Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 96K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.430
Like
17.515
Πόντοι
3.656
Και η ΝΔ τα ιδια προβληματα ειχε (με το ΠΑΣΟΚ) λιγο πριν το 2010 ή καπου εκει,οταν ηταν υποψήφιος ο Μεϊμαρακης κλπ,τα ποσοστα της ηταν στο 9% ή κατι τετοιο.
Η ΝΔ όμως δεν έγραψε ποτέ πολύ χαμηλά ποσοστά. Μεγάλη διαφορά. Στο ΠΑΣΟΚ , ήταν αγνοί κλέφτες και ρουσφετολόγοι . Όταν κόπηκε η μάσα και οι διορισμοί , έφυγαν . Στη ΝΔ, συνεχίζουν να την ψηφίζουν.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.113
Κριτικές
1
Like
2.299
Πόντοι
456
Το ΠΑΣΟΚ πηγε εκει που ανήκε μετα απο μια 20ετια κυβερνησης.

Απ το 2005 ως το 2023,τα σχεδον 15 απ τα 18 χρονια κυβερνα η ΝΔ .Συντομα θα παει εκει που ειναι το ΠΑΣΟΚ
Μακαρι αλλα που στην υπόδουλη ραγιαδικη αυτη χώρα που ο καθενας έβαζε και βάζει το προσωπικο του συμφέρον πάνω απο το συμφέρον της χωρας.Το 2010 όταν σχεδόν πανηγύριζε ο Παπανδρέου γνωστός και ως Γιωργάκης με το ποδήλατο,πετυχα στου Παπαδακη μεσω skype to Βαρουφάκη που έλεγε πως αν δεν γίνει πρώτα κούρεμα 50% ωστε το χρεος να πάει στα 160-170 δις, δεν θα είναι βιώσιμο και θα οδηγηθούμε να γίνουμε αποικία χρέους .Μετά από 12 και πλέον χρόνια μνημονίου το χρέος είναι στα 400 δις διάβασα πρόσφατα από τα 340 σις που είχαμε μπει , και αυτοι τώρα πανηγυρίζουν πως είμαστε πολύ καλύτερα που ψάχνουμε το ένα pass μετά το άλλο για να ζήσουμε ...Οσο σκέφτομαι πως ο πιο έντιμος πολιτικός παίζει να είναι ο Βαρουφάκης ... και να ακούω να λένε πως ο Μητσοτάκης ο δίδυμος του μ.bean ειναι έξυπνιος λέω τέλος δεν υπάρχει σωτηρία
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.430
Like
17.515
Πόντοι
3.656
Μακαρι αλλα που στην υπόδουλη ραγιαδικη αυτη χώρα που ο καθενας έβαζε και βάζει το προσωπικο του συμφέρον πάνω απο το συμφέρον της χωρας.Το 2010 όταν σχεδόν πανηγύριζε ο Παπανδρέου γνωστός και ως Γιωργάκης με το ποδήλατο,πετυχα στου Παπαδακη μεσω skype to Βαρουφάκη που έλεγε πως αν δεν γίνει πρώτα κούρεμα 50% ωστε το χρεος να πάει στα 160-170 δις, δεν θα είναι βιώσιμο και θα οδηγηθούμε να γίνουμε αποικία χρέους .Μετά από 12 και πλέον χρόνια μνημονίου το χρέος είναι στα 400 δις διάβασα πρόσφατα από τα 340 σις που είχαμε μπει , και αυτοι τώρα πανηγυρίζουν πως είμαστε πολύ καλύτερα που ψάχνουμε το ένα pass μετά το άλλο για να ζήσουμε ...Οσο σκέφτομαι πως ο πιο έντιμος πολιτικός παίζει να είναι ο Βαρουφάκης ... και να ακούω να λένε πως ο Μητσοτάκης ο δίδυμος του μ.bean ειναι έξυπνιος λέω τέλος δεν υπάρχει σωτηρία


Τύπε ... έχεις υπόψη ότι η ενέσεις χρήματος των φορολογούμενων ΣΤΙΣ ΤΡΑΠΕΖΕΣ, είχαν αρχίσει πριν το ΓΑΠ ;
Και μπορεί το ελληνικό δημόσιο χρέος που λες να είναι 400++ δις , αλλά οι ΤΡΑΠΕΖΕΣ έχουν πάρει λεφτά των φορολογούμενων κάπου 500 δις ;

Γίναμε μπουρδέλο , κάτι που δεν έχει φανεί ακόμη ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΠΟΝΤΑΙ , ΟΥΤΕ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΥ ΚΑΤΗΦΟΡΟΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΑΚΟΜΗ
για να συνεχίσουν να παίρνουν μισθάρες , εποχής ΠΑΣΟΚάρας

1)οι παλιοί δημόσιοι , ΔΕΗ , ΟΛΥΜΠΙΑΚΗΣ κτλ
2)οι παλιοί τραπεζικοί

Όταν λέμε παλιοί , αυτοί που διορίστηκαν το 2010 , μπορεί τότε οι άνδρες να ήταν 22 και οι γυναίκες 19
οπότε σήμερα οι άνδρες είναι 45 και οι γυναίκες 42 .....

Στις τράπεζες όλοι οι παλιοί παίρνουν από 2500€Χ12 και βάλε .... και κάτι ΔΕΗτζήδες από 2500€Χ14 και βάλε .......


Για αυτούς, θα γίνουμε η Ταϋλάνδη της Ε.Ε.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.430
Like
17.515
Πόντοι
3.656
Εδώ


ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ 2011 ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ 108 ΔΙΣ ....



- Με το νόμο 3723/2008 θεσπίζεται η χρηματοδότηση των τραπεζών συνολικού ποσού 28 δισ. ευρώ.


- Με το νόμο 3845/2010, γνωστότερος ως 1ο μνημόνιο, χορηγούνται άλλα 15 δισ. ευρώ στις τράπεζες.


- Με το νόμο 3864/2010 χορηγούνται άλλα 10 δισ. ευρώ στα τραπεζικά ιδρύματα.


- Με το νόμο 3872/2010 δίνονται επιπλέον 25 δισ. ευρώ στις τράπεζες.


- Με το νόμο 3965/2011 χορηγούνται επιπρόσθετα άλλα 30 δις. ευρώ στις τράπεζες.


Συνολικά λοιπόν μέχρι το τέλος του 2011 είχε θεσπιστεί με νόμους να χορηγηθούν στις τράπεζες 108 δισ. ευρώ για τη σωτηρία τους!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.847
Like
22.697
Πόντοι
5.506
Εδώ


ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ 2011 ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ 108 ΔΙΣ ....



- Με το νόμο 3723/2008 θεσπίζεται η χρηματοδότηση των τραπεζών συνολικού ποσού 28 δισ. ευρώ.


- Με το νόμο 3845/2010, γνωστότερος ως 1ο μνημόνιο, χορηγούνται άλλα 15 δισ. ευρώ στις τράπεζες.


- Με το νόμο 3864/2010 χορηγούνται άλλα 10 δισ. ευρώ στα τραπεζικά ιδρύματα.


- Με το νόμο 3872/2010 δίνονται επιπλέον 25 δισ. ευρώ στις τράπεζες.


- Με το νόμο 3965/2011 χορηγούνται επιπρόσθετα άλλα 30 δις. ευρώ στις τράπεζες.


Συνολικά λοιπόν μέχρι το τέλος του 2011 είχε θεσπιστεί με νόμους να χορηγηθούν στις τράπεζες 108 δισ. ευρώ για τη σωτηρία τους!
ΣΚΑΣΕ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΠΟΥΛΗ.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Massa

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
26
Like
11.093
Πόντοι
3.466
Εδώ


ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΤΕΛΟΣ 2011 ΕΙΧΑΝ ΠΑΡΕΙ 108 ΔΙΣ ....



- Με το νόμο 3723/2008 θεσπίζεται η χρηματοδότηση των τραπεζών συνολικού ποσού 28 δισ. ευρώ.


- Με το νόμο 3845/2010, γνωστότερος ως 1ο μνημόνιο, χορηγούνται άλλα 15 δισ. ευρώ στις τράπεζες.


- Με το νόμο 3864/2010 χορηγούνται άλλα 10 δισ. ευρώ στα τραπεζικά ιδρύματα.


- Με το νόμο 3872/2010 δίνονται επιπλέον 25 δισ. ευρώ στις τράπεζες.


- Με το νόμο 3965/2011 χορηγούνται επιπρόσθετα άλλα 30 δις. ευρώ στις τράπεζες.


Συνολικά λοιπόν μέχρι το τέλος του 2011 είχε θεσπιστεί με νόμους να χορηγηθούν στις τράπεζες 108 δισ. ευρώ για τη σωτηρία τους!
Απο τις μεγαλυτερες απατες τα δανεια σε Ελβετικο φραγκο. Στην Ευρωπη εχουν καταδικασει τις τραπεζες και τους εχουν επιβαλλει προστιμα να πληρωσουν στους δανειοληπτες. Εδω καταδικαζουν τους δανειοληπτες οι καθοδηγουμενοι δικαστες και χανουν τα σπιτια τους. Και ολα αυτα οπως τα λες. Κοψανε μισθους και συνταξης, φαγανε τα ομολογα και τις μετοχες το 2015 παλι για να σωσουν τα τοκογλυφικα μαγαζια διοτι παρεχουν ακομα θαλασσοδανεια στα κομματα. Α ρε Παπαδοπουλε που αφησες μια Ελλαδα χωρις χρεως
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.265
Κριτικές
26
Like
11.093
Πόντοι
3.466

Τροπολογία για Κασιδιάρη: Επέμεινε στη "Θεωρία των Δύο Άκρων" η κυβέρνηση - Ψηφίζεται μόνο από ΝΔ-ΠΑΣΟΚ​


Για να καταλαβω και εγω. Αυτα τα 2 κομματα δεν ειναι εγκληματικά? Το οτι εφτασαν τη χωρα στη χρεοκοπια με αποτελεσμα να πεινασουνε μικρα παιδακια, να κρυωνουν στα σχολεια δεν ειναι εγκλημα? Το οτι ειναι συναυτουργοι σε αμετρητες αυτοκτονιες συνανθρωπων μας δεν ειναι εγκλημα? Αρα να αποκλεισουν τους εαυτους τους.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
14.979
Like
13.301
Πόντοι
3.656

Τροπολογία για Κασιδιάρη: Επέμεινε στη "Θεωρία των Δύο Άκρων" η κυβέρνηση - Ψηφίζεται μόνο από ΝΔ-ΠΑΣΟΚ​


Για να καταλαβω και εγω. Αυτα τα 2 κομματα δεν ειναι εγκληματικά? Το οτι εφτασαν τη χωρα στη χρεοκοπια με αποτελεσμα να πεινασουνε μικρα παιδακια, να κρυωνουν στα σχολεια δεν ειναι εγκλημα? Το οτι ειναι συναυτουργοι σε αμετρητες αυτοκτονιες συνανθρωπων μας δεν ειναι εγκλημα? Αρα να αποκλεισουν τους εαυτους τους.
μέσα στα τόσα σκατά που ψηφίζουν ας κάνουν και ένα καλό ρε τύπε μήπως και απαλλαχτούμε από τους ναζί επιτέλους :confused:
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Για το εμμονικός μαζί σου .... μην είσαι μεγαλομανής ! Δεν γνώριζα την ύπαρξή σου. Δεν είχα ασχοληθεί ποτέ. Δεν σε ήξερα, ούτε σε ξέρω, ούτε με ενδιαφέρεις. Εγώ πολιτικά/οικονομικα σχόλια κάνω. ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΑΘΛΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ .... και δυσάρεστες καταστάσεις που βλέπει όλος σχεδόν ο ελληνικός πληθυσμός από το 2010 . Κι εσύ ... επειδή δεν σου αρέσουν ... και είσαι φανατικός οπαδός ... εκτοξεύεις χαρακτηρισμούς για μένα ... χωρίς να με γνωρίζεις ... ότι είμαι αποτυχημένος ... ότι είμαι πτωχός ... ότι ... θες να μου δώσεις 10€ ....

όλα άνευ νοήματος και σημασίας ! ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ. Δεν ξέρεις άλλωστε τι είναι ο καθένας. ΕΣΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ .... ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ... ΚΑΙ ΛΕΦΤΑΣ .... ΚΑΙ ΠΙΠΕΣ ....

Υ.Γ. Επανερχόμενοι στα .... βιβλία ανατομικής .... αν ήσουν 2ο έτος μετά το 2000 .... μου λες ποιά ήταν τα βιβλία περιγραφικής ανατομικής τότε !
Δεν είχαν αλλάξει έτσι κι αλλιώς !


Λοιπόν λάθος κατάλαβες, τίποτα δεν προσπαθώ να το παίξω, η πραγματική ζωή είναι έξω από εδώ.

Εγώ απλά τρολλάρω τις αριστερές κάμπιες που δεν με γουστάρουν. Αλλά μήπως και τον Alex που τους μιλούσε με το "σεις" και με το "σας" τον γουστάραν;
Οι συριζαίοι θέλουν "ξύλο " όπου τους πετυχαίνεις, δεν καταλαβαίνουν άλλη γλώσσα, είναι αλιτήριοι τυχοδιώκτες.

Δεν προσπαθώ λοιπόν να αποδείξω τίποτα, Τρίτη και Π/Σ δεν μπαίνω σχεδόν ποτέ, Δευτέρα και Τετάρτη ίσως να μπω για λίγο αν δεν γυρίσω πολύ αργά και την Κυριακή που τον χειμώνα βγαίνω μόνο μεσημέρι, θα αφιερώσω χρόνο να περιποιηθώ τους ζαίους την ώρα που ταυτόχρονα βλέπω και κάποιον αγώνα.

Το ίδιο συμβαίνει και με εσένα, σε τρολλάρω γιατί εσύ ξεκίνησες να μου την πέφτεις. Ανάποδα τα λες, δεν ξεκίνησα εγώ πρώτος, το post που λες ότι το παίζω σπουδαίος ήταν απαντητικό.

Οπότε γιατί να βάλω αυτό που ζητάς;
Γιατί να έχω καούρα να τύχω της δικής σου αναγνώρισης, που έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να γίνει, αφού απλά δεν με γουστάρεις.

Κι ας πούμε ότι βάζω αυτό που, ζητάς.
Ποιος είναι αυτός που θα το κρίνει;
Εσύ;
Ποια είναι η σχέση σου με την ιατρική του ΕΚΠΑ;
Και ποιος μου λέει ότι θα το δεχτείς αυτό που θα βάλω και δεν θα το γυρίσεις πάλι σε σαχλαμάρες.

Το παρελθόν σου δεν προδικάζει κάποια σοβαρότητα.
Να μου το ζητήσει κάποιος λογικός π.χ. ο politis (τυχαία η επιλογή απλά έχει ποστάρει λίγο πιο πανω) να βάλω ό,τι θέλει.

Τον παπαβλάκα τον έχω σε αγνόηση. Αλλά όταν μιλάς μαζί του όμως φαίνεται ότι τον έχεις κάνει παράθεση. Τι σοβαρή συζήτηση να κάνω με κάποιον που μιλάει με τον μεγαλύτερο μαλάκα του site, έναν ηλίθιο ψυχάκια;
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Δεν το κατεχεις το θεμα. Και τα Μ+S απαλλασσονται απο τις αλυσιδες

Άντε τράβα να κάνεις τον μούτσο σε κάνα καΐκι και μην μιλάς όταν δεν καταλαβαίνεις.

If you can’t keep up with the conversation, better not try to join in at all... :idiot:

Τα Μ+S έχουν οπωσδήποτε το αλπικό σύμβολο. Ο Volcano τρολάροντας έβαλε μετά και το Μ+S τον μόνο χαρακτηρισμό που αναφέρει το ΦΕΚ, ούτε all season, ούτε Four Seasons, ούτε final four…



Ήρθε τώρα ο μούτσος να μας πει για ελαστικά!! :confused:


Screenshot_44.jpg
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Ορίστε, Μ+S με το αλπικό σύμβολο:



 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
22.953
Κριτικές
122
Like
50.567
Πόντοι
21.661
Λοιπόν λάθος κατάλαβες, τίποτα δεν προσπαθώ να το παίξω, η πραγματική ζωή είναι έξω από εδώ.

Εγώ απλά τρολλάρω τις αριστερές κάμπιες που δεν με γουστάρουν. Αλλά μήπως και τον Alex που τους μιλούσε με το "σεις" και με το "σας" τον γουστάραν;
Οι συριζαίοι θέλουν "ξύλο " όπου τους πετυχαίνεις, δεν καταλαβαίνουν άλλη γλώσσα, είναι αλιτήριοι τυχοδιώκτες.

Δεν προσπαθώ λοιπόν να αποδείξω τίποτα, Τρίτη και Π/Σ δεν μπαίνω σχεδόν ποτέ, Δευτέρα και Τετάρτη ίσως να μπω για λίγο αν δεν γυρίσω πολύ αργά και την Κυριακή που τον χειμώνα βγαίνω μόνο μεσημέρι, θα αφιερώσω χρόνο να περιποιηθώ τους ζαίους την ώρα που ταυτόχρονα βλέπω και κάποιον αγώνα.

Το ίδιο συμβαίνει και με εσένα, σε τρολλάρω γιατί εσύ ξεκίνησες να μου την πέφτεις. Ανάποδα τα λες, δεν ξεκίνησα εγώ πρώτος, το post που λες ότι το παίζω σπουδαίος ήταν απαντητικό.

Οπότε γιατί να βάλω αυτό που ζητάς;
Γιατί να έχω καούρα να τύχω της δικής σου αναγνώρισης, που έτσι κι αλλιώς δεν πρόκειται να γίνει, αφού απλά δεν με γουστάρεις.

Κι ας πούμε ότι βάζω αυτό που, ζητάς.
Ποιος είναι αυτός που θα το κρίνει;
Εσύ;
Ποια είναι η σχέση σου με την ιατρική του ΕΚΠΑ;
Και ποιος μου λέει ότι θα το δεχτείς αυτό που θα βάλω και δεν θα το γυρίσεις πάλι σε σαχλαμάρες.

Το παρελθόν σου δεν προδικάζει κάποια σοβαρότητα.
Να μου το ζητήσει κάποιος λογικός π.χ. ο politis (τυχαία η επιλογή απλά έχει ποστάρει λίγο πιο πανω) να βάλω ό,τι θέλει.

Τον παπαβλάκα τον έχω σε αγνόηση. Αλλά όταν μιλάς μαζί του όμως φαίνεται ότι τον έχεις κάνει παράθεση. Τι σοβαρή συζήτηση να κάνω με κάποιον που μιλάει με τον μεγαλύτερο μαλάκα του site, έναν ηλίθιο ψυχάκια;
Suck It Cry Baby GIF by Travis
Dean Winters Crying GIF by Mayhem
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Πάλι στις μαλακίες και στα ψέματα φλόμωσε σήμερα τον κόσμο ο Αλέκος.

Το ΕΑΜ είπε μας ελευθέρωσε από τους Ναζί !!! :2funny:

Παπαριές, το ΕΑΜ ετοίμαζε τον συμμοριτοπόλεμο, και σκότωνε και κανένα Γερμανό. Οι Γερμανοί αποχώρησαν από την Ελλάδα γιατί μετά την επιτυχημένη απόβαση των Συμμάχων στην Ιταλία στο Anzio και την γρήγορη προέλασή τους, θα αποκόβονταν στα Βαλκάνια και την έκαναν…. τόσο απλά.

Γιατί τα λέει;
Γιατί το 95% των Ελλήνων δεν ξέρει Ιστορία, ειδικά την νεότερη. Όπως δεν ξέρει Οικονομικά, Άλγεβρα, Γεωμετρία, Χημεία, Αρχαιά, Γεωγραφία κ.λπ.
Όσο πιο μεγάλο ένα ψέμα τόσο πιο εύκολα περνάει.


Άλλο ψέμα: Η Ρωσία ελευθέρωσε την Ευρώπη. :2funny:

Μάλιστα.
Οι Άγγλοι που πολέμαγαν μόνοι τους όταν οι Ρώσοι ήταν σύμμαχοι με την Γερμάνια;
Οι Αμερικανοί που έστελναν εξοπλισμό με τους τόνους, και μετά ήρθαν και στην Ευρώπη;


Για αυτό η αριστερά δεν θέλει καλά σχολεία στην χώρα.
Γιατί τότε οι πολίτες θα ήξεραν ότι λέει μαλακίες.
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.529
Κριτικές
3
Like
11.093
Πόντοι
3.936
Μακαρι αλλα που στην υπόδουλη ραγιαδικη αυτη χώρα που ο καθενας έβαζε και βάζει το προσωπικο του συμφέρον πάνω απο το συμφέρον της χωρας.Το 2010 όταν σχεδόν πανηγύριζε ο Παπανδρέου γνωστός και ως Γιωργάκης με το ποδήλατο,πετυχα στου Παπαδακη μεσω skype to Βαρουφάκη που έλεγε πως αν δεν γίνει πρώτα κούρεμα 50% ωστε το χρεος να πάει στα 160-170 δις, δεν θα είναι βιώσιμο και θα οδηγηθούμε να γίνουμε αποικία χρέους .Μετά από 12 και πλέον χρόνια μνημονίου το χρέος είναι στα 400 δις διάβασα πρόσφατα από τα 340 σις που είχαμε μπει , και αυτοι τώρα πανηγυρίζουν πως είμαστε πολύ καλύτερα που ψάχνουμε το ένα pass μετά το άλλο για να ζήσουμε ...Οσο σκέφτομαι πως ο πιο έντιμος πολιτικός παίζει να είναι ο Βαρουφάκης ... και να ακούω να λένε πως ο Μητσοτάκης ο δίδυμος του μ.bean ειναι έξυπνιος λέω τέλος δεν υπάρχει σωτηρία
Μεχρι που έγινε και ο Βαρουφάκης πολιτικός αρχηγός. Κουταλα και αυτός όπως οι άλλοι. Το δικαιούται και το αξίζει εάν θες την άποψη μου.
 

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
«Τα σκυλιά ουρλιάζουν αλλά το καραβάνι προχωρά»,


Screenshot_13.jpg

Screenshot_14.jpg
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.630
Κριτικές
6
Like
10.967
Πόντοι
3.936
Οι συριζαίοι θέλουν "ξύλο " όπου τους πετυχαίνεις, δεν καταλαβαίνουν άλλη γλώσσα, είναι αλιτήριοι τυχοδιώκτες.
Ενω εσεις τρωτε τις μαπες σας αλλα δεν στρωνετε χαρακτηρα. Ιδιοι κοπανοι παραμενετε. Τσιρακια των αφεντικων σας.. $$$
 

Συνημμένα

  • 5d868bcd2100002f00e84c18.jpeg
    5d868bcd2100002f00e84c18.jpeg
    76,8 KB · Εμφανίσεις: 17
  • xatzidakis_aimata3.jpg
    xatzidakis_aimata3.jpg
    143,7 KB · Εμφανίσεις: 20

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.630
Κριτικές
6
Like
10.967
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • ΚΑΤΟΧΗ.png
    ΚΑΤΟΧΗ.png
    83,1 KB · Εμφανίσεις: 21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom