Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Ειλικρινά, ρεταρει το μυαλό σου; Ισχυρίζονταν ότι κατέχει τίτλο σπουδών τον οποίο δε διέθετε. Τόσο απλά.
Ειλικρινά ότι σας συμφέρει

Από το πρώτο μήνυμα έγραψα ότι ο διαματάρης έχει τελικά master από το columbia
Εξήγησα γιατί

Και κατέληξα

Τούτων λεχθέντων κάπως τα είχε μπερδέψει ο διαματάρης το 19 με το βιογραφικό του
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Τρικυμία εν κρανίο
Ότι κύκλο παρακολουθήσεις, ότι εξετάσεις δώσεις, μόνο το χαρτί πιστοποιεί τις γνώσεις σου όταν σου απονεμηθεί
Καμία εσωτερική κατανάλωση ... πες μου ένα γιατρό που πήγες χωρίς το χαρτί να πάμε οι υπόλοιποι ... κανένας !
Γεια σου τζουτζουκο τα φιλιά μου στα κεντρικά
Μου λες για το τυπικό του θέματος σου λέω για το ουσιαστικό

Όσο για το γιατρό

Αν είχε αυτή τη βεβαίωση από το columbia κάπου στον τοίχο του
Θα διάβαζε κανείς από μας το περιεχόμενο;

Θα πιστεύαμε ότι είναι πτυχίο

Εκεί όμως θα είχε κάνει χοντρή παρανομία
Γιατί προφανώς χωρίς το τυπικό του χαρτιού δεν θα μπορούσε να κάνει ειδικότητα αγροτικό και λοιπά
Και χωρίς αυτά δεν θα ήταν μόνο τυπικά άλλα και ουσιαστικά μη γιατρός

Στο μεταπτυχιακό με ειδίκευση στην οικονομία δεν χρειάζεται ειδικότητα

Σου απαντάω λοιπόν ότι απάντησα και σε άλλο φιλο

Έρχον ται λοιπόν σε εσένα αφού έχεις ιδιωτική δουλειά
Δύο τύποι
Από το ίδιο πανεπιστήμιο με ίδιο βαθμό πτυχίου και προφανώς ίδιας ειδικότητας

Και σου λέει ο ένας να το πτυχίο μου
Και σου λέει ο άλλος
Να η βεβαίωση μου ότι έχω όλες τις προϋποθέσεις για να πάρω πτυχίο την ίδια χρονιά με τον άλλον
Αλλά απλώς δεν έχω πάρει το χαρτί
Και θα το πάρω σε τρεις μήνες που θα πάω εκεί που είναι το πανεπιστήμιο και θα ορκιστώ

Αν είσαι σίγουρος ότι η βεβαίωση είναι γνήσια
Έχουν καμία διαφορά τα ουσιαστικά προσόντα των δύο;
Δεν θα διαλέξεις όποιον σου φανεί καλύτερος στη συνέντευξη;

Εκτός βέβαια αν είναι κάποιος υπεύθυνος τμήματος που ο νόμος απαιτεί την κατοχή πτυχίου


Επίσης υπενθυμίζω

Από το πρώτο μήνυμα έγραψα ότι ο διαματάρης έχει τελικά master από το columbia
Εξήγησα γιατί

Και κατέληξα

Τούτων λεχθέντων κάπως τα είχε μπερδέψει ο διαματάρης το 19 με το βιογραφικό του
 
Τελευταία τροποποίηση:

daftrucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
928
Like
1.184
Πόντοι
206
Ειλικρινά ότι σας συμφέρει

Από το πρώτο μήνυμα έγραψα ότι ο διαματάρης έχει τελικά master από το columbia
Εξήγησα γιατί

Και κατέληξα

Τούτων λεχθέντων κάπως τα είχε μπερδέψει ο διαματάρης το 19 με το βιογραφικό του
Tι ότι μας συμφέρει βρε κακόμοιρε; Κομματικός τσανακογλείφτης είσαι που προκαλείς θλίψη με καθε σου ποστ.
Εσύ όταν πας να πάρεις άδεια ασκήσεως επαγγέλματος να επικαλεστείς τίτλο σπουδών που ΘΑ πάρεις, δηλώνοντας μετ'επιτάσεως ότι έχεις όλα τα ουσιαστικά προσόντα. Εκτός από το προαπαιτουμενο πτυχίο βέβαια, αλλά μπροστά στο κομματικό καλό να πάει στην ευχή κι αυτό.
Και μετά να τα βάλεις με τον αρμόδιο υπάλληλο που θα σε συνδέσει με Κάιρο.
Έχω τίτλο, σημαίνει έχω πάπυρο που το βεβαιώνει.
Τελεία.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.749
Like
14.158
Πόντοι
3.656
Μου λες για το τυπικό του θέματος σου λέω για το ουσιαστικό

Όσο για το γιατρό

Αν είχε αυτή τη βεβαίωση από το columbia κάπου στον τοίχο του
Θα διάβαζε κανείς από μας το περιεχόμενο;

Θα πιστεύαμε ότι είναι πτυχίο

Εκεί όμως θα είχε κάνει χοντρή παρανομία
Γιατί προφανώς χωρίς το τυπικό του χαρτιού δεν θα μπορούσε να κάνει ειδικότητα αγροτικό και λοιπά
Και χωρίς αυτά δεν θα ήταν μόνο τυπικά άλλα και ουσιαστικά μη γιατρός

Στο μεταπτυχιακό με ειδίκευση στην οικονομία δεν χρειάζεται ειδικότητα

Σου απαντάω λοιπόν ότι απάντησα και σε άλλο φιλο

Έρχον ται λοιπόν σε εσένα αφού έχεις ιδιωτική δουλειά
Δύο τύποι
Από το ίδιο πανεπιστήμιο με ίδιο βαθμό πτυχίου και προφανώς ίδιας ειδικότητας

Και σου λέει ο ένας να το πτυχίο μου
Και σου λέει ο άλλος
Να η βεβαίωση μου ότι έχω όλες τις προϋποθέσεις για να πάρω πτυχίο την ίδια χρονιά με τον άλλον
Αλλά απλώς δεν έχω πάρει το χαρτί
Και θα το πάρω σε τρεις μήνες που θα πάω εκεί που είναι το πανεπιστήμιο και θα ορκιστώ

Αν είσαι σίγουρος ότι η βεβαίωση είναι γνήσια
Έχουν καμία διαφορά τα ουσιαστικά προσόντα των δύο;
Δεν θα διαλέξεις όποιον σου φανεί καλύτερος στη συνέντευξη;

Εκτός βέβαια αν είναι κάποιος υπεύθυνος τμήματος που ο νόμος απαιτεί την κατοχή πτυχίου


Επίσης υπενθυμίζω

Από το πρώτο μήνυμα έγραψα ότι ο διαματάρης έχει τελικά master από το columbia
Εξήγησα γιατί

Και κατέληξα

Τούτων λεχθέντων κάπως τα είχε μπερδέψει ο διαματάρης το 19 με το βιογραφικό του
Ναι τυπε αυτη τη δουλεια θα κανει οποιος θελει να προσλαβει καποιον θα ψαχνει αν οι βεβαιωσεις ειναι original. Ο οποιοσδηποτε θα σκεφτει οτι καποιος λογος υπαρχει που δεν πηρε πτυχιο και το κρυβει...και θα παει μεχρι εκει. Θα περασει στον επομενο. Επισης ποιος παει για συνεντευξη γνωριζοντας οτι δεν εχει πτυχιο? Μονο αυτος που ξερει οτι θα την παρει τη δουλεια....αν με καταλαβαινεις...

Μην τοσο σκληρη κρητικη στην κυβερνηση ρε τυπε...ειπες οτι καποιος απο την γαλαζια μαφια λεει υπερβολες? Τους εβαλες στη θεση τους.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.102
Κριτικές
123
Like
51.066
Πόντοι
27.261
:2funny::2funny::2funny:χοντρε η σειρά σου
αφεντικο... να με δειρουν ???
photo8-700x412.jpg

:2funny::2funny::2funny::2funny: απο τις ΠΧΙΟ επικες βιδεοταινιες εβερ.
 

politis

Σεβαστός
Εγγρ.
30 Νοε 2005
Μηνύματα
4.500
Like
4.673
Πόντοι
1.706
Ρε μαλακισμένα συριζόπανα, γι'αυτήν εδώ βγήκατε στα κάγκελα;
Πόσο θύματα είσαστε πια; :2funny:

315999189_10160398114399321_2388899378532720749_n.jpg
Η πλάκα είναι οτι στο μυαλό της όλα τα έχει καλά καμωμένα.
Το απεχθέστατο είδος ανθρώπου που παρασιτεί σε βάρος όλης της κοινωνίας, πιστολιάζοντας "από αμνημονεύτων χρόνων".
Ντροπή της και μάλιστα διπλή γιατί με τη συμπεριφορά της αμαυρώνει και τους ανθρώπους που πραγματικά έχουν ανάγκη και προσπαθούν και αγωνιούν και ρυθμίζουν για να είναι εντάξει στις υποχρεώσεις τους.
Και έρχεται το κνώδαλο και παραδέχεται οτι ψώνισε με τις πιστωτικές της αγαθά αξίας 15.000€ και ουδέποτε τα πλήρωσε.
Αντί να τα ρυθμίσει, άφησε να σέρνεται το χρέος μέχρι που έγινε 40.000€ και της έβγαλαν το σπίτι σε πλειστηριασμό, οπου έπιασε 92.000€.
Ως επαγγελματίας 'δεν πληρώνω' πέρα από τα φέσια στις τράπεζες είχε και φέσια στον ΕΦΚΑ και την εφορία, τα οποία ενώ άνετα μπορούσε να τα ρυθμίσει αυτή "χρωστούσα δεν ξέρω από πότε".
Οπότε εξοφλήθηκαν και αυτές οι οφειλές και ότι απέμεινε "δεν πήγα να το πάρω ακόμα".
Οχι παιδιά. Ουδεμία συμπόνια.
Οσο απεχθείς μου είναι οι καλογυαλισμένοι Πάτσηδες που ροκανίζουν χρήμα επειδή είναι μπασμένοι στα κόλπα, άλλο τόσο απεχθείς μου είναι οι επαγγελματίες αναξιοπαθούντες.
 

pezoporos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2009
Μηνύματα
5.498
Κριτικές
8
Like
3.280
Πόντοι
786
άγαλμα στο φαντ,
δόξα τω θεώ πληρώνονται και τα χρέη προς την εφορία, δηλαδή προς όλους εμάς.
το ζώο κλήσεις χρωστούσε από δήμο,
δηλαδή παρκάρισμα σε θέση αμεα, πεζόδρομο, χωρίς παρκόμετρο κλπ
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Ναι τυπε αυτη τη δουλεια θα κανει οποιος θελει να προσλαβει καποιον θα ψαχνει αν οι βεβαιωσεις ειναι original. Ο οποιοσδηποτε θα σκεφτει οτι καποιος λογος υπαρχει που δεν πηρε πτυχιο και το κρυβει...και θα παει μεχρι εκει. Θα περασει στον επομενο. Επισης ποιος παει για συνεντευξη γνωριζοντας οτι δεν εχει πτυχιο? Μονο αυτος που ξερει οτι θα την παρει τη δουλεια....αν με καταλαβαινεις...

Μην τοσο σκληρη κρητικη στην κυβερνηση ρε τυπε...ειπες οτι καποιος απο την γαλαζια μαφια λεει υπερβολες? Τους εβαλες στη θεση τους.
Δεν έχεις ακούσει ποτέ που κάποιοι πολύ καλοί φοιτητές οι οποίοι έχουν περάσει όλα τα μαθήματα και τους μένει ένα και έχουν γράψει πολύ καλά πάνε στον καθηγητή
Αυτό το μαθήματος και τον παρακαλάνε να μη βγάλει το αποτέλεσμα
Για να μην πάρουν το πτυχίο Γιατί τότε θα κοπεί Η αναβολή τους και θα πάνε στο στρατό

Και αυτό το κάνουν επειδή έχουνε βρει μία δουλειά εκείνη τη στιγμή
Ή στο πανεπιστήμιο ή οπουδήποτε αλλού
Και εργοδότες ξέροντας πόσο καλοί είναι δεν τους ενδιαφέρει το πτυχίο αλλά τους ενδιαφέρει να έχουνε το φοιτητή στη δουλειά τους και τον θέλουνε τότε

Άλλη μία φορά
Δεν είπα ότι είναι όλα καλά καμωμένα την πλευρά διαματάρη

Η ερώτηση είναι είχε όλα τα τυπικά προσόντα στο διορισμό του για να έχει το πτυχίο από το columbia όπως βεβαιώνει το columbia
Και απλώς δεν είχε το χαρτί;

Εάν συμφωνήσουμε ότι ναι δεν διαφωνούμε
 
Τελευταία τροποποίηση:

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Tι ότι μας συμφέρει βρε κακόμοιρε; Κομματικός τσανακογλείφτης είσαι που προκαλείς θλίψη με καθε σου ποστ.
Εσύ όταν πας να πάρεις άδεια ασκήσεως επαγγέλματος να επικαλεστείς τίτλο σπουδών που ΘΑ πάρεις, δηλώνοντας μετ'επιτάσεως ότι έχεις όλα τα ουσιαστικά προσόντα. Εκτός από το προαπαιτουμενο πτυχίο βέβαια, αλλά μπροστά στο κομματικό καλό να πάει στην ευχή κι αυτό.
Και μετά να τα βάλεις με τον αρμόδιο υπάλληλο που θα σε συνδέσει με Κάιρο.
Έχω τίτλο, σημαίνει έχω πάπυρο που το βεβαιώνει.
Τελεία.
Εγώ τουλάχιστον έχω γράψει μερικές φορές εναντίον της κυβέρνησης εσείς που ποτέ δεν έχετε γράψει υπέρ

Το απάντησα και σε άλλο φιλο

Δεν έχεις ακούσει ποτέ που κάποιοι πολύ καλοί φοιτητές οι οποίοι έχουν περάσει όλα τα μαθήματα και τους μένει ένα και έχουν γράψει πολύ καλά πάνε στον καθηγητή
Αυτό το μαθήματος και τον παρακαλάνε να μη βγάλει το αποτέλεσμα
Για να μην πάρουν το πτυχίο Γιατί τότε θα κοπεί Η αναβολή τους και θα πάνε στο στρατό

Και αυτό το κάνουν επειδή έχουνε βρει μία δουλειά εκείνη τη στιγμή
Ή στο πανεπιστήμιο ή οπουδήποτε αλλού
Και εργοδότες ξέροντας πόσο καλοί είναι δεν τους ενδιαφέρει το πτυχίο αλλά τους ενδιαφέρει να έχουνε το φοιτητή στη δουλειά τους και τον θέλουνε τότε

Άλλη μία φορά
Δεν είπα ότι είναι όλα καλά καμωμένα στην πλευρά διαματάρη

Η ερώτηση είναι είχε όλα τα τυπικά προσόντα στο διορισμό του για να έχει το πτυχίο από το columbia όπως βεβαιώνει το columbia
Και απλώς δεν είχε το χαρτί;

Εάν συμφωνήσουμε ότι ναι δεν διαφωνούμε
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
Ρε μαλακισμένα συριζόπανα, γι'αυτήν εδώ βγήκατε στα κάγκελα;
Πόσο θύματα είσαστε πια; :2funny:

315999189_10160398114399321_2388899378532720749_n.jpg
Συστηματική μπαταχτσού λοιπόν.
Που απαιτεί να μένει σε ξένο πια σπίτι 105 τμ , ΧΩΡΙΣ φυσικά να δίνει νοίκι.
Αλλά είναι η "σημαία¨" του Αλ6 και των Συριζαυγιτών του bou.
 

kinks

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2006
Μηνύματα
2.318
Like
711
Πόντοι
96
Η πλάκα είναι οτι στο μυαλό της όλα τα έχει καλά καμωμένα.
Το απεχθέστατο είδος ανθρώπου που παρασιτεί σε βάρος όλης της κοινωνίας, πιστολιάζοντας "από αμνημονεύτων χρόνων".
Ντροπή της και μάλιστα διπλή γιατί με τη συμπεριφορά της αμαυρώνει και τους ανθρώπους που πραγματικά έχουν ανάγκη και προσπαθούν και αγωνιούν και ρυθμίζουν για να είναι εντάξει στις υποχρεώσεις τους.
Και έρχεται το κνώδαλο και παραδέχεται οτι ψώνισε με τις πιστωτικές της αγαθά αξίας 15.000€ και ουδέποτε τα πλήρωσε.
Αντί να τα ρυθμίσει, άφησε να σέρνεται το χρέος μέχρι που έγινε 40.000€ και της έβγαλαν το σπίτι σε πλειστηριασμό, οπου έπιασε 92.000€.
Ως επαγγελματίας 'δεν πληρώνω' πέρα από τα φέσια στις τράπεζες είχε και φέσια στον ΕΦΚΑ και την εφορία, τα οποία ενώ άνετα μπορούσε να τα ρυθμίσει αυτή "χρωστούσα δεν ξέρω από πότε".
Οπότε εξοφλήθηκαν και αυτές οι οφειλές και ότι απέμεινε "δεν πήγα να το πάρω ακόμα".
Οχι παιδιά. Ουδεμία συμπόνια.
Οσο απεχθείς μου είναι οι καλογυαλισμένοι Πάτσηδες που ροκανίζουν χρήμα επειδή είναι μπασμένοι στα κόλπα, άλλο τόσο απεχθείς μου είναι οι επαγγελματίες αναξιοπαθούντες.
Η υπόθεση αυτή έχει κάνει και τεράστια ζημιά, σε αυτούς που πραγματικά δεν έχουν να πληρώσουν.

Η τύπισσα επί χρόνια δεν πλήρωσε ούτε 1 €, αλλά απαιτεί να μείνει τζάμπα σε ξένο σπίτι!!!!!

Το μόνο κακό, είναι ότι δεν μπήκαν σε κανονική ώρα να αλλα΄ξουν τις κλειδαριές και τέλος.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.749
Like
14.158
Πόντοι
3.656
Δεν έχεις ακούσει ποτέ που κάποιοι πολύ καλοί φοιτητές οι οποίοι έχουν περάσει όλα τα μαθήματα και τους μένει ένα και έχουν γράψει πολύ καλά πάνε στον καθηγητή
Αυτό το μαθήματος και τον παρακαλάνε να μη βγάλει το αποτέλεσμα
Για να μην πάρουν το πτυχίο Γιατί τότε θα κοπεί Η αναβολή τους και θα πάνε στο στρατό

Και αυτό το κάνουν επειδή έχουνε βρει μία δουλειά εκείνη τη στιγμή
Ή στο πανεπιστήμιο ή οπουδήποτε αλλού
Και εργοδότες ξέροντας πόσο καλοί είναι δεν τους ενδιαφέρει το πτυχίο αλλά τους ενδιαφέρει να έχουνε το φοιτητή στη δουλειά τους και τον θέλουνε τότε

Άλλη μία φορά
Δεν είπα ότι είναι όλα καλά καμωμένα την πλευρά διαματάρη

Η ερώτηση είναι είχε όλα τα τυπικά προσόντα στο διορισμό του για να έχει το πτυχίο από το columbia όπως βεβαιώνει το columbia
Και απλώς δεν είχε το χαρτί;

Εάν συμφωνήσουμε ότι ναι δεν διαφωνούμε
Πρώτων δεν συμφωνούμε διότι τα τυπικά προσόντα είναι ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ...για ένα πτυχιο πήγαν να βάλουν φυλακή μια γριά κυρία...αν το θυμάσαι...

Αλλά λίγο με ενδιαφέρει αυτό...από τις λαμογιές που έχουν γίνει, γίνονται και θα γίνουν...αυτό είναι το λιγότερο...

εγώ περισσότερο αναρωτιέμαι..και ψιλογελάω με το γεγονος ταυτόχρονα που ακόμα και για αυτή τη μαλακία ''αισθάνεσαι την ανάγκη'' να βάλεις σεντόνια υπεράσπισης της γαλάζιας μαφίας...εεε συγνώμη παράταξης ήθελα να πω.
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.180
Κριτικές
1
Like
2.489
Πόντοι
456
Αςδσούμε τι συμβαινει στη δημοκρατια της μπανανιας μετο ονομα Ελλάς..παιρνει δανειο μια γνωστη , 76 χρονων σημερα το 2004 αποροουσα πως εδωσαν δανειο για αγορα σπιτιου σε τοσο μεγάλη ηληκία..Οταν γίνεται το μνημ,όνιο της μειώνουν τη σύνταξη ,( συνταξιουχος του ΟΤΕ απο τα 49της χρόνια με 30 λέει ετη ασφάλισης..) σύνταξη μετα τη μείωση 1.070 ευρώ φανταστειτε πόσα θα έπαιρνε ηταν τηλεφωνητρια, πριν.Επικουρικο 240 ευρω τα ποσά τα ξέρω επ[ειδή της έφτιαξα e-bangink .και της κανουν μείωση στις δόσεις και πληρωνει 160 ευρω το μήνα δηλαδή περιμενουν να ρξοφλήση σε καμμια εκατοστη χρόνια να υποθέσω..δηλαδη με εσοδα μηνιαια 1310 ευρω δεν μπορουσε να δίνει κανα 400 ,οταν βσικος μισθος τοτε καθαρα ηταν 496 ευρω ναι καλα γράφω δεν τρελάθηκα ,τοσα ηταν.
Παμε τωρα, λεει βοηθεια ξρατικη για τη μειωση της κιλοβατωρας.Εγω επειδη έκανα το λάθος να κάνω συμβόαιο στη ΔΕΗ ,με 17 λεπτα τη κιλοβ.μειον 4 λεπτα το κοιν τιμολογιο Β., δεν δικαιούμε κρατικη βοήθεια μου βγαινει μικτό μαζιμε ολες τις αλλες χρεωσεις 30 λεπτα η κιλοβ. σε εκεινη της βγαινει 23 λεπτα.πληρωνω ακριβότερα δηλαδη σαν άνεργος 2 μιση χρόνια τώρα.Επιδομα λεει 250 ευρω ,εδω θα ξαναγελάσουμε μάλλον, αφου ζω με ενα ενοικιο που μπου μένει καθαρό 310 ευρω 15% φόρος συν τον ΕΝΦΙΑ, ζω σε ένα σπίτι 29 τερταγωμικα κατασκευης 1969 για να μην νομίζετε πω ειμαι κανενας κρυφοπλούσιος, βάζοντας περιουσιακά κριτήρια δεν θα δικαιούμαι αφου ειναι λίγο πάνω απο τα 90 χ ευρω 85 χιλ ευρω ειναι το οριο.τΟ ΚΑΛΑΘΙ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΆΛΗ ΜΟΎΦΑ ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΨΩΝΊΖΩ ΣΧΕΔΌΝ ΟΛΑ ΑΠΟ
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.180
Κριτικές
1
Like
2.489
Πόντοι
456
ιδιιωτικες ετικέτες καιδεν εχουν καλλια μείωση τελειώνω εδω και λυπάμαι που οταν ειχα 5.000 ευρω δεν πηρα και εγω μερικα εκκατομυρια δάνειο ,αλλά ισως δεν εχω το κατάλληλο επώνυμο ...
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.180
Κριτικές
1
Like
2.489
Πόντοι
456
και μετά περιμένουμε να δούμε χαίρι..πιο πάτος απ΄τον πάτο...
1310 μαζι με το επικουρικο και δεν μου λεει ποσο ηταν και το εφαπαξ ,στο μεταξυ στη Γερμανια παιρνουν ολοι συνταξη στα 65 .βεβαια αυτοι δεν είναι πλούσιοι σαν εμάς που άλλωστε ηγούμαστε της τεταρτης βιομηχανικής πορδο-επαναστασης
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Πρώτων δεν συμφωνούμε διότι τα τυπικά προσόντα είναι ΤΟ ΠΤΥΧΙΟ...για ένα πτυχιο πήγαν να βάλουν φυλακή μια γριά κυρία...αν το θυμάσαι...

Αλλά λίγο με ενδιαφέρει αυτό...από τις λαμογιές που έχουν γίνει, γίνονται και θα γίνουν...αυτό είναι το λιγότερο...

εγώ περισσότερο αναρωτιέμαι..και ψιλογελάω με το γεγονος ταυτόχρονα που ακόμα και για αυτή τη μαλακία ''αισθάνεσαι την ανάγκη'' να βάλεις σεντόνια υπεράσπισης της γαλάζιας μαφίας...εεε συγνώμη παράταξης ήθελα να πω.
Μιλάς και εσύ
Κουβέντα για τη δική παπαγγελόπουλου και παπα
Κουβέντα για τη δική στο μάτι
Αλλά τα πάντα και για το Διαματάρη και τις υποκλοπες
Μπράβο για την αντικειμενικότητα σου
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
1310 μαζι με το επικουρικο και δεν μου λεει ποσο ηταν και το εφαπαξ ,στο μεταξυ στη Γερμανια παιρνουν ολοι συνταξη στα 65 .βεβαια αυτοι δεν είναι πλούσιοι σαν εμάς που άλλωστε ηγούμαστε της τεταρτης βιομηχανικής πορδο-επαναστασης
έδιναν αβέρτα συντάξεις στους 45-50 και πήγαν στο άλλο άκρο στα 67.τότε δε θα χρειστεί να δίνουν γτ δε θα φτάνει κανένας..ειδικά του ιδιωτικού τομέα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom