκληματική αμέλεια και αυτή οδηγεί σε θανατηφόρα συμβάντα....χωρίς ο άλλος να είναι ο δολοφόνος ούτε να το κάνει από πρόθεση. Βέβαια αν είσαι υπουργός οι πράξεις σου δεν έχουν αντίκτυπο. Οπότε δεν υπάρχει τίποτα πέρα από την πολιτική ευθύνη.

Και εγώ δεν σε λέω πλυντήριο λόγω δόλου για την νδ....απλά σου αρέσει να εντάσεσαι στην γαλάζια ομάδα του σάη

δε ξέρω αν αυτό είναι καλύτερο βέβαια :confused::confused::confused:
 

mixalis k.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2012
Μηνύματα
7.827
Like
4.094
Πόντοι
506
Ρε τους γαμημενους τους νεοδημοκράτες. Πάντα δρουνε με βαση τη λαϊκή βούληση και το εθνικο συμφερον. Φατε και τιποτα, κάντε καμια ανάθεση, οχι ολα για την πατριδα
Screenshot_2024_0913_223202.png
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.738
Πόντοι
21.896
Γενικά καλύτερα στην Ελλάδα να σταματήσουν εντελώς τα τρένα εκτός από τα εμπορικά .........διότι για να γίνει σωστό δίκτυο χρειάζονται 3500 χλμ κ το κόστος είναι τόσο μεγάλο που καλύτερα να ρίξουμε τα λεφτά σε δρόμους λιμάνια κ αεροδρόμια ...

Τρένα ίσον ξεφτίλα των κυβερνήσεων ...ανύπαρκτο δικτύο....ας γίνουμε πχ σαν το Νίγηρα που δεν εχει
 

KALLIMAXOS

Μέγας
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.165
Κριτικές
26
Like
11.083
Πόντοι
4.746

ΗΧΗΡΗ ΦΑΠΑ ΣΤΟΝ ΜΗΤΣΟΤΑΚΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΩΝ ΕΛΛΑΔΑΣ: ΛΟΥΚΕΤΑ, ΦΤΩΧΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΑ – ΔΥΣΟΙΩΝΟ ΤΟ ΑΜΕΣΟ ΜΕΛΛΟΝ ΤΗΣ ΧΩΡΑΣ​




 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Αρχηγέ είσαι εκτός τόπου και χρόνου.
Ούτε η σαρδέλα δεν πωλείται 4.20 το κιλό .
Φασολάκια με 1.55 το κιλό , μόνο από το Τσερνομπίλ!
Είναι σαφές
Τα φασολάκια το 2023
Καναν ένα 45 το 2023σήμερα 1,79 διαφορά 0.34

Και ο αρακάς
Το 2023
1,55 σήμερα 2 .0 5 διαφορά 0,5

Πού έχεις διαφωνία;
Screenshot_2024-09-14-02-24-11-938_com.google.android.youtube.jpg
Screenshot_2024-09-14-02-25-18-766_com.android.chrome.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Εγω ειμαι μαζι σου και σου λεω οτι οι αλλοι που σε εμπαιζουν ειναι μεγαλα μουνοπανα και μπαχαλοι.
ΑΛΛΑ πες μου σε παρακαλω....τι ειναι το δροσερο γιαουρτι????????
Δεν έχω ιδέα
Screenshot_2024-09-14-02-08-28-085_com.google.android.youtube.jpg
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Προφανώς saul μας δουλεύεις

Αφενός δεν θα ψηφίζεις λες σε εμένα
Κανέναν που κυβέρνησε την ελλάδα

Και αφετέρου λες στο barock
Ότι θα ψήφιζες νέα δημοκρατία μάλλον αν δεν είχαν γίνει τα τέμπη

Μετά λες μία φορά οτι μπορεί και να ψηφίσεις κασελάκη την άλλη ότι αποκλείεται

Λες επίσης ότι και ο βελόπουλος θα κυβερνούσε καλύτερα από το μητσοτάκη



Όπως και με δούλευες ότι σε πίστευα όταν έλεγες ότι είχες υποσχεθεί στους υπαλλήλους σου αν δεν βγει η νέα δημοκρατία θα τους δώσεις δεν ξέρω τι
Και ότι απλώς έκανες πλάκα

Άλλο βέβαια ότι έγινε μετά την 7η 8η;;;; Φορά που το είπα

Δούλεμα δούλεμα

Άλλα πάντα βρίσκεις τα λάθη των άλλων

Και τους επιπλήτεις όπως πρέπει

Είναι δυνατόν να κάνω λάθος και να λέω τα αυγά αυτιά;;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.686
Like
1.492
Πόντοι
266
Αυτες οι τιμες ειναι απο μεσα απο τα Lidl ή στους σκουπιδοτενεκεδες με τα ληγμενα που συνηθως ψωνιζεις;
Αν σε ενδιαφέρει γράψε στην αναζήτηση καλάθι του νοικοκυριού lidl σεπτέμβριος 2023 και θα σου βγει το βίντεο

Μετά είναι το φυλλάδιο του lidl σήμερα για το καλάθι του νοικοκυριού από το site του lidl

Και μετά είναι η πρώτη σελίδα του βίντεο και του φυλλαδίου σήμερα

Όπως θα δεις και το έχω γράψει σε μήνυμα
Το 2023 είχε τιμή ολόκληρο κοτόπουλο
Και τώρα φτερούγες

Το έγραψα λοιπόν αναλυτικά

Επειδή δεν μπορούμε να συγκρίνουμε αυτά τα δύο

Η δε βάζουμε καθόλου το κοτόπουλο
Η βάζουμε την τιμή 3.25 που είχε το 23 και 2.65 που έχει φέτος τιμή το lidl αλλά όχι στο καλάθι του νοικοκυριού
Την τιμή κιλό κοτόπουλο

Αυτό είναι λεπτομέρειες όμως έχω γράψει όλες τις άλλες τιμές μέχρι τα λάδια

Αν θέλεις εσύ η οποιοσδήποτε άλλος να κάνετε καλύτερη δουλειά

Γράψτε και συγκρίνετε και τις τιμές μετά τα λάδια

Screenshot_2024-09-14-03-26-23-745_com.android.chrome.jpg
Screenshot_2024-09-14-03-25-13-093_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg

Screenshot_2024-09-14-03-23-57-569_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2024-09-14-03-24-38-011_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2024-09-14-03-24-38-011_com.android.chrome.jpg
    272,5 KB · Εμφανίσεις: 2
  • Screenshot_2024-09-14-03-25-13-093_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    Screenshot_2024-09-14-03-25-13-093_com.google.android.googlequicksearchbox.jpg
    369,7 KB · Εμφανίσεις: 3
Τελευταία τροποποίηση:

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.473
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Γενικά καλύτερα στην Ελλάδα να σταματήσουν εντελώς τα τρένα εκτός από τα εμπορικά .........διότι για να γίνει σωστό δίκτυο χρειάζονται 3500 χλμ κ το κόστος είναι τόσο μεγάλο που καλύτερα να ρίξουμε τα λεφτά σε δρόμους λιμάνια κ αεροδρόμια ...

Τρένα ίσον ξεφτίλα των κυβερνήσεων ...ανύπαρκτο δικτύο....ας γίνουμε πχ σαν το Νίγηρα που δεν εχει
άκουγα έναν στο ραδιόφωνο από τη γερμανία ότι χρειάζονται 35 δις για υποδομές στα τρένα αλλά ο σολτς έδωσε 10, τα κάνουν επιδόματα.

έλεγε ότι δεν γίνεται συντήρηση υποδομών,
γι' αυτό φωνάζει ο βαλκάνιος πουτσαράς για τις καθυστερήσεις των τρένων
άλλωστε έπεσε η γέφυρα στη λειψία

εμείς είμαστε μπροστά: έπεσε η γέφυρα στα μάλγαρα, πιο πριν στην κοζάνη,
τεράστιες ουρές διαρκώς (εσύ έρχεσαι από την ανατολή και τη γλιτώνεις)
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.738
Πόντοι
21.896
άκουγα έναν στο ραδιόφωνο από τη γερμανία ότι χρειάζονται 35 δις για υποδομές στα τρένα αλλά ο σολτς έδωσε 10, τα κάνουν επιδόματα.

έλεγε ότι δεν γίνεται συντήρηση υποδομών,
γι' αυτό φωνάζει ο βαλκάνιος πουτσαράς για τις καθυστερήσεις των τρένων
άλλωστε έπεσε η γέφυρα στη λειψία

εμείς είμαστε μπροστά: έπεσε η γέφυρα στα μάλγαρα, πιο πριν στην κοζάνη,
τεράστιες ουρές διαρκώς (εσύ έρχεσαι από την ανατολή και τη γλιτώνεις)
Aπο Οκτώβριο τουλάχιστον δέκα φορές ήρθα από μαλγαρα κ το μόνο που γλιτώνω είναι τα διόδια Μαλγάρων :confused:
Ένα χρόνο μια γέφυρα φτιάχνουν:cry: ..κ μιλάμε για την πιο κομβική γέφυρα Βορ Ελλάδος κ δεν μπορούν ...έλεος
Πρόσφατα έμαθα ότι από Αθήνα Πάτρα με τρένο δεν υπάρχει ....πας Κιάτο προάστια παίρνεις μετά λεοφορειο κ.μετα κάπου στην Ακράτα ξανα ανεβαίνεις σε τρένο ..μιλάμε για μη ύπαρξη σύνδεσης πρώτης κ τρίτης πόλης κ για μόλις 200 χλμ απόσταση ..
....

Κατάργηση τρένων κ αν είμαι μα ξεκινήσουν τότε μόνο όταν γίνουν 3000 χλμ μήκος γραμμής ..

Δεν βοηθάει κ τους τουρίστες το τρέμω αφού ούτε νησιά ούτε παράθαλασσια μέρη μπορούν να έχουν τρένα ...
Στη Θεσσαλονίκη είναι τόσο άχρηστοι στο οσε που ούτε για σκραπ δεν μπορούν να πάνε τα παρατημένα βαγόνια που έχουν γίνει εστία μόλυνσης στα δυτικα
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.667
Κριτικές
183
Like
43.738
Πόντοι
21.896

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.279
Like
13.628
Πόντοι
3.656
Προφανώς saul μας δουλεύεις

Αφενός δεν θα ψηφίζεις λες σε εμένα
Κανέναν που κυβέρνησε την ελλάδα

Και αφετέρου λες στο barock
Ότι θα ψήφιζες νέα δημοκρατία μάλλον αν δεν είχαν γίνει τα τέμπη

Μετά λες μία φορά οτι μπορεί και να ψηφίσεις κασελάκη την άλλη ότι αποκλείεται

Λες επίσης ότι και ο βελόπουλος θα κυβερνούσε καλύτερα από το μητσοτάκη



Όπως και με δούλευες ότι σε πίστευα όταν έλεγες ότι είχες υποσχεθεί στους υπαλλήλους σου αν δεν βγει η νέα δημοκρατία θα τους δώσεις δεν ξέρω τι
Και ότι απλώς έκα

νες πλάκα

Άλλο βέβαια ότι έγινε μετά την 7η 8η;;;; Φορά που το είπα

Δούλεμα δούλεμα

Άλλα πάντα βρίσκεις τα λάθη των άλλων

Και τους επιπλήτεις όπως πρέπει

Είναι δυνατόν να κάνω λάθος και να λέω τα αυγά αυτιά;;
είσαι πιο χαζός από τον μέσο χαζό νεοδημοκράτη γιαυτό θέλεις ειδικές εξηγήσεις.

είπα στον μπαρόκ ότι αν δεν είχαν γίνει τα τέμπη θα τους ψήφισα πιο εύκολα από άλλους αλλά η αντιμετώπιση που είχαν στα τέμπη που επιβεβαίωσε ότι πρόκειται για σιχάματα. Εσύ αν δεν έχεις τέτοια θέματα ψήφισε τους εγώ τέτοιους δεν ψηφίζω ούτε με όπλο στο κεφάλι. Αυτό σημαίνει ότι θεωρητικά θα τους ψήφιζα σαν λύση ανάγκης αντί άλλων αλλά τώρα αυτό δεν παίζει.

Επίσης δεν είπα ποτέ ότι μπορεί να ψηφίσω κασελάκη...είπα ότι ακόμα και ο κασελάκης (που είναι ένας άσχετος) είναι καλύτερη επιλογή από τους αποδεδειγμένα εγκληματίες. Αυτό ισχύει για τον οποιονδήποτε όχι μόνο για τον κασέλα. Το ίδιο και για τον βελόπουλο...δεν ξέρω πως θα κυβερνούσε αυτός αλλά ξέρω πως κυβερνά ο μητσοτάκης.

Αυτό με το πριμ των υπαλλήλων σου έχει γίνει έμμονη ιδέα δε ξέρω γιατί...μήπως ψάχνεις και εσύ δουλειά με επίδομα μαυρίσματος της νδ? :confused::confused::confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom