Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Μπορεις να μας πεις και την αλλη αποψη; Των μικροεπαγγελματιων που διωξανε;
Ε ακριβώς....όλα νόμιμα τα έκαναν μαλάκες δεν είναι


αλλά μπορεί να χάνει το κράτος λεφτά....και πήραν τον πούλο μικροί επαγγελματίες που τώρα μπορεί και να τα παρατήσουν

για να βγάλει κέρδος ο γρηγόρης που είναι εταιρεία εκατομμυρίων .


Αυτός όμως έιναι ο καπιταλισμός.....τι να κάνουμε?

είμαι σίγουρος ότι δεν έπεσε μίζα πουθενά :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
όχι δεν κατάλαβες....δεν είπα ότι έγινε απευθείας ανάθεση....δεν μπορεί να γίνει για τέτοια ποσά....είπα ότι έστησαν τον διαγωνισμό

Ρε 'σύ, πόσο θέλεις να με τρελάνεις;;;

Με 3 προσφορές δεν είναι διαγωνισμός είναι απευθείας ανάθεση....και για τέτοιο ποσό δεν νοείται απευθείας ανάθεση....
 

Iso14

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2012
Μηνύματα
4.620
Κριτικές
8
Like
3.342
Πόντοι
456
Αντε να φύγει γκαντέμης και έρθει ο "κωλοφαρδος" :grin:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Ρε 'σύ, πόσο θέλεις να με τρελάνεις;;;
θέλω την ανάθεση του Γρήγορη :2funny:


Είπε ο κωλόγερος ότι δώθηκαν 3 προσφορές.....για ένα τόσο μεγάλο έργο μόνο 3 προσφορές είναι ύποπτο...είπε ότι πληρούσε τις προυποθέσεις μόνο ο γρηγόρης....ακόμα πιο ύποπτο....


τι δεν κατάλαβες? Δεν είπα ότι ήταν ανάθεση...είπα ότι από αυτά που έγραψε ο κωλόγερος φαίνεται σαν ανάθεση.

Φωτογραφικός διαγωνισμός πως να το πω στα Ελληνικά?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.747
Like
24.579
Πόντοι
6.256
Βρε αει στο διάβολο βρε τριμάλακα τράβα στου γαύρου να φας κανένα μπινελίκι από τους άλλους που ψοφάς.
Να βγαλεις το στραπον απο τη βρωμοκωλαρα σου πριν πεσεις για υπνο τρελο παρανυφακι....:effemine:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.292
Πόντοι
3.656
φωτογραφικός διαγωνισμός ,ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΣ

πχ τα κυλικεία θα τα πάρουν οι αποδεδειγμένα θαμώνες τσοντοσινεμάδων ,
αποκλείεται αμέσως από το φόρουμ το σύνολο ,πλην μερικών κυβερνητικών φίλων :gay:

:tooth:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
θέλω την ανάθεση του Γρήγορη :2funny:


Είπε ο κωλόγερος ότι δώθηκαν 3 προσφορές.....για ένα τόσο μεγάλο έργο μόνο 3 προσφορές είναι ύποπτο...είπε ότι πληρούσε τις προυποθέσεις μόνο ο γρηγόρης....ακόμα πιο ύποπτο....


τι δεν κατάλαβες? Δεν είπα ότι ήταν ανάθεση...είπα ότι από αυτά που έγραψε ο κωλόγερος φαίνεται σαν ανάθεση.

Φωτογραφικός διαγωνισμός πως να το πω στα Ελληνικά?
Με 3 προσφορές δεν είναι διαγωνισμός είναι απευθείας ανάθεση
Tώρα το έκανες "φαίνεται σαν ανάθεση".

Ενώ υπήρχαν άλλοι δυο που πληρούσαν τις προϋποθέσεις αλλά αποσύρθηκαν μάλλον. Όπως το έγραψες, αν θέλεις να βλέπεις κάτι ύποπτο θα το βλέπεις ότι και να γίνει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.747
Like
24.579
Πόντοι
6.256
φωτογραφικός διαγωνισμός ,ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΚΟΣ

πχ τα κυλικεία θα τα πάρουν οι αποδεδειγμένα θαμώνες τσοντοσινεμάδων ,
αποκλείεται αμέσως από το φόρουμ το σύνολο ,πλην μερικών κυβερνητικών φίλων :gay:

:tooth:
Αμα ειναι ετσι τυπε τοτε μονο Βλακοκ και Ντολμας θα μπορουν να δηλωσουν συμμετοχη μιλαμε για σκανδαλο!!!:confused:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Με 3 προσφορές δεν είναι διαγωνισμός είναι απευθείας ανάθεση
Tώρα το έκανες "φαίνεται σαν ανάθεση".

Ενώ υπήρχαν άλλοι δυο που πληρούσαν τις προϋποθέσεις αλλά αποσύρθηκαν μάλλον. Όπως το έγραψες, αν θέλεις να βλέπεις κάτι ύποπτο θα το βλέπεις ότι και να γίνει.
Σιγά μην αποσύρθηκαν και από το game of thrones

Βέβαια εσένα η ασχολία σου είναι τι είπα εγώ ή τι παίζει με αυτό το θέμα?

αν το κράτος παίρνει μικρότερα ενοίκια και έχασαν και την επιχείρηση τους καμιά 60άρια μικρόι επιχειρηματίες για να βγάλει ο γρηγόρης ακόμα 2-3 μύρια


τι σκατά καλό βρίσκεις με αυτό????? γιατί δεν βάζεις ξυπνητήρι καμιά φορά επιτέλους?
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.487
Κριτικές
2
Like
19.292
Πόντοι
3.656
Αμα ειναι ετσι τυπε τοτε μονο Βλακοκ και Ντολμας θα μπορουν να δηλωσουν συμμετοχη μιλαμε για σκανδαλο!!!:confused:
ίσως παίζουν και οι κλώνοι τους ,οπότε μαζεύονται πολλές ....
υποψηφιότητες :2funny:
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.747
Like
24.579
Πόντοι
6.256
ίσως παίζουν και οι κλώνοι τους ,οπότε μαζεύονται πολλές ....
υποψηφιότητες :2funny:
Κατσε ρε τυπε....δηλαδη ο Μαξιμος θα πληρωνει ενοικιο στον Βλακοκ αμα κερδισει τον διαγωνισμο;:undecided:
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.212
Πόντοι
19.795
Και κανοντας μια απλη διαιρεση 1500000 : 59 καταστηματα : 12 μηνες βγαινει 2118 ευρω ενοικιο το μηνα.
Για μια καντινα ΜΟΝΟΠΩΛΕΙΟ μεσα σε αρχαιολογικο χωρο η, μουσειο.
Ρε ειμαστε καλα;;;;;;;;;;;
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.747
Like
24.579
Πόντοι
6.256
Και κανοντας μια απλη διαιρεση 1500000 : 59 καταστηματα : 12 μηνες βγαινει 2118 ευρω ενοικιο το μηνα.
Για μια καντινα ΜΟΝΟΠΩΛΕΙΟ μεσα σε αρχαιολογικο χωρο η, μουσειο.
Ρε ειμαστε καλα;;;;;;;;;;;
Ντολμας σκουπιδοφαγος με τερηδονα και αυτοκλητος δικηγορος του Γρηγορη ειπε οτι ο πελατης του πληρωνει περισσοτερα για ενοικιο απο τους προηγουμενους φτωχομπινεδες....τι εχεις να πεις για αυτο Ζαιε;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
ο ντάμ
Και κανοντας μια απλη διαιρεση 1500000 : 59 καταστηματα : 12 μηνες βγαινει 2118 ευρω ενοικιο το μηνα.
Για μια καντινα ΜΟΝΟΠΩΛΕΙΟ μεσα σε αρχαιολογικο χωρο η, μουσειο.
Ρε ειμαστε καλα;;;;;;;;;;;
πόσα έπαιρνε το υπουργείο πριν είναι το θέμα...

αν έπαιρνε πολύ περισσότερα....ακόμα και η εξυπηρέτηση του γρηγόρη να είναι καλύτερη....είναι στα όρια του δόλου...εννοώ και τυπικά

δεν μπορεί ο καθένας να κάνει ότι θέλει με τους δημόσιους διαγωνισμούς
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.296
Like
22.924
Πόντοι
5.506
Σιγά μην αποσύρθηκαν και από το game of thrones

Βέβαια εσένα η ασχολία σου είναι τι είπα εγώ ή τι παίζει με αυτό το θέμα?

αν το κράτος παίρνει μικρότερα ενοίκια και έχασαν και την επιχείρηση τους καμιά 60άρια μικρόι επιχειρηματίες για να βγάλει ο γρηγόρης ακόμα 2-3 μύρια


τι σκατά καλό βρίσκεις με αυτό????? γιατί δεν βάζεις ξυπνητήρι καμιά φορά επιτέλους?
Ε φυσικά, αφού γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ. ΑΝ το κράτος παίρνει μεγαλύτερα ενοίκια ή αν παίρνει εγγυημένα τα ενοίκια θα έρθεις να πεις "έγραφα μαλακίες από το μυαλό μου";
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.212
Πόντοι
19.795
ο ντάμ

πόσα έπαιρνε το υπουργείο πριν είναι το θέμα...

αν έπαιρνε πολύ περισσότερα....ακόμα και η εξυπηρέτηση του γρηγόρη να είναι καλύτερη....είναι στα όρια του δόλου...εννοώ και τυπικά

δεν μπορεί ο καθένας να κάνει ότι θέλει με τους δημόσιους διαγωνισμούς
50000 το μηνα, δηλ. 600000 το χρονο λεει οτι εδινε ο καντινιερης της Ακροπολης. Και 10000 το μηνα δηλ. 120000 το χρονο η καντινιερισα του Εθνικου Αρχαιολογικου Μουσειου.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
Ε φυσικά, αφού γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ. ΑΝ το κράτος παίρνει μεγαλύτερα ενοίκια ή αν παίρνει εγγυημένα τα ενοίκια θα έρθεις να πεις "έγραφα μαλακίες από το μυαλό μου";
Εσύ που ξέρεις ότι γράφω μαλακίες? Έχεις ξανά δει μπροστά σου ανάθεση και διαγωνισμό για αυτά που λέγαμε πριν ή μελέτησες την υπόθεση και έβγαλες απόφαση ότι είναι προς το δημόσιο συμφέρον?

Ο άλλος γράφει λεπτομέρειες και απόψεις από ανθρώπους που κάτι ξέρουν και ήρθες τώρα εσύ να υπερασπιστείς αυτά που δεν ξέρεις.

Ασε μας ρε μπαρόκ να πούμε....τι κάθεσαι και ψάχνεσαι για μανούρα άλλη δουλειά δεν έχεις να κάνεις?


Πως θα το βρεις θα πας αύριο στο υπουργείο να ζητήσεις και τις 59 συμβάσεις?

Ξέρεις εσύ αν γράφω μαλακίες
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.501
Κριτικές
36
Like
38.212
Πόντοι
19.795
Ε φυσικά, αφού γράφεις ΜΑΛΑΚΙΕΣ. ΑΝ το κράτος παίρνει μεγαλύτερα ενοίκια ή αν παίρνει εγγυημένα τα ενοίκια θα έρθεις να πεις "έγραφα μαλακίες από το μυαλό μου";
Για το πρωτο σκελος δηλ. για τα μεγαλυτερα ενοικια θα το πω εγω. Μακαρι να ειναι ετσι οπως τα λες.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.781
Like
14.182
Πόντοι
3.656
50000 το μηνα, δηλ. 600000 το χρονο λεει οτι εδινε ο καντινιερης της Ακροπολης. Και 10000 το μηνα δηλ. 120000 το χρονο η καντινιερισα του Εθνικου Αρχαιολογικου Μουσειου.
Γιατί αν πήγαινες και έλεγες εγώ θέλω να νοικιάσω την καντίνα της ακρόπολης για 5 χιλιάρικα δεν θα γέλαγαν και οι πέτρες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom