Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.512
Like
17.631
Πόντοι
3.656
ως πρώην πρωθυπουργός εκλέγεται βουλευτής εφόσον το κόμμα εκλέξει βουλευτή στην περιφέρεια αυτή,
το πασοκ είναι κόμμα του 10%,
θα εκλέξει ένα βουλευτή εκεί,
κανείς άλλος δεν θέλει να είναι υποψήφιος, να τρέξει να ξοδευτεί για να πάρει την έδρα ο γαπ.
Πρώην πρωθυπουργός μπορεί να είναι υποψήφιος σε 2 περιφέρειες. Αν εκλέξει το κόμμα και στις 2 , διαλέγει .
Σταυροί δεν μπαίνουν σε πρώην πρωθυπουργούς.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.512
Like
17.631
Πόντοι
3.656
Το ίδιο συμβαίνει και με εσένα, σε τρολλάρω γιατί εσύ ξεκίνησες να μου την πέφτεις. Ανάποδα τα λες, δεν ξεκίνησα εγώ πρώτος, το post που λες ότι το παίζω σπουδαίος ήταν απαντητικό.

Οπότε γιατί να βάλω αυτό που ζητάς;
Γιατί να έχω καούρα να τύχω της δικής σου αναγνώρισης, που έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να γίνει, αφού απλά δεν με γουστάρεις.

Κι ας πούμε ότι βάζω αυτό που, ζητάς.
Ποιος είναι αυτός που θα το κρίνει;
Εσύ;
Ποια είναι η σχέση σου με την ιατρική του ΕΚΠΑ;
Εγώ δεν εκτόξευσα πρώτος χαρακτηρισμούς για σένα. Εσύ το έπραξες. Αν μπορούσε να στηθεί νόμιμο στοίχημα, επειδή ρωτάς ποιά η σχέση μου με το ΕΚΠΑ , εγώ μπορώ να αποδείξω ότι μπήκα με πανελλαδικές και πήρα πτυχία από ελλάδα. ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ;
Όχι φυσικά. Στο είπαν και άλλοι και το προσυπογράφω. ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΕΣ.
ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΗΡΘΕΣ , ΕΙΤΕ ΠΗΡΕΣ ΠΤΥΧΙΟ ΕΞΩ .... ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟ ΕΚΠΑ PhD ή κάτι άλλο .

Το αίσχος και η τεράστια ανηθικότητα, είναι
ΟΤΙ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥΣ
ΑΞΙΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ , ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ .... ΕΠΙΑΣΑΝ 19.3/20 ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ !!!!!!!!


Και απλά μπορεί να μην έγιναν πλαστικοί με ιατρεία που τους αγόρασε η γιαγιά σε ακριβά προάστεια ....
και να μην κονόμησαν .........

ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ... ΕΣΥ ... ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥΣ ..........

Επειδή μπορεί να είναι παθολόγοι στο ΕΣΥ ... που παίρνουν ως διευθυντές μετά από 12 χρόνια .... 1900€ το μήνα ....
συν 250€ επίδομα νοσοκομειακής απασχόλησης .... συν τις εφημερίες ........

ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ , ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥ ΣΗΜΑΣΙΑΣ.

ΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΑΝΩΝΥΜΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟ , ΒΡΩΜΕΡΟ , ΑΙΣΧΟΣ, ΧΥΔΑΙΟ.
Απαράδεκτο από κάθε άποψη .


Όπως και το να αποκαλείς αποτυχημένο κάποιον που δουλεύει έντιμα ... και παίρνει 700€ ...........


Είσαι αστείος. Τουλάχιστον .
Δες και ποιοί σε υποστηρίζουν εδώ και σου κάνουν likes ...

Υ.Γ. Τα περί απαντητικού ποστ , είναι άλλη μία γελοιότητα. ΒΡΕΣ POST δικο μου να σου ζήταγα .... να βάλεις τραπεζικό λογαριασμό .
Δεν ξέρω αν στο είπα .... κάποιον που έχει αυτή τη στιγμή ... μετά τα cc του 2015 ... 460 χιλιάρικα σε ελληνική τράπεζα ...
τον θεωρώ μεγάλο μαλάκα ....
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.512
Like
17.631
Πόντοι
3.656
έχει σαλεψει ολοκληρωτικά ο πολυκλωνος.
από κατάθεση ψυχής σε κατάθεση ψυχής το πάει.
πρώτα μας είπε γιατί έκανε τα κλωνάρια (δικαιολογίες του κωλου) όταν τονε ξεβρακωσα πολύ σχολαστικά.
μετα μας είπε για τις σπουδές και την οικογένειά του, οταν τον στρίμωξε ο Τέλης και τώρα πάει να μας δικαιολογήσει τη βλαχοφιγουρα του, λες και μας ένοιαξε ποτέ που πάει και που τον τρώει.
μόνος του τα έβαζε, έφαγε τις καρπαζες του και την είδε στερεο.
Πάλι μας πουλάει μούρη .... με ζάντες amg ....
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ .... ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΡΟΛΟΪ .... μέχρι ατσάλινο rolex ή ... panerai τον κόβω .....
ΑΤΣΑΛΙΝΟ ΟΜΩΣ , ΟΧΙ ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟ . ΑΠΛΟ .
Οι πλούσιοι φαίνονται από λεπτομέρειες. Δεν τις έχει . Μαλακίες βάζει .
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
123
Like
50.815
Πόντοι
27.261
Πάλι μας πουλάει μούρη .... με ζάντες amg ....
ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΚΑΣ .... ΑΣ ΒΑΛΕΙ ΚΑΝΑ ΑΚΡΙΒΟ ΡΟΛΟΪ .... μέχρι ατσάλινο rolex ή ... panerai τον κόβω .....
ΑΤΣΑΛΙΝΟ ΟΜΩΣ , ΧΩΡΙΣ ΧΡΟΝΟΓΡΑΦΟ . ΑΠΛΟ .
Οι πλούσιοι φαίνονται από λεπτομέρειες. Δεν τις έχει . Μαλακίες βάζει .
εδω πηγαινε στα πιο τρισαθλια χαμαιτυπεια του φυλης σιζονς... ο ευφυεστατος μεγαλογιατρος με τη μερτσεντα.
btw, αμα πας να δεις πως ειναι το φυλ.61, θα γελας για 3 μερες ασταματητα με τα χαϊλικια του.
5458_filis61_1440890407.jpg
mpourdela_72_photo_main_1584189719.png

να βαλω και αλλα ξεφτιλικια η' θα σκουξει παραπανω λες... το πελουσιο υπερναυαγιο ??? :think:
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.512
Like
17.631
Πόντοι
3.656
Το πας από΄'δω, το πας από κει, τελικά όλο στην ψωλή το γυρίζεις ρε δροσερούλη. :gay:
:2funny:
Πρωταθλητά, ως παλιός αυριανιστής και ΠΑΣΟΚος, θα ψηφίσεις το κόμμα της δήμητρας ;
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εδω πηγαινε στα πιο τρισαθλια χαμαιτυπεια του φυλης σιζονς... ο ευφυεστατος μεγαλογιατρος με τη μερτσεντα.
btw, αμα πας να δεις πως ειναι το φυλ.61, θα γελας για 3 μερες ασταματητα με τα χαϊλικια του.
5458_filis61_1440890407.jpg
mpourdela_72_photo_main_1584189719.png

να βαλω και αλλα ξεφτιλικια η' θα σκουξει παραπανω λες... το πελουσιο υπερναυαγιο ??? :think:


ΕΛΑ ΡΕ !!!!!!
Πήγαινε σε τέτοια μπουρδέλα ;
Ποιός είναι ο ; Ο παλιός μπαρμπαπήδουλας ;
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
123
Like
50.815
Πόντοι
27.261
ΕΛΑ ΡΕ !!!!!!
Πήγαινε σε τέτοια μπουρδέλα ;
Ποιός είναι ο ; Ο παλιός μπαρμπαπήδουλας ;
:tooth:
ο ΠΙΝΑΤ, το αλλο πελουσιο υπερναυαγιο (βασικα ενα ακομα του ιστοτοπου απο τα πολλα που εχουμε), εδειχνε σκρινσοτς λογαριασμους με τα χιλιαρικα που εβγαζε απο την τρομερη δουλεια του.
και ρωταγε τα μελη τι δουλεια κανεις και ποσα βγαζεις, οποιος του πηγαινε κοντρα.
λες και τον ειχαμε ρωτησει εμεις.
οπως ο πολυκλωνος δηλαδη με λιγα λογια... που λες πηγαινε μεταξουργειο και εγλειφε γυφτικα κωλαρακια με 10 ευρα... και εγραφε και κριτικες με χρονο 3-5 λεπτων διαρκειας. τα 20 ευρα του φαινονταν πολλα του πελουσιου.
ΤΟ ΣΟΥΡΓΕΛΟ, που εχει και παιδια ο ΤΡΙΜΑΛΑΚΑΣ.
μιλαμε για ΤΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΥΠΕΡΝΑΥΑΓΙΑ που περνιουνται για σοβαροι κιολας, μαζι με κατι αλλα... "κρυφα και εξυπνα".
που το μονο που θελουν ειναι ξεφτιλικι, μεχρι να ασπρισει η κωλοτρουπιδα τους.
 
Τελευταία τροποποίηση:

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
123
Like
50.815
Πόντοι
27.261
Το πας από΄'δω, το πας από κει, τελικά όλο στην ψωλή το γυρίζεις ρε δροσερούλη. :gay:
:2funny:
για σενα φροντιζω μωρακι, που δεν το πας πουθενα, παρα μονο ευθεια ντουγρου για τους μαυριδερους.
να σου πω... πλησιαζει βαλεντινος σε λιγακι.
που θα πας ?
κλασσικα με τον πακολαβερ σου να υποθεσω η' θα κανεις καμια πιο ανεμελη ταρζανια ενεκα κουλοpass ???
πιξοβαλεντινος.jpg
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
123
Like
50.815
Πόντοι
27.261
Εσύ δροσερούλη ξέρουμε τι δώρο θα πάρεις φέτος για τα αγαπημένα πάκια σου. :gay:
:2funny:

Vaseline Hml407 GIF by truTV’s Hack My Life
αυτα ειναι δικα σου εργαλεια ανακουφισης, πριν και μετα τη μαυριδερη εφαρμογη, απο εποχες στουδιο 104.
για μετα ομως, να εισαι πιο ζουζουνιτσα φετος
πιξοβαλεντινοςςς.jpg
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726

Διαβάσα αυτό το άρθρο. Από τα μυστικά κονδύλια που δεν φαίνονται γιατί διαγράφονται οι τύποι μπορεί να έχουν φάει μια Ελλάδα​

Τα «μαύρα ταμεία» της κυβέρνησης: Εκρηκτική αύξηση μυστικών κονδυλίων και πληρωμή του Predator​

 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Εγώ δεν εκτόξευσα πρώτος χαρακτηρισμούς για σένα. Εσύ το έπραξες. Αν μπορούσε να στηθεί νόμιμο στοίχημα, επειδή ρωτάς ποιά η σχέση μου με το ΕΚΠΑ , εγώ μπορώ να αποδείξω ότι μπήκα με πανελλαδικές και πήρα πτυχία από ελλάδα. ΕΣΥ ΜΠΟΡΕΙΣ ;
Όχι φυσικά. Στο είπαν και άλλοι και το προσυπογράφω. ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΜΕ ΕΙΣΑΓΩΓΙΚΕΣ.
ΕΙΤΕ ΜΕ ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΗΡΘΕΣ , ΕΙΤΕ ΠΗΡΕΣ ΠΤΥΧΙΟ ΕΞΩ .... ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΣΤΟ ΕΚΠΑ PhD ή κάτι άλλο .

Το αίσχος και η τεράστια ανηθικότητα, είναι
ΟΤΙ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥΣ
ΑΞΙΟΥΣ ΕΛΛΗΝΕΣ , ΠΟΥ ΕΔΩΣΑΝ ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΕΣ .... ΕΠΙΑΣΑΝ 19.3/20 ΚΑΙ ΜΠΗΚΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ !!!!!!!!


Και απλά μπορεί να μην έγιναν πλαστικοί με ιατρεία που τους αγόρασε η γιαγιά σε ακριβά προάστεια ....
και να μην κονόμησαν .........

ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΛΕΣ ... ΕΣΥ ... ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥΣ ..........

Επειδή μπορεί να είναι παθολόγοι στο ΕΣΥ ... που παίρνουν ως διευθυντές μετά από 12 χρόνια .... 1900€ το μήνα ....
συν 250€ επίδομα νοσοκομειακής απασχόλησης .... συν τις εφημερίες ........

ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΜΑΣ , ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΥ ΣΗΜΑΣΙΑΣ.

ΤΟ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΠΟΚΑΛΕΙΣ ΑΝΩΝΥΜΑ ΑΠΟΤΥΧΗΜΕΝΟΥΣ, ΕΙΝΑΙ ΑΝΗΘΙΚΟ , ΒΡΩΜΕΡΟ , ΑΙΣΧΟΣ, ΧΥΔΑΙΟ.
Απαράδεκτο από κάθε άποψη .


Όπως και το να αποκαλείς αποτυχημένο κάποιον που δουλεύει έντιμα ... και παίρνει 700€ ...........


Είσαι αστείος. Τουλάχιστον .
Δες και ποιοί σε υποστηρίζουν εδώ και σου κάνουν likes ...

Υ.Γ. Τα περί απαντητικού ποστ , είναι άλλη μία γελοιότητα. ΒΡΕΣ POST δικο μου να σου ζήταγα .... να βάλεις τραπεζικό λογαριασμό .
Δεν ξέρω αν στο είπα .... κάποιον που έχει αυτή τη στιγμή ... μετά τα cc του 2015 ... 460 χιλιάρικα σε ελληνική τράπεζα ...
τον θεωρώ μεγάλο μαλάκα ....
Μωρή κουράδα, ΡΕ ΤΙΠΟΤΕΝΙΟ ΣΚΑΤΟ, πες μας τη γνώμη σου για τους σερβιτόρους και τις λαντζιέρες των 700 Ευρώ.


ΟΥΣΤ ΚΟΥΡΑΔΑ.
 

Noname_GR

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2022
Μηνύματα
796
Κριτικές
5
Like
3.274
Πόντοι
726

Όσο πάει γίνεται και πιο ωραίο χαχαχα​

Βαριές καταγγελίες: Οι δικηγόροι μηνύουν τον Κ. Χατζηδάκη για τα “εξαφανισμένα” 62 εκατομμύρια – Αναφορές για τυχόν παράβαση καθήκοντος και υπεξαίρεση​

 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.479
Like
24.237
Πόντοι
6.256

Όσο πάει γίνεται και πιο ωραίο χαχαχα​

Βαριές καταγγελίες: Οι δικηγόροι μηνύουν τον Κ. Χατζηδάκη για τα “εξαφανισμένα” 62 εκατομμύρια – Αναφορές για τυχόν παράβαση καθήκοντος και υπεξαίρεση​

Ο Ζουπερμαν εκανε τετοια πραγματα;Αποκλειεται....
 

pnewman

Μέγας
Εγγρ.
20 Δεκ 2012
Μηνύματα
6.942
Like
11.916
Πόντοι
3.556

Όσο πάει γίνεται και πιο ωραίο χαχαχα​

Βαριές καταγγελίες: Οι δικηγόροι μηνύουν τον Κ. Χατζηδάκη για τα “εξαφανισμένα” 62 εκατομμύρια – Αναφορές για τυχόν παράβαση καθήκοντος και υπεξαίρεση​


Νόμος περί ευθύνης υπουργών ... προανακριτική επιτροπή βουλής κλπ κλπ ... σαν χέλι θα τους ξεγλιστρήσει των μάχιμων δικηγόρων ο Κωστής χωρίς ένα ένσημο δικηγόρου :confused:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.555
Κριτικές
3
Like
11.114
Πόντοι
3.936

Άρειος Πάγος: Απόφαση καρμανιόλα για 700.000 δανειολήπτες – Τάχθηκε υπέρ των Funds
Σύμφωνα με πληροφορίες του Documento οι Αρεοπαγίτες που τάχθηκαν κατά των Funds δεν ξεπερνούν τους 10 (συνολικά ψήφισαν 66 Ανώτατοι δικαστές), καθώς η συντριπτική πλειοψηφία τάχθηκε υπέρ
 
Τελευταία τροποποίηση:

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.555
Κριτικές
3
Like
11.114
Πόντοι
3.936
Νόμος περί ευθύνης υπουργών ... προανακριτική επιτροπή βουλής κλπ κλπ ... σαν χέλι θα τους ξεγλιστρήσει των μάχιμων δικηγόρων ο Κωστής χωρίς ένα ένσημο δικηγόρου :confused:
Δεν ξέρω εάν είναι τόσο απλό...!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom