Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Πες μου παιχτουρα μου τι θελεις να ψηφισω και θα το κανω για την παρτη σου, πες μου ποιον να το ριξω δαγκωτο.
Δεν εχεις κριση εσυ;

Δεν αντιλήφθηκες πως τεσσερα χρονια διαστρέβλωσαν την αληθεια απ το ψεμα;

Σας καναν να πιστέψετε πως η αληθεια ειναι ψεμα κ το ψεμα αληθεια;

Δεν θυμασαι να βγαινει κ να λεει εν μεσω της τραγικοτερης πανδημιας που ζήσαμε,να γλεντοκοπαει Ικαρια,Πάρνηθα με mountain και να λεει «ηταν μια στιγμη ανεμελιάς» ;

Να καιγεται η Εύβοια ολοκληρη και να λεει ως πρωτη δηλωση «ναι αλλα Ματι δεν γίναμε οπως καναν οι προηγούμενοι»

Να σ λεει καθε τρεις κ λιγο για κλιματικη κριση κ με τις τραγικών εκτάσεων φωτιες να δηλώνει «τα δάση ανανεώνονται»

Εσυ μετα απο αυτα κ αλλα παραδείγματα εκρινες,πως καλως!Ας συνεχισει αλλα τεσσερα χρονια!Καλος στη δουλεια του ειναι…

(Μην μου γραψεις για Τσυριζα κ Τσιπροκιο)
 

FlashDance

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2022
Μηνύματα
3.107
Κριτικές
4
Like
7.258
Πόντοι
1.336
Βασιλης Κικιλιας

Λοιπον κατσαπλιαδες του μπου , να δωσουμε καποιες πληροφοριες γιατι αν δεν ξερετε καλο ειναι να ψηφιζετε γραφικα δηλ μικρα κομματα
Ο Κικιλιας εχει βγαλει χαριστικα το Λυκειο ( IQ ραδικιου ) γιατι επαιζε μπασκετ επαγγελματικα στον Πανιωνιο. Μετα για να παρει πρεστιζ , λογω μικρων εθνικων μπασκετ , πηρε μοριοδοτηση και μπηκε Ιατρικη , την οποια βεβαια ποτε δεν τελειωσε γιατι δεν ειχε το μυαλο και τις γνωσεις
( παρενθεση εδω, Για οποιον δεν παιρνει το παιδι του τα γραμματα , αθλητες κλπ υπαρχει τοΛυκειο Κοροπουλη στον Αγ. Δημητριο που δινει μαιμου χαρτι λυκειου )
Θα ρωτησετε βεβαια γιατι ο Κικιλιας ενω ασχετος , ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΤΗς ΝΔ ??
Οταν ηταν 20 χρονων και επαιζε στον πανιωνιο , για μια χρονια ειχε παιξει επισης ο George Στεφανοπουλος μετεπειτα συμβουλος του Προεδρου Κλιντον και γερο στελεχος μεχρι σημερα των Δημοκρατικων. Αυτοι οι δυο γινανε πολυ φιλοι ( κοινα ενδιαφεροντα ) και επισης οι Αμερικανοι θελουν παντα να εχουν φυτευτους στα υπουργικα συμβουλια των χωρων δορυφορων
Αλλα επισης οι φυτευτοι πρεπει να εχουν κουσουρια για να μπορουν να εκβιαζονται ( Αυτο το ξεκινησε ο Σταλιν )
Φιλακια
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
24
Like
10.155
Πόντοι
3.446
Οι γερμανοι ανοίγουν εργοστάσια με λιγνίτη και στέλνουν στον εδώ τοποτηρητή τα σαπάκια με τις ελικες
οι Γερμανοί δεν ξέρουν!!! είπαμε.... ηγουμαστε της 4ης, μην σου πω και της 5ης , βιομηχανικής επανάστασης
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Βασιλης Κικιλιας

Λοιπον κατσαπλιαδες του μπου , να δωσουμε καποιες πληροφοριες γιατι αν δεν ξερετε καλο ειναι να ψηφιζετε γραφικα δηλ μικρα κομματα
Ο Κικιλιας εχει βγαλει χαριστικα το Λυκειο ( IQ ραδικιου ) γιατι επαιζε μπασκετ επαγγελματικα στον Πανιωνιο. Μετα για να παρει πρεστιζ , λογω μικρων εθνικων μπασκετ , πηρε μοριοδοτηση και μπηκε Ιατρικη , την οποια βεβαια ποτε δεν τελειωσε γιατι δεν ειχε το μυαλο και τις γνωσεις
( παρενθεση εδω, Για οποιον δεν παιρνει το παιδι του τα γραμματα , αθλητες κλπ υπαρχει τοΛυκειο Κοροπουλη στον Αγ. Δημητριο που δινει μαιμου χαρτι λυκειου )
Θα ρωτησετε βεβαια γιατι ο Κικιλιας ενω ασχετος , ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΤΗς ΝΔ ??
Οταν ηταν 20 χρονων και επαιζε στον πανιωνιο , για μια χρονια ειχε παιξει επισης ο George Στεφανοπουλος μετεπειτα συμβουλος του Προεδρου Κλιντον και γερο στελεχος μεχρι σημερα των Δημοκρατικων. Αυτοι οι δυο γινανε πολυ φιλοι ( κοινα ενδιαφεροντα ) και επισης οι Αμερικανοι θελουν παντα να εχουν φυτευτους στα υπουργικα συμβουλια των χωρων δορυφορων
Αλλα επισης οι φυτευτοι πρεπει να εχουν κουσουρια για να μπορουν να εκβιαζονται ( Αυτο το ξεκινησε ο Σταλιν )
Φιλακια
Ο Μπιλ ειναι ενας άξιος επιστημων οτι κ αν λες :confused:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.369
Like
22.997
Πόντοι
5.506
Δεν εχεις κριση εσυ;

Δεν αντιλήφθηκες πως τεσσερα χρονια διαστρέβλωσαν την αληθεια απ το ψεμα;

Σας καναν να πιστέψετε πως η αληθεια ειναι ψεμα κ το ψεμα αληθεια;

Δεν θυμασαι να βγαινει κ να λεει εν μεσω της τραγικοτερης πανδημιας που ζήσαμε,να γλεντοκοπαει Ικαρια,Πάρνηθα με mountain και να λεει «ηταν μια στιγμη ανεμελιάς» ;

Να καιγεται η Εύβοια ολοκληρη και να λεει ως πρωτη δηλωση «ναι αλλα Ματι δεν γίναμε οπως καναν οι προηγούμενοι»

Να σ λεει καθε τρεις κ λιγο για κλιματικη κριση κ με τις τραγικών εκτάσεων φωτιες να δηλώνει «τα δάση ανανεώνονται»

Εσυ μετα απο αυτα κ αλλα παραδείγματα εκρινες,πως καλως!Ας συνεχισει αλλα τεσσερα χρονια!Καλος στη δουλεια του ειναι…

(Μην μου γραψεις για Τσυριζα κ Τσιπροκιο)
Οχι ρε παικτη, εγω ενα ταπεινο μελος του μπου ειμαι, δεν ανηκω στην ελιτ, πες μου εσυ ποιον να ψηφισω στις επομενες
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
24
Like
10.155
Πόντοι
3.446
20230823_171130.jpg
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056

Ippokratis22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2022
Μηνύματα
554
Κριτικές
1
Like
1.145
Πόντοι
206
Ο Κουλης ειπε στο ζελενσκι Ότι θα τον βοηθήσει να οικοδομήσει την Ουκρανία!!!!
Εδω έκαψε ολη την αττικη και οι αθηναίζοι ( απο το μογγολέζοι) θα βλέπουν δέντρα μονο στο National Geographic , για δεντροφυτεύσεις δεν εχει πει λέξη
Έφερε τις πληγές του Φαραώ ο κουλΜαν
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Οχι ρε παικτη, εγω ενα ταπεινο μελος του μπου ειμαι, δεν ανηκω στην ελιτ, πες μου εσυ ποιον να ψηφισω στις επομενες
Κ γω το ιδιο ειμαι.

Ομως η ψήφος μου δεν ηθελα να παει σε καποιον που εκανε χαλια την δουλεια του.
Ηθελα να τον «απολύσω» απ την δουλεια του με την ψήφο μου.
Δεν δεχομαι την κοροϊδία μπροστα στα μουτρα μου.
Δεν εχω συμφέρον απο κανεναν κυβερνήτη,κανενα κομμα.

Ηθελα,οπως σε ολους τους εργασιακούς χωρους συμβαινει,πως αν κανεις με υπεροψία κατι και λαθος,γυρίζεις σπιτι σου και ξαναφτου κ απ την αρχη.

Δεν το έπραξες εσυ.Προφανως κατι αλλο Ειδες απο μενα.

Δεν εχει νοημα να λεμε αερολογίες ποιον να ψηφίσεις,ποσω δε εσυ.

Σε 3 χρονια και 10 μηνες θα εχει ισως,τωρα οχι.

Οτι κανει,προφανως καλα κανει.Εχει αλλους 46 μηνες μπροστα του να δειξει το εργο του.
 

theioulis

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
1.182
Κριτικές
44
Like
1.755
Πόντοι
3.425
Βασιλης Κικιλιας

Λοιπον κατσαπλιαδες του μπου , να δωσουμε καποιες πληροφοριες γιατι αν δεν ξερετε καλο ειναι να ψηφιζετε γραφικα δηλ μικρα κομματα
Ο Κικιλιας εχει βγαλει χαριστικα το Λυκειο ( IQ ραδικιου ) γιατι επαιζε μπασκετ επαγγελματικα στον Πανιωνιο. Μετα για να παρει πρεστιζ , λογω μικρων εθνικων μπασκετ , πηρε μοριοδοτηση και μπηκε Ιατρικη , την οποια βεβαια ποτε δεν τελειωσε γιατι δεν ειχε το μυαλο και τις γνωσεις
( παρενθεση εδω, Για οποιον δεν παιρνει το παιδι του τα γραμματα , αθλητες κλπ υπαρχει τοΛυκειο Κοροπουλη στον Αγ. Δημητριο που δινει μαιμου χαρτι λυκειου )
Θα ρωτησετε βεβαια γιατι ο Κικιλιας ενω ασχετος , ΕΙΝΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙς ΚΥΒΕΡΝΗΣΕΙΣ ΤΗς ΝΔ ??
Οταν ηταν 20 χρονων και επαιζε στον πανιωνιο , για μια χρονια ειχε παιξει επισης ο George Στεφανοπουλος μετεπειτα συμβουλος του Προεδρου Κλιντον και γερο στελεχος μεχρι σημερα των Δημοκρατικων. Αυτοι οι δυο γινανε πολυ φιλοι ( κοινα ενδιαφεροντα ) και επισης οι Αμερικανοι θελουν παντα να εχουν φυτευτους στα υπουργικα συμβουλια των χωρων δορυφορων
Αλλα επισης οι φυτευτοι πρεπει να εχουν κουσουρια για να μπορουν να εκβιαζονται ( Αυτο το ξεκινησε ο Σταλιν )
Φιλακια
Θα συμφωνήσω ότι ο άνθρωπος είναι άχρηστος (ακόμα και σαν μπασκετμπολίστας), όμως χωρίς να έχει πτυχίο πως έχει γίνει διδάκτορας; Για του λόγου το αληθές ψάξτε τον στο Εθνικό Αρχείο Διδακτορικών διακτριβών: Εθνικό Αρχείο Διδακτορικών Διατριβών: Αρχική. Λες να το πήρε κι αυτό τσάτσικα;
 

KALLIMAXOS

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
26
Like
11.329
Πόντοι
5.946
Ρε με τοσο ντουμανι εχει ψοφήσει ο κοβιντ και ολα τα δισεγγόνα μαζί .Βλεπω ομως να ξαναμπαίνουμε σε καραντίνα αν τους καυλωσει .
 

KALLIMAXOS

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
26
Like
11.329
Πόντοι
5.946
Ετσι μπαινει η τσαπου αποτομα .
Ναι ρε εδω και δεκαετιες εχουμε ενα προβλημα που ειναι οι φωτιες και δεν μπορουν ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ να το λυσουν .Στην εποχη της τεχνολογιας το 2023 ΡΕ ΟΥΣΤ

 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
24
Like
10.155
Πόντοι
3.446
IMG_6991.jpeg


παραμύθια.... οι εδώ αυλικοί της οικογένειας λένε ότι είναι ψέματα όλα αυτά και υπόθεσής επιστημονικής φαντασίας
 

koskam

Σπουδαίος
Εγγρ.
17 Μαρ 2018
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
24
Like
10.155
Πόντοι
3.446
Θα συμφωνήσω ότι ο άνθρωπος είναι άχρηστος (ακόμα και σαν μπασκετμπολίστας), όμως χωρίς να έχει πτυχίο πως έχει γίνει διδάκτορας; Για του λόγου το αληθές ψάξτε τον στο Εθνικό Αρχείο Διδακτορικών διακτριβών: Εθνικό Αρχείο Διδακτορικών Διατριβών: Αρχική. Λες να το πήρε κι αυτό τσάτσικα;
σε αυτό το διαχρονικό μπουρδελο που θέλει να λέγεται σύγχρονο κράτος (εδώ γελάμε μέχρι δακρύων) θα σου φαινόταν περίεργο;
 

dCorso

Μέγας
Εγγρ.
8 Μαΐ 2015
Μηνύματα
8.109
Κριτικές
33
Like
7.345
Πόντοι
4.746
Ετσι μπαινει η τσαπου αποτομα .
Ναι ρε εδω και δεκαετιες εχουμε ενα προβλημα που ειναι οι φωτιες και δεν μπορουν ΟΛΟΙ ΟΙ ΑΧΡΗΣΤΟΙ να το λυσουν .Στην εποχη της τεχνολογιας το 2023 ΡΕ ΟΥΣΤ

 

KALLIMAXOS

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2013
Μηνύματα
6.286
Κριτικές
26
Like
11.329
Πόντοι
5.946
Η φωτια θα μπει εσυ εχεις την τεχνολογια να την καταστηλεις ;;;;;; και αν δεν την εχεις γιατι δεν την εχεις ;;;;; τοσα χρονια ρε μουνια τι κανετε ;;;; ψωλοβροντατε. Τι σχεδιο εχετε να περιορισετε το φαινομενο ;;;;;; Επιτροπη Ειδικων που ειναι να βρει λυσει ;;;;;;Ο στρατηγος ανεμος ελεγε την αλλη φορα ο μπαρμπας και το παραμυθι συνεχισετε .Γιατι ;;;;;;;;ΔΕΝ ΘΕΛΟΥΝ ΑΠΛΑ
Εδω το μπολι βγηκε σε συντομο χρονικο διαστημα και εδω που εχουμε ενα χρονιο προβλημα αδυνατουν να το λυσουν .Ξυπνατε ρεεεεεεε δεν θελουν στα αρχιδια τους ολα .Ηκαρεκλα και μπακα τους ενδιαφερει. Στα καμενα κανουν επενδυσεις .
 
Τελευταία τροποποίηση:

resp

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2023
Μηνύματα
5.694
Like
6.395
Πόντοι
2.356
Εν τω μεταξύ, ο "πατριώτης", ο Αλβανός δηλαδή, που έπιασε τους Πακιστανούς και τους έχωσε στο τρέιλερ, γράφουν κάποιοι τοπικοί ότι είναι γνωστός για διακίνηση λαθρομεταναστών, διόλου τυχαίο που μιλούσε για "κομμάτια" που κλείδωσε στο τρέιλερ και έχει άκρες παντού στις τοπικές αρχές, που τον αφήνουν ανενόχλητο να βγάζει γερο μεροκάματο. Έναντι κάποιου τιμήματος προφανώς. Ο ίδιος εργολάβος χωμενος παντού.
Ο γιός υποψήφιος με τη ΝΔ.
Το τρέιλερ φυσικά φτιαγμένο ταμαμ για μεταφορά ανθρώπων.
Αν ισχύουν όλα αυτά η σαπίλα δεν έχει πάτο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom