Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (9 μέλη και 28 επισκέπτες)
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.040
Πόντοι
27.261
«Εδώ και τρία χρόνια, άλλωστε, έχουμε αποδείξει ότι διδασκόμαστε από τις αστοχίες μας για να γινόμαστε καλύτεροι. Εγώ, προσωπικά, δεν κρύφτηκα ποτέ μπροστά σε δυσκολίες ή ευθύνες. Σε μία συχνά μοναχική αλλά σταθερή μάχη αυτοκριτικής και προσπάθειας διαρκούς βελτίωσης».

Και επειδή η λέξη ευθύνη προέρχεται από το επίθετο ευθύς επαναλαμβάνω ευθέως οτι δεν φταίω γιατί δεν γνωριζα.

:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

τετοιος τσαρλατανος ποτε ξανα.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.736
Like
24.568
Πόντοι
6.256
βρηκαν ευκαρια να κρατησουν στη ζωη με διασωληνωση το πεθαμενο το Πασοκ και τον πουθενα τον Ανδρουλακη πριν γινουν εκλογες μπας και παρει με το ζορι πανω απο 3 τοις εκατο και κανει παλι την τσοντα στην ΝΔ.
Ανδρουλακης θα κανει ακομη και give away στο instagram μπας και επιβιωσει απο την πανωλεθρια:confused::confused::confused:
Που είσαι ρε τυπε;
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.678
Like
14.088
Πόντοι
3.656
Νομίζω ότι και εσύ δικαιούσαι
Εγώ τύπε επίδομα δεν καταδέχτηκα να πάρω ποτέ..ούτε από το ΣΥΡΙΖΑ ούτε από τη νδ ούτε από κανέναν.....ευτυχώς δεν είμαι σε φάση που να μη μπορώ αλλιώς...αλλά προτιμώ να κάνω 50 χλμ λιγότερα παρά να καταδεχτώ να στηθώ στο τάξις να κάνω refresh για να μου βαλουν 30 και 40 ευρω στο λογαριασμο μου.

Δεν κρίνω φυσικά όσους έχουν πραγματική ανακγη και τα παίρνουν.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.274
Πόντοι
8.645
υπερβολές...
από αλέξις προτιμητέο
Την τελευταία φορά που τσεκαρα υπήρχαν και άλλα κόμματα στο ψηφοδέλτιο πέρα από ΝΔ και σφύριζα. Αν δεν ισχύει πλέον αυτό, να τους το πούμε να τα σβήσουν, να μη χαλάνε και τσάμπα μελανι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Εγώ τύπε επίδομα δεν καταδέχτηκα να πάρω ποτέ..ούτε από το ΣΥΡΙΖΑ ούτε από τη νδ ούτε από κανέναν.....ευτυχώς δεν είμαι σε φάση που να μη μπορώ αλλιώς...αλλά προτιμώ να κάνω 50 χλμ λιγότερα παρά να καταδεχτώ να στηθώ στο τάξις να κάνω refresh για να μου βαλουν 30 και 40 ευρω στο λογαριασμο μου.

Δεν κρίνω φυσικά όσους έχουν πραγματική ανακγη και τα παίρνουν.
E καλα ρε τύπε, ενα ριφρες θα κανεις, δεν θα παθεις και αγκυλωση στο δαχτυλο, ούτε η Μαρια Αντουανετα τετοια περηφανια
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.736
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Σε αναζητηση σκουπιδιασματος τυπε,το πιο κοντινο να φανταστεις ο τελειωμενος ο Ανδρουλακης,δες καταντια:confused::confused::confused:
Και εγω σκουπιδιαζω τη κωλογρια απο τα Χανια τον Βλακοκ και εναν μαλακα που για να γραψει στο φορουμ μιλαει σε μικροφωνο....καταντια.:confused::confused::confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.939
Κριτικές
30
Like
20.467
Πόντοι
8.846
Την τελευταία φορά που τσεκαρα υπήρχαν και άλλα κόμματα στο ψηφοδέλτιο πέρα από ΝΔ και σφύριζα. Αν δεν ισχύει πλέον αυτό, να τους το πούμε να τα σβήσουν, να μη χαλάνε και τσάμπα μελανι
μαζί σου.
απλά ήθελα τη μέγιστη αντιπαράθεση :grin:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936
Εγώ τύπε επίδομα δεν καταδέχτηκα να πάρω ποτέ..ούτε από το ΣΥΡΙΖΑ ούτε από τη νδ ούτε από κανέναν.....ευτυχώς δεν είμαι σε φάση που να μη μπορώ αλλιώς...αλλά προτιμώ να κάνω 50 χλμ λιγότερα παρά να καταδεχτώ να στηθώ στο τάξις να κάνω refresh για να μου βαλουν 30 και 40 ευρω στο λογαριασμο μου.

Δεν κρίνω φυσικά όσους έχουν πραγματική ανακγη και τα παίρνουν.
80 ευρώ αυ λη και 65 στην τράπεζα τυπε. Στα χρωστάνε από τα κλεμμένα. Δεν είναι κουπονακι διακοπών
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.736
Like
24.568
Πόντοι
6.256
@Hellraiser4Ever
διαφωτισέ με σε παρακαλώ που γράφω κάτι λάθος και συνεπώς προς τι ο γέλωτας κι η διαφωνία...
Ειναι τοσο μεγαλη η μαλακια που εγραψες και με ΣΤΟΜΦΟ μαλιστα που πραγματικα δεν αξιζει καν να σου απαντησει καποιος....μονο ενα απλο πραγμα θα σου πω.Ολοι αυτοι που λιβανιζεις πρασινοι και μπλε ειναι αυτοι που σε χρεοκοπησαν σαν χωρα,ειναι αυτοι που φαγανε τα ταμειακα για να σωθουν οι τραπεζες,που φαγανε τις συνταξεις και που μειωσαν τους μισθους σε επιπεδα Βαλκανιων.

Συνεχιζε να τους δοξαζεις για το θετικοτατο προσημο...κανει κρα αλλωστε οτι κατι τυπακια σαν και σενα και τον Αλεξ ειστε βολεμενοι καπου και τρωτε καλα.
 

kontolagnos

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Μαρ 2007
Μηνύματα
31.351
Κριτικές
1
Like
35.430
Πόντοι
6.256
Tι αναλαμπη ειναι αυτη ρε τύπε?
Εσενα σου εφταιγε ο Μητσοτακης μεχρι και για το οτι οι καδοι απορριμμάτων ξεχειλιζουν στους δρομους
Και ακομα ξεχειλίζουν,
Λογικο ομως και να μη θελω πολιτικες περιπέτειες στη χωρα οταν ο στολος ειναι εξω και οι εδ σε επιφυλακη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Η δικια μου παντως οπως ειπαμε, τσιμπησε fuel pass, power pass, επιδοτηση ΕΣΠΑ και κουπονακι διακοπων. Μια χαρα τα μαζεψε ολα

Και ειναι και Συριζα.
Εσεις οι περηφανοι, χαρίστε τα (αν και για να τα δικαιουστε, σημαινει οτι δεν το φυσατε κιολας το χρημα)
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.736
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Και ακομα ξεχειλίζουν,
Λογικο ομως και να μη θελω πολιτικες περιπέτειες στη χωρα οταν ο στολος ειναι εξω και οι εδ σε επιφυλακη.
Ελα ρε γιατι αμα δεν υπαρχουν πολιτικες περιπετειες τι θα κανουμε;Θα παμε σε πολεμο;:2funny:
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.678
Like
14.088
Πόντοι
3.656
E καλα ρε τύπε, ενα ριφρες θα κανεις, δεν θα παθεις και αγκυλωση στο δαχτυλο, ούτε η Μαρια Αντουανετα τετοια περηφανια
Δε τα θέλω τύπε τους τα αφήνω να τα δώσουν σε κανέναν που έχει μεγαλύτερη ανάγκη από μένα εγώ μπορώ και χωρίς 30 ευρώ βενζίνη για 3 μήνες.

Φυσικά οι 300 βουλευτές μας με τα 120Κ το χρόνο αλλά και όλοι οι βολεμένοι τους θα το έκαναν το refresh και θα τα πηραν ετσι για τα ρεστα...

Δεν είναι θέμα περηφάνιας αλλά αξιοπρέπειας.
 

papaphilips

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιουλ 2018
Μηνύματα
23.096
Κριτικές
123
Like
51.040
Πόντοι
27.261
Ειναι τοσο μεγαλη η μαλακια που εγραψες και με ΣΤΟΜΦΟ μαλιστα που πραγματικα δεν αξιζει καν να σου απαντησει καποιος....μονο ενα απλο πραγμα θα σου πω.Ολοι αυτοι που λιβανιζεις πρασινοι και μπλε ειναι αυτοι που σε χρεοκοπησαν σαν χωρα,ειναι αυτοι που φαγανε τα ταμειακα για να σωθουν οι τραπεζες,που φαγανε τις συνταξεις και που μειωσαν τους μισθους σε επιπεδα Βαλκανιων.

Συνεχιζε να τους δοξαζεις για το θετικοτατο προσημο...κανει κρα αλλωστε οτι κατι τυπακια σαν και σενα και τον Αλεξ ειστε βολεμενοι καπου και τρωτε καλα.
ειναι και αλλοι... κουραδομαγκες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom