Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 14 άτομα (5 μέλη και 9 επισκέπτες)

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.917
Πόντοι
5.506
Episode 4 Gay GIF by Saturday Night Live
Στημένος είσαι και περιμένεις να λογκάρω και να σε κράξω; Εντάξει, έχω δει βίτσια και βίτσια, να κάτι καινούριο.
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
εχουμε απο τη μια τον βλαξ71 να το παιζει παντογνωστης δικηγορος σε ανωνυμο πορνοφορουμ και τον εν δυναμει αυτοχειρα να δηλωνει :
"Τη δουλειά που πατάω εγώ στις επιχειρήσεις και το τι συμβαίνει όταν λείπω ούτε στα όνειρά σου." οταν ειναι ολη μερα εδω μεσα και γραφει παπαριες η κανει τον αγαπουλη στις πουτανες. και μετα αναρωτιομαστε οι υπολοιποι πως εχει γινει η χωρα ενα τριμπουρδελο.
τη δουλεια που παταω στις επιχειρησεις ειπε ρε μλκες ο κλοουν :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.917
Πόντοι
5.506
Τελικά οι κουράδες πάντα εμφανίζονται δυο-δυο. :tooth:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.072
Πόντοι
27.261
εχουμε απο τη μια τον βλαξ71 να το παιζει παντογνωστης δικηγορος σε ανωνυμο πορνοφορουμ και τον εν δυναμει αυτοχειρα να δηλωνει :
"Τη δουλειά που πατάω εγώ στις επιχειρήσεις και το τι συμβαίνει όταν λείπω ούτε στα όνειρά σου." οταν ειναι ολη μερα εδω μεσα και γραφει παπαριες η κανει τον αγαπουλη στις πουτανες. και μετα αναρωτιομαστε οι υπολοιποι πως εχει γινει η χωρα ενα τριμπουρδελο.
τη δουλεια που παταω στις επιχειρησεις ειπε ρε μλκες ο κλοουν :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
εμ οταν εχεις διψηφιο iq, τετοιες μαλακιες λες.
βλεπε πιμπο, πιξουλα, δωδωχλεχλε φαντομα πολυκλωνο, πουστομπαροκα, πινατ κλπ
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.917
Πόντοι
5.506
εμ οταν εχεις διψηφιο iq, τετοιες μαλακιες λες.
βλεπε πιμπο, πιξουλα, δωδωχλεχλε φαντομα πολυκλωνο, πουστομπαροκα, πινατ κλπ
Τι να κάνουμε, η ζωή άλλους τους έφεξε και άλλους τους έχεσε, κλάψτε παρέα τώρα άφραγκα ναυάγια.
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
κανε διαλειμμα ρε μαλακα απο τη πολυ δουλεια θα παθεις κανα burn out.
μεταφραση για τους υπολοιπους:
"Τη δουλειά που πατάω εγώ στις επιχειρήσεις" --> τις ωρες που εχω φαει εδω μεσα γλειφοντας τις τανεςπου κτ..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.085
Πόντοι
2.456

Δημοσκοπηση.
Ερωτημα, δημοφιλεστερος υπουργος.

1ος Δενδιας. Τηρει τις εθνικες γραμμες στα εθνικα θεματα.
2ος Πιερρακακης. Με τον εκσυγχρονισμο στην ηλεκτρονικη εξυπηρετηση του πολιτη αποφευγεται η ταλαιπωρια.
3ος Αδωνις. Με το καλαθι του νοικοκυριου οι ηλικιωμενοι ανακαλυψαν οτι εκτος απο μακαρονια Μισκο, Μελισσα, υπαρχουν και μακαρονια ΑΒ, Μαρατα. Γι αυτο ειναι ενθουσιασμενοι.
4ος Κικιλιας. Ο ελληνικος τουρισμος παει καλα.

14 υπουργοι στη καταταξη. Αλλα απουσιαζει το ονομα του υπουργου Υγειας Πλευρη. Πουθενα. Επιασε πατο. Πιο κατω δεν παει.
Πως γινεται αυτο; Τυπογραφικο λαθος; Αφου ο Πλευρης ειναι συνεχεια στα καναλια. Δεν του λειπει η προβολη. Την επιδιωκει. Μονο αυτη τον νοιαζει.
Φαινεται ο κοσμος αξιολογει αυτο που βλεπουν ολοι. Οτι διελυσε το ΕΣΥ. Υποβαθμισε τη δημοσια υγεια και αναγκαζονται να πανε στις ιδιωτικες κλινικες. Χιλιαδες ανθρωποι ειναι στη λιστα αναμονης για ενα χειρουργειο, μια σημαντικη εξεταση. Κεντρα υγειας στην επαρχια δεν εχουν ουτε ασθενοφορο.
Τυπε είναι άθλος για τον θανασακη που είναι ακόμα υπουργός..
Ούτε ο ίδιος δεν πίστευε πως θα προλάβει τα Χριστούγεννα του '21..
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.103
Κριτικές
123
Like
51.072
Πόντοι
27.261
Το ξέρουμε ότι είσαι ρε δροσερούλη, δε χρειάζεται να το διαφημίζεις. :gay:
:2funny:
χοντος σεντερ ησουν μωρακι ?
παλι αρωματακια για τους αφγανοπακουληδες σου πηρες, για να μυριζει ωραια η σουφρα σου ?
 

fuckz

Νέο Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Μια τεράστια αγάπη γεννιέται σε αυτό το thread που θα αναδειχθεί αιωνόβια.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.742
Like
24.572
Πόντοι
6.256
Τη δουλειά που πατάω εγώ στις επιχειρήσεις και το τι συμβαίνει όταν λείπω ούτε στα όνειρά σου.
Ρε σταματα ρε πισωγλεντζε δεν μας εχει αφησει συκωτι απο τα γελια!!!:2funny:
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.547
Like
9.650
Πόντοι
2.306

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom