Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (3 μέλη και 13 επισκέπτες)

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Δε τα θέλω τύπε τους τα αφήνω να τα δώσουν σε κανέναν που έχει μεγαλύτερη ανάγκη από μένα εγώ μπορώ και χωρίς 30 ευρώ βενζίνη για 3 μήνες.

Φυσικά οι 300 βουλευτές μας με τα 120Κ το χρόνο αλλά και όλοι οι βολεμένοι τους θα το έκαναν το refresh και θα τα πηραν ετσι για τα ρεστα...

Δεν είναι θέμα περηφάνιας αλλά αξιοπρέπειας.
Σαχλαμαρες. Τι αναξιοπρεπές βρίσκεις στο να παρεις ενα βοηθημα για την ακριβεια? Ποιον τιμωρεις?
Μηπως ρε τύπε εισαι και απο αυτους που δεν παιρνουν ποτέ τα κερματα σαν ρεστα γιατι ειναι "ντροπη"? Ξερω και τετοιους
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.682
Like
14.094
Πόντοι
3.656
80 ευρώ αυ λη και 65 στην τράπεζα τυπε. Στα χρωστάνε από τα κλεμμένα. Δεν είναι κουπονακι διακοπών
Δεν το έψαξα καν...σου είπα μισθώνω δεν έχω ιχ δικό μου. Αλλά αν θυμάμαι καλά κάτι 15 ευρώ το μήνα έδιναν γενικά. Μου χρωστάνε άλλα και άλλα αυτά τους τα χαρίζω να τα δώσουν σε κανέναν νοσηλευτή.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.343
Like
72.652
Πόντοι
12.756
ανοησίες παμε παρακατω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Δεν το έψαξα καν...σου είπα μισθώνω δεν έχω ιχ δικό μου. Αλλά αν θυμάμαι καλά κάτι 15 ευρώ το μήνα έδιναν γενικά. Μου χρωστάνε άλλα και άλλα αυτά τους τα χαρίζω να τα δώσουν σε κανέναν νοσηλευτή.
δινει και στα leasing τυπε, καπου το πηρε το ματι μου
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Δε τα θέλω τύπε τους τα αφήνω να τα δώσουν σε κανέναν που έχει μεγαλύτερη ανάγκη από μένα εγώ μπορώ και χωρίς 30 ευρώ βενζίνη για 3 μήνες.

Φυσικά οι 300 βουλευτές μας με τα 120Κ το χρόνο αλλά και όλοι οι βολεμένοι τους θα το έκαναν το refresh και θα τα πηραν ετσι για τα ρεστα...

Δεν είναι θέμα περηφάνιας αλλά αξιοπρέπειας.
Το εχω ξαναπαει οτι μεγαλυτερη μαλακια απο αυτο που λες δεν υπαρχει...ειτε τα εχεις αναγκη ειτε οχι οταν σου δινει εστω μισω ευρω αυτο το ξεφτιλισμενο κρατος πρεπει να το παιρνεις γιατι μιλαμε για το πιο ληστρικο κρατος στον πλανητη.
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Ειναι τοσο μεγαλη η μαλακια που εγραψες και με ΣΤΟΜΦΟ μαλιστα που πραγματικα δεν αξιζει καν να σου απαντησει καποιος....μονο ενα απλο πραγμα θα σου πω.Ολοι αυτοι που λιβανιζεις πρασινοι και μπλε ειναι αυτοι που σε χρεοκοπησαν σαν χωρα,ειναι αυτοι που φαγανε τα ταμειακα για να σωθουν οι τραπεζες,που φαγανε τις συνταξεις και που μειωσαν τους μισθους σε επιπεδα Βαλκανιων.

Συνεχιζε να τους δοξαζεις για το θετικοτατο προσημο...κανει κρα αλλωστε οτι κατι τυπακια σαν και σενα και τον Αλεξ ειστε βολεμενοι καπου και τρωτε καλα.
καταλαβαίνεις ότι η απάντησή σου είναι για τον πούτσο (καβάλα).
και δεν είναι η πρωτη φορά που χρεοκοπήσαμε θα σου πω εγώ. άλλες 3-4 βάλε αυτα τα 200 χρόνια....
(όπως κι οι βρεττανοί, οι γερμανοί και όπως όλες οι χώρες δλδ)

η ιστορική πραγματικότητα ότι παπαριά και να γραφεις δεν αλλάζεις.
1831 κατσαπλιάδες, αγράμματοι, χωρίς ΚΑΜΙΑ κρατική υποδομή, χωρίς δημοκρατία, τελευταίοι των τελευταίων στον πλανήτη
και 200 χρόνια μετά όπως περιέγραψα.

με τον χελραιζερ στο σπιτάκι του, να έχει κάθε άνεση (οικονομική και όχι μόνο) αλλά και την ελευθερία να γράφει μαλακίες στο μπου κατηγορόντως τα πάντα και τους πάντες...
 
  • Like
Αντιδράσεις: barock

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936
Δεν το έψαξα καν...σου είπα μισθώνω δεν έχω ιχ δικό μου. Αλλά αν θυμάμαι καλά κάτι 15 ευρώ το μήνα έδιναν γενικά. Μου χρωστάνε άλλα και άλλα αυτά τους τα χαρίζω να τα δώσουν σε κανέναν νοσηλευτή.
65 τράπεζα 80 αυλή. ΣΤΑ ΧΡΩΣΤΆΝΕ. Μην τα χαρίζεις. Έχει επιλογή εάν μισθωνεις. Παρτα κ δωστα κάπου που το έχει ανάγκη
 
  • Like
Αντιδράσεις: alex71
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
@Hellraiser4Ever
θα έπρεπε όμως να είσαι σε καμιά κινα ή ρωσιά και να έγραφες τα ανάλογα για πούτιν, να έβλεπες για πότε θα έσπαγες πέτρες στη σιβηρία...
ή μπορεί και να αυτοκτομούσες τύπε
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
καταλαβαίνεις ότι η απάντησή σου είναι για τον πούτσο (καβάλα).
και δεν είναι η πρωτη φορά που χρεοκοπήσαμε θα σου πω εγώ. άλλες 3-4 βάλε αυτα τα 200 χρόνια....
(όπως κι οι βρεττανοί, οι γερμανοί και όπως όλες οι χώρες δλδ)

η ιστορική πραγματικότητα ότι παπαριά και να γραφεις δεν αλλάζεις.
1831 κατσαπλιάδες, αγράμματοι, χωρίς ΚΑΜΙΑ κρατική υποδομή, χωρίς δημοκρατία, τελευταίοι των τελευταίων στον πλανήτη
και 200 χρόνια μετά όπως περιέγραψα.

με τον χελραιζερ στο σπιτάκι του, να έχει κάθε άνεση (οικονομική και όχι μόνο) και ελευθερία να γράφει μαλακίες στο μπου κατηγορόντως τα πάντα και τους πάντες...
Μπραβο μαλακα εχω ελευθερια να γραφω στο ιντερνετ αλλα δεν εχω ελευθερια ουτε καν να μιλησω στο κινητο μου γιατι με παρακολουθει ο Μητσοτακης οποτε του καυλωσει....με τον Rebithed κλωνο να γλυφει το κωλαντερο του Μητσοτακη απο το bourdela.com.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596
Η δικια μου παντως οπως ειπαμε, τσιμπησε fuel pass, power pass, επιδοτηση ΕΣΠΑ και κουπονακι διακοπων. Μια χαρα τα μαζεψε ολα

Και ειναι και Συριζα.
Εσεις οι περηφανοι, χαρίστε τα (αν και για να τα δικαιουστε, σημαινει οτι δεν το φυσατε κιολας το χρημα)
λαθρο ειναι τυπε και παιρνει ολα τα επιδοματα:think::confused::confused::confused:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Καλα σού λεει. Παρε τα και δωσε τα σε εναν αστεγο. Μην τα χαριζεις
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.682
Like
14.094
Πόντοι
3.656
Σαχλαμαρες. Τι αναξιοπρεπές βρίσκεις στο να παρεις ενα βοηθημα για την ακριβεια? Ποιον τιμωρεις?
Μηπως ρε τύπε εισαι και απο αυτους που δεν παιρνουν ποτέ τα κερματα σαν ρεστα γιατι ειναι "ντροπη"? Ξερω και τετοιους
Κανέναν δεν τιμωρώ...θα τιμωρήσω στον βαθμό που μου αναλογεί όταν έρθει η ώρα των εκλογών. Απλά εγώ δουλεύω πολύ σκληρά για να καταδεχτώ να πάρω τα ψηφοθηρικά ψυχούλα από το ταμείο ανάκαμψης. Σου είπα δεν τα είχα ανάγκη....η να στο πω αλλιώς...μακάρι οι ανάγκες να ξεκινούσαν και να τελείωναν σε ένα φουελ πας και 15 ευρώ για διακοπές.

Αλλά στην ουσία είμαι αντίθετος με την πολιτική των επιδομάτων. Έβριζαν (μαζί και εγώ) τον ΣΥΡΙΖΑ για τα επιδόματα και για το ότι δεν είχε στην ουσία πολιτική..απλά μοίραζε κάτι για να κατευνάσει τα πνεύματα...ε το ίδιο κάνουν και αυτοί.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
@Hellraiser4Ever
θα έπρεπε όμως να είσαι σε καμιά κινα ή ρωσιά και να έγραφες τα ανάλογα για πούτιν, να έβλεπες για πότε θα έσπαγες πέτρες στη σιβηρία...
ή μπορεί και να αυτοκτομούσες τύπε
Εσενα βασικα θα επρεπε να σου εχουν κανει λοβοτομη και να μην ψηφιζες.....
 
  • Like
Αντιδράσεις: ROB. C
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Μπραβο μαλακα εχω ελευθερια να γραφω στο ιντερνετ αλλα δεν εχω ελευθερια ουτε καν να μιλησω στο κινητο μου γιατι με παρακολουθει ο Μητσοτακης οποτε του καυλωσει....με τον Rebithed κλωνο να γλυφει το κωλαντερο του Μητσοτακη απο το bourdela.com.
ναι ο κυριάκος παρακολουθεί το χελραιζερ. θα σε γκαμήσει :confused:
κι ε΄γω θα πάρω προαγωγη
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Μπραβο μαλακα εχω ελευθερια να γραφω στο ιντερνετ αλλα δεν εχω ελευθερια ουτε καν να μιλησω στο κινητο μου γιατι με παρακολουθει ο Μητσοτακης οποτε του καυλωσει....με τον Rebithed κλωνο να γλυφει το κωλαντερο του Μητσοτακη απο το bourdela.com.
Τύπε δεν θελω να σε στενοχωρησω, αλλά ποιος νομιζεις οτι εισαι για να σε παρακολουθει ο οποιοσδηποτε πλην ισως της γυναικας σου, που φοβαται οτι μπορει να εχεις γκομενα?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Τύπε δεν θελω να σε στενοχωρησω, αλλά ποιος νομιζεις οτι εισαι για να σε παρακολουθει ο οποιοσδηποτε πλην ισως της γυναικας σου, που φοβαται οτι μπορει να εχεις γκομενα?
Τυπε δεν θελω να σε στενοχωρησω αλλα αμα ημουν καποιος ο δικος σου θα με παρακολουθουσε και μετα θα το επαιζε μαλακας οταν τον πιανανε στα πρασα....ρε τολμας και μιλας μετα τα ξεφτιλικια;:2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Κανέναν δεν τιμωρώ...θα τιμωρήσω στον βαθμό που μου αναλογεί όταν έρθει η ώρα των εκλογών. Απλά εγώ δουλεύω πολύ σκληρά για να καταδεχτώ να πάρω τα ψηφοθηρικά ψυχούλα από το ταμείο ανάκαμψης. Σου είπα δεν τα είχα ανάγκη....η να στο πω αλλιώς...μακάρι οι ανάγκες να ξεκινούσαν και να τελείωναν σε ένα φουελ πας και 15 ευρώ για διακοπές.

Αλλά στην ουσία είμαι αντίθετος με την πολιτική των επιδομάτων. Έβριζαν (μαζί και εγώ) τον ΣΥΡΙΖΑ για τα επιδόματα και για το ότι δεν είχε στην ουσία πολιτική..απλά μοίραζε κάτι για να κατευνάσει τα πνεύματα...ε το ίδιο κάνουν και αυτοί.
Σου ξαναλεω. Παρε τα και δωσε τα σε εναν αστεγο. Δεν εχεις δικιο και επιμενεις κιολας, ολοι στο λεμε.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Οι κωλογλυφτες κλωνοι σαν και σενα μονο τα αρχιδια μου παιρνουν....:2funny:
όπως τόνι τύπε, δεν αρκούν ούτε για το ένα sapiens
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μεγάλωσέ τα πρώτα
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom