Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (8 μέλη και 30 επισκέπτες)
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Η πουτσα του Μητσοτάκη μια χαρά θα σκίσει κολαράκια .... ρόμπα ετοιμάσου ......
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: kinks
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Κανε υπομονή κακιασμένο ΛΟΑΤΚΙ .... την άλλη Κυριακή το βραδάκι θα εχεις πατήσει διαγραφή ......
 
OP
OP
stekas72

stekas72

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
22.251
Κριτικές
3
Like
1.423
Πόντοι
566
Η πουτσα του Μητσοτάκη θα σου μπει απο κώλο και θα βγει από το στόμα ....

1684012688484.png
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.690
Κριτικές
6
Like
11.086
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης (2).jpeg
    αρχείο λήψης (2).jpeg
    11,6 KB · Εμφανίσεις: 19

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
Πες τα ρε σύντροφε. Δεν πάει άλλο με τον Κούλη έχει καταντήσει αηδία ο τύπος. Αν δεν αναλάβει συμμαχία Αλέκου-Γιάνη να πληρώνουμε με Δήμητρες και Περιστέρες δεν θα δούμε άσπρη μέρα. Κλέβουν τον ιδρώτα μας και τα ευρώ μας για να μασάνε οι ημέτεροι. :confused:



Screenshot_1.jpg

Ε μα για αυτό εγώ που είμαι φτωχός μπροστά σου κράζω τον Κούλη.

Πάντως τυπε έχει ενδιαφέρον....

450κ μας είχες ποσταρει ότι είχες στην Alpha Bank και θα δώσεις τα μισά στην εφορία και όχι μόνο δεν κράζεις αλλά γουστάρεις. Καλά σου λένε μερικοί όσα σου λένε εδώ.
FB_IMG_1684016510234.jpg
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
Τώρα που είπες για κλάμα. Έχει η εφορία μια γραμμή για καταγγελίες φορολογικών και εν γένει οικονομικών ατασθαλιών.
Αν πάρει κανείς και ενημερώσει ότι ο γιατρός τάδε, τον έβαλε να καταθέσει αμοιβή σε συγκεκριμένο ΙΒΑΝ χωρίς να κόψει απόδειξη, θα του τον βάλει η εφορία από τη σούφρα και θα του τον βγάλει από τις αμυγδαλές, ψάχνοντας.
Εσύ βέβαια είσαι καθαρός ουρανός και δεν έχεις να φοβάσαι.
Γενική κουβέντα κάνουμε, για καρπαζοεισπρακτορες και κομπλεξικα βλακομουτρα που ανεβάζουν το ΙΒΑΝ του λογαριασμού τους φόρα παρτίδα στο ίντερνετ. Σίγουρα θα ξέρεις κι εσύ κανέναν τέτοιον.
Μην μου/μας βάζεις ιδέες...
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν τόλμησε να τον καταργήσει ο άχρηστος ο Κούλης ενώ στην αρχή είπε θα το κάνει, αλλά η αριστερά βγήκε στα παράθυρα και φώναζε ότι ευνοεί τους πλούσιους!! :confused:



Screenshot_2.jpg
Ω ρε πουστη μου. Μονο 2,5 εκατομμυρια αντικειμενικη.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936

επειδή δεν θυμάμαι...έχει ξανά γίνει αυτό?? Το ίδιο θα κάνουν κ τα υπόλοιπα κόμματα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Συνολικά ρε Χασοδικη είναι. Έχει 6 ακίνητα συνολικά 2,5μυρια.

Δεν χόρτασες φαπες ακόμα??
Το ειδα. Και? Επειδη ειναι 6 ακινητα, τι σημαινει αυτο?

Κοιτα ρε κατι άπλες που γεμισαμε εδω μεσα, του φαινονται λιγα επειδη ειναι 6 ακινητα και οχι ενα, ε ρε κατι αριστεροι που εχουνε σκασει στα λεφτα και τους φαινονται ολα λιγα
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.566
Κριτικές
3
Like
11.122
Πόντοι
3.936
Το ειδα. Και? Επειδη ειναι 6 ακινητα, τι σημαινει αυτο?

Κοιτα ρε κατι άπλες που γεμισαμε εδω μεσα, του φαινονται λιγα επειδη ειναι 6 ακινητα και οχι ενα, ε ρε κατι αριστεροι που εχουνε σκασει στα λεφτα και τους φαινονται ολα λιγα
Σκάσε ΜΠΟΥΣΤΡΗ.


 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Το ειδα. Και? Επειδη ειναι 6 ακινητα, τι σημαινει αυτο?


2 ακίνητα είναι, μονοκατοικίες στα οποία μου ανήκει και το οικόπεδο, είναι μεζονέτες στην Βούλα και στις Σπέτσες και κάθε όροφος δηλώνεται χωριστά με διαφορετικό αριθμό ταυτότητας ακινήτου.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
κράζω τον Κούλη.

Πάντως τυπε έχει ενδιαφέρον....

450κ μας είχες ποσταρει ότι είχες στην Alpha Bank και θα δώσεις τα μισά στην εφορία και όχι μόνο δεν κράζεις αλλά γουστάρεις. Καλά σου λένε μερικοί όσα σου λένε εδώ.


Γιατί ρε τύπε μόνο αυτά έχω;
Αυτά ήταν τα ανοιχτά μίας μόνο τράπεζας που έχω για να κινούμε.

Χώρια αυτά που έχω επενδύσει και αυτά που έχω στο εξωτερικό, έχω ακόμα σε 2 τράπεζες ελληνικές, άσε που οι εισπράξεις από τις ιατρικές υπηρεσίες, υπηρεσίες αισθητικής και τα μετρητά και οι κάρτες μπαίνουν σε άλλους λογαριασμούς επαγγελματικούς.

Όπως και να έχει όταν επέτρεψα στην Ελλάδα ήξερα την φορολογία. Πρόλαβα και τον ένα χρόνο ΣΥΡΙΖΑ, μόνο καλύτερα δεν ήταν.


Αντίπαλος του Κούλη είναι ο Αλεκάρας.

Γίνεται σώφρων άνθρωπος και δη της αγοράς, όχι βολεμένος στο δημόσιο, να στηρίζει κάποιον που έστειλε τον Λαφαζάνη να ζητήσει δανεικά από τον Πούτιν, που έστειλε το αλαζονικό φαλακρό παγώνι να διαπραγματευτεί με τον Σόιμπλε, που έβαλε τον Χαϊκάλη να αποτελειώσει το ασφαλιστικό που είχε προλάβει να γαμήσει ο Κατρούγκαλος, που έστηνε σκάνδαλα με Παπαγγελόπουλο και Παππά, που καταψήφισε τα Rafale, τις φρεγάτες Belharra, την αμυντική συμφωνία με Γαλλία και ΗΠΑ, που καταψήφισε την ψήφο των αποδήμων, και πολλά άλλα τα ατέλειωτα κατορθώματα βλακείας του Τσιπραλέξη;
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Τώρα που είπες για κλάμα. Έχει η εφορία μια γραμμή για καταγγελίες φορολογικών και εν γένει οικονομικών ατασθαλιών.
Αν πάρει κανείς και ενημερώσει ότι ο γιατρός τάδε, τον έβαλε να καταθέσει αμοιβή σε συγκεκριμένο ΙΒΑΝ χωρίς να κόψει απόδειξη, θα του τον βάλει η εφορία από τη σούφρα και θα του τον βγάλει από τις αμυγδαλές, ψάχνοντας.
Εσύ βέβαια είσαι καθαρός ουρανός και δεν έχεις να φοβάσαι.
Γενική κουβέντα κάνουμε, για καρπαζοεισπρακτορες και κομπλεξικα βλακομουτρα που ανεβάζουν το ΙΒΑΝ του λογαριασμού τους φόρα παρτίδα στο ίντερνετ. Σίγουρα θα ξέρεις κι εσύ κανέναν τέτοιον.


Ο μουγκός είπε στον κουφό ότι ο τυφλός είδε τον κουτσό να τρέχει...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom