Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 97K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Leclerc

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Μαρ 2020
Μηνύματα
6.345
Like
9.457
Πόντοι
2.356
Χλεχλερκ ..... θα μας πεις ποιο βιβλίο ΚΝΣ , έδιναν στο ΕΚΠΑ, στην περιγραφική ανατομική ΙΙ αρχές 90s ;


Καταρχάς στο ΕΚΠΑ ήμουν μετά το 2000.

Δεύτερον σου έγραψα γιατί δεν σου απαντώ πλέον. Είσαι εμμονικός μαζί μου παρότι σου έχω απαντήσει πολλάκις σοβαρά και σου έκανα και την τιμή να σε καλέσω να μιλήσουμε κατά πρόσωπο για ιατρική την οποία αρνήθηκες.

Και όλα αυτά παρότι εδώ και καιρό έχεις συνταχτεί με τα καθυστερημένα του site τύπου παπαβλάξ, και έχεις αναφερθεί και απαξιώτικα ακόμα και για τους γονείς μου.

Έλεος όμως κάπου.



;σταμάτησαν οι φωτογραφίες ;;;;


Να σου βάλω κάτι μπας και καταλάβεις πόσο ελεεινός και άθλιος είσαι.


Screenshot_1.jpg


Screenshot_7.jpg
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.512
Like
17.631
Πόντοι
3.656
Καταρχάς στο ΕΚΠΑ ήμουν μετά το 2000.



Και όλα αυτά παρότι εδώ και καιρό έχεις συνταχτεί με τα καθυστερημένα του site τύπου παπαβλάξ, και έχεις αναφερθεί και απαξιώτικα ακόμα και για τους γονείς μου.

Να σου βάλω κάτι μπας και καταλάβεις πόσο ελεεινός και άθλιος είσαι.
Καταρχάς , η κουβέντα ήταν περί πτυχίων . Πολλοί λάδωσαν στη χώρα για μεταγραφές και αναγνωρίσεις. Στις περιπτώσεις αυτές, στις οποίες όλοι σου λένε ότι ανήκεις, αναφερόμουν. Τίποτε παραπάνω. Δεν ήξερα ποιοί από τους δικούς σου ζουν ή όχι. Σε καμία περίπτωση δεν είναι αυτό θέμα.

ΟΤΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ (που τους κάνεις ... φίλους), ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ , ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ... ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ LIKE ...
print screen.jpg



Με τις χρονολογίες όμως τώρα .... Αν ήσουν στο ΕΚΠΑ πρωτοετής μετά το 2000 .... πήρες πτυχίο το νωρίτερο το 2006+ !!!!!!!
Εκτός αν με επαληθεύεις ... ήρθες ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ, στο 5ο το 2000 ... με μεταγραφη .

Για το εμμονικός μαζί σου .... μην είσαι μεγαλομανής ! Δεν γνώριζα την ύπαρξή σου. Δεν είχα ασχοληθεί ποτέ. Δεν σε ήξερα, ούτε σε ξέρω, ούτε με ενδιαφέρεις. Εγώ πολιτικά/οικονομικα σχόλια κάνω. ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΑΘΛΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ .... και δυσάρεστες καταστάσεις που βλέπει όλος σχεδόν ο ελληνικός πληθυσμός από το 2010 . Κι εσύ ... επειδή δεν σου αρέσουν ... και είσαι φανατικός οπαδός ... εκτοξεύεις χαρακτηρισμούς για μένα ... χωρίς να με γνωρίζεις ... ότι είμαι αποτυχημένος ... ότι είμαι πτωχός ... ότι ... θες να μου δώσεις 10€ ....

όλα άνευ νοήματος και σημασίας ! ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ. Δεν ξέρεις άλλωστε τι είναι ο καθένας. ΕΣΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ .... ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ... ΚΑΙ ΛΕΦΤΑΣ .... ΚΑΙ ΠΙΠΕΣ ....

Υ.Γ. Επανερχόμενοι στα .... βιβλία ανατομικής .... αν ήσουν 2ο έτος μετά το 2000 .... μου λες ποιά ήταν τα βιβλία περιγραφικής ανατομικής τότε !
Δεν είχαν αλλάξει έτσι κι αλλιώς !
 
Τελευταία τροποποίηση:

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
26
Like
11.107
Πόντοι
3.466
Σοβαρέψου επιτέλους stokadoura και περιορίσου σε αυτά που ξέρεις, μη παριστάνεις τον ειδικό επί παντός επιστητού.

Δεν απαλλάσσονται τα all season ελαστικά σε καμμιά χώρα σε ανακοινώσεις εκτάκτων καιρικών συνθηκών.
Μόνο τα χειμερινά απαλλάσσονται υποχρέωσης αλυσίδων που έχουν το ειδικό αλπικό σύμβολο, το ίδιο και στην Ελλάδα. Κι όποιος έχει οδηγήσει σε χιόνια με all season και χειμερινά ξέρει ότι είναι μέρα με νύχτα το κράτημα.

Τα all season είναι ένας συμβιβασμός που δεν βοηθά όμως σε ακραίες συνθήκες.

Κι ούτε η ανακοίνωση του Υπουργού απαλλάσσει της υποχρέωσης τα all season, σωστά τον ζωγράφισαν τον φίλο σου.
Δεν το κατεχεις το θεμα. Και τα Μ+S απαλλασσονται απο τις αλυσιδες
 

Συνημμένα

  • road-signs.jpg
    road-signs.jpg
    59,4 KB · Εμφανίσεις: 19

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
26
Like
11.107
Πόντοι
3.466
Για μπουφαν δεν γραψανε ακομα κανεναν? :grin:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
63.943
Like
22.718
Πόντοι
5.506
Καταρχάς , η κουβέντα ήταν περί πτυχίων . Πολλοί λάδωσαν στη χώρα για μεταγραφές και αναγνωρίσεις. Στις περιπτώσεις αυτές, στις οποίες όλοι σου λένε ότι ανήκεις, αναφερόμουν. Τίποτε παραπάνω. Δεν ήξερα ποιοί από τους δικούς σου ζουν ή όχι. Σε καμία περίπτωση δεν είναι αυτό θέμα.

ΟΤΑΝ ΑΛΛΟΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ (που τους κάνεις ... φίλους), ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΧΑΘΕΙ , ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕΝ ΔΕΙΧΝΕΙΣ ΕΥΑΙΣΘΗΣΙΕΣ ... ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ LIKE ...
print screen.jpg



Με τις χρονολογίες όμως τώρα .... Αν ήσουν στο ΕΚΠΑ πρωτοετής μετά το 2000 .... πήρες πτυχίο το νωρίτερο το 2006+ !!!!!!!
Εκτός αν με επαληθεύεις ... ήρθες ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ, στο 5ο το 2000 ... με μεταγραφη .

Για το εμμονικός μαζί σου .... μην είσαι μεγαλομανής ! Δεν γνώριζα την ύπαρξή σου. Δεν είχα ασχοληθεί ποτέ. Δεν σε ήξερα, ούτε σε ξέρω, ούτε με ενδιαφέρεις. Εγώ πολιτικά/οικονομικα σχόλια κάνω. ΣΕ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ, ΑΘΛΙΟΤΗΤΕΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΒΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ .... και δυσάρεστες καταστάσεις που βλέπει όλος σχεδόν ο ελληνικός πληθυσμός από το 2010 . Κι εσύ ... επειδή δεν σου αρέσουν ... και είσαι φανατικός οπαδός ... εκτοξεύεις χαρακτηρισμούς για μένα ... χωρίς να με γνωρίζεις ... ότι είμαι αποτυχημένος ... ότι είμαι πτωχός ... ότι ... θες να μου δώσεις 10€ ....

όλα άνευ νοήματος και σημασίας ! ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΠΟΥ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΩ, ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΗΜΑΣΙΑ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ
ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟΣ. Δεν ξέρεις άλλωστε τι είναι ο καθένας. ΕΣΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ .... ΝΑ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΠΟΥΔΑΙΟΣ ... ΚΑΙ ΛΕΦΤΑΣ .... ΚΑΙ ΠΙΠΕΣ ....

Υ.Γ. Επανερχόμενοι στα .... βιβλία ανατομικής .... αν ήσουν 2ο έτος μετά το 2000 .... μου λες ποιά ήταν τα βιβλία περιγραφικής ανατομικής τότε !
Δεν είχαν αλλάξει έτσι κι αλλιώς !
Ρε μουνόπανο, πότε θα με βγάλεις από την ιγνορ λιστ;
 

SailorGr

Σπουδαίος
Εγγρ.
19 Αυγ 2013
Μηνύματα
1.268
Κριτικές
26
Like
11.107
Πόντοι
3.466
Εγω προσωπικα θελω αυτον που θα κυβερναει χωρις να κοιταει να βαλει και αλλο τη χωρα μεσα. Γινετε?
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.502
Like
4.677
Πόντοι
1.706
Πλάκα-πλάκα τα σούπερ μάρκετ έχουν μεγάλες διαφορές μεταξύ τους
Βλέπετε πιο πάνω το ίδιο προϊόν την ίδια χρονική στιγμή
τράτα καπνιστός
Με διαφορά περίπου 9% το ένα σούπερ μάρκετ από το άλλο
Κι αν δεις την τιμή κιλού θα κάνεις λάθος
Γιατί το ένα το υπολογίζει χωρίς νερό η λαδι και το άλλο με νερό
Φίλε μου, σε διαβάζω με προσοχή γιατί ξέρω οτι είσαι ειλικρινής, τεκμηριωμένος και ακριβολόγος σε σημείο εμμονής.
Και ενώ σε είχα γραδάρει και δεν περίμενα κάποια έκπληξη έγραψες το παραπάνω.
Έσπασες πάλι τα κοντέρια!
 
  • Like
Αντιδράσεις: kinks

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
123
Like
50.813
Πόντοι
27.261
Εχετε πολυ πλακα…καθως επισης πολλα μελη αλλες φορες εξισώνουν τις αποφασεις π ανακοινώνονται στην Ελλαδα πως ειναι ιδιες με την Ευρωπη και αλλες φορες οτι ισχυει Ευρωπη δεν ισχυει για την Ελλαδα…

Ομως ολοι ξερουμε πως μετα το περσινό φιάσκο π συνεβη στην πρωτευουσα,απο γελοιότητες αρμοδίων,πηραν τις φετινές αποφασεις για να αποφύγουν τα περσινά.Αδιαφορούν για το τι λαστιχα φορα ο και ενας,αδιαφορούν για το πολλοι περισσοτεροι απο παλια δινουν σημασια στα ελαστικά πλεον.

Δυστυχως για καποιους το τεσσάρων εποχών ελαστικό στην Ευρωπη εχει την ιδια αποδοχη για τις αρχες.Το να μιλαμε για Ελλαδα,πρωτευουσα,ακραίες συνθηκες χιονιού,βαζοντας τα ολα αυτα στην ιδια προταση,δίνουμε ανέκδοτα στους ευρωπαιους .
εδω τοσα χρονια εχουν καταφερει οι εξυπνοι κουλοεπιστημονες, να μεταφερουν το προβλημα ετων στους πολιτες και να τους βαζουν να τσακωνονται μεταξυ τους καθε φορα, χωρις να κανουν τιποτα επι της ουσιας αυτοι.
δηλαδη σου λεει προστιμο για αλυσιδες π.χ., ενω κανονικοι δρομοι με σωστο οδοστρωμα δεν υπαρχουν εδω και ποσα χρονια.
με το που σκανε οι πρωτες ψιχαλες, πατας φρενο σε γλυστερο δρομο και βρισκεσαι 100 μετρα παρακατω, αν δεν παρεις καναν αλλον στο διαβα σου.
αρα εσυ φταις, οχι που δεν υπαρχουν δρομοι η' δε φτιαχνουν σωστους δρομους και καθε λιγο και λιγακι ειναι με λακουβες με την πρωτη βροχη η' με το πρωτο τριαξονικο που θα περασει απο πανω τους.
οι τυποι ειναι απιθανοι λεμε και πιο απιθανοι ειναι αυτοι που τους υποστηριζουν φανατικα κιολας.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.512
Like
17.631
Πόντοι
3.656
Στην Ελλαδα δεν εχω συναντήσει υποστηρικτή και δη φανατικό,κομματος,χωρις ιδιο όφελος.
Αναφέρεσαι σε κόμματα εξουσίας. Κλασικό παράδειγμα το ΠΑΣΟΚ. Μόλις έπαψε να διορίζει απόφοιτους λυκείου στο δημόσιο με μισθούς 4500€ το μήνα, πήγε από 45% στο 7% .
Ως ιδέα όμως επικράτησε. Η ΝΔ, είναι το γαλάζιο ΠΑΣΟΚ πλέον .
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.041
Κριτικές
123
Like
50.813
Πόντοι
27.261
Αναφέρεσαι σε κόμματα εξουσίας. Κλασικό παράδειγμα το ΠΑΣΟΚ. Μόλις έπαψε να διορίζει απόφοιτους λυκείου στο δημόσιο με μισθούς 4500€ το μήνα, πήγε από 45% στο 7% .
Ως ιδέα όμως επικράτησε. Η ΝΔ, είναι το γαλάζιο ΠΑΣΟΚ πλέον .
ετσι γινοντουσαν οι προσληψεις
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom