Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Το καλοκαιρι εμεινα για 2 εβδομαδες στο Hilton Park στη Λευκωσια. Εχει μεγαλη πισινα και μεγαλο γυμναστηριο που ειναι στεκη της νεολαιας της "καλης κοινωνίας". Ζαλιστικα. Δεν πιστευα στα μάτια μου με το ποσες όμορφες κυπριες ίδα!
 

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Θελω να ευχαριστησω και δημόσια τους συναγωνιστες asimos68, rdp για το feedback τους!
(ανταλλαγη τηλεφωνων με ΡΜ). Σιγα-σιγα, εχει αρχισει να σχηματίζεται μια ικανοποιητικη database απο κινητα τηλεφωνα κοριτσιων στη Λευκωσία - διαθέσιμη για καθε ενδιαφερόμενο!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
παιδια εχω να παω κυπρο απο το 2000 αλλα απο αυτα που ειδα τοτε απο αυτα που γραφετε και αυτα που μου λενε φιλοι κυπριοι βγαινει το συμπερασμα οτι ειναι πολυ ακριβο το σεχ αλλα φτηνοτερα απο ελλαδα ...πολλοι απο εμας εχουμε δωσει τριακοσαρια σε στριπτιτζιδικα χωρις ουτε καν για καφε να δεχθουν ετσι δεν ειναι??εκει με αυτα τα λεφτα σουρχετε  στο ξενοδοχειο μετα την δουλεια και γαμας μεχρι το μεσημερι...της επομενης μερας..και η κυπρος εχει κατα κεφαλη εισοδημα πολυ μεγαλυτερο απο ελλαδα.. αραγε οι φιλοι των σιτυ τουρ εδω στην ελλαδα δοξα τον θεο εχουμε πολλους εδω μεσα.. τι λενε??που δινουν αυτα τα λεφτα για μια ωριτσα??φυσικα το πακετο για τριημερο 1200 ειναι πολλα λεφτα..σε συγκριση με κατι τσοχοσλοβακιες ,ταιλανδες,βουλγαριες κλπ αλλα μαλλον φτηνοτερο απο αμστερνταμ,βερολινο κλπ...παντως και στο σεχ εδω στην ελλαδα μια υπερβολη οπως και σε αλλα πραματα  4 ευρω ο καφες στο λαικο μπορναζι και 140 ευρω για μια ωρα γαμησι απο γραφειο ελεος... μηπως ειμαστε η ποιο φτωχη χωρα της εοκ και συγχρονως και η ποιο ακριβη??
 

analover

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Θα ηθελα και εγω να ευχαριστησω τον φιλο axer για ολα τα τηλεφωνα που μου εδωσε χωρις μαλιστα να του δωσω κανενα,αλλα ειναι λιγακι δυσκολο για εμενα να κυκλοφορω τα βραδια λογω mariage :) ομως θα σε ανταμείψω φιλε καποια στιγμη


 

tsaves

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Μεγαλώνει η ομάδα παιδιά,στείλτε κάνα τηλέφωνο και εδώ σε ένα παντρεμένο συναγωνιστή
Θελω να ευχαριστησω και δημόσια τους συναγωνιστες asimos68, rdp για το feedback τους!
(ανταλλαγη τηλεφωνων με ΡΜ). Σιγα-σιγα, εχει αρχισει να σχηματίζεται μια ικανοποιητικη database απο κινητα τηλεφωνα κοριτσιων στη Λευκωσία - διαθέσιμη για καθε ενδιαφερόμενο!
 

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
ου να χαθεις - παντρεμένος άνθρωπος! (εχεις ΡΜ!)

Απο την Κυριακη το βράδυ θα βρίσκομαι Λευκωσία για μια βδομάδα. Αν κάποιος συναγωνιστης έλει να πιούμε καμμια ζιβανία - είμαι διαθέσιμος!
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
axer, μακαρι να μπορουσα να ειμαι κι εγω Λευκωσια τωρα που θα πας! Αλλα...παντως, οταν ειναι να κατεβω εγω, σε ενημερωνω και φαση θαχει να βρεθουμε εκει! α, και πριν τα ποτα, επιβαλλεται μια σταση στου Χριστακη για το τοπ σουβλακι της Λευκωσιας!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
ου να χαθεις - παντρεμένος άνθρωπος! (εχεις ΡΜ!)

Απο την Κυριακη το βράδυ θα βρίσκομαι Λευκωσία για μια βδομάδα. Αν κάποιος συναγωνιστης έλει να πιούμε καμμια ζιβανία - είμαι διαθέσιμος!
μην ξεχασεις να μας ενημερωσεις λεπτομερως και ολοταχως μολις γυρισεις
πως περασες..εχω την εντυπωση οτι θα περασεις ονειρεμενα..
 

tsaves

Νέο Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
Ευχαριστώ συναγωνιστή για την άμεση ανταπόκριση. Πληροφοριακά τα κινεζάκια επανεμφανίστηκαν στην Παλλουριώτισσα περιοχή Αθηαινίτη. Προσοχή όμως, δεν το συνιστώ λόγω καθαριότητας αλλά και κίνδυνου από αστυνομίας παρά την χαμηλή τιμή
ου να χαθεις - παντρεμένος άνθρωπος! (εχεις ΡΜ!)

Απο την Κυριακη το βράδυ θα βρίσκομαι Λευκωσία για μια βδομάδα. Αν κάποιος συναγωνιστης έλει να πιούμε καμμια ζιβανία - είμαι διαθέσιμος!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
παιδια εχω να παω κυπρο απο το 2000 αλλα απο αυτα που ειδα τοτε απο αυτα που γραφετε και αυτα που μου λενε φιλοι κυπριοι βγαινει το συμπερασμα οτι ειναι πολυ ακριβο το σεχ αλλα φτηνοτερα απο ελλαδα ...πολλοι απο εμας εχουμε δωσει τριακοσαρια σε στριπτιτζιδικα χωρις ουτε καν για καφε να δεχθουν ετσι δεν ειναι??εκει με αυτα τα λεφτα σουρχετε  στο ξενοδοχειο μετα την δουλεια και γαμας μεχρι το μεσημερι...της επομενης μερας..και η κυπρος εχει κατα κεφαλη εισοδημα πολυ μεγαλυτερο απο ελλαδα.. αραγε οι φιλοι των σιτυ τουρ εδω στην ελλαδα δοξα τον θεο εχουμε πολλους εδω μεσα.. τι λενε??που δινουν αυτα τα λεφτα για μια ωριτσα??φυσικα το πακετο για τριημερο 1200 ειναι πολλα λεφτα..σε συγκριση με κατι τσοχοσλοβακιες ,ταιλανδες,βουλγαριες κλπ αλλα μαλλον φτηνοτερο απο αμστερνταμ,βερολινο κλπ...παντως και στο σεχ εδω στην ελλαδα μια υπερβολη οπως και σε αλλα πραματα  4 ευρω ο καφες στο λαικο μπορναζι και 140 ευρω για μια ωρα γαμησι απο γραφειο ελεος... μηπως ειμαστε η ποιο φτωχη χωρα της εοκ και συγχρονως και η ποιο ακριβη??
Θα διαφωνησω μονο σε ενα πραγμα...
ΣΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ...
Ωραιο πραγμα να πηγαινεις στο κωλομπαρο της Λευκωσιας και με ενα 200αρι ευρω στο συνολο,να "φορτωνεις"...
Στη Φυλης ομως βρισκεις πολυ καλυτερες με 20 ευρω...
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
φιλοι μου Κιπριοι που ητανε κατα καιρους στη Ρωσσια μου ειπανε οτι στα κατεχωμενα το γαμησι ειναι 2 φορες πιο φτηνο.οι ιδιες Ουκρανεζες κοστιζουνε τη μιση τιμη.και εχει και Τουρκαλες ωραια μουνια.μου ειπανε για 20 λιρες την ωρα δηλαδη περιπου 35 ευρω.αν εισαι Κυπριος κανενα προβλημα.το κακο ειναι οτι αν πας με Ελληνικο διαβατηριο σε στραβοκοιτανε.δεν μας πανε καθολου οι Τουρκοκυπριοι.
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
το κακο ειναι οτι αν πας με Ελληνικο διαβατηριο σε στραβοκοιτανε.δεν μας πανε καθολου οι Τουρκοκυπριοι.
Χμμμ...Τι συμπτωση..
Ουτε εμεις τους παμε...
Ειδικα τους εποικους που "κουβαλησαν" απο τη Τουρκια...
Αλλωστε θα ηταν μεγαλη τους τιμη να φανε ρωμεικη ΠΟΥΤΣΑ...
Αφου μας κανουν και τους "δυσκολους",που στο κατω-κατω,λεφτα θα τους αφησουμε,μηπως και λιγδωθει λιγο το αντερακι τους (γιατι εκτος απο αμορφωτοι,τριτοκοσμικοι και "σιχαμερα ανθρωποιειδη",ειναι και ψωμολυσσες),τους ευχομαι να παθουν ΟΛΟΙ AIDS η να πεθανουν απο καρκινο..
ΟΥΣΤ ΚΩΛΟΤΟΥΡΚΟΙ.. :rockon: :rockon: :rockon:
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Καμιά συγγένεια με τον Βασίλη Λεβέντη;
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Χμμμ...Τι συμπτωση..
Ουτε εμεις τους παμε...
Ειδικα τους εποικους που "κουβαλησαν" απο τη Τουρκια...
Αλλωστε θα ηταν μεγαλη τους τιμη να φανε ρωμεικη ΠΟΥΤΣΑ...
Αφου μας κανουν και τους "δυσκολους",που στο κατω-κατω,λεφτα θα τους αφησουμε,μηπως και λιγδωθει λιγο το αντερακι τους (γιατι εκτος απο αμορφωτοι,τριτοκοσμικοι και "σιχαμερα ανθρωποιειδη",ειναι και ψωμολυσσες),τους ευχομαι να παθουν ΟΛΟΙ AIDS η να πεθανουν απο καρκινο..
ΟΥΣΤ ΚΩΛΟΤΟΥΡΚΟΙ.. :rockon: :rockon: :rockon:
η πλακα ειναι οτι με τους μαλακες τους Κυπριους τα πανε μια χαρα!!!!τους πηρανε το μισο νιση και παρολα αυτα ειναι φιλοι!!!και ολοι τους(και Τουρκοκυπριοι και Ελληνικυπριοι)εμας τους Ελληνες μας βριζουνε.οι μονοι Τουρκοι που ειναι καλα παιδια (εκτος απο τους νεκρους) ειναι οι Τουρκοι της Γερμανιας.παντος η Κυπρος για πορνοτουρισμο δεν κανει!!!
 

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Γυρισα προχθες απο Λευκωσία με νέες εμπειρίες και "γνωριμίες", ιδίως απο Ουκρανία.
Όσον αφορά τις Κινέζες, έμαθα από τους ντόπιους πως τις "ψαρεύουν":
Κάθε Κυριακή γίνεται ένα μεγάλο παζάρι στο πάρκινγκ του Δήμου που βρίσκεται μπροστά από το ξενοδοχείο Holiday Inn.
Εκεί λοιπόν γίνεται και άλλου είδους "παζάρι"! Γνωστοί γνωστού πήρανε 2 άτομα μια κινέζα με 15 ευρώ!
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
φίλε dimitrakis29 αν και είμαι κύπριος και θα προτιμούσα να μη σχολιάσω το "μαλάκες" που είπες, εν τούτοις συμφωνώ απόλυτα μαζί σου ότι κάποιοι κακώς τους θεωρούνε φίλους. Περι βρισίματος, αυτά είναι μεμονομένα περιστατικά. Οντως πολλοί κυπριοι για τον άλφα η βήτα λόγω δεν πάνε τους υπόλοιπους έλληνες, όπως και καποιοι έλληνες δεν πάνε τους κυπριους. εγώ προσωπικά ποτε δεν είχα πρόβλημα με κανένα όταν ήμουνα στην ελλάδα και για να είμαι ειλικρινής παρέα δεν έκανα με κυπριους. μόνο με ένα κολλητό.
Όσο για το θέμα που θύγεις περι "τους πήρανε το μισό νησί..." καλύτερα να μη μιλήσω για μικρά Ασία, Κωνσταντινούπολη κλπ και να βλέπω σε ταξιδιωτικά γραφεία στη Θεσσαλονίκη να αναγράφονται "ΕΚΔΟΜΗ ΣΤΗΝ ΤΟΥΡΚΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ 25 ΜΑΡΤΙΟΥ"
Ωσο για τους καλούς τουρκους της γερμανίας, απ'οτι θυμάμαι μου έλεγε κάποιος φίλος ότι η αστυνομία εκλεισε τουρκικο γυράδικο γιατι ο ιδιοκτητης αυνανιζότανε μεσα στο γυρο που πουλαγε στους έλληνες.

Τέλος πάντων, το θέμα δεν είναι αυτό. πρεπει να ανασυνταχθώ να βρω κανα τηλεφωνο γιατι εχω μείνει πολύ πισω.
 

Επισκέπτης
"
Ωσο για τους καλούς τουρκους της γερμανίας, απ'οτι θυμάμαι μου έλεγε κάποιος φίλος ότι η αστυνομία εκλεισε τουρκικο γυράδικο γιατι ο ιδιοκτητης αυνανιζότανε μεσα στο γυρο που πουλαγε στους έλληνες.

Αστα να πανε!Ενας παλιος συμφοιτητης μου βαρουσε μαλακια μεσα στο γιαουρτι σε ενα γυραδικο που δουλευε!!!
 

koproni65

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.501
Κριτικές
22
Like
369
Πόντοι
5.795
Θα διαφωνησω μονο σε ενα πραγμα...
ΣΤΗ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ...
Ωραιο πραγμα να πηγαινεις στο κωλομπαρο της Λευκωσιας και με ενα 200αρι ευρω στο συνολο,να "φορτωνεις"...
Στη Φυλης ομως βρισκεις πολυ καλυτερες με 20 ευρω...
φιλε δεν νομιζω νανε οπως τα λες... εγω εχω ακουσει και εχω δει οταν ειχα παει.. και καλυτερες γυναικες απο ελλαδα..εχω γνωρισει εδω ελλαδα και στριπτιτζουδες που εχουν δουλεψει κυπρο και μου εχουν πει οτι εχουν ελθει ελλαδα διοτι εδω εχει περισσοτερα κοτοπουλα για μαδημα...να διαψευστω εαν εχω αδικα...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom