Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (2 μέλη και 28 επισκέπτες)

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Ευτυχώς εγώ επέλεξα να γεννηθώ με ακίνητα και χωράφια για να παίρνω ενοίκια και να βάζω τους σκλάβους να δουλεύουν από τα 18 μου όλα στη ζωή είναι επιλογές :coffee:

Από τα 18 :confused: Τεσπα κάλιο αργά παρα ποτέ
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
ήταν όρος στο trust fund να μπορώ να έχω πρόσβαση στα assets μόνο μετά τα 18 και αυστηρά αφού έχω βγάλει πρώτα γκόμενα που να βλέπετε.
Μαλακίες γονέων παιδεύουσι τέκνα … ενώ άλλα μέλη εδώ χωρίς περιορισμούς μεγαλούργησαν από τα 14 … πρώτα βγάλανε το πρώτο τους εκατομμύριο και μετά την έφαγαν στον κωλοεεεχχχμμμ εννοώ σαγήνευσαν τις κορασίδες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Μαλακίες γονέων παιδεύουσι τέκνα … ενώ άλλα μέλη εδώ χωρίς περιορισμούς μεγαλούργησαν από τα 14 … πρώτα βγάλανε το πρώτο τους εκατομμύριο και μετά την έφαγαν στον κωλοεεεχχχμμμ εννοώ σαγήνευσαν τις κορασίδες
όλοι εμείς οι γόνοι ξέρουμε πως συμπεριφέρονται οι γκόμενες μόλις μυρίσουν τα εκατομμύρια....είναι η κατάρα που μας κυνηγάει και δεν προσπαθούμε καν να το δείξουμε πρώτο ραντεβού αντί να πάμε με την μπέντλει σκάμε με το gtr :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.956
Like
22.732
Πόντοι
5.506
A, δε σου έφτασε το πρώτο ξεβρακωμα. Θέλεις κι άλλο.
Πόσο είχαν αυτά το 2018;
Κάνε μας μια σουμα, να δούνε τι ρεστα δίνουν απο 50ρικο.
Το στριγκο μην ξεχάσεις οταν βάλεις το νυφικό, μην κουνιουνται και πολύ τ' "αρχίδια" σου και σε παρεξηγήσει ο γαμπρός.
Νουμερο, που θα μιλήσεις εσύ για τυφλα και φανατισμό, που το ξεβρακωμα που τρως κι ο τσάμικος που ρίχνεις ειναι η καθημερινότητά σου.
Εισαι και τοσο βλακας που δε μπορεις να καταλαβεις πως δεν αμφισβητω οτι αυτα που περιεγραψες μπορει οντως να εκαναν καπου τοσο αλλα αυτα ειναι για 2-3 μερες το πολυ. Η εβδομαδα εχει 7 ημερες αν δε σου το εχουν πει.

Δεν ειναι τυχαιο πως καταντησε ετσι αυτη η χωρα με τετοια αστροπελεκια σαν και σενα.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
όλοι εμείς οι γόνοι ξέρουμε πως συμπεριφέρονται οι γκόμενες μόλις μυρίσουν τα εκατομμύρια....είναι η κατάρα που μας κυνηγάει και δεν προσπαθούμε καν να το δείξουμε πρώτο ραντεβού αντί να πάμε με την μπέντλει σκάμε με το gtr :confused:

Αν ήσουν όμως εκατομμυριούχος στο χωριό θα σουν σε δεινότερη θέση και θα χες λαλήσει όπως άλλο παράδειγμα εδώ μέσα :coffee:
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.938
Like
11.165
Πόντοι
2.606
Αμφισβητεις οτι υπαρχει ακριβεια σε ολη την Ευρωπη; Οτι η στεγαση ειναι επισης μεγαλο θεμα συζητησης σε ολο τον κοσμο;
Πόσο μαλακας είσαι τελικά ρε τύπε?τι στον πουτσο σου συμβαίνει?δεν έχει πάτο το χάλι σου...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Αν ήσουν όμως εκατομμυριούχος στο χωριό θα σουν σε δεινότερη θέση και θα χες λαλήσει όπως άλλο παράδειγμα εδώ μέσα :coffee:
Όλοι λίγο πολύ εδώ μέσα είμαστε εκατομμυριούχοι απλά μερικοί δεν μπορούν να το διαχειριστούν :confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.178
Πόντοι
2.356
Εισαι και τοσο βλακας που δε μπορεις να καταλαβεις πως δεν αμφισβητω οτι αυτα που περιεγραψες μπορει οντως να εκαναν καπου τοσο αλλα αυτα ειναι για 2-3 μερες το πολυ. Η εβδομαδα εχει 7 ημερες αν δε σου το εχουν πει.

Δεν ειναι τυχαιο πως καταντησε ετσι αυτη η χωρα με τετοια αστροπελεκια σαν και σενα.
Βλεπω λατρεύεις το ξεβρακωμα. Κι επανέρχεσαι. Μάλλον για να μη χάνουν χρονο οι γαμιαδες σου, όταν σου σηκώνουν την ουρά του νυφικού και να σε μερεμετιζουν απευθείας.

Ο διάλογος ηταν ο παρακάτω
Το 2018 με 50 ευρώ ψώνιζε κάποιος για 1 βδομάδα για 2 άτομα. Και αυτό το ξέρεις....

Ενταξει, περιγραφεις κατι που φαντασιωνεσαι. Τωρα το εκανες ακομα καλυτερο, με 50€ την εβδομαδα ζουσαν δυο ατομα. Ενταξει, δεν επιμενω. Αυτα τα νουμερα που γραφεις δεν επαιζαν ουτε προ Ευρω.
Εγώ λέω, γιατί εσύ νυφουλα μου αμολας αητό και λες αερολογιες, ότι η φέτα, το λάδι, το κοτόπουλο, το ψωμί, τα μακαρόνια το 2018 είχαν 12-13 ευρώ στο σ/μ. Όλα μαζί. Και μπορώ να το αποδείξω.
Μας περισσεύουν και 37-38 ευρώ.
Κι αφού αυτά "φτάνουν για 2-3 μέρες το πολύ" αντε να βάλουμε κι άλλα 12-13 να πάμε στα 25€, να κλείσουμε και την υπόλοιπη βδομάδα.
Που η Μέλισσα γράφει στα πακέτα της ότι είναι 6 μερίδες το ένα κι η κατά κεφαλή κατανάλωση φετας στην Ελλάδα είναι 12 κιλά το χρόνο.
Αλλά για χάρη σου νυφουλα μου, να υποθεσουμε οτι κάποιος τρώει ενα κιλο φέτα τη βδομάδα και 6 μερίδες μακαρόνια τη μέρα.
Έχουμε κι ένα 25ευρω ρέστα.
Από το 50αρι.
Οπότε ο Saul μια χαρά τα λεει κι εσύ εξακολουθείς να λες γενικολογες μαλακίες.
Είναι που αυτά τα νούμερα έπαιζαν προ ευρώ.

Η χώρα έφτασε σε αυτά τα χάλια, γιατί πουτσογλείφτρες σαν εσενα καταπίνουν με χαρά το καυλί του κάθε Μητσοτάκη, που κοιτάει το συμφέρον του και αυτό των 5-6 οικονομικών ολιγαρχων που τον στηρίζουν κι ο απλός κοσμακης ας πάει να γαμηθεί.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Βλεπω λατρεύεις το ξεβρακωμα. Κι επανέρχεσαι. Μάλλον για να μη χάνουν χρονο οι γαμιαδες σου, όταν σου σηκώνουν την ουρά του νυφικού και να σε μερεμετιζουν απευθείας.

Ο διάλογος ηταν ο παρακάτω



Εγώ λέω, γιατί εσύ νυφουλα μου αμολας αητό και λες αερολογιες, ότι η φέτα, το λάδι, το κοτόπουλο, το ψωμί, τα μακαρόνια το 2018 είχαν 12-13 ευρώ στο σ/μ. Όλα μαζί. Και μπορώ να το αποδείξω.
Μας περισσεύουν και 37-38 ευρώ.
Κι αφού αυτά "φτάνουν για 2-3 μέρες το πολύ" αντε να βάλουμε κι άλλα 12-13 να πάμε στα 25€, να κλείσουμε και την υπόλοιπη βδομάδα.
Που η Μέλισσα γράφει στα πακέτα της ότι είναι 6 μερίδες το ένα κι η κατά κεφαλή κατανάλωση φετας στην Ελλάδα είναι 12 κιλά το χρόνο.
Αλλά για χάρη σου νυφουλα μου, να υποθεσουμε οτι κάποιος τρώει ενα κιλο φέτα τη βδομάδα και 6 μερίδες μακαρόνια τη μέρα.
Έχουμε κι ένα 25ευρω ρέστα.
Από το 50αρι.
Οπότε ο Saul μια χαρά τα λεει κι εσύ εξακολουθείς να λες γενικολογες μαλακίες.
Είναι που αυτά τα νούμερα έπαιζαν προ ευρώ.

Η χώρα έφτασε σε αυτά τα χάλια, γιατί πουτσογλείφτρες σαν εσενα καταπίνουν με χαρά το καυλί του κάθε Μητσοτάκη, που κοιτάει το συμφέρον του και αυτό των 5-6 οικονομικών ολιγαρχων που τον στηρίζουν κι ο απλός κοσμακης ας πάει να γαμηθεί.
Προφανώς δεν έχει ιδέα από τις τιμές γιατί αν είχε θα έλεγε τιμές όχι γενικόλογα

λογικά δεν τον αφήνει η γυναίκα του να πάει σούπερ μάρκετ οπότε δεν έχει δει τις τιμές :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756
Τελικα ρε τυποι με τον Ρεμο τι εγινε ; που ειχε ξεσηκωθει ολος ο ντουνιας οτι κλεβει ο ανθρωπος και του ειχαν μπλοκαρει λογαριασμους ;

ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ;; :coffee:

η μηπως ηταν πυροτεχνημα για να καλυφθει καμιά μαλακια της ΝΔ :coffee: ;;

Αρα οκ , φαγωθηκε το σανό Ρεμος , ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.301
Like
13.639
Πόντοι
3.656
Τελικα ρε τυποι με τον Ρεμο τι εγινε ; που ειχε ξεσηκωθει ολος ο ντουνιας οτι κλεβει ο ανθρωπος και του ειχαν μπλοκαρει λογαριασμους ;

ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ;; :coffee:

η μηπως ηταν πυροτεχνημα για να καλυφθει καμιά μαλακια της ΝΔ :coffee: ;;

Αρα οκ , φαγωθηκε το σανό Ρεμος , ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ
έχουμε πάει παρακάτω το χοτ θέμα των ημερών είναι η σχέση του τσιτσιπά με τον πατέρα του
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
Τελικα ρε τυποι με τον Ρεμο τι εγινε ; που ειχε ξεσηκωθει ολος ο ντουνιας οτι κλεβει ο ανθρωπος και του ειχαν μπλοκαρει λογαριασμους ;

ΕΜΑΘΕ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ;; :coffee:

η μηπως ηταν πυροτεχνημα για να καλυφθει καμιά μαλακια της ΝΔ :coffee: ;;

Αρα οκ , φαγωθηκε το σανό Ρεμος , ΠΑΜΕ ΠΑΡΑΚΑΤΩ

Πρώτα θα διαλευκανθεί το θέμα με την πισίνα του μπούστη που επιβαρύνει αισθητικά και οικολογικά το εγγύς περιβάλλον και μετά θα ασχοληθούμε με μερικά ψωροευρω του Ρέμου … άλλωστε ο Ρέμος δεν επιβάρυνε την αειφόρο πράσινη ανάπτυξη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

έχουμε πάει παρακάτω το χοτ θέμα των ημερών είναι η σχέση του τσιτσιπά με τον πατέρα του

Έκανε σχέση με τον πατέρα του ; :confused:
Πολύ προχώ ακόμα και για το μπου :coffee:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.131
Κριτικές
2
Like
18.617
Πόντοι
3.656
Βλεπω λατρεύεις το ξεβρακωμα. Κι επανέρχεσαι. Μάλλον για να μη χάνουν χρονο οι γαμιαδες σου, όταν σου σηκώνουν την ουρά του νυφικού και να σε μερεμετιζουν απευθείας.

Ο διάλογος ηταν ο παρακάτω



Εγώ λέω, γιατί εσύ νυφουλα μου αμολας αητό και λες αερολογιες, ότι η φέτα, το λάδι, το κοτόπουλο, το ψωμί, τα μακαρόνια το 2018 είχαν 12-13 ευρώ στο σ/μ. Όλα μαζί. Και μπορώ να το αποδείξω.
Μας περισσεύουν και 37-38 ευρώ.
Κι αφού αυτά "φτάνουν για 2-3 μέρες το πολύ" αντε να βάλουμε κι άλλα 12-13 να πάμε στα 25€, να κλείσουμε και την υπόλοιπη βδομάδα.
Που η Μέλισσα γράφει στα πακέτα της ότι είναι 6 μερίδες το ένα κι η κατά κεφαλή κατανάλωση φετας στην Ελλάδα είναι 12 κιλά το χρόνο.
Αλλά για χάρη σου νυφουλα μου, να υποθεσουμε οτι κάποιος τρώει ενα κιλο φέτα τη βδομάδα και 6 μερίδες μακαρόνια τη μέρα.
Έχουμε κι ένα 25ευρω ρέστα.
Από το 50αρι.
Οπότε ο Saul μια χαρά τα λεει κι εσύ εξακολουθείς να λες γενικολογες μαλακίες.
Είναι που αυτά τα νούμερα έπαιζαν προ ευρώ.

Η χώρα έφτασε σε αυτά τα χάλια, γιατί πουτσογλείφτρες σαν εσενα καταπίνουν με χαρά το καυλί του κάθε Μητσοτάκη, που κοιτάει το συμφέρον του και αυτό των 5-6 οικονομικών ολιγαρχων που τον στηρίζουν κι ο απλός κοσμακης ας πάει να γαμηθεί.
έτσι ακριβώς, 12-13 ευρώ είχαν όλα μαζί το 2018 ,
όσα σήμερα κοστίζει μόνον η φέτα !!

Αυτά και άλλα πολλά ευθύνονται που το κουλοκόμμα απέμεινε με 1 μόνον μύριο ψήφους και λογικά θα πέσει στο μισό :confused:
 
  • Like
Αντιδράσεις: resp

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.178
Πόντοι
2.356
Προφανώς δεν έχει ιδέα από τις τιμές γιατί αν είχε θα έλεγε τιμές όχι γενικόλογα

λογικά δεν τον αφήνει η γυναίκα του να πάει σούπερ μάρκετ οπότε δεν έχει δει τις τιμές :confused:
Δεν έχουν σ/μ στο χωριό του. Έχουν μόνο ντελικατέσεν. Γι'αυτό δεν ξέρει από τιμές.
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556
giati κοροιδεύεις το Νο1 θέμα των ημερών?

Είμαι αλητάμπουρας βαλτός από την κυβέρνηση να υποβαθμίζω οτιδήποτε πάει να επισκιάσει το μεγαλειώδες έργο, μα τι λέω, ευεργεσία είναι το σωστό, που προσφέρει απλόχερα η κυβέρνηση μας με κόπο προσωπικό και την ευθύνη του πολιτικού κόστους :confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.555
Like
6.178
Πόντοι
2.356
Όπως φαίνεται έχουμε έναν μόνιμο κάτοικο του Μονακό ανάμεσα μας :confused:
Μπα, λίγο εξω από το Κίτσμπουελ τον κόβω. Εκεί που μαζεύεται κόσμος από όλη τη γη και μιλάει και μαθαίνει τα νέα της υφηλίου.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.030
Like
72.075
Πόντοι
12.756

Οι Ισπανοί έχασαν τη λαλιά τους μόλις είδαν την Δανάη Μπάρκα – Δεν την αφήνουν να γυρίσει στην Ελλάδα​


432525352436346643643643373333.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom