Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
ΑΣΕΠ με συνέντευξη..
Μέγιστη γαλάζια πρωτοτυπια από εποχές μπουλουκου..
:bigdick:
:confused: :confused: :confused:
Έχω την εντύπωση ότι συνέντευξη υπάρχει μόνο για το ειδικό επιστημονικό προσωπικό που είναι πολύ λίγοι στο σύνολο μπορεί και να κάνω και λάθος

Διόρθωσε με Αν είναι για ολους δίνοντας και σχετικό link
 

jim2323

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Σεπ 2021
Μηνύματα
3.534
Like
9.629
Πόντοι
2.306
Όντως νταιμα να μπαίνεις πιο συχνά μπορεί να μην συμφωνούμε με όσα λες αλλά σε θέλουμε - μου θυμίζεις τον Πάριο δεν μου αρέσει ούτε ένα τραγούδι τού αλλά δεν μπορώ να πω ότι είναι είναι κακος τραγουδιστής με την καμία
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.083
Πόντοι
2.456
Δαλαι γράφω γνωριζοντας από φίλους κ φίλες που πάλευαν για μια θεσουλα..
Δες τι γράφει ο Καμίνης..
Οφείλουμε, πέραν της αντικειμενικότητας να εξασφαλίσουμε και την αξιοκρατία: Έχουμε διεξαγάγει ελάχιστους γραπτούς διαγωνισμούς, παρόλο που τους προέβλεπε ήδη ο ιδρυτικός νόμος του ΑΣΕΠ και έχουμε καταργήσει την προφορική συνέντευξη μετά τον εξευτελισμό που υπέστη στα χρόνια 2004-2009
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Που είναι αυτή η κλασομπανιέρα να του ζεστάνω λίγο το σβερκάκι για προπόνηση;
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Αναμένω με ανυπομονησία
Φαντάζομαι θα έχουν το αποτέλεσμα της προηγούμενης αναφορά σου
μηδέν
Ενοχλούν πολύ οι αλήθειες σου, οι ρουφιάνοι του σάιτ έχουν χάσει τον ύπνο τους και σε περιμένουν στη γωνία...

Μη μασάς, συνέχισε να τους γλεντας...:rockon::rockon::rockon::hi:
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Δαλαι γράφω γνωριζοντας από φίλους κ φίλες που πάλευαν για μια θεσουλα..
Δες τι γράφει ο Καμίνης..
Οφείλουμε, πέραν της αντικειμενικότητας να εξασφαλίσουμε και την αξιοκρατία: Έχουμε διεξαγάγει ελάχιστους γραπτούς διαγωνισμούς, παρόλο που τους προέβλεπε ήδη ο ιδρυτικός νόμος του ΑΣΕΠ και έχουμε καταργήσει την προφορική συνέντευξη μετά τον εξευτελισμό που υπέστη στα χρόνια 2004-2009
Και συνεχίζει

ΑΣΕΠ και έχουμε καταργήσει την προφορική συνέντευξη μετά τον εξευτελισμό που υπέστη στα χρόνια 2004-2009.
Αξιοκρατια μπορούμε να πετύχουμε κυρίως με τους γραπτούς διαγωνισμούς και την προφορική συνέντευξη. Η τελευταία πρέπει να είναι δημόσια και τα μέλη της Επιτροπής που την διεξάγει να αιτιολογούν τη γνώμη τους, όπως προβλέπει και η νομολογία του ΣτΕ, και όπως επί χρόνια έχει κάνει ο Συνήγορος του Πολίτη. Η δημόσια συνέντευξη και η παρουσία σε αυτήν των συνυποψηφίων αποτελεί σημαντικότατη εγγύηση διαφάνειας απέναντι στην αυθαιρεσία.

Δηλαδή προτείνει προφορική συνέντευξη να είναι δημόσια

Λέμε για το τωρινό διαγωνισμό του ΑΣΕΠ όχι για το παρελθόν

Θέλω λοιπόν αν θες να μου απαντήσεις
Θα υπάρχει και συνέντευξη;
Για όλους;
Θέλεις να υπάρχει συνέντευξη ή όχι;
Δημόσια ή όχι Αν υπάρχει;

Όσον αφορά για τους γνωστούς σου αν πέρασαν συνέντευξη δεν ξέρουν στη συνέντευξη οι άλλοι πώς απάντησαν και άρα ο πιθανός μη διορισμός τους αν ήταν δίκαιος ή όχι
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.257
Like
22.896
Πόντοι
5.506
Ενοχλούν πολύ οι αλήθειες σου, οι ρουφιάνοι του σάιτ έχουν χάσει τον ύπνο τους και σε περιμένουν στη γωνία...

Μη μασάς, συνέχισε να τους γλεντας...:rockon::rockon::rockon::hi:
Xάσαμε και τον μπούστη τον @tellystalone6969 , έβγαλε το μόντεμ από την πρίζα ο γείτονας του.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: px75

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.083
Πόντοι
2.456
Και συνεχίζει

ΑΣΕΠ και έχουμε καταργήσει την προφορική συνέντευξη μετά τον εξευτελισμό που υπέστη στα χρόνια 2004-2009.
Αξιοκρατια μπορούμε να πετύχουμε κυρίως με τους γραπτούς διαγωνισμούς και την προφορική συνέντευξη. Η τελευταία πρέπει να είναι δημόσια και τα μέλη της Επιτροπής που την διεξάγει να αιτιολογούν τη γνώμη τους, όπως προβλέπει και η νομολογία του ΣτΕ, και όπως επί χρόνια έχει κάνει ο Συνήγορος του Πολίτη. Η δημόσια συνέντευξη και η παρουσία σε αυτήν των συνυποψηφίων αποτελεί σημαντικότατη εγγύηση διαφάνειας απέναντι στην αυθαιρεσία.

Δηλαδή προτείνει προφορική συνέντευξη να είναι δημόσια

Λέμε για το τωρινό διαγωνισμό του ΑΣΕΠ όχι για το παρελθόν

Θέλω λοιπόν αν θες να μου απαντήσεις
Θα υπάρχει και συνέντευξη;
Για όλους;
Θέλεις να υπάρχει συνέντευξη ή όχι;
Δημόσια ή όχι Αν υπάρχει;

Όσον αφορά για τους γνωστούς σου αν πέρασαν συνέντευξη δεν ξέρουν στη συνέντευξη οι άλλοι πώς απάντησαν και άρα ο πιθανός μη διορισμός τους αν ήταν δίκαιος ή όχι
Είχε στον ΑΣΕΠ προφορική συνέντευξη τα χρυσά χρόνια του μπουλουκου;
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.743
Like
1.501
Πόντοι
266
Και συνεχίζει

ΑΣΕΠ και έχουμε καταργήσει την προφορική συνέντευξη μετά τον εξευτελισμό που υπέστη στα χρόνια 2004-2009.
Αξιοκρατια μπορούμε να πετύχουμε κυρίως με τους γραπτούς διαγωνισμούς και την προφορική συνέντευξη. Η τελευταία πρέπει να είναι δημόσια και τα μέλη της Επιτροπής που την διεξάγει να αιτιολογούν τη γνώμη τους, όπως προβλέπει και η νομολογία του ΣτΕ, και όπως επί χρόνια έχει κάνει ο Συνήγορος του Πολίτη. Η δημόσια συνέντευξη και η παρουσία σε αυτήν των συνυποψηφίων αποτελεί σημαντικότατη εγγύηση διαφάνειας απέναντι στην αυθαιρεσία.

Δηλαδή προτείνει προφορική συνέντευξη να είναι δημόσια

Λέμε για το τωρινό διαγωνισμό του ΑΣΕΠ όχι για το παρελθόν

Θέλω λοιπόν αν θες να μου απαντήσεις
Θα υπάρχει και συνέντευξη;
Για όλους;
Θέλεις να υπάρχει συνέντευξη ή όχι;
Δημόσια ή όχι Αν υπάρχει;

Όσον αφορά για τους γνωστούς σου αν πέρασαν συνέντευξη δεν ξέρουν στη συνέντευξη οι άλλοι πώς απάντησαν και άρα ο πιθανός μη διορισμός τους αν ήταν δίκαιος ή όχι
Όσον αφορά να είναι παρόντες συνυποψήφιοι αυτό είναι πρακτικώς αδύνατο
Με 11.000 υποψήφιος για 800 θέσεις
Ακόμα κι αν τους σπάσουν σε κατηγορίεε δεν γίνεται
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Είχε στον ΑΣΕΠ προφορική συνέντευξη τα χρυσά χρόνια του μπουλουκου;
Τη στιγμή που θα απαντούσες
στο συμπλήρωνα
Για σήμερα μιλάμε
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.643
Like
17.777
Πόντοι
3.656
Πήγε στο θρεντ για την Ουκρανία να μας διαφωτίσει για τις γεωπολιτικές συνέπειες του πολέμου. :2funny:
Εσύ πες μας πως σε διόρισε η τοπική σεπολίων το 1982 , στα 48 σου στον ΟΤΕ (με μηδέν ένσημα μέχρι τότε και πλαστό απολυτήριο δημοτικού) και πήρες πλήρη σύνταξη το 1989 στα 55 .......
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.083
Πόντοι
2.456
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Τη στιγμή που θα απαντούσες
στο συμπλήρωνα
Για σήμερα μιλάμε
Δαλάι Εγώ ανέφερα για την χρυσή εποχή του μπουλουκου..
Οι @ριστοι έρχονται από πίσω με φορά..
Είχε η χρυσή εποχή του μπουλουκου συντευξη στον ΑΣΕΠ;
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Εσύ πες μας ρε τραλαλάκη για τις βίδες που έβαζες στα δόντια των πελατών σου και μετά σε έπαιρναν στο κυνήγι. :2funny:
Να μας πει και για τα δάκτυλα που του βάζουν στα τραβελομαγαζα που συχνάζει...:coffee:
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.595
Like
5.226
Πόντοι
1.056

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.098
Κριτικές
123
Like
51.050
Πόντοι
27.261
Πήγε στο θρεντ για την Ουκρανία να μας διαφωτίσει για τις γεωπολιτικές συνέπειες του πολέμου. :2funny:
εσενα μαρη μαϊμου του φαραω, ποσοι αφγανοπακηδες διαφωτισανε την κωλοτρουπιδα σου εψες ? :boff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom