Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.031
Πόντοι
1.056
Οταν δεν εξαρτάσαι απο κωλοκομματα και οταν ξερεις πως εισαι ανώτερος απο οποιον «ατσαλάκωτο» ΑΡΔ μπορεις και μιλας ετσι:

 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824

Reznov

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουν 2016
Μηνύματα
19.262
Like
24.182
Πόντοι
6.056
Ολοι εκτός του τζουμακα
τυπε ζαν κλοντ πως γινεται καθε τοσο και σε ξεμπαναρουν για καμια δυο ωρες και μετα σε ξαναμπαναρουν?

εχεις εικονα τι παιζει?

ειναι μπαν με χρονομετρο? το μετανιωνουν? τι φαση? :think:
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Ολοι εκτός του τζουμακα
Άσχετα με πολιτικά.. μακάρι να σε αφήσουν αυτήν την φορά και να παραμείνεις εδω γιατί έχει ενδιαφέρον ο παλμός που δίνεις.Περα από αυτό θεωρώ πως αν ανέβει ο Συριζα θα ανέβει αυτόματα η μαλάκια των φεμιναζι,λοατκι και η κάθε καρύδιας καρύδι.Τωρα καααπως κρατιέται.. ειναι που ειναι οι ελλεεινιδες για τον πουτσο...θα αποτρελαθουν.Να θέλανε πραγματικά ισότητα...να πω οκ.
Αλλά αυτές βάζουν στην ίδια φράση ισότιμα τις λέξεις φεμινισμος-ισλαμ.Δηλ.....καμία ελπίδα...
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.031
Πόντοι
1.056
Άσχετα με πολιτικά.. μακάρι να σε αφήσουν αυτήν την φορά και να παραμείνεις εδω γιατί έχει ενδιαφέρον ο παλμός που δίνεις.Περα από αυτό θεωρώ πως αν ανέβει ο Συριζα θα ανέβει αυτόματα η μαλάκια των φεμιναζι,λοατκι και η κάθε καρύδιας καρύδι.Τωρα καααπως κρατιέται.. ειναι που ειναι οι ελλεεινιδες για τον πουτσο...θα αποτρελαθουν.Να θέλανε πραγματικά ισότητα...να πω οκ.
Αλλά αυτές βάζουν στην ίδια φράση ισότιμα τις λέξεις φεμινισμος-ισλαμ.Δηλ.....καμία ελπίδα...
Γι αυτο γαμαμε κοπέλες που το δινουν επι χρημασι!

Οτι αλλο θα λεγα ειναι βέβαιο,χαριν συζήτησης θα πω διανοητικά πιθανο,να σου γαμησουν τον χαρακτηρα μεχρι να σε κανουν να ζεις με Χαναξ
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Γι αυτο γαμαμε κοπέλες που το δινουν επι χρημασι!

Οτι αλλο θα λεγα ειναι βέβαιο,χαριν συζήτησης θα πω διανοητικά πιθανο,να σου γαμησουν τον χαρακτηρα μεχρι να σε κανουν να ζεις με Χαναξ
Τυπαρα μουυυ μια χαρα τα λες!Μόνο επαγγελματίες και εκτός μαγαζιών μόνο με ξένες έχω πάρε δώσε. Από την στιγμή που έβγαλα την ελλεινιδα από την ζωη μου έγινα άλλος άνθρωπος!Πολύγαμια και ΜΟΝΟ ξένες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.126
Κριτικές
20
Like
27.374
Πόντοι
8.346
Σας ανεστησα κ τον Ζαν Κλοντ ρε μουνηδες, τι αλλο θέλετε.
Λιγο σεβας ρεμουνοπαναδες
Δεξια πλυντήρια ηρθε ο τιμωρός σας ( για 2 ωρες )
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Σας ανεστησα κ τον Ζαν Κλοντ ρε μουνηδες, τι αλλο θέλετε.
Λιγο σεβας ρεμουνοπαναδες
Δεξια πλυντήρια ηρθε ο τιμωρός σας ( για 2 ωρες )
Τον έχουμε κολλοσσιαια ανάγκη τυπε μου
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.031
Πόντοι
1.056
Το μοναδικο μνμ - βιντεο που εχει ανεβασει στον YouTube λογαριασμο του ο Κουλης τις τελευταιες δεκα μερες,εχει σχεση με την Κριμαία και την εισβολη των Ρωσων.

Πουτσα του ολα του καυλιαρη.

Απενεργοποίησε τα σχολια,απενεργοποίησε και τα λαικς,τι να σ κανουν κ αυτοι οι επικοινωνιολόγοι!Ψαχνουν να βρουν πως αποκρύπτουν και τα views διοτι τους πάτωσε

IMG_7008.jpeg
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.255
Κριτικές
3
Like
1.435
Πόντοι
566
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
Ήρθε ο βανταμ,το μαύρο πρόβατο του σαιτ ο οποίος τρώει μπαν πιο γρήγορα και απο τη σκια του.
Ο λόγος όμως που μπαναρομαι είναι γιατί είμαι μάχιμος του σύριζα και λέω αληθειες οι οποίες πονάνε συν οτι κάποια τσιράκια εδω μέσα τα έχω μια χαψιά.
Είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει να μπαναρομαι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο παρα μόνο επειδή υποστηρίζω το κόμμα που πιστεύω, που είναι η ελευθερία έκφρασης?
Αν δεν είχα φαει τοσο μπαν ολα τα νήματα θα έτρεχαν σε γοργους ρυθμούς δε κατι δεξια τσιράκια θα έχαναν τον υπνο τους,άλλοι δεν θα ασχολουνταν άλλοι θα εκαναν μωκο,και με τους θαραλλεους εδω μέσα θα γέλαγε το σαιτ θα έπεφτε ξεκατινιασμα,αφήνετε ενα δικηγορισκο να λέει ενα σωρο κοτσάνες,η με τον βλαροκ ασχολείστε να κανετε πολιτική συζήτηση τσάμπα, δε η ψωναρα ο Αθηναίος απο τας γλυφαδας που μόνο απο τη Ποσειδώνος την εχει δει τη Γλυφάδα περαστικός,ο δε κλωνος σαπιενς πρωην τζον100 η αλλιως προμοτορας που παει να μου τη πει και μονο στον υπνο του δεν με βλέπει, του εχω βιάσει τη ψυχη του,δε κινκοτσιρακια κλπ τα αφήνω ασχολίαστα δεν τα ενθυμουμαι.
Τα γραφω ολα εδώ γιατί παίζει να φαω πάλι μπαν.
Ο σύριζα οσοι περιμένετε οτι θα διαλυθεί κανετε μεγάλο λάθος, μετα την εκλογη του νεου προεδρου ο συριζα να ανακτησει δυνάμεις, επισης ο κουλης δεν τα παει καλά στη νεα 4ετια,η διαχείριση των Φωτιων ηταν μια αποτυχία και εχει κυβερνητικο κοστος,αυτη τη 4ετια η φούσκα της νδ θα ξεφουσκώσει και θα προσγειωθεί στις 27 μονάδες, ο συριζα με τον νεο αρχηγο και με ενα καλο κυβερνητικο πρόγραμμα θα ανακτήσει γρήγορα δυνάμεις οποτε στις επόμενες εκλογές ειναι πολυ πιθανό να έχουμε κυβερνηση σύριζα.
Εγω κλαιν ειμαι εξωτερικό και το μόνο που μου λειπουν ειναι τα μπουρδελακια αν και οι ντοπιες εδω ειναι εύκολες καμια σχέση με τις ελλεινιδες τις ξινες.

Δεν έχετε καμιά ελπίδα Ζαν κλωντ ..... στις επόμενες εκλογές θα είστε κάτω του 10% .....
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.031
Πόντοι
1.056
Υπαρχει ελπιδα απο αυτην την γενια τελικα!

Συγχαρητήρια στον Τέλογλου που «γαμει» τα μπακοβια κομματοσκυλα!

Τα βλέπετε @barock και @Rebirthed Sapiens Sapiens ;

 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.316
Πόντοι
2.606
"με δύο κινήσεις άλλαξα όλο το κλίμα ,εκεί που πέφταμε 15% γύρισα το παιχνίδι" έλεγε ο άλλος ο μπινες και τα τσιράκια γλυφανε από δίπλα με χαμόγελα και συμπλήρωναν "οποίος έλεγε καλημέρα έπαιρνε λεφτά,έχουν μείνει αξέχαστα αυτά"....81τακατο ρε μουνόπανα να μείνει τίποτα όρθιο γτσπρμλκς....τα ίδια Παντελάκη μου τα ίδια Παντελή μου ..
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Πες μου ομως και την ΤΥ

Πες μου ομως και την εναλλακτική
Εγώ ήμουν από πάντα μηδενίστης. Ούτε πορώνομαι, ούτε είχα μπει ποτέ σε ιδεολογικό μαντρί.Μετα όμως το 41%....άλλαξα..εννοείται πως θέλω ΚΟΥΛΗ αλλά 8 χρόνια καταστροφής και εξαθλίωσης.Μητσοτακη γαργαλιεσαι λέγανε ολοι...και όμως αυτός μας γλενταει το παχύ έντερο.Η Ελλάδα θεωρώ ότι θέλει πύρινη βόμβα και πάλι από την αρχή....και ο Κουλης είναι ο ιδανικός.Τον αγαπώ να ξερεις.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.098
Like
11.316
Πόντοι
2.606
Υπαρχει ελπιδα απο αυτην την γενια τελικα!

Συγχαρητήρια στον Τέλογλου που «γαμει» τα μπακοβια κομματοσκυλα!

Τα βλέπετε @barock και @Rebirthed Sapiens Sapiens ;


Υπαρχει ελπιδα απο αυτην την γενια τελικα!

Συγχαρητήρια στον Τέλογλου που «γαμει» τα μπακοβια κομματοσκυλα!

Τα βλέπετε @barock και @Rebirthed Sapiens Sapiens ;

Κατούρημα θέλουν όπου εμφανίζονται αλλά δεν έχει αρχιδια ο ιθαγενης πλέον,είναι απασχολημένος να πατάει ρήφρες να δει αν μπήκε το πας.....ο Μίλτος από την άλλη έχει αποδείξει πως έχει αρχιδια από ατσάλι,για αυτό έφτασε εκεί που έφτασε άλλωστε ... δυστυχώς δεν είναι όλοι τεντογλου....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom