Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.296
Like
13.637
Πόντοι
3.656
Γεμάτο είναι. Κ πληρώνουν κ 200€ το βράδυ
ρε μλκ αν είναι να κάνω κάμπινγκ με 200 ευρώ παίρνω δικό μου εξοπλισμό πάω τον αράζω σε μια παραλία στην ικαρία με 5 μουνιά και κάνω όργια 10 μέρες

θα πληρώσω για να μείνω στο χώμα? :2funny:
 

poutsesmple1447

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαΐ 2022
Μηνύματα
1.004
Like
781
Πόντοι
96
ρε μλκ αν είναι να κάνω κάμπινγκ με 200 ευρώ παίρνω δικό μου εξοπλισμό πάω τον αράζω σε μια παραλία στην ικαρία με 5 μουνιά και κάνω όργια 10 μέρες

θα πληρώσω για να μείνω στο χώμα? :2funny:
ρε μλκα μιλα του μην νοιωθει μονος πες του κατι...:confused::confused::confused:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.398
Κριτικές
36
Like
37.885
Πόντοι
18.565
Όταν μεγαλώσω θέλω να γίνω σαν τον Άδωνη :sunglasses:
%CE%91%CE%94%CE%A9%CE%9D%CE%99%CE%A32.jpg
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.755
Πόντοι
21.896
Σήμερα είπαμε Μητσοτάκη γανιεσαι ;;;:think:
Όχι ..
Μην ξεχνιόμαστε ...έτσι;


Ψιτ Μητσοτάκη....ξες εσύ :confused:
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
27.936
Like
10.046
Πόντοι
2.606
Μυκονο ειχα παει αμεσως οταν απολυθηκα απο φανταρος με ενα φιλο. Σαββατο απογευμα φτασαμε, Κυριακη πρωι ψαχναμε να βρουμε καραβι να φυγουμε, τελικα ειχε καραβι δευτερα πρωι.
Το μεταφέρω... :2funny::2funny:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.057
Πόντοι
3.936
 

Συνημμένα

  • -ιταλι-πρωτο-θεμα-το-δημογραφικο-στην-ελλαδα-δεν-το...υαρ...σμο-της-χωρας-με-λαθρομεταναστεσ-δ...jpg
    -ιταλι-πρωτο-θεμα-το-δημογραφικο-στην-ελλαδα-δεν-το...υαρ...σμο-της-χωρας-με-λαθρομεταναστεσ-δ...jpg
    12,3 KB · Εμφανίσεις: 11

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Αν ασχολείσαι με τον τουρισμό και έχεις καταφέρει με τρεις μήνες δουλειά να κονομας και να κάθεσαι τους υπόλοιπους εννιά, στείλε πμ να μου πεις πως τα κατάφερες. Γιατί εγώ ασχολούμαι 46 χρόνια με τον τουρισμό και δουλεύω τουλάχιστον 7 μήνες,από τους οποίους τους 6 δεκατρείς τουλάχιστον ώρες την ημέρα, και επιβίωσα τόσα χρόνια μόνο και μονο επειδή σεβάστηκα τον πελάτη μου και δεν διανοήθηκα ποτέ ότι θα τον "μαδησω".
Ταβερνοκαφενειο σε χωριό. 3 μήνες δουλεύει φουλ βγάζει κάνα 60αρι τσέπη και γεια σας
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Αν ασχολείσαι με τον τουρισμό και έχεις καταφέρει με τρεις μήνες δουλειά να κονομας και να κάθεσαι τους υπόλοιπους εννιά, στείλε πμ να μου πεις πως τα κατάφερες. Γιατί εγώ ασχολούμαι 46 χρόνια με τον τουρισμό και δουλεύω τουλάχιστον 7 μήνες,από τους οποίους τους 6 δεκατρείς τουλάχιστον ώρες την ημέρα, και επιβίωσα τόσα χρόνια μόνο και μονο επειδή σεβάστηκα τον πελάτη μου και δεν διανοήθηκα ποτέ ότι θα τον "μαδησω".

Ζάκυνθος ... Σπηλιές Κερί και Ναυάγιο όλες οι βάρκες που έρχονται να σου πουλήσουν φρούτα και παγωμένα ροφήματα

Κουφονήσια ... όλες οι βάρκες που σε μεταφέρουν από παραλία σε παραλία, scuba, κλπ

Κυκλάδες ... van transport και half-day ή μονοήμερες με ιστιοπλοϊκά που φορτώνουν 8-10 άτομα min

Αμέτρητα παραδείγματα ...

Καλά εσύ με τι είδος τουρισμό ασχολείσαι ? Τα παρασιτικά έχουν φουλ κέρδος
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.559
Κριτικές
3
Like
11.120
Πόντοι
3.936
Ζάκυνθος ... Σπηλιές Κερί και Ναυάγιο όλες οι βάρκες που έρχονται να σου πουλήσουν φρούτα και παγωμένα ροφήματα

Κουφονήσια ... όλες οι βάρκες που σε μεταφέρουν από παραλία σε παραλία, scuba, κλπ

Κυκλάδες ... van transport και half-day ή μονοήμερες με ιστιοπλοϊκά που φορτώνουν 8-10 άτομα min

Αμέτρητα παραδείγματα ...

Καλά εσύ με τι είδος τουρισμό ασχολείσαι ? Τα παρασιτικά έχουν φουλ κέρδος
Είπες μεγάλη αλήθεια Τα παρασιτικά έχουν φουλ κέρδος. Δεν υπάρχουν κανόνες σε αυτή την αγορά και γίνεται του κουτρουλη ο γάμος. Τρανό παράδειγμα τα transfer. Τα γνωστά βανακια δλδ. 40+ ανά άτομο η Κούτση Μαρία νοικιάζει αυτοκίνητα. Καφενεία την είδαν traditional ταβέρνα κλέβουν στην ποσότητα κλέβουν στην εφορία κλέβουν τον πελάτη. Airbnb κάτι στάβλοι ανταγωνίζονται δωμάτια που πληρώνουν φόρους καθαρίστριες και γενικά έχουν υπηρεσίες σωστές. Τρανό παράδειγμα όσο αφορά την εστίαση καφενείο σε χωριό 5 ευρώ η πατάτες 5 ευρώ το εστιατόριο στην λίμνη Κουρνά. 40 ευρώ ένα Polo 30 στην μαύρη το ίδιο Polo η αντίστοιχο. 15 μέρες έμεινα Κρήτη 15 μέρες έτρωγα έξω 15 μέρες δεν είδα ούτε κατανάλωση ούτε κόσμο στα μαγαζιά. Τα παρασιτικά επαγγέλματα και οι μαύρες αγορές φουλ
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
7.904
Κριτικές
20
Like
26.848
Πόντοι
8.346
ρε μλκ αν είναι να κάνω κάμπινγκ με 200 ευρώ παίρνω δικό μου εξοπλισμό πάω τον αράζω σε μια παραλία στην ικαρία με 5 μουνιά και κάνω όργια 10 μέρες

θα πληρώσω για να μείνω στο χώμα? :2funny:
Μη το λες σε μενα μωρε μλκ. Σε αυτούς που τα δίνουν πες το
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
26.679
Κριτικές
183
Like
43.755
Πόντοι
21.896
Εν τεταξυ τα διόδια Έβρο έως Καλαμάτα είμαι 110 ευρώ πάνε έλα ....ένα εσκορτακι μάς το έφαγε δλδ ο κούκλης κ οι κολλητοί του :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Εν τεταξυ τα διόδια Έβρο έως Καλαμάτα είμαι 110 ευρώ πάνε έλα ....ένα εσκορτακι μάς το έφαγε δλδ ο κούκλης κ οι κολλητοί του :confused:
καλά μαλακα αυτο με τα διοδια δεν εχει ξαναγινει ναπουμε
εμεις αυριο αν μαζευτουμε και χτισουμε διοδια σε ενα σημειο του δρομου δεν θα παιξει κάστανο..

Κατά μήκος της Εθνικής οδού Αθηνών – Θεσσαλονίκης (Αυτοκινητόδρομος Α1) λειτουργούν 11 σταθμοί μετωπικών διοδίων.

Μαλάκα ειναι να τρελένεσαι , σε 500 χλμ 11 σταθμοι :tooth::tooth::tooth::tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom