Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

kolofardos

Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2005
Μηνύματα
80
Like
87
Πόντοι
0
Μπραβο κομματοσκυλο...χαρηκες που με επιδοτησεις πληρωνεις εισαι στην 20η θεση απο 33 χωρες στην ακριβεια.Χαρηκες που με δικα σου λεφτα επιδοτεις τους παροχους να αισχροκερδουν εις βαρος σου.Εκτος και αν νομιζεις οτι τα επιδοματα αυτα δεν βγαινουν απο τους φορους που πληρωνεις....

Τυπικος κομματοσκυλος ευκολο κοροιδο....
Βγαινει λοιπον ο ζαιος και λεει: Να βγει ενας που να πηρε τα εξακοκια
Βγαινει ο ενας που πηρε τα εξακοκια αλλα λεει με τι λογαριασμο ρε μεγαλε τα πηρες τα εξακοκια
Μεγαλο λεμε αλλα ετσι κι αλλιως ηταν μεγαλος... Πηρα ομως εξακοκια
Ναι αλλα δεν ειναι σωστο ναν χαιρεσαι που πηρες τα εξακοκια με τοσο μεγαλο λογαριασμο...
Ναι μανα μου αλλα δεν πηρα μονο τα εξακοκια... Πηρα αλλα τοσα δηλαδη συνολο χιλια διακοκια.. Χαπι ναου;;;
Οχι γιατιο εχεις το ακριβοτερο ρευμα στας ευρωπας... Και εισαι χαμηλομισθος...
Οχι μανα μου εισαι αδιαβαστος... Ειμαι νουμερο 20 απο 33 δηλαδη φθηνος και ειμαι και καπου στην μεση στα μισθα...
Ναι αλλα εισαι κομματοσκυλο που ερχεσαι και τα λες αυτα εδω χαμο... Επρεπε να κανεις το παγονι για να ξαναβγει ο Αγγλομαθης καταληψιας και να τα κανει παλι πουτανα ολα με τον Καμμενο και τον Γιανη...

Φιλε μου πραγματικα σου ευχομαι με ολη μου την καρδια και με μεγαλη αγαπη, και χωρις αυτο να ειναι πολιτικη αντιπαραθεση, απλα να καταφερεις να αλλαξεις μυαλά...

Επειδη λοιπον ακριβως ΔΕΝ ειμαι κομματοσκυλο σταματαω την συζητηση εδω... Λαστ μεσατζ...
 

Eraser..

Σπουδαίος
Εγγρ.
25 Δεκ 2016
Μηνύματα
28.084
Like
10.317
Πόντοι
2.606
Τι ηλικιας ηταν οι φοιτητες? Κατω απο 40?
Γιατι εγω θυμαμαι οταν το 1989 μπηκα στη Νομικη, εναν τύπο των ΕΑΑΚ, ο οποίος ηδη ειχε αρκετα χρονια εκει μεσα. Πηρα πτυχιο, πηγα φανταρος, επιασα δουλεια, και καπου γυρω στο 2000 εβλεπα στην τηλεοραση κατι φοιτητικες διαδηλωσεις και ηταν ακομη πρωτη μουρη με κατι πλακατ στα χερια.

Δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία, αλλά πρέπει να είχε και κανονικούς φοιτητές.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.237
Like
22.893
Πόντοι
5.506
Φιλε μου μη διαστρεβλώνεις την πραγματικότητα... Πηρα τα 600 και περίπου αλλα τοσα απο τις επιστροφές σε τρεις λογαριασμους... Αυτο σημαινει περιπου 1200 εουρος επιστροφη σε κατι που πραγματικα ακρίβυνε σε παγκοσμια κλιμακα... Αυτο σημαινει επισης οτι η συνολικη επιβάρυνση σε ετησια βαση στους φετινους λογαριασμούς ηταν τις ταξης των 400 ευρω δηλαδή περίπου 1900 ευρω απο 1500 που πλέρωνα μεχρι περσι... Το οποιο ειναι ανεκτό δεδομένης της παγκόσμιας κρισαρας... Τωρα αν θες εσυ να κανεις αβαντα στους τσιπροκαμμενους feel free που λεμε και στο βιλατζ...
Τυπε, μη χαλας το ονειρο του βλαμμενου, ο κουλης φταιει θα λεμε μην τον πιασει καμια κριση.
 
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.280
Κριτικές
8
Like
7.313
Πόντοι
2.636
Βγαινει λοιπον ο ζαιος και λεει: Να βγει ενας που να πηρε τα εξακοκια
Βγαινει ο ενας που πηρε τα εξακοκια αλλα λεει με τι λογαριασμο ρε μεγαλε τα πηρες τα εξακοκια
Μεγαλο λεμε αλλα ετσι κι αλλιως ηταν μεγαλος... Πηρα ομως εξακοκια
Ναι αλλα δεν ειναι σωστο ναν χαιρεσαι που πηρες τα εξακοκια με τοσο μεγαλο λογαριασμο...
Ναι μανα μου αλλα δεν πηρα μονο τα εξακοκια... Πηρα αλλα τοσα δηλαδη συνολο χιλια διακοκια.. Χαπι ναου;;;
Οχι γιατιο εχεις το ακριβοτερο ρευμα στας ευρωπας... Και εισαι χαμηλομισθος...
Οχι μανα μου εισαι αδιαβαστος... Ειμαι νουμερο 20 απο 33 δηλαδη φθηνος και ειμαι και καπου στην μεση στα μισθα...
Ναι αλλα εισαι κομματοσκυλο που ερχεσαι και τα λες αυτα εδω χαμο... Επρεπε να κανεις το παγονι για να ξαναβγει ο Αγγλομαθης καταληψιας και να τα κανει παλι πουτανα ολα με τον Καμμενο και τον Γιανη...

Φιλε μου πραγματικα σου ευχομαι με ολη μου την καρδια και με μεγαλη αγαπη, και χωρις αυτο να ειναι πολιτικη αντιπαραθεση, απλα να καταφερεις να αλλαξεις μυαλά...

Επειδη λοιπον ακριβως ΔΕΝ ειμαι κομματοσκυλο σταματαω την συζητηση εδω... Λαστ μεσατζ...
Τυπε…αν εχεις καταλαβει,εδω μεσα λογω της ελευθερίας λογου π μας δίνεται απ το φορουμ,κανουμε χιούμορ με βωμολοχίες συμπεριλαμβανομένων !

Εαν εσυ εισαι χάπι …εις την πουτσαν μας!

Επισης οπως εσυ λες πως με τα 1200€ αλλαξε η ζωη σου…ετσι εμεις λεμε…συν τοις αλλοις…πως ο Κυριακούλης Χρυσός ψηφίστηκε απ τον λαο,γιατι ειχε κουραστεί με τα επιδοματα π μοίραζε ο μαλακας καταληψίας!

Ειπε…στοπ στα επιδοματα…θελουμε πραγματική ανάπτυξη….ο Κουλης Χρυσός την υποσχέθηκε…εψηφισθη…και τυπαρα μου μας εχουν γαμηθει τα ματια να μαστε πανω απο λαπι τοπια κ κινητά να κανουμε αιτήσεις για επιδομα βενζίνης,επιδομα καυσίμου…της Παναγιάς τα ματια απο επιδοματα ρε ψηλέ!

Σε λιγο θα κανουμε αιτηση για επιδομα για σουβλάκι!
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
2
Like
19.163
Πόντοι
3.656
Κρύψου ρε ψυχάκια γιατί έμαθα βγήκαν και σε κυνηγάνε με τις απόχες οι φύλακες του Δρομοκαίτειου.
δρομοκαιτειο πξουλα.png


axaxa.png
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
2
Like
19.163
Πόντοι
3.656

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
2
Like
19.163
Πόντοι
3.656
Ο τυπος εχει καψει ,τσιμούχα,φλάντζα και γενικα οτι καιγεται…ακομη και σωληνάκι βενζίνης εκαψε
Μαρίνος-α Φ.104
Ντάρια
Αιγύπτια
Ουρανία
μερικές απο τις σκάρτες που τον κακοποίησαν , όμως τον στηρίζουμε :smitten:
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936
ετεροχρονισμένες παρενέργειες ( ? ) απο τα μιζοεμβόλια του άλλου απατεώνα Αβρωμόπουλου ?

:2funny: :tooth:
λακέ αχαχαχα.png

:wanker:
θεληματα αλεξ.png
:wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker::wanker:
Ασε κ ημερομηνία να ξέρουμε πότε γράφτηκαν αυτά. Θα τα χρειαστεί η επιστήμη στο μέλλον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο τυπος εχει καψει ,τσιμούχα,φλάντζα και γενικα οτι καιγεται…ακομη και σωληνάκι βενζίνης εκαψε
Πήρε το fuel pass και έβαλε νοθευμένη
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.406
Κριτικές
2
Like
19.163
Πόντοι
3.656
Ασε κ ημερομηνία να ξέρουμε πότε γράφτηκαν αυτά. Θα τα χρειαστεί η επιστήμη στο μέλλον
σιγά μην τον χαρίσουμε στα λαμόγια τους μπιστήμονες να τον στείλουν με κανά πείραμα
Εδώ κοντά μας η ατραξιόν , δεν πωλείται -δεν εκχωρείται ο Φίλτατος ,
τελεία _
 

fun_tou_bou

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Μαρ 2021
Μηνύματα
764
Κριτικές
8
Like
895
Πόντοι
366
κλαιω απο τα γελια.....εχουμε να κανουμε με βλακομουτρα αριστης ποιοτητας, που στηνουν επικοινωνιακο χαβαλε πανω στο παραμικρο....αφου μοιρασαν 13ευρω φιουελ πας και καπακι ξοδευτηκαν με το ενερτζι πας και εδωσαν 25ρο 30ευρα σε ανθρωπους που τους εκλεισε το σπιτι ο λογαριασμος της δεη ,σημερα απο το πρωι μας εχουν ζαλισει τα πελε σε ολα τα μμε πως μοιραζουν χρημα -τουρισμος πας για ολους..........και διαβαζω- ρε δεν εχουν τον θεο τους-δινουν 150ε ολοκληρα για να πας διακοπες......
Τώρα θα σου πουν, αν θες να μην τα πάρεις
 

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
D4B47C25-493C-412F-ACFC-31E2DF175E34.png
Μετα το πανό που σηκώθηκε σήμερα στην Επίδαυρο για τον κολλητό ο κουλης θα ανακοινώσει αυριο την δημιουργεία Θεατρικής αστυνομίας …..
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.165
Κριτικές
2
Like
9.081
Πόντοι
2.456
D4B47C25-493C-412F-ACFC-31E2DF175E34.png
Μετα το πανό που σηκώθηκε σήμερα στην Επίδαυρο για τον κολλητό ο κουλης θα ανακοινώσει αυριο την δημιουργεία Θεατρικής αστυνομίας …..
Δεν θα βρίσκει πουθενά γήπεδο να παίξει μπάλα..
:vomit: :vomit: :vomit:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom