Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.256
Πόντοι
3.936
Στον Σκάι πάλι πλυντήριο. Το Μάτι θυμήθηκαν. Την Ηλεία κουβέντα. Το που και τι έγινε με τους ανθρώπους στην Εύβοια κουβέντα. Τι θα γίνει τώρα πάλι κουβέντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Περαστικος ειμαι, δεν θα κατσω
Δεν σε σηκώνει το κλίμα. Καλά θα κάνεις
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.686
Like
20.469
Πόντοι
6.056
Στον Σκάι πάλι πλυντήριο. Το Μάτι θυμήθηκαν. Την Ηλεία κουβέντα. Το που και τι έγινε με τους ανθρώπους στην Εύβοια κουβέντα. Τι θα γίνει τώρα πάλι κουβέντα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Δεν σε σηκώνει το κλίμα. Καλά θα κάνεις
Eιπε ο Νιπλης οτι θα επιστρεψει νωριτερα απο το προγραμματισμενο ο Αρης στον σταθμο.Επιτελους να ακουσουμε και μια αντικειμενικη αποψη:coffee::confused::confused::confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.256
Πόντοι
3.936
Eιπε ο Νιπλης οτι θα επιστρεψει νωριτερα απο το προγραμματισμενο ο Αρης στον σταθμο.Επιτελους να ακουσουμε και μια αντικειμενικη αποψη:coffee::confused::confused::confused:
Βγήκαν οι αταίριαστοι. Ο Κούτρας είναι κάπως ο οκ. Το βόδι ο άλλος είναι γλίτσας εντελώς
 

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.686
Like
20.469
Πόντοι
6.056
Βγήκαν οι αταίριαστοι. Ο Κούτρας είναι κάπως ο οκ. Το βόδι ο άλλος είναι γλίτσας εντελώς
Δεν νομιζω οτι μιλαμε για τον ιδιο,αυτος που λεω εγω ειναι ενα διαμαντι της δημοσιογραφιας:sad2::confused::confused::confused:
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.126
Κριτικές
20
Like
27.375
Πόντοι
8.346
Οχι,καλα ακουσα!

Φρέσκες σημερινές δηλωσεις Μπιλ Κικιλ:


04:27 εξηγεί πως πηγε η φαση στο Μάουι και συνεχίζει πως κ ο Καναδάς γαμηθηκε.

Βεβαια το Μάουι ξεκινησε με τυφώνα,κατι συνηθες γιαωτην περιοχη και συγκρίνει Ελλαδα με Καναδά ο οποιος ως έκταση ειναι 2.5 φορες μεγαλύτερος απ την Ευρωπη!

Φατον
Με τρελαίνει η χρήση του ρήματος "διαχειριστηκαμε"
ΦΤΧΟΥ ΣΟΥ ΜΛΚ ΓΑΜΩ ΤΟ ΜΟΥΝΙ ΠΟΥ ΣΕ ΠΈΤΑΞΕ
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.256
Πόντοι
3.936
Δεν νομιζω οτι μιλαμε για τον ιδιο,αυτος που λεω εγω ειναι ενα διαμαντι της δημοσιογραφιας:sad2::confused::confused::confused:
Και αντικειμενικότατος.

Σαν τον Άλεξ εδώ. Μέντορας του.

Αυτή η κλιματική αλλαγή περιλαμβάνει και εκρήξεις και νέες εστίες ειδικά τις βραδυνές ώρες
 

Michael Scott

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Νοε 2021
Μηνύματα
8.126
Κριτικές
20
Like
27.375
Πόντοι
8.346
Τελικά τι φταίει, η κλιματική αλλαγή ή ότι είμαστε σε πόλεμο?? Ή ότι οι πουτανες οι μάνες τους δεν τους κατάπιαν?!
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.256
Πόντοι
3.936
Τελικά τι φταίει, η κλιματική αλλαγή ή ότι είμαστε σε πόλεμο?? Ή ότι οι πουτανες οι μάνες τους δεν τους κατάπιαν?!
Βοήθησε λίγο. Σχετικά με το 3ο σε ποιους αναφερεσε? Στους πολιτικούς η στους ψηφοφόρους?
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.256
Πόντοι
3.936
Με τις κηλιδωσεις τελικά τι συμβαίνει ρε πουστη μου....είπε τίποτα ο υπουργός?
Έμεινε στο ότι δεν χάθηκαν ανθρώπινες ζωές μόνο μετανάστες με δική τους ευθύνη
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.598
Like
73.021
Πόντοι
12.756
Με τις κηλιδωσεις τελικά τι συμβαίνει ρε πουστη μου....είπε τίποτα ο υπουργός?
ενα ειναι το συνθημα , και να δεις θα παιξει στα κανάλια και στα παραθυρα με τις συζητησεις πολυ
και το ακουτε πρωτοι εδω στο μπου,κομ

-Το θετικο ειναι οτι μετριομαστε το πρωι και ειμαστε οσοι ειμασταν το βραδυ !!! :rockon::rockon::rockon::rockon:


Νταιμα μπες βρε πουστη να μου πεις ενα μπραβο, τόση στήριξη σου εχω ριξει
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.657
Κριτικές
3
Like
11.256
Πόντοι
3.936
ενα ειναι το συνθημα , και να δεις θα παιξει στα κανάλια και στα παραθυρα με τις συζητησεις πολυ
και το ακουτε πρωτοι εδω στο μπου,κομ

-Το θετικο ειναι οτι μετριομαστε το πρωι και ειμαστε οσοι ειμασταν το βραδυ !!! :rockon::rockon::rockon::rockon:


Νταιμα μπες βρε πουστη να μου πεις ενα μπραβο, τόση στήριξη σου εχω ριξει
Περιμένει το pass για να μπει
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.598
Like
73.021
Πόντοι
12.756
Έχει προσλάβει μπάτσους για 150 χρόνια που βγάζουν σέλφι με ποτιστήρια στις φωτιές,
τους δήθεν εμπρηστές τους κυνηγάνε να τους συλλάβουν ημίτρελοι φασίστες,
παπάδες διαβάζουν ξόρκια ενώ στις φωτιές επιχειρούν Ρουμάνοι.

Το μεγαλύτερο κωλοχανείο από καταβολής κόσμου.

:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::cum::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
 

BAKALIS74

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2012
Μηνύματα
4.733
Like
2.019
Πόντοι
456
Έχει προσλάβει μπάτσους για 150 χρόνια που βγάζουν σέλφι με ποτιστήρια στις φωτιές,
τους δήθεν εμπρηστές τους κυνηγάνε να τους συλλάβουν ημίτρελοι φασίστες,
παπάδες διαβάζουν ξόρκια ενώ στις φωτιές επιχειρούν Ρουμάνοι.

Το μεγαλύτερο κωλοχανείο από καταβολής κόσμου.

:rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::cum::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
πωπω κλάψα και πρήξιμο αρχιδιών μέρα νύχτα για τον μητσοτάκη....ρε μήπως είσαι γυναίκα ανύπαντρη αγάμητη? δεν δικαιολογείται αλλιώς τέτοιο ζάλισμα αρχιδιών.
 

Zebu

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
8 Μαΐ 2016
Μηνύματα
28.174
Κριτικές
42
Like
29.767
Πόντοι
28.246
IMG_20230824_063750.jpg
 

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
πωπω κλάψα και πρήξιμο αρχιδιών μέρα νύχτα για τον μητσοτάκη....ρε μήπως είσαι γυναίκα ανύπαντρη αγάμητη? δεν δικαιολογείται αλλιώς τέτοιο ζάλισμα αρχιδιών.
Πες τα ρε τυπε επιτελους…Ολους τους φταιει ο Μητσοκουλης!

Γιατι;

Επειδη ενω η Ελλαδα καιγόταν αυτος γελούσε μαζι με Ζελενσκυ;

Εγω το ειπα.Σε 46 μηνες ξαναψηφίζουμε αλλα ακουσα οτι στη ΔΕΘ θα τάξει στο πόπολο καποτα pass και θα ξεχάσουν ξανα το βρισιμο π τωρα ριχνουν
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.757
Κριτικές
6
Like
11.216
Πόντοι
3.936
Φιεστες και τυμπανα πολεμου το ασπεργκερ κουλη με την ουκρανικη μαριονετα με τα τακουνια. Φωτιες # η αρκουδα μεχρι να σβησει ο ηλιος. Δυστυχως.
Εμμονη με την ουκρανια το νατο και αλλα.. ο γεροξεκουτης που δεν ξερει τι λεει. Φωτιες # η αρκουδα στην δυτικη ακτη.Αντε βγαλε ακρη μετα και βρες ποιος τις εβαλε.. :confused:
 
Τελευταία τροποποίηση:

riding

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Μαΐ 2023
Μηνύματα
2.767
Κριτικές
1
Like
7.036
Πόντοι
1.056
Παρτε ματι ο μαλακας ο Ελληνας πως αντιμετωπίζει την φαση με τις φωτιες στην Χίο!

Σ λεει στον κωλο μ να μην ειναι κ ολοι οι αλλοι πουτσα μου!

 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.757
Κριτικές
6
Like
11.216
Πόντοι
3.936
πωπω κλάψα και πρήξιμο αρχιδιών μέρα νύχτα για τον τάκη....ρε μήπως είσαι γυναίκα ανύπαντρη αγάμητη? δεν δικαιολογείται αλλιώς τέτοιο ζάλισμα αρχιδιών.
Απ οτι μαθαμε η Μαρε.. με τις οφ σορ ηταν @γαμητη 8 χρονια και του την μπεκωναν αλλοι.. Δηλαδη το ετερον ημισυ του περιεργου τυπου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom