Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 98K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (6 μέλη και 3 επισκέπτες)

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.489
Like
20.310
Πόντοι
6.056
"Γυριζε απο την δουλεια της λεει κατακοπη και εβαζε πλυντηριο,ενω τωρα θα μπορει να βαζει το μεσημερι".Ξαφνικα θα σταματησει απο την δουλεια για να βαζει πλυντηριο?Δεν μας το εξηγει ωραια ο Γιωργης,κριμα και ημουν ετοιμος να τον στηριξω στις ευρωεκλογες:coffee::coffee::confused::confused::confused::undecided:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.597
Like
13.971
Πόντοι
3.656
"Γυριζε απο την δουλεια της λεει κατακοπη και εβαζε πλυντηριο,ενω τωρα θα μπορει να βαζει το μεσημερι".Ξαφνικα θα σταματησει απο την δουλεια για να βαζει πλυντηριο?Δεν μας το εξηγει ωραια ο Γιωργης,κριμα και ημουν ετοιμος να τον στηριξω στις ευρωεκλογες:coffee::coffee::confused::confused::confused::undecided:
της λέει με λίγα λόγια να αφήσει τις δουλειές στους άντρες τους δεξιούς που ψηφίζουν νδ


και να πάει στο πλυσταριό της να βρει το κάλεσμα της :coffee::coffee::coffee:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.489
Like
20.310
Πόντοι
6.056
της λέει με λίγα λόγια να αφήσει τις δουλειές στους άντρες τους δεξιούς που ψηφίζουν νδ


και να πάει στο πλυσταριό της να βρει το κάλεσμα της :coffee::coffee::coffee:
Τα χωραει ολα το κομμα.Και χειραφετημενες γυναικες και πατριαρχικα προτυπα που λογο εχει μονο ο αντρας,και προσευχη και νηστεια και γαμο ομοφυλων.Και πρασινη αναπτυξη χωρις προβληματα και λιγη συννεφια.Και ελεγχο παντου και δεν ειχαμε ενημερωθει/δεν γνωριζαμε.:coffee::coffee::confused::confused::confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.489
Like
20.310
Πόντοι
6.056
Μπραβο ρε φιλε φανταζου ζευγαριι πουστηδων .Μωρη εγω χθες το μεσημερι μαγειρεψα καλε τι μας λεει να πεταγεται η αλλη και εγω χθες εβαλα πλυντηριο .Χαμος
Λογικο να γινεται χαμος,με τοσο ρευμα που ξοδευουν για μαγειρεμα και πλυντηριο καθημερινα:coffee::confused::confused::confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.597
Like
13.971
Πόντοι
3.656
Τα χωραει ολα το κομμα.Και χειραφετημενες γυναικες και πατριαρχικα προτυπα που λογο εχει μονο ο αντρας,και προσευχη και νηστεια και γαμο ομοφυλων.Και πρασινη αναπτυξη χωρις προβληματα και λιγη συννεφια.Και ελεγχο παντου και δεν ειχαμε ενημερωθει/δεν γνωριζαμε.:coffee::coffee::confused::confused::confused:

το τζέισον αντιγώνη της πολιτικής δηλαδή :confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.573
Κριτικές
3
Like
11.127
Πόντοι
3.936

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.649
Like
11.559
Πόντοι
2.406
Τύπε, αν έχεις αποτύχει εσύ επαγγελματικά και βγάζεις ψίχουλα, αυτό δε σημαίνει ότι ισχύει και για όλους τους άλλους.

Στον παθολόγο που πήγα τη μάνα μου τις προάλλες για να της γράψει φάρμακα, πέφτανε €20 / 10λεπτο.

Δε μιλάμε για εξετάσεις τώρα. Μιλάμε ότι ο τύπος μπήκε σε κάποια εφαρμογή, εκτύπωσε και πήρε €20.

Έξω η ουρά είχε φτάσει στο ασανσέρ.

Εσύ βλέπεις να πεινάνε οι κλάδοι που αναφέρεις;
Ελληνικές αλητείες
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.336
Κριτικές
1
Like
35.395
Πόντοι
6.256
Απο επιτυχία σε επιτυχία το πάμε.
Αναμένουμε αλεξουκο να μας πει οτι και στο Μονακό πληρωνουν υπερ ΕΟΠΥΥ.
@alex71
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
925
Like
841
Πόντοι
86
Ο σπόρος, ο οποίος - όχι ματαίως... - φυτεύτηκε όπως φυτεύτηκε την 28/09/2023 κάρπισε:
Κατόπιν απόφασης της ΔΙΟΡΙΣΜΕΝΗΣ, από τότε στην πλειοψηφίας (4-3) ΔΕΝ καλείται από την ΑΑΔΕ ο διοικητής της ΕΥΠ Θεμιστοκλής Δεμίρης σε ακρόαση, προκειμένου να δώσει εξηγήσεις για ποιο λόγο η ΕΥΠ, την οποία διοικεί, αρνείται να εφαρμόσει την απόφαση του ΣτΕ και να δώσει στην Ανεξάρτητη Αρχή (ΑΑΔΕ) τον φάκελο για την παρακολούθηση του Νίκου Ανδρουλάκη.

Τα ΝΕΑ σημειώνουν επ' αυτού:
«Και η πλειοψηφία “εξασφαλίστηκε”, όπως φαντάζεστε, από τα μέλη που ορίστηκαν από την κυβερνητική πλειοψηφία κατά την τελευταία, επεισοδιακή, αλλαγή στη σύνθεση της ανεξάρτητης Αρχής…».
βλ. σχετικώς: Με πλειοψηφία 4-3, η ΑΔΑΕ δεν καλεί σε ακρόαση την ΕΥΠ - ΤΑ ΝΕΑ

Υπενθύμιση:
- Η αλλαγή σύνθεσης της ΑΑΔΕ έγινε, τελικώς, ΚΑΙ με τις ψήφους της ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΛΥΣΗΣ του Κυριάκου Βελόπουλου, που τόσο στηλιτεύει την ΝΔ και τον Μητσοτάκη...
- Παρ' ολίγον να τσοντάριζαν και οι ΣΠΑΡΤΙΑΤΕΣ του Στίγκα, όμως, άλλαξαν τελευταία στιγμή στάση - αγνοώ γιατί.
- Το ΚΚΕ ψήφισε τότε "ΠΑΡΩΝ"
- ΣΥΡΙΖΑ, ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΑΛΛ (ναι αυτό, του Ανδρουλάκη, ο οποίος ακόμα και σήμερα επιτρέπει να παίζεται η κολοκυθιά ΜΗ κάνοντας μήνυση και αρκούμενος σε μηνυτήρια αναφορά...) και ΠΛΕΥΣΗ ψήφισαν κατά.

ΚΑΙ με την σημερινή εξέλιξη, σιγουρευόμαστε: ΑΚΟΜΑ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!! Ναι αυτή, των θεσμών και της διαφάνειας...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.465
Κριτικές
1
Like
32.472
Πόντοι
8.006

skatastamoutratous

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2019
Μηνύματα
1.060
Like
1.768
Πόντοι
216
Δεν εξέτασε. Σε μια εφαρμογή μπήκε και μετά εκτύπωσε.
Το 90% των γιατρών δεν κάνει ούτε αυτό... Ο γιατρός είναι μέσα και εξετάζει και η γραμματέας απ' έξω έχει την σφραγίδα και βάζει την "υπογραφή του" στις συνταγές μαζεύοντας καθημερινά πάκο τα 20άρικα... Και το βράδι στο κλείσιμο γιατρός απλά τα τσεπώνει...
 

Enkidu

Μέλος
Εγγρ.
19 Απρ 2019
Μηνύματα
925
Like
841
Πόντοι
86
Εκ των ειδήσεων:
"Τα εγκαίνια του ανακαινισμένου Πύργου του Πειραιά πραγματοποιήθηκαν το απόγευμα της Τρίτης <σ.σ.: 04/06/2024> υπό την παρουσία του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη και πλήθους πολιτών."

Κουίζ:
Ποιος ΔΕΝ ήταν εκεί; (Δεν το κάνουμε πιο δύσκολο ρωτώντας "και γιατί")

Μικρή βοήθεια:
Αναζητήσατε αυτόν που όχι όνομα αλλά έργω είναι του δήμου αρχή και του έργου εμπνευστής και ΨΥΧΗ. (Πληροφορίες ότι έπεσε - επί ματαίω - τηλεφώνημα υψηλοτάτης κυρίας, για να μεταπειστεί η πραγματική ανωτάτη αρχή, δεν έχουν, μέχρι στιγμής, επιβεβαιωθεί).
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
999
Like
475
Πόντοι
26
Tύπε Λέγκολα τι εγινε?
Δεν σε βλεπω λαλίστατο πλεον.
Πηρες χαμπαρι οτι ερχεται το 13-14% το πολυ και αρχισες να μαζευεσαι?

Ρε ψωλόχυμα του κούλη έχεις καταλάβει οτι ούτε 28% θα πάρετε? Πάμε για ρεκόρ αποχής που θα σας τσακίσει


Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η δημοσκόπηση πραγματοποιήθηκε το διάστημα 2-5 Ιουνίου μέσω online ερωτηματολογίων, με το δείγμα να ξεπερνά τις 2.000 απαντήσεις.

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης, η Νέα Δημοκρατία βρίσκεται στην εκτίμηση ψήφου στο 32,1%. Στη δεύτερη θέση είναι ο ΣΥΡΙΖΑ που συγκεντρώνει 16,7%. Το ΠΑΣΟΚ έχει κολλήσει στο 12,1% και βρίσκεται σταθερά στην τρίτη θέση με τον ΣΥΡΙΖΑ να έχει εξασφαλίσει απόσταση ασφαλείας.

Το ΚΚΕ είναι στο 8,1% και ακολουθεί η Ελληνική Λύση στο 8%.
Screenshot 2024-06-06 at 1.55.35 PM.png
 
Τελευταία τροποποίηση:

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
999
Like
475
Πόντοι
26
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.740
Like
1.501
Πόντοι
266
@daima703 αυτη η ερωτηση ειναι για σενα , σαν ειδικός σε αυτον τον κλαδο ως πρωην διευθυντης σχολείου :coffee:
Βάλε μου τη δήλωση της μιχαηλίδου αν είναι αυτή που γράφω
Επιβεβαίωσε τη


Και πες μου πού διαφωνεί η επιστολογράφος γιατί δεν την καταλαβαίνω
Αν αναφέρεται σε αυτήν της μιχαηλίδου
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2022
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
138
Πόντοι
0
Ρε ψωλόχυμα του κούλη έχεις καταλάβει οτι ούτε 28% θα πάρετε? Πάμε για ρεκόρ αποχής που θα σας τσακίσει


Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Η δημοσκόπηση πραγματοποιήθηκε το διάστημα 2-5 Ιουνίου μέσω online ερωτηματολογίων, με το δείγμα να ξεπερνά τις 2.000 απαντήσεις.

Σύμφωνα με τα αποτελέσματα της δημοσκόπησης, η Νέα Δημοκρατία βρίσκεται στην εκτίμηση ψήφου στο 32,1%. Στη δεύτερη θέση είναι ο ΣΥΡΙΖΑ που συγκεντρώνει 16,7%. Το ΠΑΣΟΚ έχει κολλήσει στο 12,1% και βρίσκεται σταθερά στην τρίτη θέση με τον ΣΥΡΙΖΑ να έχει εξασφαλίσει απόσταση ασφαλείας.

Το ΚΚΕ είναι στο 8,1% και ακολουθεί η Ελληνική Λύση στο 8%.
Screenshot 2024-06-06 at 1.55.35 PM.png
Ρε μάγγες ήρεμα μιλάω. Αυτο το 32,1% γιατι εγω δε το συνανταω, ΠΟΤΕ? Ειδικα τωρα δεν εχω συναντησει ΚΑΝΕΝΑΝ να μου πει οτι ΝΑΙ ψηφίζω ΝΔ! Ποσες κρυφες υπαρχουν αναμεσά μας αδελφε?
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
999
Like
475
Πόντοι
26
Ρε μάγγες ήρεμα μιλάω. Αυτο το 32,1% γιατι εγω δε το συνανταω, ΠΟΤΕ? Ειδικα τωρα δεν εχω συναντησει ΚΑΝΕΝΑΝ να μου πει οτι ΝΑΙ ψηφίζω ΝΔ! Ποσες κρυφες υπαρχουν αναμεσά μας αδελφε?

Θα παλεύει για το 28% η ΝΔ την Κυριακή. Έχει αρχίσει και φαίνεται.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom