Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795

κωλο-γερος

Ανώτατος
Εγγρ.
7 Οκτ 2008
Μηνύματα
32.516
Κριτικές
36
Like
38.258
Πόντοι
19.795

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.126
Κριτικές
20
Like
27.374
Πόντοι
8.346
Γτ γκρινιάζετε. Το "41%" ψήφισε σταθερότητα.
Σταθερα μας πίνουν το αιμα και μας πετανε ψίχουλα.
Παω να βουτήξω στη θάλασσα, ευτυχώς εδω η πλεμπα δν έφτασε με το κίνημα της ξαπλώστρας κ βλέπεις μονο ωραια κωλαρακια κ οχι τπτ παρακατιανους
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Ελα ρουφηχτε Haters :2on1::pipa2:

Με τον Ινδό πρωθυπουργό συναντάται αυτή την ώρα ο Μητσοτάκης - Στην Αθήνα και Ινδοί επιχειρηματίες​


mitsotakis-monti-mak3_2.jpg
Ο Αρχιεπενδυτης..
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.032
Πόντοι
1.056
Εκτος απο πανιβλακας και ελλεινο σκουπιδι εισαι εντελως ανεγκεφαλος για να καταλαβεις οτι γυναικες/παιδια/οικογενειες δεν εχουν καμια δουλεια στη συζητηση.

Λες και η δικη σου η γυναικα ηταν κλεισμενη σε παρθεναγωγειο πριν 35 χρονια.

ΚΕΦΑΛΑ.
Σκουπιδια δοσίλογοι ειστε ολοι οι δεξιοι π προσκυνάτε να ξαναελθουν οι εποχες π βάζατε κουκούλα κ δείχνατε με το δαχτυλο τον κοσμάκη ωστε να τους γαμησουν οι χωροφύλακες,δεν το κανουμε ομως θεμα!

Εγω εγραψα για την γυναικα που σημερα εχει ο Κικίλιας αλλα «χθες» την ειχε καποιος αλλος ,ουτως ωστε να παρουσιαζει αυτη την συμπεριφορα που διαχειρίζεται ενα τοσο σοβαρό ζητημα οσο ειναι το περιβαλλοντικό περιβαλλον καθως και την πανίδα της χωρας,

εγω διαχειρίζομαι αλλα πραγματα,οπως την πουτσα που ριχνω σε κατι μούλους,ονόματα δε λεμε
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
κάτσε να σβησει τις φωτιες και να δωσει και κανα pass ο δικος σας και θα μπει καυλωμενος να γραφει

Παμε παρακατω
Αν δεν θελετε μην τα παρετε
Αν δεν σας αρεσει να φυγετε απο την Ελλαδα
χμμμμμ
8 χρονια ακομα Κουλη
Ολα θα φτιαξουν
Η τιμη της βενζινης ειναι πλασματικη και θα πεσει
Εγω δεν βαζω βενζινη
Εγω δεν παω σουπερ μαρκετ
Εγω δεν χρειαζομαι ρευμα σπιτι
Τελικα σας ποναει ο Κουλης

κτλ κτλ κτλ κτλ
Θα αργήσει ο Αλεξ μας ,μιλάει στο Skype τώρα(όπως 7 μήνες τώρα)
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.032
Πόντοι
1.056
Τα σπιτια σας θα καούν οπως θα καούν και τα δικα μου/μας,δεν ειναι κατι π θα κολωσει να κανει ο Κουλης,ουτε ειναι ευχή προς εσενα,Απλα να εισαι εδω να μας λες τις αποψεις σου μετα& για το ποσο καλο κανει η Κουλα
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.910
Κριτικές
16
Like
14.801
Πόντοι
6.515

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
κάτσε να σβησει τις φωτιες και να δωσει και κανα pass ο δικος σας και θα μπει καυλωμενος να γραφει

Παμε παρακατω
Αν δεν θελετε μην τα παρετε
Αν δεν σας αρεσει να φυγετε απο την Ελλαδα
χμμμμμ
8 χρονια ακομα Κουλη
Ολα θα φτιαξουν
Η τιμη της βενζινης ειναι πλασματικη και θα πεσει
Εγω δεν βαζω βενζινη
Εγω δεν παω σουπερ μαρκετ
Εγω δεν χρειαζομαι ρευμα σπιτι
Τελικα σας ποναει ο Κουλης

κτλ κτλ κτλ κτλ
Το ίντερνετ μην του κόψουμε και τελειωσει αδοξα αυτή η γεμάτη βάσεις σχεση με Κολομπιάνα
 

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Γτ γκρινιάζετε. Το "41%" ψήφισε σταθερότητα.
Σταθερα μας πίνουν το αιμα και μας πετανε ψίχουλα.
Παω να βουτήξω στη θάλασσα, ευτυχώς εδω η πλεμπα δν έφτασε με το κίνημα της ξαπλώστρας κ βλέπεις μονο ωραια κωλαρακια κ οχι τπτ παρακατιανους
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
Ήρθε ο βανταμ,το μαύρο πρόβατο του σαιτ ο οποίος τρώει μπαν πιο γρήγορα και απο τη σκια του.
Ο λόγος όμως που μπαναρομαι είναι γιατί είμαι μάχιμος του σύριζα και λέω αληθειες οι οποίες πονάνε συν οτι κάποια τσιράκια εδω μέσα τα έχω μια χαψιά.
Είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει να μπαναρομαι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο παρα μόνο επειδή υποστηρίζω το κόμμα που πιστεύω, που είναι η ελευθερία έκφρασης?
Αν δεν είχα φαει τοσο μπαν ολα τα νήματα θα έτρεχαν σε γοργους ρυθμούς δε κατι δεξια τσιράκια θα έχαναν τον υπνο τους,άλλοι δεν θα ασχολουνταν άλλοι θα εκαναν μωκο,και με τους θαραλλεους εδω μέσα θα γέλαγε το σαιτ θα έπεφτε ξεκατινιασμα,αφήνετε ενα δικηγορισκο να λέει ενα σωρο κοτσάνες,η με τον βλαροκ ασχολείστε να κανετε πολιτική συζήτηση τσάμπα, δε η ψωναρα ο Αθηναίος απο τας γλυφαδας που μόνο απο τη Ποσειδώνος την εχει δει τη Γλυφάδα περαστικός,ο δε κλωνος σαπιενς πρωην τζον100 η αλλιως προμοτορας που παει να μου τη πει και μονο στον υπνο του δεν με βλέπει, του εχω βιάσει τη ψυχη του,δε κινκοτσιρακια κλπ τα αφήνω ασχολίαστα δεν τα ενθυμουμαι.
Τα γραφω ολα εδώ γιατί παίζει να φαω πάλι μπαν.
Ο σύριζα οσοι περιμένετε οτι θα διαλυθεί κανετε μεγάλο λάθος, μετα την εκλογη του νεου προεδρου ο συριζα να ανακτησει δυνάμεις, επισης ο κουλης δεν τα παει καλά στη νεα 4ετια,η διαχείριση των Φωτιων ηταν μια αποτυχία και εχει κυβερνητικο κοστος,αυτη τη 4ετια η φούσκα της νδ θα ξεφουσκώσει και θα προσγειωθεί στις 27 μονάδες, ο συριζα με τον νεο αρχηγο και με ενα καλο κυβερνητικο πρόγραμμα θα ανακτήσει γρήγορα δυνάμεις οποτε στις επόμενες εκλογές ειναι πολυ πιθανό να έχουμε κυβερνηση σύριζα.
Εγω κλαιν ειμαι εξωτερικό και το μόνο που μου λειπουν ειναι τα μπουρδελακια αν και οι ντοπιες εδω ειναι εύκολες καμια σχέση με τις ελλεινιδες τις ξινες.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Περσυ 137 το βαρελι 2€ η βενζίνη.
Φετος 84 η βενζινη 2 ευρω.

Η λεηλασια των ελληνων θα συνεχιστει και αυτη την τετραετια.
Τυπε καλα τα λες ...δεν νομίζω όμως να αλλάξεις ψήφο...ετσι?Ξέρεις εσύ σταθερά.
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
ΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΜ
Ήρθε ο βανταμ,το μαύρο πρόβατο του σαιτ ο οποίος τρώει μπαν πιο γρήγορα και απο τη σκια του.
Ο λόγος όμως που μπαναρομαι είναι γιατί είμαι μάχιμος του σύριζα και λέω αληθειες οι οποίες πονάνε συν οτι κάποια τσιράκια εδω μέσα τα έχω μια χαψιά.
Είναι τραγικό αυτό που συμβαίνει να μπαναρομαι χωρίς κάποιο ιδιαίτερο λόγο παρα μόνο επειδή υποστηρίζω το κόμμα που πιστεύω, που είναι η ελευθερία έκφρασης?
Αν δεν είχα φαει τοσο μπαν ολα τα νήματα θα έτρεχαν σε γοργους ρυθμούς δε κατι δεξια τσιράκια θα έχαναν τον υπνο τους,άλλοι δεν θα ασχολουνταν άλλοι θα εκαναν μωκο,και με τους θαραλλεους εδω μέσα θα γέλαγε το σαιτ θα έπεφτε ξεκατινιασμα,αφήνετε ενα δικηγορισκο να λέει ενα σωρο κοτσάνες,η με τον βλαροκ ασχολείστε να κανετε πολιτική συζήτηση τσάμπα, δε η ψωναρα ο Αθηναίος απο τας γλυφαδας που μόνο απο τη Ποσειδώνος την εχει δει τη Γλυφάδα περαστικός,ο δε κλωνος σαπιενς πρωην τζον100 η αλλιως προμοτορας που παει να μου τη πει και μονο στον υπνο του δεν με βλέπει, του εχω βιάσει τη ψυχη του,δε κινκοτσιρακια κλπ τα αφήνω ασχολίαστα δεν τα ενθυμουμαι.
Τα γραφω ολα εδώ γιατί παίζει να φαω πάλι μπαν.
Ο σύριζα οσοι περιμένετε οτι θα διαλυθεί κανετε μεγάλο λάθος, μετα την εκλογη του νεου προεδρου ο συριζα να ανακτησει δυνάμεις, επισης ο κουλης δεν τα παει καλά στη νεα 4ετια,η διαχείριση των Φωτιων ηταν μια αποτυχία και εχει κυβερνητικο κοστος,αυτη τη 4ετια η φούσκα της νδ θα ξεφουσκώσει και θα προσγειωθεί στις 27 μονάδες, ο συριζα με τον νεο αρχηγο και με ενα καλο κυβερνητικο πρόγραμμα θα ανακτήσει γρήγορα δυνάμεις οποτε στις επόμενες εκλογές ειναι πολυ πιθανό να έχουμε κυβερνηση σύριζα.
Εγω κλαιν ειμαι εξωτερικό και το μόνο που μου λειπουν ειναι τα μπουρδελακια αν και οι ντοπιες εδω ειναι εύκολες καμια σχέση με τις ελλεινιδες τις ξινες.
Τυπε μου ,με όλο τον σεβασμό Ο Σύριζα και η παπαρο ιδεολογία τους καλά θα κάνει να εξαφανιστεί.
 
  • Like
Αντιδράσεις: riding

jean-Claud

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2018
Μηνύματα
18.303
Κριτικές
9
Like
7.824
Τυπε μου ,με όλο τον σεβασμό Ο Σύριζα και η παπαρο ιδεολογία τους καλά θα κάνει να εξαφανιστεί.
Θες να εξαναφανιστει αλλα δεν θα εξαφανιστεί.
Μετα την εκλογή νεου προεδρου να ξέρεις πως ο σύριζα θα δυναμώσει πολύ
 

Watcher17

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Αυγ 2023
Μηνύματα
497
Like
1.047
Πόντοι
201
Θες να εξαναφανιστει αλλα δεν θα εξαφανιστεί.
Μετα την εκλογή νεου προεδρου να ξέρεις πως ο σύριζα θα δυναμώσει πολύ
Ποιος πιστεύεις ότι θα έχει την ίδια δυναμικη με του Τσιπρα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom