Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (3 μέλη και 9 επισκέπτες)

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.950
Πόντοι
12.756
Εγώ ήμουν από πάντα μηδενίστης. Ούτε πορώνομαι, ούτε είχα μπει ποτέ σε ιδεολογικό μαντρί.Μετα όμως το 41%....άλλαξα..εννοείται πως θέλω ΚΟΥΛΗ αλλά 8 χρόνια καταστροφής και εξαθλίωσης.Μητσοτακη γαργαλιεσαι λέγανε ολοι...και όμως αυτός μας γλενταει το παχύ έντερο.Η Ελλάδα θεωρώ ότι θέλει πύρινη βόμβα και πάλι από την αρχή....και ο Κουλης είναι ο ιδανικός.Τον αγαπώ να ξερεις.
εσυ μολις βρουμε ποιανου κλωνος εισαι θα καλοπεράσεις μουνάκι :coffee:

Σε εχει ο @RETRO στο στοχαστρο
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
τυπε ζαν κλοντ πως γινεται καθε τοσο και σε ξεμπαναρουν για καμια δυο ωρες και μετα σε ξαναμπαναρουν?

εχεις εικονα τι παιζει?

ειναι μπαν με χρονομετρο? το μετανιωνουν? τι φαση? :think:
Το μαρτυριο της σταγονας του κανει ο σαδιστης Αντισθενης.....:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Όχι θα......σταθερά σε γαμανε....
Σε βαθος 4ετιας λεω τυπε γιαυτο και το ΘΑ....
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.044
Κριτικές
2
Like
73.794
Πόντοι
12.056

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
"με δύο κινήσεις άλλαξα όλο το κλίμα ,εκεί που πέφταμε 15% γύρισα το παιχνίδι" έλεγε ο άλλος ο μπινες και τα τσιράκια γλυφανε από δίπλα με χαμόγελα και συμπλήρωναν "οποίος έλεγε καλημέρα έπαιρνε λεφτά,έχουν μείνει αξέχαστα αυτά"....81τακατο ρε μουνόπανα να μείνει τίποτα όρθιο γτσπρμλκς....τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου ..
Γιατι τα προηγουμενα κομματα που κυβερνουσαν τι κανανε;Λιγο πριν τις εκλογες μοιραζαν χρηματα και οι Ελληναραδες τα ξεχνουσαν ολα...2 μαλακες δεν το κανανε επειδη δεν μπορουσαν λογω μνημονιων,Σαμαρας και Τσιπρας,και πηγαν ακλαφτοι....
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.557
Like
72.950
Πόντοι
12.756
Ηρθαν οι Γιατροι του Ελληνικού :rockon::rockon::rockon::rockon:

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.316
Πόντοι
2.606
Γιατι τα προηγουμενα κομματα που κυβερνουσαν τι κανανε;Λιγο πριν τις εκλογες μοιραζαν χρηματα και οι Ελληναραδες τα ξεχνουσαν ολα...2 μαλακες δεν το κανανε επειδη δεν μπορουσαν λογω μνημονιων,Σαμαρας και Τσιπρας,και πηγαν ακλαφτοι....
Αυτά τα λόγια είναι απο το 07 μετά τους 84νεκρους στην Ηλεία
 

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.044
Κριτικές
2
Like
73.794
Πόντοι
12.056
Ηρθαν οι Γιατροι του Ελληνικού :rockon::rockon::rockon::rockon:

σε λιγο θα βγαινει γιατρος μεχρι και η κυρα μας η μαμη
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.778
Like
24.622
Πόντοι
6.256
Αυτά τα λόγια είναι απο το 07 μετά τους 84νεκρους στην Ηλεία
Ξερω πολυ καλα απο ποτε ειναι....το οτι βγηκε αυτο το μουνοπανο δημοσια και τα ειπε δεν σημαινει οτι δεν τα κανανε και οι αλλοι τα προηγουμενα χρονια.Γενικα αυτο το συστημα ξεκινησε απο τον Ανδρεα και το ΜΠΑΤΣΟΚ και καθιερωθηκε και απο τους υπολοιπους.

Αυτος ειναι ο νεοΕλληναρας....ενας αμορφωτος ντενεκες που μπορει να τον χειριστει ο οποιοσδηποτε πολιτικαντης με λιγα ευρω.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.316
Πόντοι
2.606
Ξερω πολυ καλα απο ποτε ειναι....το οτι βγηκε αυτο το μουνοπανο δημοσια και τα ειπε δεν σημαινει οτι δεν τα κανανε και οι αλλοι τα προηγουμενα χρονια.Γενικα αυτο το συστημα ξεκινησε απο τον Ανδρεα και το ΜΠΑΤΣΟΚ και καθιερωθηκε και απο τους υπολοιπους.

Αυτος ειναι ο νεοΕλληναρας....ενας αμορφωτος ντενεκες που μπορει να τον χειριστει ο οποιοσδηποτε πολιτικαντης με λιγα ευρω.
Ολοσωστα και πλέον με πάρα πολύ λίγα ευρώ...
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.750
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
Μετα όμως το 41%....άλλαξα..εννοείται πως θέλω ΚΟΥΛΗ αλλά 8 χρόνια καταστροφής

 

Συνημμένα

  • SingularLogic-Space-Group-___1.png
    SingularLogic-Space-Group-___1.png
    96,9 KB · Εμφανίσεις: 16

πολυζωης

Ανώτατος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
12.044
Κριτικές
2
Like
73.794
Πόντοι
12.056
ενταξει αυτο το σεναριο φιλε ειναι λιγο τραβηγμενο γιατι μπορει πολυ ευκολα να αποκαλυφθει η νοθεια...απλος σαν αντιπολιτευση ο συριζα δεν διαχειριστηκε σωστα διαφορα θεματα
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.368
Like
22.982
Πόντοι
5.506
Σκουπιδια δοσίλογοι ειστε ολοι οι δεξιοι π προσκυνάτε να ξαναελθουν οι εποχες π βάζατε κουκούλα κ δείχνατε με το δαχτυλο τον κοσμάκη ωστε να τους γαμησουν οι χωροφύλακες,δεν το κανουμε ομως θεμα!

Εγω εγραψα για την γυναικα που σημερα εχει ο Κικίλιας αλλα «χθες» την ειχε καποιος αλλος ,ουτως ωστε να παρουσιαζει αυτη την συμπεριφορα που διαχειρίζεται ενα τοσο σοβαρό ζητημα οσο ειναι το περιβαλλοντικό περιβαλλον καθως και την πανίδα της χωρας,

εγω διαχειρίζομαι αλλα πραγματα,οπως την πουτσα που ριχνω σε κατι μούλους,ονόματα δε λεμε
Ουτε που καταλαβες και συ τι εγραψες, δεν εισαι και απο τα πιο εξυπνα του ειδους
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.400
Κριτικές
1
Like
35.492
Πόντοι
6.256
Εγώ ήμουν από πάντα μηδενίστης. Ούτε πορώνομαι, ούτε είχα μπει ποτέ σε ιδεολογικό μαντρί.Μετα όμως το 41%....άλλαξα..εννοείται πως θέλω ΚΟΥΛΗ αλλά 8 χρόνια καταστροφής και εξαθλίωσης.Μητσοτακη γαργαλιεσαι λέγανε ολοι...και όμως αυτός μας γλενταει το παχύ έντερο.Η Ελλάδα θεωρώ ότι θέλει πύρινη βόμβα και πάλι από την αρχή....και ο Κουλης είναι ο ιδανικός.Τον αγαπώ να ξερεις.
Το 41% το πηρε απ την αντιπολιτευση
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
Ήρθε ο βανταμ,το μαύρο πρόβατο του σαιτ ο οποίος τρώει μπαν πιο γρήγορα και απο τη σκια του.
Ο λόγος όμως που μπαναρομαι είναι γιατί είμαι μάχιμος του σύριζα και λέω αληθειες οι οποίες πονάνε συν οτι κάποια τσιράκια εδω μέσα τα έχω μια χαψιά.
Είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει να μπαναρομαι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο παρα μόνο επειδή υποστηρίζω το κόμμα που πιστεύω, που είναι η ελευθερία έκφρασης?
Αν δεν είχα φαει τοσο μπαν ολα τα νήματα θα έτρεχαν σε γοργους ρυθμούς δε κατι δεξια τσιράκια θα έχαναν τον υπνο τους,άλλοι δεν θα ασχολουνταν άλλοι θα εκαναν μωκο,και με τους θαραλλεους εδω μέσα θα γέλαγε το σαιτ θα έπεφτε ξεκατινιασμα,αφήνετε ενα δικηγορισκο να λέει ενα σωρο κοτσάνες,η με τον βλαροκ ασχολείστε να κανετε πολιτική συζήτηση τσάμπα, δε η ψωναρα ο Αθηναίος απο τας γλυφαδας που μόνο απο τη Ποσειδώνος την εχει δει τη Γλυφάδα περαστικός,ο δε κλωνος σαπιενς πρωην τζον100 η αλλιως προμοτορας που παει να μου τη πει και μονο στον υπνο του δεν με βλέπει, του εχω βιάσει τη ψυχη του,δε κινκοτσιρακια κλπ τα αφήνω ασχολίαστα δεν τα ενθυμουμαι.
Τα γραφω ολα εδώ γιατί παίζει να φαω πάλι μπαν.
Ο σύριζα οσοι περιμένετε οτι θα διαλυθεί κανετε μεγάλο λάθος, μετα την εκλογη του νεου προεδρου ο συριζα να ανακτησει δυνάμεις, επισης ο κουλης δεν τα παει καλά στη νεα 4ετια,η διαχείριση των Φωτιων ηταν μια αποτυχία και εχει κυβερνητικο κοστος,αυτη τη 4ετια η φούσκα της νδ θα ξεφουσκώσει και θα προσγειωθεί στις 27 μονάδες, ο συριζα με τον νεο αρχηγο και με ενα καλο κυβερνητικο πρόγραμμα θα ανακτήσει γρήγορα δυνάμεις οποτε στις επόμενες εκλογές ειναι πολυ πιθανό να έχουμε κυβερνηση σύριζα.
Εγω κλαιν ειμαι εξωτερικό και το μόνο που μου λειπουν ειναι τα μπουρδελακια αν και οι ντοπιες εδω ειναι εύκολες καμια σχέση με τις ελλεινιδες τις ξινες.
είμαι δακρυσμένος...:rockon::cry::happy:
αγαπώ ζαν κλω, χαιρετίζω ματα-ξανά άφιξη, απεύχομαι (το σίγουρο) μπάνιο και αναμένω πιο σκληρές αναρτήσεις.
πολύ light τα λες, για θυμήσου παλιό καλό ζαν !! :rockon:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.471
Πόντοι
8.846
Στο 25% προμοτορα θα βαλετε εσεις μυαλό μιας και τώρα σας εχουν πάρει αέρα τα μυαλά σας.
θα σας (ξανα)σκίσουμε !!!
βάλε μυαλό ζαν, ΜΥΑΛΟΟΟΟΟ :rockon:

Υγ
θα μου βρεις καμια καλή μπέμπα?
θα ρίξω κανα 50άρι σύντομα...
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.634
Κριτικές
3
Like
11.243
Πόντοι
3.936
Υπαρχει ελπιδα απο αυτην την γενια τελικα!

Συγχαρητήρια στον Τέλογλου που «γαμει» τα μπακοβια κομματοσκυλα!

Τα βλέπετε @barock και @Rebirthed Sapiens Sapiens ;

Αυτό κάνει η πάει στον πατέρα του κατευθείαν? Μακάρι να είναι αυτό που λες
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.750
Κριτικές
6
Like
11.212
Πόντοι
3.936
ενταξει αυτο το σεναριο φιλε ειναι λιγο τραβηγμενο
Εδω δεν εγινε ολη η ελλαδα πρασινη τοτε που μοιραζε το πασοκ χρημα με τη σεσουλα. Σημερα μετα απο τετοια τσιμπουκα εγκλεισμου. Κυνηγι μαγισσων για το τσιμπημα. Εξοδοχαρτα αλα βερμαχτ. Υφεση, ακριβεια, και πολλα αλλα.. Εγινε ολη ελλαδα μπλε. Οκ!
Πχ. Αν μπαινοβγαινει ενας φημισμενος αρχιμαγειρας σπιτι σου δεν θα μπεις στον πειρασμο να μαγειρεψεις κατι..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom