Νέα

Κυριάκος Μητσοτάκης-ΝΔ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stekas72
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 99K
  • Εμφανίσεις 2M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (3 μέλη και 10 επισκέπτες)

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.860
Like
11.528
Πόντοι
3.656
Eιναι η γνωστη επιλεκτικη ευαισθησια των αριστερων.
Οι οποιοι θελουν εξοντωτικες ποινες μονο για οσους ειναι "απο την αλλη πλευρα".
Κατα τα αλλα, μια χαρα ψηφισαν κωδικες και νομους για να βγαινουν εξω ληστες, δολοφονοι και καθε καρυδιας καρυδι.
Τωρα ομως που ειναι εξω ο Λιγναδης, τραβανε τις κοτσιδες τους.
Υποκρισια, λαϊκισμός. Ας μας εξηγησουν επιτελους τι θελουν.
Θα σου πω εγω τι θελω που απ'οσο πιστευω εχεις καταλαβει δεν ειμαι συριζαιος.
Εγω στη συγκεκριμενη περιπτωση θα ηθελα να παραμεινει στη φυλακη ο συγκεκριμενος με την λογικη οτι ειναι αξιος τελεσης των ιδιων ακριβως πραξεων για τις οποιες καταδικαστηκε.Και οχι με τη λογικη οτι δεν ειναι.
Απο τη στιγμη που εχω τετελεσμενο οτι δηλαδη διεπραξε βιασμους ανηλικων,γιατι πρεπει να υποθεσω οτι ειναι ικανος για μη τελεση ιδιων πραξεων απο τη στιγμη που ουτε καν δεν του επιβαλλουν εναν εγκλεισμο σε μια κλινικη?
Δηλαδη ο λιγναδης δεν θελει πια να πηδαει ανηλικα?
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
Θα σου πω εγω τι θελω που απ'οσο πιστευω εχεις καταλαβει δεν ειμαι συριζαιος.
Εγω στη συγκεκριμενη περιπτωση θα ηθελα να παραμεινει στη φυλακη ο συγκεκριμενος με την λογικη οτι ειναι αξιος τελεσης των ιδιων ακριβως πραξεων για τις οποιες καταδικαστηκε.Και οχι με τη λογικη οτι δεν ειναι.
Απο τη στιγμη που εχω τετελεσμενο οτι δηλαδη διεπραξε βιασμους ανηλικων,γιατι πρεπει να υποθεσω οτι ειναι ικανος για μη τελεση ιδιων πραξεων απο τη στιγμη που ουτε καν δεν του επιβαλλουν εναν εγκλεισμο σε μια κλινικη?
Δηλαδη ο λιγναδης δεν θελει πια να πηδαει ανηλικα?
εχεις βιδεο λιγναδη να πηδαει μενδωνη φιλαρακι? παρακαλω πμ
ευχαριστω
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.347
Κριτικές
1
Like
32.279
Πόντοι
8.006
Θα σου πω εγω τι θελω που απ'οσο πιστευω εχεις καταλαβει δεν ειμαι συριζαιος.
Εγω στη συγκεκριμενη περιπτωση θα ηθελα να παραμεινει στη φυλακη ο συγκεκριμενος με την λογικη οτι ειναι αξιος τελεσης των ιδιων ακριβως πραξεων για τις οποιες καταδικαστηκε.Και οχι με τη λογικη οτι δεν ειναι.
Απο τη στιγμη που εχω τετελεσμενο οτι δηλαδη διεπραξε βιασμους ανηλικων,γιατι πρεπει να υποθεσω οτι ειναι ικανος για μη τελεση ιδιων πραξεων απο τη στιγμη που ουτε καν δεν του επιβαλλουν εναν εγκλεισμο σε μια κλινικη?
Δηλαδη ο λιγναδης δεν θελει πια να πηδαει ανηλικα?
Αυτο ειναι ενα εντελως διαφορετικο ζητημα.
Και εχω πει εξ αρχης οτι δεν προκειται να σχολιασω την αποφαση.
Εξαλλου τι να σχολιασω? 4 μελη του δικαστηριου εκριναν οτι πρεπει να παρει αναστολη, 3 εκριναν οτι δεν επρεπε. Να μπω στο μυαλο των τεσσαρων ή των τριων? Αυτη ηταν η κριση τους. Δεν χωρει περαιτερω αναλυση. Να σου πω τι θα ψηφιζα εγω αν ημουν ενορκος? Δεν εχει σημασια.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
μπορεις να εχεις δικιο... γιατι ημουν 2μιση χρονια εκτος και γυρναω την τεταρτη οποτε θα δω τι εχει γινει απο κοντα
σημεια και τερατα τυπε....οι μονοι που τρωνε ειναι το συφερτο του κουλη και τα μμε να μας λιβανιζουν ολη μερα οτι ειναι παραδεισος
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936
Δώσε Κούλη κουπόνια στον Λαο...

20220716_124936.jpg
 

locoenelcoco

Μέλος
Εγγρ.
14 Νοε 2018
Μηνύματα
351
Like
621
Πόντοι
81
Ενω εσενα σε κραταει ζωντανο να ξεπλενεις τα χυσια απο το στομα σου, κατι ειναι και αυτο.
σου ειπα μην εξαπτεσαι ρε ζακιαπρε του μπου δεν πειραζει που εισαι πεταμενος αεργος. τωρα ο τσιμπουκλης του κουλη να μιλαει για χυσια ειναι σαν να μιλαει ο γεωργιαδης (ο νικος) και ο λιγναδης για παιδεραστια
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936
20220716_124936.jpg

Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τι ηλικιας ηταν οι φοιτητες? Κατω απο 40?
Γιατι εγω θυμαμαι οταν το 1989 μπηκα στη Νομικη, εναν τύπο των ΕΑΑΚ, ο οποίος ηδη ειχε αρκετα χρονια εκει μεσα. Πηρα πτυχιο, πηγα φανταρος, επιασα δουλεια, και καπου γυρω στο 2000 εβλεπα στην τηλεοραση κατι φοιτητικες διαδηλωσεις και ηταν ακομη πρωτη μουρη με κατι πλακατ στα χερια.
Εσύ θυμάσαι ότι σκατα θες. Γιατί σκατα έχεις στο κεφάλι σου τσογλανοχασοδικη
 

Μπιρλας

Μέγας
Εγγρ.
21 Μαρ 2017
Μηνύματα
11.860
Like
11.528
Πόντοι
3.656
Αυτο ειναι ενα εντελως διαφορετικο ζητημα.
Και εχω πει εξ αρχης οτι δεν προκειται να σχολιασω την αποφαση.
Εξαλλου τι να σχολιασω? 4 μελη του δικαστηριου εκριναν οτι πρεπει να παρει αναστολη, 3 εκριναν οτι δεν επρεπε. Να μπω στο μυαλο των τεσσαρων ή των τριων? Αυτη ηταν η κριση τους. Δεν χωρει περαιτερω αναλυση. Να σου πω τι θα ψηφιζα εγω αν ημουν ενορκος? Δεν εχει σημασια.
Δεν ειναι απαραιτητο να σχολιασεις καμια αποφαση.Εγω σου λεω σαν πολιτης(ασχετος με τη δικονομια και τα τερτιπια της και τις ερμηνειες της),τι θα ηθελα να συμβει στον συγκεκριμενο.Χωρις καποια κομματικη ταυτοτητα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

εχεις βιδεο λιγναδη να πηδαει μενδωνη φιλαρακι? παρακαλω πμ
ευχαριστω
εισαι πολυ βιτσιοζος.
πηγαινε παραλια.
 

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
στο μεταξυ ρε μουνοπανα κυβερνητικοι βγηκατε επειδη θα σωνατε την Ελλαδα αλλα η ελλαδα καιγετε παλι,για αλλη μια χρονια...
απλα φετος δεν το λενε τα καναλια....
περασανε 4 χρονια ως ποτε θα φταινε οι "αλλοι?"
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936

troubakhs

Ανώτερος
Εγγρ.
6 Φεβ 2017
Μηνύματα
67.795
Like
28.084
Πόντοι
5.506
που στον πουτσο βαζει βοτσαλα στον κωλο του το παλιομουνοπανο που λεμε πθ και καιγετε η ελλαδα παλι?
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Ενταξει ρε τύπε, θα σου ζητησει συγνωμη που δεν επεσε σε καταθλιψη που πηρε μονο 600 ευρω και δεν του πληρωσε το κρατος ολο το λογαριασμο. Πραγματικα εχεις καταντησει σαν κατι ξεδοντιαρες γριες που περνανε ολο το πρωι στην αναμονη του ΙΚΑ για να κουτσομπολευουν και να γκρινιαζουν.
Τυπε και εσυ εχεις καταντησει σαν το πιο τελειωμενο κομματοσκυλο που τα βλεπει ολα καλα....το θεμα δεν ειναι τα 600 ευρω.Το θεμα ειναι οτι εχουμε για πρωτη φορα κυβερνηση που επιδοτει με δικα μας λεφτα τους παροχους για να βγαζουν υπερκερδη.

Τωρα βεβαια εσυ κανεις οτι δεν καταλαβαινεις τι λεω και πουλας τρελιτσα....γιατι για βλακα δεν σε κοβω να μην εχεις παρει πρεφα τι συμβαινει.
 

Hellraiser4Ever

Ανώτερος
Εγγρ.
20 Φεβ 2019
Μηνύματα
26.738
Like
24.568
Πόντοι
6.256
Αυτο ειναι ενα εντελως διαφορετικο ζητημα.
Και εχω πει εξ αρχης οτι δεν προκειται να σχολιασω την αποφαση.
Εξαλλου τι να σχολιασω? 4 μελη του δικαστηριου εκριναν οτι πρεπει να παρει αναστολη, 3 εκριναν οτι δεν επρεπε. Να μπω στο μυαλο των τεσσαρων ή των τριων? Αυτη ηταν η κριση τους. Δεν χωρει περαιτερω αναλυση. Να σου πω τι θα ψηφιζα εγω αν ημουν ενορκος? Δεν εχει σημασια.
Ε βεβαια τι να σχολιασεις;Τα ανεξηγητα;Καλα κανεις τη παπια....εντωμεταξυ και η πιπα οτι νομος του Ξεφτυλιζα ηταν που βγηκε ο Λιγναδης εξω τελειωσε.Απο το 2010 ισχυει η συγκεκριμενη διαταξη....
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.973
Like
11.202
Πόντοι
2.606
κλαιω απο τα γελια.....εχουμε να κανουμε με βλακομουτρα αριστης ποιοτητας, που στηνουν επικοινωνιακο χαβαλε πανω στο παραμικρο....αφου μοιρασαν 13ευρω φιουελ πας και καπακι ξοδευτηκαν με το ενερτζι πας και εδωσαν 25ρο 30ευρα σε ανθρωπους που τους εκλεισε το σπιτι ο λογαριασμος της δεη ,σημερα απο το πρωι μας εχουν ζαλισει τα πελε σε ολα τα μμε πως μοιραζουν χρημα -τουρισμος πας για ολους..........και διαβαζω- ρε δεν εχουν τον θεο τους-δινουν 150ε ολοκληρα για να πας διακοπες......
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936
που στον πουτσο βαζει βοτσαλα στον κωλο του το παλιομουνοπανο που λεμε πθ και καιγετε η ελλαδα παλι?
Όντως που είναι άραγε? Ποιο πιθανό Χανιά εκτός εάν την έκανε εκτός
 

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.606
Κριτικές
3
Like
11.166
Πόντοι
3.936
Προφανώς ο Μητσοτάκης θα ήθελε το power pass μεγαλύτερο αλλά δεν θα έφταναν τα λεφτά να πάρει 8500€ αγροτική επιδότηση μετά.
Όχι ρε περισσεύουν λεφτά.

Κάτω από 18 ευρώ δεν σου δίνει χαχαχα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

κλαιω απο τα γελια.....εχουμε να κανουμε με βλακομουτρα αριστης ποιοτητας, που στηνουν επικοινωνιακο χαβαλε πανω στο παραμικρο....αφου μοιρασαν 13ευρω φιουελ πας και καπακι ξοδευτηκαν με το ενερτζι πας και εδωσαν 25ρο 30ευρα σε ανθρωπους που τους εκλεισε το σπιτι ο λογαριασμος της δεη ,σημερα απο το πρωι μας εχουν ζαλισει τα πελε σε ολα τα μμε πως μοιραζουν χρημα -τουρισμος πας για ολους..........και διαβαζω- ρε δεν εχουν τον θεο τους-δινουν 150ε ολοκληρα για να πας διακοπες......
 

Συνημμένα

  • 20220716_124936.jpg
    20220716_124936.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 24
  • 20220716_124936.jpg
    20220716_124936.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 22

JOHN-PLAYER-SPECIAL

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.799
Κριτικές
23
Like
8.904
Πόντοι
3.446
E9E3AFF4-936D-4DC5-B24B-D4D23C38C637.png
Λετε να υπάρχει και πιο γκαντέμης απο το δικό μας χαπατο ;;;;;
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom