Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.362
Like
22.968
Πόντοι
5.506
εσενα παππουλη μου με ολο το σεβας,και σε τοιχογραφια σε σπληλια να σε εβλεπα να γαμας δεν θα μου εκανε εντυπωση....
Και αναρωτιέσαι γιατί τη βίλα στη Σαντορίνη δεν πρόκειται να τη δεις ούτε σε καρτ ποστάλ. :confused:
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.671
Like
20.460
Πόντοι
6.056
εσενα παππουλη μου με ολο το σεβας,και σε τοιχογραφια σε σπληλια να σε εβλεπα να γαμας δεν θα μου εκανε εντυπωση....
:confused::confused::confused:
kologeros.jpg
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.768
Like
24.609
Πόντοι
6.256
Αφού μόνος σου ρωτάς, μόνος σου απαντάς, ευχαριστείς και τον εαυτό σου στο τέλος για την απάντηση που σου δίνεις, μήπως να ζηταγες τη βοήθεια κάποιου ειδικού; Συνηθίζεται ξέρεις.

Είπα μήπως και μας διαφωτιζες εσύ, που εισαι και εξαιρετικός στην πατριδογνωσία, αλλά άστο καλύτερο. Μην αρχίσεις πάλι τα ευχαριστώ στον εαυτό σου και επιδεινωθεί η κατάσταση.
Καλα να παθεις και εσυ μαλακα....ειπαμε σε κατι ναυαγια σαν και αυτον μονο αντε γαμησου και πολυ του ειναι αλλα εκει εσεις να συνομιλησετε με τον μεγαλυτερο μαλακα που εχει αναδειξει αυτο το σαιτ.
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.693
Like
6.387
Πόντοι
2.356
Τόσο πολύ δυσκολεύεσαι να συμφωνήσεις; Φοβάσαι μη σου την πέσει ο φύλαρχος;;

Σου ξαναλέω τύπε, ρώτα τον πατέρα της μικρής να σε διαφωτίσει γιατί προτίμησε την Αττάλεια, δεν το έκανα εγώ, με συγχωρείς έτσι;
Χθες ήσουν λαλιστατος υπερ του πατέρα, όσο νόμιζες ότι πήγε στο Κας. Πουλούσες κσι ειρωνεία. Σήμερα θα ρωτήσουμε τον πατέρα να μας διαφωτίσει; Ωραίος είσαι του λόγου σου....

Εσύ τι έγινε; Πήρες εντολή από το φύλαρχο να τον αντικαταστήσεις τώρα που το παίζει κομψευάμενος σε άλλα νήματα;
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.693
Like
6.387
Πόντοι
2.356
Καλα να παθεις και εσυ μαλακα....ειπαμε σε κατι ναυαγια σαν και αυτον μονο αντε γαμησου και πολυ του ειναι αλλα εκει εσεις να συνομιλησετε με τον μεγαλυτερο μαλακα που εχει αναδειξει αυτο το σαιτ.
Χονδρο.....
 

kolompourdas

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Μαρ 2012
Μηνύματα
3.638
Like
3.006
Πόντοι
1.706
Έχω μέρες να μπω εδώ αλλά φαντάζομαι ότι δεν έχει αλλάξει κάτι: ο ζαβοαλήθωρος τα κάνει όλα σωστά και δεν υπάρχει κανένας καλύτερος ή έστω ισάξιος.
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Έχω μέρες να μπω εδώ αλλά φαντάζομαι ότι δεν έχει αλλάξει κάτι: ο ζαβοαλήθωρος τα κάνει όλα σωστά και δεν υπάρχει κανένας καλύτερος ή έστω ισάξιος.
Eισαι λαθος.
ΜΟΝΟ στο νημα τουτο,υπαρχουν ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 5 ΚΑΛΥΤΕΡΟΙ.
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.513
Κριτικές
36
Like
38.252
Πόντοι
19.795
εσενα παππουλη μου με ολο το σεβας,και σε τοιχογραφια σε σπληλια να σε εβλεπα να γαμας δεν θα μου εκανε εντυπωση....
Προλαβα και τις εσβησα πριν τις δει ο εισαγγελεας:confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.362
Like
22.968
Πόντοι
5.506
Χθες ήσουν λαλιστατος υπερ του πατέρα, όσο νόμιζες ότι πήγε στο Κας. Πουλούσες κσι ειρωνεία. Σήμερα θα ρωτήσουμε τον πατέρα να μας διαφωτίσει; Ωραίος είσαι του λόγου σου....

Εσύ τι έγινε; Πήρες εντολή από το φύλαρχο να τον αντικαταστήσεις τώρα που το παίζει κομψευάμενος σε άλλα νήματα;
Φυσικα βλακακο παραμενω υπερ του πατερα. Αν καταφερεις καποια στιγμη να γινεις και συ θα καταλαβεις. Και συνεχιζω να λεω οτι αυτος εκανε οτι καλυτερο πιστευε και στα παπαρια του τι λεμε εμεις. (Και μακαρι το παιδακι να ειναι καλα και να μην εχει καποιο προβλημα).

Αιντε μπουφοι επαναστατες του καναπε και του πληκτρολογιου.
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
Θα εκπλαγείς άμα μάθεις πόσοι απλοί άνθρωποι της διπλανής πόρτας που δεν πάει καν το μυαλό σου κατέχουν εξαψήφιους λογαριασμούς.
Αυτό είναι αλήθεια..είναι πολλοί και δε σου πάει καν το ματι
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Το 41% προτιμησε την μονη ρεαλιστικη πολιτικη προταση για διακυβερνηση της χωρας. Μην εθελοτυφλείς. Το να λεμε οτι "σε αυτους πανε καλα τα πραγματα γι' αυτο τους ψηφισαν" δεν ειναι πολιτικη σκεψη.
Χαχαχαχαχαα γαμησες μαν, εκλαψα
 

greekfeet

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.360
Κριτικές
16
Like
1.460
Πόντοι
2.487
Το 41% δεν είπε ποτέ ότι ΟΛΑ πάνε καλά. Απλά πάνε καλύτερα από το απευκταίο σενάριο με ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ στο τιμόνι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:
Το βλεπω το 41%, ηδη αρχισε την κλαψα, και που σαι ακομα. Δεν τρεχει, εγω θα τους παρακολουθω και θα τους θυμιζω τψρμ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.243
Πόντοι
3.936
Ένα ένα τα βγάζουν....

 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.125
Κριτικές
20
Like
27.372
Πόντοι
8.346
Ένα ένα τα βγάζουν....

Γήπεδο Καυταντζόγλειο δεν υπάρχει. Παρατημένο από το Θεό. Αλλά όταν ήθελε ο ΠΑΟΚ να το χρησιμοποιήσει για έδρα κ να το σουλουπωσει ολοι λέγαν οχι. Τώρα να το βάλουν στο πάτο τους.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.362
Like
22.968
Πόντοι
5.506
Ο πανιβλαξ ανακαλυψε και το πιστοποιητικο πυροπροστασιας. :2funny:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom