Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.396
Κριτικές
1
Like
35.475
Πόντοι
6.256
Εδώ άλλος παίρνει καφέ 2 ευρώ και πληρώνει με πιστωτική κάρτα.
Και αυτό το διευρο ακόμα δεν θα βγει από την τράπεζα, θα πάει από τον ένα λογαριασμό στον άλλο. Αυτό ομως δεν γινόταν πριν από 2-3 χρόνια.
Γουσταρω ταρίφες με υποχρεωτικο pos.
Να πληρωνει ο κοσμος να γλυτωνει την κλεψια
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.693
Like
6.387
Πόντοι
2.356
Δηλαδή ρε τύπε επιμένεις ότι τα νοικοκυριά, ο απλός κόσμος ΔΕΝ αυξάνει τις καταθέσεις του;
Τόσες εκθέσεις βάλαμε, διάβασέ τες να βγάλεις τα συμπεράσματα σου.
Άστα αυτά τώρα.
Η Αττάλεια πόσο απέχει από το Καστελλόριζο θα μας πεις; Είναι πιο κοντά από ότι η Ρόδος; Είναι πιο μακριά;
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.671
Like
20.460
Πόντοι
6.056
Ο μουνης ο @celebre εχει γαμησει την στατιστικη της τραπεζας της Ελλαδος!!!!!!!
Kατι τετοια εγραφε κι ο Μπιρλας πριν και τωρα που θα μου "ξεφυγει" στα σελεμπριτονηματα οτι εχει καινουργια βιδεο θα βριζει:coffee::confused::confused::confused:
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Kατι τετοια εγραφε κι ο Μπιρλας πριν και τωρα που θα μου "ξεφυγει" στα σελεμπριτονηματα οτι εχει καινουργια βιδεο θα βριζει:coffee::confused::confused::confused:
Εμενα ρε καριολη μου μιλανε στον πληθυντικο!!!!!!!!!
 

Συνημμένα

  • Firefox_Screenshot_2023-10-05T16-09-57.520Z.png
    Firefox_Screenshot_2023-10-05T16-09-57.520Z.png
    31,6 KB · Εμφανίσεις: 31

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.671
Like
20.460
Πόντοι
6.056
Εμενα ρε καριολη μου μιλανε στον πληθυντικο!!!!!!!!!
Ε και εμενα μου ηρθε ενα τετοιο,διαβασα 2-3 λεξεις μετα το "κυριε" αλλα δεν μπορεσα να αντεξω τον βαρυ χαρακτηρισμο και το σβησα αμεσα:confused::confused::confused::coffee:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.361
Like
22.968
Πόντοι
5.506
Τόσες εκθέσεις βάλαμε, διάβασέ τες να βγάλεις τα συμπεράσματα σου.
Άστα αυτά τώρα.
Η Αττάλεια πόσο απέχει από το Καστελλόριζο θα μας πεις; Είναι πιο κοντά από ότι η Ρόδος; Είναι πιο μακριά;
Ωραία, άρα οι καταθέσεις των νοικοκυριών αυξάνονται, όχι αναλογικά με των επιχειρήσεων αλλά ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ. Ευχαριστώ.


Ρώτα τον πατέρα του παιδιού να σε διαφωτίσει.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.872
Like
28.227
Πόντοι
5.506
Ε και εμενα μου ηρθε ενα τετοιο,διαβασα 2-3 λεξεις μετα το "κυριε" αλλα δεν μπορεσα να αντεξω τον βαρυ χαρακτηρισμο και το σβησα αμεσα:confused::confused::confused::coffee:
τυπε ξερεις αν ο συναγωνιστης @Μπιρλας εχει το γνωστο βιντεο κασελακη-μαρεβα?
πμ ευχαριστω
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.933
Like
11.644
Πόντοι
3.656
Ε και εμενα μου ηρθε ενα τετοιο,διαβασα 2-3 λεξεις μετα το "κυριε" αλλα δεν μπορεσα να αντεξω τον βαρυ χαρακτηρισμο και το σβησα αμεσα:confused::confused::confused::coffee:
Εσενα σου λενε "στειλε μη σου γαμησω"
Δεν εχεις κερδισει το σεβασμο των αξιοτιμων αυνανων του σαη!!!!!!!!!!
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.671
Like
20.460
Πόντοι
6.056
τυπε ξερεις αν ο συναγωνιστης @Μπιρλας εχει το γνωστο βιντεο κασελακη-μαρεβα?
πμ ευχαριστω
Eχει ενα αλλο με @κωλο-γερος -Μαρεβα αλλα ειναι πριν απο καμια 40ρια χρονια και εχει χαλια ποιοτητα:hi::confused::confused::confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εσενα σου λενε "στειλε μη σου γαμησω"
Δεν εχεις κερδισει το σεβασμο των αξιοτιμων αυνανων του σαη!!!!!!!!!!
Ενας να το γραφε ετσι θα του εστελνα εκεινα τα τελευταια που μου εστειλες προχθες:confused::confused::confused:
 

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.693
Like
6.387
Πόντοι
2.356
Ωραία, άρα οι καταθέσεις των νοικοκυριών αυξάνονται, όχι αναλογικά με των επιχειρήσεων αλλά ΑΥΞΑΝΟΝΤΑΙ. Ευχαριστώ.


Ρώτα τον πατέρα του παιδιού να σε διαφωτίσει.
Αφού μόνος σου ρωτάς, μόνος σου απαντάς, ευχαριστείς και τον εαυτό σου στο τέλος για την απάντηση που σου δίνεις, μήπως να ζηταγες τη βοήθεια κάποιου ειδικού; Συνηθίζεται ξέρεις.

Είπα μήπως και μας διαφωτιζες εσύ, που εισαι και εξαιρετικός στην πατριδογνωσία, αλλά άστο καλύτερο. Μην αρχίσεις πάλι τα ευχαριστώ στον εαυτό σου και επιδεινωθεί η κατάσταση.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.361
Like
22.968
Πόντοι
5.506
Αφού μόνος σου ρωτάς, μόνος σου απαντάς, ευχαριστείς και τον εαυτό σου στο τέλος για την απάντηση που σου δίνεις, μήπως να ζηταγες τη βοήθεια κάποιου ειδικού; Συνηθίζεται ξέρεις.

Είπα μήπως και μας διαφωτιζες εσύ, που εισαι και εξαιρετικός στην πατριδογνωσία, αλλά άστο καλύτερο. Μην αρχίσεις πάλι τα ευχαριστώ στον εαυτό σου και επιδεινωθεί η κατάσταση.
Τόσο πολύ δυσκολεύεσαι να συμφωνήσεις; Φοβάσαι μη σου την πέσει ο φύλαρχος;;

Σου ξαναλέω τύπε, ρώτα τον πατέρα της μικρής να σε διαφωτίσει γιατί προτίμησε την Αττάλεια, δεν το έκανα εγώ, με συγχωρείς έτσι;
 

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.513
Κριτικές
36
Like
38.252
Πόντοι
19.795

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom