Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 273 άτομα (2 μέλη και 271 επισκέπτες)

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.180
Κριτικές
1
Like
2.488
Πόντοι
456
ο κουμάρος μου χειριστής ελικοπτέρων πήρε σύνταξη στα 37,5 και οχι στα 36 ,γιατι το ειχαν σταδιακα αυξήσει το οριο και μου έκανε παραπονα ,ετσι το έμαθα.Στο μετΞΎ ΣΤΗΝ αΜΕΡΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΠΕΤΟΥΝ ΣΤΑ 54 ε μην ρίξουν τοσα εκατομμυρια εργαλείο αλλά αν δεν βγαίνει το ασφαλιστικό τους πρόγραμμα συνεχίχουν σαν εκπαΙΔΕΥΤΈς ΣΤΟ ΈΔΑΦΟς ΠΛΈΟΝ ,ΚΑΙ ΑΠΌ ΑΥΤΟΎς ΕΊΜΑΣΤΕ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΛΟΎΣΙΟΙ Α να μην ξεχάσω το πόσο απο τα 365 δις αν θυμάμαι καλά που ήταν το αρχικό χρέος ηταν υπερβ΄σεις υπέρ του Δημοσίου ( μεγαλύτεροι αναλογικά μισθοί,νωρίτερα νστη σύνταξη ,ΕΦΑΠΑΞ,και βέβαια εξωτερικος δανεισμός ήση απο το 1989) για να δούμε ξέρει κανείς ...για να καταλάβυμε όιλοι για πιο λόγο μπήκαμε στα μνημόνια
 

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Εγώ τουλάχιστον έχω γράψει μερικές φορές εναντίον της κυβέρνησης εσείς που ποτέ δεν έχετε γράψει υπέρ

Το απάντησα και σε άλλο φιλο

Δεν έχεις ακούσει ποτέ που κάποιοι πολύ καλοί φοιτητές οι οποίοι έχουν περάσει όλα τα μαθήματα και τους μένει ένα και έχουν γράψει πολύ καλά πάνε στον καθηγητή
Αυτό το μαθήματος και τον παρακαλάνε να μη βγάλει το αποτέλεσμα
Για να μην πάρουν το πτυχίο Γιατί τότε θα κοπεί Η αναβολή τους και θα πάνε στο στρατό

Και αυτό το κάνουν επειδή έχουνε βρει μία δουλειά εκείνη τη στιγμή
Ή στο πανεπιστήμιο ή οπουδήποτε αλλού
Και εργοδότες ξέροντας πόσο καλοί είναι δεν τους ενδιαφέρει το πτυχίο αλλά τους ενδιαφέρει να έχουνε το φοιτητή στη δουλειά τους και τον θέλουνε τότε

Άλλη μία φορά
Δεν είπα ότι είναι όλα καλά καμωμένα στην πλευρά διαματάρη

Η ερώτηση είναι είχε όλα τα τυπικά προσόντα στο διορισμό του για να έχει το πτυχίο από το columbia όπως βεβαιώνει το columbia
Και απλώς δεν είχε το χαρτί;

Εάν συμφωνήσουμε ότι ναι δεν διαφωνούμε
Εμείς; Ποιοί εμείς; Εγώ γράφω ότι με ενοχλεί σε κυβέρνηση και αντιπολίτευση. Ο καθένας γράφει για τον εαυτό του.
Εσύ πάλι λιβανίζεις την κυβέρνηση από το πρωί ως το βράδυ. Με αφόρητα κατεβατα που δε διαβάζει κανείς.
Εγώ οταν πήγα να εγγραφώ στο οικείο επαγγελματικό επιμελητήριο ζήτησαν αντίγραφο πτυχίου.
ΠΤΥ-ΧΙ-ΟΥ!
Ούτε βεβαιώσεις ούτε γνωματεύσεις.
Γιατί το μόνο ΤΥΠΙΚΟ προσόν είναι το πτυχίο.
Το οποίο ο συγκεκριμένος δεν είχε στο χρόνο που το χρειάστηκε.
Όλα τα άλλα είναι αέρας κοπανιστός.
 
Τελευταία τροποποίηση:

pipa(2)

Μέλος
Εγγρ.
14 Αυγ 2020
Μηνύματα
541
Κριτικές
3
Like
1.093
Πόντοι
86
ο κουμάρος μου χειριστής ελικοπτέρων πήρε σύνταξη στα 37,5 και οχι στα 36 ,γιατι το ειχαν σταδιακα αυξήσει το οριο και μου έκανε παραπονα ,ετσι το έμαθα.Στο μετΞΎ ΣΤΗΝ αΜΕΡΙΚΗ ΣΤΑΜΑΤΑΝΕ ΝΑ ΠΕΤΟΥΝ ΣΤΑ 54 ε μην ρίξουν τοσα εκατομμυρια εργαλείο αλλά αν δεν βγαίνει το ασφαλιστικό τους πρόγραμμα συνεχίχουν σαν εκπαΙΔΕΥΤΈς ΣΤΟ ΈΔΑΦΟς ΠΛΈΟΝ ,ΚΑΙ ΑΠΌ ΑΥΤΟΎς ΕΊΜΑΣΤΕ ΦΑΊΝΕΤΑΙ ΠΙΟ ΠΛΟΎΣΙΟΙ Α να μην ξεχάσω το πόσο απο τα 365 δις αν θυμάμαι καλά που ήταν το αρχικό χρέος ηταν υπερβ΄σεις υπέρ του Δημοσίου ( μεγαλύτεροι αναλογικά μισθοί,νωρίτερα νστη σύνταξη ,ΕΦΑΠΑΞ,και βέβαια εξωτερικος δανεισμός ήση απο το 1989) για να δούμε ξέρει κανείς ...για να καταλάβυμε όιλοι για πιο λόγο μπήκαμε στα μνημόνια
Πολύ ωραία και απλά τα λες. Εγώ να προσθέσω κάτι ακόμη. Να θυμόμαστε πάντα ποια κόμματα έστησαν έτσι το μπουρδελιστάν. ΝΔ και ΠΑΣΟΚ φυσικά και το πρώτο συνεχίζει το ίδιο τροπάριο ενώ το δεύτερο έχει ενσωματωθεί στο πρώτο σε μεγάλο βαθμό. Προσλήψεις για να φτιάχνει κομματικό στρατό, επιδόματα, χατήρια και εκατομμύρια σε λίγους και εκλεκτούς, και πάει λέγοντας...
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.749
Like
14.166
Πόντοι
3.656
Μιλάς και εσύ
Κουβέντα για τη δική παπαγγελόπουλου και παπα
Κουβέντα για τη δική στο μάτι
Αλλά τα πάντα και για το Διαματάρη και τις υποκλοπες
Μπράβο για την αντικειμενικότητα σου
Νομίζεις ότι είσαι έξυπνος ε? Θες να ψάξω (βαριέμαι) να βρω πριν 1 βδομάδα που έγραψα ότι ο Παπάς είναι τεράστιο λαμόγιο και τι κομπίνα πήγε να κάνει? Η ότι ο (σε σένα το είχα γράψει αυτό) για το μάτι ο τότε υπουργός, η περιφερειάρχης και ο αρχηγός της ΠΥ έπρεπε να έχουν πάει για ανθρωποκτονία από αμέλεια?

Αυτά τα ξέχασες ε? Αν τα βρω και στα ποστάρω θα γράψεις ένα ''Μητσοτάκη γαμιέισαι'' έτσι για το γαμώτο? :confused:
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Το ΠΑΣΟΚ λέει να προσέχετε ρε συριζόπανο γιατί καμιά μέρα μπορεί να στείλουμε κάναν Καζαμπούμπου να παραβιάσει τη δική σας πίσω πόρτα.
ΕΣΥ και αν ξερεις απο καζαμπουμπου... :afro::effemine::fuck1:
πιξοαγκαλιτσες.jpg
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
ο φιλος μας, ο τιμημενος πολυκλωνος που ειναι ?????
πηγε για ποτακι :pipa1:παλι ? :think:
john travolta GIF

αχ τα πιτσουνακια μου... :gay:
@Leclerc
@FANTOM12
 

Set_air

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.724
Like
3.431
Πόντοι
456
Πολύ ωραία και απλά τα λες. Εγώ να προσθέσω κάτι ακόμη. Να θυμόμαστε πάντα ποια κόμματα έστησαν έτσι το μπουρδελιστάν. ΝΔ και ΠΑΣΟΚ φυσικά και το πρώτο συνεχίζει το ίδιο τροπάριο ενώ το δεύτερο έχει ενσωματωθεί στο πρώτο σε μεγάλο βαθμό. Προσλήψεις για να φτιάχνει κομματικό στρατό, επιδόματα, χατήρια και εκατομμύρια σε λίγους και εκλεκτούς, και πάει λέγοντας...
η μεγάλη καταστροφή ήταν τα πασόκια
τα τελέυταία χρόνια οι άριστοι ,όμως έκαναν ρελάνς
βέβαια το πασόκ της δεκαετίοας 80' δεν πιάνεται με τίποτα



Οχι βρισιές παρακαλώ είμαστε πουτανιαριδες επίπεδου
μας έχει σπάσει τα νεύρα,μαν
 
Τελευταία τροποποίηση:

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
Χα,χα μάλιστα, το βοθροκουμέντο των Τόνυ και Παπαβλάκα παρουσίασε αποδείξεις σαν του αφεντικού τους του Βλαξεβάνη. :2funny: :2funny:

Εκτός από τις 3-4 φορές που έχουμε αλληλοπαρατεθεί με τον fantom, έχω κάνει το ίδιο καμμιά 10 φορές με τον Alex, με τον barock, με τoν px, με τον Ξύδη, με τον daima, κ.λπ.

Παρακαλώ να ερευνηθούν άμεσα όλοι, χωρίς ένταλμα, σπάστε τις πόρτες και μπουκάρετε, όλα στο φως, δεν θέλω σκοτεινά σημεία, στην ανάγκη φέρτε τους κουκουλοφόρους του Βλαξεβάνη να καταθέσουν!! :confused:
Εγώ το παραδέχομαι, είμαι/είσαι κλώνος σου/μου :2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.858
Like
28.202
Πόντοι
5.506
βαζει και φιλτρα το μουνοπανο....η οιμιοτητα με τον τερη ειναι ολοφανερη ετσι ομως

FiRIaLdWIAE4RP7.jpg
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
25.018
Like
11.247
Πόντοι
2.606
βαζει και φιλτρα το μουνοπανο....η οιμιοτητα με τον τερη ειναι ολοφανερη ετσι ομως

FiRIaLdWIAE4RP7.jpg
οι μισες και παραπανω γιαπωνεζικες τσοντες ξεκινανε ετσι ,οπως μου χει πει ενας φιλος απο το χωριο,δεν τον ξερετε!
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
Διάβασες για αράπηδες και υγράθηκε η ροδαλή κωλοτρυπίδα σου ρε δροσερούλη. Πάλι διπλοβάρδιες θα χτυπήσουν τα πάκια στη Συγγρού απόψε. :gay:
:2funny:
μην αντιμιλας μωρη ανακουφιστρα των κατω πετραλωνων, γιατι θα σε αφησει παλι ο αφγανοπακης σου και θα μας ζαλισεις τις μπαλες με τη ζητιανια σου.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.858
Like
28.202
Πόντοι
5.506
με την γιδα στην πλατη....σημαινει γινετε κλοπη και σε πιανουν στα πρασα.
γιατι 3,5 χρονια δεν σταματησατε αυτην την κλοπη?
 

★ Tony xx ★

Μέγας
Εγγρ.
30 Μαΐ 2019
Μηνύματα
5.914
Κριτικές
3
Like
18.080
Πόντοι
3.556
Σκασμός ΜΠΟΥΣΤΗ, πάλι με τη γίδα στην πλάτη πιαστήκατε.


facebooktsipras-kolovou-3.jpg
Αφού πήγατε κουβά ότι ο ΣΥΡΙΖΑ πήρε το σπίτι της Κολοβού, είστε δικαιωμένοι που το πήρε ο Κουλης τελικά, γιατι η Κολοβου χρωστά πάνω από 15Κ € , τα οποία επιβαρυνόμαστε εμείς οι πολιτες.
Ολα αυτα τα λετε 'σεις που ψηφίζετε νδ, με χρέη 390 εκατομμύρια € και αρχηγό με χρέη 1.3 εκατομμύριο και 40 σπίτια που "έχτισε με ιδρώτα" αυτα δεν επιβαρύνουν κανέναν λογικά.
Τράβα κατούρα το στόμα σου μωρη αγάμητη σφεντόνα.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
με την γιδα στην πλατη....σημαινει γινετε κλοπη και σε πιανουν στα πρασα.
γιατι 3,5 χρονια δεν σταματησατε αυτην την κλοπη?
Mε τι γίδα στην πλάτη σημαίνει πως πήγαν να στήσουν επικοινωνιακό πανηγυράκι με τη λαμογιόγρια του πουστοσυριζα και να το κάνουν σημαία παντού για την "ανάλγητη κυβέρνηση και τα φαντς που παίρνουν τα σπίτια αθώων" και τελικά το ίδιο τι γίδι η γριέντζω ομολόγησε χωρίς ξύλο.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.858
Like
28.202
Πόντοι
5.506
Mε τι γίδα στην πλάτη σημαίνει πως πήγαν να στήσουν επικοινωνιακό πανηγυράκι με τη λαμογιόγρια του πουστοσυριζα και να το κάνουν σημαία παντού για την "ανάλγητη κυβέρνηση και τα φαντς που παίρνουν τα σπίτια αθώων" και τελικά το ίδιο τι γίδι η γριέντζω ομολόγησε χωρίς ξύλο.
οτι νομιζει ο καθενας....εσυ το μονο που σε νοιαζει ειναι ο μητσοτακης εγω θα προτιμουσα το δικαιο
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
Αφού πήγατε κουβά ότι ο ΣΥΡΙΖΑ πήρε το σπίτι της Κολοβού, είστε δικαιωμένοι που το πήρε ο Κουλης τελικά, γιατι η Κολοβου χρωστά πάνω από 15Κ € , τα οποία επιβαρυνόμαστε εμείς οι πολιτες.
Ολα αυτα τα λετε 'σεις που ψηφίζετε νδ, με χρέη 390 εκατομμύρια € και αρχηγό με χρέη 1.3 εκατομμύριο και 40 σπίτια που "έχτισε με ιδρώτα".
Τράβα κατούρα το στόμα σου μωρη αγάμητη σφεντόνα.
Μωρή συριζοκουράδα , το σπίτι το πήρε ο νομός που ψήφισε το πουστοκόμμα σου και ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ εκτελέστηκε η δικαστική εντολή.

Όλα αυτά που γράφεις είναι παπαριές καμαρωτές, κάνε έναν υπολογισμό πόσα λαμόγια σαν την κωλόγρια κυκλοφορείτε εκεί έξω και ΔΕΝ πληρώνετε "από αμνημονεύτων" και θα δεις οτι ΝΔ και Κυριάκος, αφού αυτοί είναι η κάψα σου, ΕΙΝΑΙ ΚΥΡΙΟΙ ΜΕ ΟΛΑ ΚΕΦΑΛΑΙΑ. ΕΞΥΠΗΡΕΤΟΥΝ ΤΑ ΧΡΕΗ ΤΟΥΣ, δεν χρωστάνε "από αμνημονεύτων".
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.267
Like
22.909
Πόντοι
5.506
οτι νομιζει ο καθενας....εσυ το μονο που σε νοιαζει ειναι ο μητσοτακης εγω θα προτιμουσα το δικαιο
Ξανά λάθος, εγώ κι αν είμαι με το δίκαιο. Μακάρι ΟΛΟΙ και ΟΛΕΣ οι Κολοβοί να τους πάρουν επιτέλους τα σπιτάκια τους και να βρεθεί ένας ανθρωπάκος να πληρώσει τα ΧΡΕΗ ΤΟΥΣ.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom