Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Δεν συγκρινεται το γαμησι που τρως απο τους γραβατακηδες , το απολαμβάνεις , συριζαιοι με γραβατα ειναι αυτοι :rockon::rockon::rockon:
Το ξέρω πολύ καλά ότι είναι συριζαιοι με γραβάτες.
Για αυτό έχω σταματήσει να τους στηρίζω εδώ και πολλά χρόνια.
Οι μεγάλης ηλικίας όμως δεν έχουν διάθεση να ψάξουν κάτι άλλο...αυτοί αν αλλάξουν προτιμήσεις ο Μητσοτάκης θα φύγει με το πρώτο αεροπλάνο.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
Οι μεγάλης ηλικίας όμως δεν έχουν διάθεση να ψάξουν κάτι άλλο...αυτοί αν αλλάξουν προτιμήσεις ο Μητσοτάκης θα φύγει με το πρώτο αεροπλάνο.
δε θα τα καταφέρουν ότι ψηφίσουν θα το βγάλει εκτός ο άριος πάγος :sunglasses:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τα μόνα κόμματα που επιτρέπονται στις εκλογές είναι αυτά που εγκρίνει ο κύριος κυριάκος που θέλει και εκλογές ο κάθε ψωμόλυσας
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Θελουμε δε θελουμε ετσι ειναι μαθημενος ο Σαλονικιος. Αλλα….. υπαρχουν περισσοτερες εναλλακτικες πολυ λιγοτερο κοστοβορες για το μεγεθος και τη δομη της πολης, τραμ, εξωτερικη περιφερειακη, διαπλατυνση του παραλιακου μετωπου και θαλασσια συγκοινωνια.
Αλλα ο Σαλονικιος θελει «οτι εχει και η Αθηνα» και επισης θελει οτι του ταξεις. Φωναζαν τα βοδια γιατι δεν εγινε η υποθαλασσια χωρις να γνωριζουν ουτε να εξετασουν το κοστος κατασκευης ΚΑΙ ΧΡΗΣΗΣ σε συναρτηση με τα οφελη και τις εναλλακτικες. Βεβαια μιλαμε για την πολη που εβγαζε 15 χρονια δημαρχο το φτερωτο γιατρο και νταβατζηδες της νομαρχιας τα αδερφια.

ΥΓ Θεσσαλονικιος ειμαι.
Εγώ είμαι υπέρ της υποθαλάσσιας διότι πλέον για να γυρίσεις από τα μπουρδέλα στο μύλο για κέντρο ή προς Καλαμαριά για καφέ θέλεις μια ώρα κ πλέον επιτάσσεται τέτοιο έργο ..
Όλο το Άμστερνταμ είναι υποθαλάσσια τούνελ καθώς κ το Μονακό έχει τούνελ παντού κ μάλιστα διασταυρώσεις με τούνελ
Οι Βρυξέλλες τραμ τύπου μέτρο ώστε να είναι ποιο ευέλικτο κ όλο για αποβιβάσεις πολιτών κ όπου χρειάζεται γίνεται υπόγειο.

Δε γαμιεται ας οδηγώ την κάμπριο BMW μου κ ας περιμένω κ τρεις ώρες να διασχίσω την Τσιμισκή
Για να πάω αpallou k butter
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.505
Πόντοι
1.706
δε θα τα καταφέρουν ότι ψηφίσουν θα το βγάλει εκτός ο άριος πάγος :sunglasses:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τα μόνα κόμματα που επιτρέπονται στις εκλογές είναι αυτά που εγκρίνει ο κύριος κυριάκος που θέλει και εκλογές ο κάθε ψωμόλυσας
"αυτά που εγκρίνει η Singular Logic", όχι που θα κάθονται κάθε φορά να φτιάχνουν νέες λίστες ή να προσαρμόζουν παλιές.....
Fixed :coffee:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
"αυτά που εγκρίνει η Singular Logic", όχι που θα κάθονται κάθε φορά να φτιάχνουν νέες λίστες ή να προσαρμόζουν παλιές.....
Fixed :coffee:
όχι η αγαπημένη μας εταιρεία ασχολείται με τα των κομμάτων που θα κατέβουν στις εκλογές

ο άριος πάγος ασχολείται με τα κόμματα που θα κοπούν γιατί σημασία δεν έχουν μόνο τα αποτελέσματα αλλά οι εντυπώσεις μετράνε.

δε ξέρει ο κύριος κυριάκος τώρα?
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Εγώ είμαι υπέρ της υποθαλάσσιας διότι πλέον για να γυρίσεις από τα μπουρδέλα στο μύλο για κέντρο ή προς Καλαμαριά για καφέ θέλεις μια ώρα κ πλέον επιτάσσεται τέτοιο έργο ..
Όλο το Άμστερνταμ είναι υποθαλάσσια τούνελ καθώς κ το Μονακό έχει τούνελ παντού κ μάλιστα διασταυρώσεις με τούνελ
Οι Βρυξέλλες τραμ τύπου μέτρο ώστε να είναι ποιο ευέλικτο κ όλο για αποβιβάσεις πολιτών κ όπου χρειάζεται γίνεται υπόγειο.

Δε γαμιεται ας οδηγώ την κάμπριο BMW μου κ ας περιμένω κ τρεις ώρες να διασχίσω την Τσιμισκή
Για να πάω αpallou k butter
Εγω παλι λεω να κανουν τη Λ Νικης πεζοδρομο, να μπαζωσουν αλλα 50 μετρα κατα μηκος και να κανουν μια λεωφορο με 5-6 λωριδες οπως η νεα παραλια και καπακι αν στησουν και μια μαρινα να προσελκυσουν θαλασσιο τουρισμο ακομα καλυτερα. Απο το να μενουν μποτιλιαρισμενοι στην υποθαλασσια αντι στη Νικης και να πλερουα και διοδια.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Που είναι γαμω το μπελά μου ο Ανδρέας που όταν έβγαινε να μιλήσει στη ΔΕΘ την ίδια στιγμή αναστεναζαν τα στριπτιτζαδικα κ τα κωλομπαρο ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Εγω παλι λεω να κανουν τη Λ Νικης πεζοδρομο, να μπαζωσουν αλλα 50 μετρα κατα μηκος και να κανουν μια λεωφορο με 5-6 λωριδες οπως η νεα παραλια και καπακι αν στησουν και μια μαρινα να προσελκυσουν θαλασσιο τουρισμο ακομα καλυτερα. Απο το να μενουν μποτιλιαρισμενοι στην υποθαλασσια αντι στη Νικης και να πλερουα και διοδια.
Το σχέδιο των ξύλινων βατυρων για πεζοδρόμηση κατά μήκους νίκης θα μπορούσε να γίνει όπως στη Βαρκελώνη..
Κ η Καβάλα έφτιαξε ξύλινους βατήρες για ενλιμενισει σκαφών ...
..γενικά μπορούν να κάνουν τόσα πολλά εκτός από flyover κ σκατοδρομους που επιβαρύνουν τον αστικό κλοιό
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.018
Like
72.049
Πόντοι
12.756
Το σχέδιο των ξύλινων βατυρων για πεζοδρόμηση κατά μήκους νίκης θα μπορούσε να γίνει όπως στη Βαρκελώνη..
Κ η Καβάλα έφτιαξε ξύλινους βατήρες για ενλιμενισει σκαφών ...
..γενικά μπορούν να κάνουν τόσα πολλά εκτός από flyover κ σκατοδρομους που επιβαρύνουν τον αστικό κλοιό
δεν θα μας πεις εσυ παλιοκομμουνιστη τι θα κανουμε :coffee:

Ο Ηγετης ξέρει το καλυτερο για σένα πριν το μαθεις εσυ .. Να πας στον Περισσό να κάνεις μαθηματα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Τι πεταγεται σα σφηνοπουτσα ο μαλακας ο χοντρος συνεχεια;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.662
Κριτικές
183
Like
43.716
Πόντοι
21.896
Μόνο το πλατινουμ;;; Όλη η Θεσσαλονίκη ...θυμάμαι σε δραχμές όταν ο Ανδρέας ανέβασε το πριμ στο σκληρό σίτο από 12.000 το στρέμμα σε 17000 δραχμές κ τότε δηλωναμε ότι καλλιεργούσαμε κ την πλατεία του χωριού .....λοιπόν τότε Θεσσαλονίκη μοιριζε προβατιλας κ τα στριπτιτζαδικα απέναντι από το λιμάνι κάνανε εισαγωγές από Σαντάνσκι εκτάκτως ...

Α ρε Ανδρέα ...μας λείπεις
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.470
Κριτικές
7
Like
3.195
Πόντοι
786
Τα πιο αχρηστα και περιττα εργα του κοσμου 1ον υποθαλασσια 2ον μετρο Θεσσαλονικης.
Σε καταριέμαι να κολλήσεις στο μποτιλιάρισμα μπροστά στα δικαστήρια θεσσαλονίκης
και να έχει και πορεία αναρχικών!
 

cretan336

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Ιουλ 2020
Μηνύματα
4.247
Like
3.505
Πόντοι
1.706
όχι η αγαπημένη μας εταιρεία ασχολείται με τα των κομμάτων που θα κατέβουν στις εκλογές

ο άριος πάγος ασχολείται με τα κόμματα που θα κοπούν γιατί σημασία δεν έχουν μόνο τα αποτελέσματα αλλά οι εντυπώσεις μετράνε.

δε ξέρει ο κύριος κυριάκος τώρα?
Δεν στα είπανε καλά μου φαίνεται.
Πρώτα θα ορίσει κυβέρνηση η Singular και μετά θα προκηρυχθούν εκλογές.
Οπότε ο Άρειος Πάγος ξέρει από πριν ποια θα είναι τα κόμματα.....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σε καταριέμαι να κολλήσεις στο μποτιλιάρισμα μπροστά στα δικαστήρια θεσσαλονίκης
και να έχει και πορεία αναρχικών!
Και να μυρίζει και η θάλασσα......
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.950
Like
22.727
Πόντοι
5.506
Σε καταριέμαι να κολλήσεις στο μποτιλιάρισμα μπροστά στα δικαστήρια θεσσαλονίκης
και να έχει και πορεία αναρχικών!
Ευχαριστω πολυ, δε θα ξαναπαρω, εχω κολλησει σε ΟΛΑ τα πιθανα και απιθανα μποτιλιαρισματα της Θεσσαλονικης ΠΟΛΛΑΚΙΣ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
εν στα είπανε καλά μου φαίνεται.
Πρώτα θα ορίσει κυβέρνηση η Singular και μετά θα προκηρυχθούν εκλογές.
Οπότε ο Άρειος Πάγος ξέρει από πριν ποια θα είναι τα κόμματα.....
Είμαι θερμός υποστηριχτής της γκεμπελικής σχολής και ως εκ τούτου πιστεύω ότι οι ντυπώσεις μετράνε απλά θα έχεις τις εντυπώσεις που σου επιβάλλουμε εμείς.

Οπότε θα πρέπει πρώτα να κατέβουν όλα τα κόμματα, μετά να ανακαλύψουν τα κανάλια τους λόγους που δεν είναι δημοκρατικά, μετά να να υπάρξει διαβούλευση 2 βδομάδων προς τέρψη του λαουτζίκου...και αφού ο λαός έχει πάρει το μήνυμα μετά θα αποφασίσει ο άριος πάγος ότι του υπαγορεύσει ο αυτοκράτορας.

Σε περίπτωση που δεν βρουν σχέσεις με νεοναζί υπάρχουν και άλλες λύσεις που τις έχουν στην φαρέτρα από όταν τους παρακολουθούσαν με το πρέντατορ

στην δημοκρατία μας δεν υπάρχουν αδιέξοδα...μόνο αυξημένα έξοδα :coffee:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
δε θα τα καταφέρουν ότι ψηφίσουν θα το βγάλει εκτός ο άριος πάγος :sunglasses:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τα μόνα κόμματα που επιτρέπονται στις εκλογές είναι αυτά που εγκρίνει ο κύριος κυριάκος που θέλει και εκλογές ο κάθε ψωμόλυσας
Στην Βόρεια Κορέα ζεις;
Το θέμα είναι αν αποφασίσει να αλλάξει κόμμα ο μέσος νεοραγιας που περιμένει να βγει αυτός που ψήφισε για να διοριστεί η για να "υπηρετήσει" το παιδί του στο Γ'Σ.Σ.η στην "παραμεθόριο" του στρατοπέδου Καποτά.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.230
Κριτικές
62
Like
44.881
Πόντοι
9.297
Μόνο το πλατινουμ;;; Όλη η Θεσσαλονίκη ...θυμάμαι σε δραχμές όταν ο Ανδρέας ανέβασε το πριμ στο σκληρό σίτο από 12.000 το στρέμμα σε 17000 δραχμές κ τότε δηλωναμε ότι καλλιεργούσαμε κ την πλατεία του χωριού .....λοιπόν τότε Θεσσαλονίκη μοιριζε προβατιλας κ τα στριπτιτζαδικα απέναντι από το λιμάνι κάνανε εισαγωγές από Σαντάνσκι εκτάκτως ...

Α ρε Ανδρέα ...μας λείπεις
:cheesy::cheesy::cheesy:
Πάντως αυτά τα Παπα(νδρεηλικια)τζηλικια πληρώνουμε ΑΚΟΜΑ και τώρα.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.265
Like
13.600
Πόντοι
3.656
Στην Βόρεια Κορέα ζεις;
Το θέμα είναι αν αποφασίσει να αλλάξει κόμμα ο μέσος νεοραγιας που περιμένει να βγει αυτός που ψήφισε για να διοριστεί η για να "υπηρετήσει" το παιδί του στο Γ'Σ.Σ.η στην "παραμεθόριο" του στρατοπέδου Καποτά.
εγώ πιστεύω ότι και με μία ατομική βόμβα γίνεται δουλίτσα θα καθαρίσει το τοπίο

δεν απέχουμε και πολύ....1-2 νατοικές βάσεις ακόμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom