Νέα

Κύπρος

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα laertiosgr
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 442K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

sweetteaser

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2007
Μηνύματα
54
Κριτικές
2
Like
6
Πόντοι
0
φιλε sweetteaser μια συμβουλή για τις κινέζες. προτού πάρεις καποια φρόντισε να εισαι πολύ κοντά της όταν θα μιλήσετε και δες μπας και βρωμάει το στόμα της απ'τα αθλια φαγητά που τρώνε γιατί την πάτησα μια νύχτα που πηγα με μια και κόντεψα να κάνω εμετο απ'τη μπόχα. η τουλάχιστο πάρε μαζί σου 5-6 κουτιά τσίχλες και κάθε 5 λεπτά να της χωνεις μια στο στόμα. Επίσης παίζει και φάση να έχεις προφυλακτικά μέντας μαζί σου. λολ  :grin: :dancing:

Ευχαριστώ. Θα το έχω υπόψη μου.
Οπως επίσης προτιμώ πάντα στο δικό μου ξενοδοχείο και να τισ βάζω για μπανάκι πρώτα όλες όχι μόνο τισ κινέζες. :boobies:
 

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Λοιπον παλληκάρια - μου φαινεται ότι οι περισσότεροι εδω μέσα είσαστε μοναχοφάηδες-μοναχογάμηδες!
Έχω δώσει σαφείς και συγκεκριμενες πληροφορίες (ονόματα και τηλέφωνα) σε καμμια 20αρια άτομα που μου τα ζήτησαν, με ΡΜ - και μονο ΕΝΑΣ μου ανταπεδωσε μια πληροφορία...
Το βρίσκετε σωστό αυτο?
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
ισως οι υπολοιποι 19 να μην εχουνε πληροφορίες και τηλέφωνα. :)
 

sonyp900

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
16 Σεπ 2005
Μηνύματα
7.432
Like
25
Πόντοι
66
Άντε και από αύριο θα πληρώνετε με ευρώ και στα χαλούμια!!!!!
 

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
...και στα ρωσσάκια με ευρώ!...
 

kostasbmw

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2007
Μηνύματα
801
Like
6
Πόντοι
6
AXER
οτν ειναι να κατεβω θα σου ζητησω να δωσεις και μενα τιποτα πληροφοριες

για μαρτη απριλη υπολογιζω
 

Kipraios

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2007
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Χρονια πολλα σε ολους, οποιος θελει τηλεφωνα ας στειλει πμ
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Κατ’αρχας  ενα μεγαλο συγγνωμη στο φιλο axer που δεν του ανταπεδωσα τις πληροφοριες,αλλα δεν ειχα κατι να του στειλω..
Μετα απο ενα τριημερο ολονυχτιο σαφαρι στα στριπτιτζαδικα της Λευκωσιας,(πηγα σε 6 διαφορετικα),θα σας πω με λιγα λογια τις εντυπωσεις μου..
Τα στριπτιτζαδικα της Λευκωσιας δεν εχουν καμμια σχεση με αυτα της Αθηνας..
Και τα 6 που πηγα ηταν σχετικα μικρα και με διακοσμηση,ξεπεσμενου κωλομπαρου της δεκαετιας του 80 στην Αθηνα..
Γυναικες λιγες σε καθε μαγαζι,και αυτο που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση,ειναι οτι δεν ειχαν και πελατες..Στη καλυτερη περιπτωση,συναντησα σε ενα μαγαζι 30 ατομα,Σαββατο βραδυ..Οι Κυπριοι,απο οτι καταλαβα,δεν εχουν σε μεγαλη εκτιμηση αυτα τα μαγαζια...
Και πως να τα εχουν,οταν το πραγματικο παιχνιδι γινεται στα κλαμπ..Πηγα σε 2 μαγαζια και επαθα πλακα με το τροπο που διασκεδαζουν...Οι ανθρωποι ειναι «εξω καρδια»..Τρελλο κεφι..Ανεβαιναν στα τραπεζια..τις καρεκλες..Χαμος..Καμμια σχεση με αυτο το «δηθεν» της Αθηναικης διασκεδασης.. «Παιρνω ενα ποτο στο χερι,καθομαι ορθιος στο μπαρ,ψιλολικνιζομαι στους ρυθμους της μουσικης και «το παιζω ιστορια»..Οι Κυπριες πολυ ανετες και κουκλες..Α!Ειχε και πολλες ρωσσιδες!
Μου εκανε επισης εντυπωση,η αγαπη που αισθανομουνα να με περιβαλει,οταν ακουγοντας την προφορα μου καταλαβαιναν οτι ειμαι Ελλαδιτης..Σκιζοντουσαν να με εξυπηρετησουν..ΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ..ΤΕΛΟΣ..
Το μονο που μου εσπαγε τα νευρα,ηταν η εμμονη τους να μιλανε Αγγλικα..Δεν τους φτανει ο ΒΙΑΣΜΟΣ που εχει υποστει το Κυπριακο εθνος απο την Αγγλικη κυριαρχια,θελουν να μιλανε και Αγγλικα τρομαρα τους..
Επανερχομαι στο θεμα στριπτιτζαδικα...
Το καλο ειναι οτι οποια γκομενα γουσταρεις μπορεις να τη φορτωσεις επιτοπου..Αν πας και αργα γυρω στις 2,με το πρωτο ποτο που κερνας,»στη πεφτει» ο σερβιτορος και σου λεει το παραμυθι,ποσα να σκασεις για να τη φορτωσεις..Πολλα λεφτα..30-50 λιρες μου ζητησανε..Χωρια τις 6-7 λιρες για το δικο μου ποτο και τις 13-15 λιρες για το ποτο της γκομενας..
Μαζι με αυτα που επρεπε να δωσεις και στη γκομενα το κουστουμι πηγαινε απο 100-150 λιρες για το φορτωμα..(170-250 ευρω...Ειναι πολλα τα λεφτα Αρη)..Ειδικα για τη ποιοτητα των γυναικων,που κυκλοφορουσε (Φιλιπινεζες και Ρωσσιδες) ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...
Πιο φτηνα γινεται η δουλεια μεσω των ταξιτζηδων,που εχουν καποια τηλεφωνα ο καθενας,με γκομενες που συνεργαζονται...Με 60-70 λιρες εισαι ΟΚ..(100-120 ευρω)..Αλλα περνεις γουρουνι στο σακι...
Με λιγα λογια..Η Κυπρος δεν κανει για σεξοτουρισμο..Ειναι ΑΚΡΙΒΑ και δεν αξιζει..Τωρα αν συνδιαστει το ταξιδι και για επαγγελματικους λογους,αλλαζει το πραγμα...θα βρειτε καποιο τροπο να "ξεχαρμανιασετε"!!!
 

axer

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαρ 2007
Μηνύματα
64
Like
0
Πόντοι
0
Εγω κατεβαινω σε καμμια 15αρια μερες παλι - οποτε πιστεύω θα βρω και νεες "φρεσκες" πληροφορίες
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Κατ’αρχας  ενα μεγαλο συγγνωμη στο φιλο axer που δεν του ανταπεδωσα τις πληροφοριες,αλλα δεν ειχα κατι να του στειλω..
Μετα απο ενα τριημερο ολονυχτιο σαφαρι στα στριπτιτζαδικα της Λευκωσιας,(πηγα σε 6 διαφορετικα),θα σας πω με λιγα λογια τις εντυπωσεις μου..
Τα στριπτιτζαδικα της Λευκωσιας δεν εχουν καμμια σχεση με αυτα της Αθηνας..
Και τα 6 που πηγα ηταν σχετικα μικρα και με διακοσμηση,ξεπεσμενου κωλομπαρου της δεκαετιας του 80 στην Αθηνα..
Γυναικες λιγες σε καθε μαγαζι,και αυτο που μου εκανε μεγαλυτερη εντυπωση,ειναι οτι δεν ειχαν και πελατες..Στη καλυτερη περιπτωση,συναντησα σε ενα μαγαζι 30 ατομα,Σαββατο βραδυ..Οι Κυπριοι,απο οτι καταλαβα,δεν εχουν σε μεγαλη εκτιμηση αυτα τα μαγαζια...
Και πως να τα εχουν,οταν το πραγματικο παιχνιδι γινεται στα κλαμπ..Πηγα σε 2 μαγαζια και επαθα πλακα με το τροπο που διασκεδαζουν...Οι ανθρωποι ειναι «εξω καρδια»..Τρελλο κεφι..Ανεβαιναν στα τραπεζια..τις καρεκλες..Χαμος..Καμμια σχεση με αυτο το «δηθεν» της Αθηναικης διασκεδασης.. «Παιρνω ενα ποτο στο χερι,καθομαι ορθιος στο μπαρ,ψιλολικνιζομαι στους ρυθμους της μουσικης και «το παιζω ιστορια»..Οι Κυπριες πολυ ανετες και κουκλες..Α!Ειχε και πολλες ρωσσιδες!
Μου εκανε επισης εντυπωση,η αγαπη που αισθανομουνα να με περιβαλει,οταν ακουγοντας την προφορα μου καταλαβαιναν οτι ειμαι Ελλαδιτης..Σκιζοντουσαν να με εξυπηρετησουν..ΟΙ ΚΥΠΡΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΡΦΙΑ ΜΑΣ..ΤΕΛΟΣ..
Φίλε αν και είμαι απο Λευκωσία, να μου επιτρέψεις να διαφωνήσω κάθετα στο θέμα με τις Κυπρίες που λες ότι είναι άνετες. Αν εννοεις ανετες στον τρόπο που διασκεδάζουν τοτε ίσως. αλλά στο να τις προσεγγύσεις τοτε καμια σχέση.
Ο κυριότερος λόγος για τον οποιο στρεφόμαστε εμεις οι Κύπριοι προς το ξένο είδος είναι αυτός ο αέρας της ψιλομήτας που κουβαλάνε οι Κύπριες μέσα τους. Προσωπικά δεν τις πάω καθόλου. 1000 φορές καλύτερα στην Ελλάδα.
Για όλα τα υπόλοιπα που λές συμφωνώ απόλυτα.
 

mgreek

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2006
Μηνύματα
369
Like
0
Πόντοι
1
Φίλε αν και είμαι απο Λευκωσία, να μου επιτρέψεις να διαφωνήσω κάθετα στο θέμα με τις Κυπρίες που λες ότι είναι άνετες. Αν εννοεις ανετες στον τρόπο που διασκεδάζουν τοτε ίσως. αλλά στο να τις προσεγγύσεις τοτε καμια σχέση.
Ο κυριότερος λόγος για τον οποιο στρεφόμαστε εμεις οι Κύπριοι προς το ξένο είδος είναι αυτός ο αέρας της ψιλομήτας που κουβαλάνε οι Κύπριες μέσα τους. Προσωπικά δεν τις πάω καθόλου. 1000 φορές καλύτερα στην Ελλάδα.
Για όλα τα υπόλοιπα που λές συμφωνώ απόλυτα.

Δυστυχώς θα συμφωνήσω και εγώ με τους προλαλλήσαντες...

Έχω κατέβει στην Κύπρο τα τελευταία 5 χρόνια, 12 φορές για δουλειά. Οι επί πληρωμή κοπέλες είναι εξωπραγματικά ακριβές και από θέμα ποιότητας παίζουν από μέσο όρο έως καλές. Η διασκέδαση καλή, αλλά τελείως διαφορετική (όχι απαραίτητα θετικά) σε σύγκριση με την Ελλάδα.

Το σίγουρο είναι ότι οι Κυπραίες είναι ακόμη περισσότερο ψηλομύτες από τις Ελληνίδες.

Σε οποιοδήποτε ξενοδοχείο και εάν μένετε, απλά ρωτήσετε στη ρεσεψιόν και θα σας βρουν κοπέλα. Είναι πολύ εύκολο...
 

J_blues

Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2007
Μηνύματα
66
Like
0
Πόντοι
0
Πραγματι ετσι ειναι. Πολλες Κυπριες ειναι πραγματικα ομορφες και ανετες στην συμπεριφορα, οχι ομως οτι ειναι ευκολες, καμμια σχεση! Τωρα οσον αφορα το προσφιλες σε ολους αθλημα με τις ξενες, η καλυτερη και πιο οικονομικη λυση ειναι τα κονε με οδηγους ταξι. Παντως παιδια, ειτε στην Κυπρο, ειτε οπουδηποτε στον κοσμο, νομιζω οτι το αθλημα αυτο ειναι σαν την ποκα..αν δεν χασεις, και κυριως αν δεν τα χωσεις χοντρα, δεν μαθαινεις!
 

pipinomaniac

Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
2.807
Like
144
Πόντοι
16
Ψιλομυτες?!
Χειροτερες απο τις Ελληνιδες?
Ευτυχως δηλαδη που δεν εκανα κανενα ντου σε καμμια Κυπρια!
Αν και δεν υπηρχε περιπτωση...Με τοσες Ρωσσιδες,σιγα μη γυρισω να κοιταξω Ελληνιδες και Κυπριες!!
Και ηταν πολλες..Ειδικα στα κλαμπ ρε παιδι μου...Οι περισσοτερες σερβιτορες Ρωσσιδες..!!!
Πηγα σε ενα Club-Restaurant στην Εγκωμη και ειχε ενα Ρωσσιδακι για πολλες καρδιακες προσβολες!!!
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Πραγματι ετσι ειναι. Πολλες Κυπριες ειναι πραγματικα ομορφες και ανετες στην συμπεριφορα, οχι ομως οτι ειναι ευκολες, καμμια σχεση! Τωρα οσον αφορα το προσφιλες σε ολους αθλημα με τις ξενες, η καλυτερη και πιο οικονομικη λυση ειναι τα κονε με οδηγους ταξι. Παντως παιδια, ειτε στην Κυπρο, ειτε οπουδηποτε στον κοσμο, νομιζω οτι το αθλημα αυτο ειναι σαν την ποκα..αν δεν χασεις, και κυριως αν δεν τα χωσεις χοντρα, δεν μαθαινεις!
Υπάρχει αλήθεια όμορφη Κύπρια;
 

p900

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
1.732
Κριτικές
7
Like
672
Πόντοι
96
Υπάρχει αλήθεια όμορφη Κύπρια;
Για να λέμε την αλήθεια υπάρχουνε. αν δεν εχεις έρθει στην Κύπρο τότε δεν εχεις δει όμορφη Κύπρια. Οταν ημουνα στην Ελλάδα το 95% απ'τις Κύπριες που είδα ήταν μπάζα.
Πριν μερικούς μήνες που φιλοξένησα κάποιο φίλο απο Έλλάδα μου είπε κι αυτός ότι δεν υπάρχει καμια σχέση μ'αυτο που έβλεπε στην Ελλάδα. Μάλιστα εξέφρασε την επιθυμία να γίνει μόνιμος κάτοικος Κύπρου. :d
 

nikos fkr

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2007
Μηνύματα
165
Like
24
Πόντοι
1
Η ομορφότερη γυναίκα που γνώρισα στην ζωή μου ήταν Κύπρια. Τυχαία το λένε το νησί της Αφροδίτης λέτε ρε παιδιά...
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Οι κύπριες είναι όμορφες γυναίκες

Οι ελληνίδες είναι γυναίκες;
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Έχω επισκεφτεί τετράκις το νησί και ολόκληρο μάλιστα και δεν είδα ωραία γυναίκα ούτε για δείγμα. Φυσικά και θα υπάρχουν ωραίες δε διαφωνώ, ούτε ποτέ κατηγοριοποιούσα γεωγραφικά τη γυναικεία ομορφιά.

( Μέχρι που πήγα στην Κροατία... :cheesy: :cheesy: :cheesy: )
 

Enforcer

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
5.439
Like
9
Πόντοι
66
Ελα ρε φιλε

Κροατία ε;

Καλα βρε παιδί μου, και εσύ συγκρίνεις την κύπρο με κορυφαίες εκπροσώπους του γυναικείου φύλλου

Ανασκευάζω όσα είπα πριν

Η Κροατία έχει όμορφες γυναίκες

Οι Ελληνίδες είναι γυναίκες;
 

eskiya

Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2007
Μηνύματα
1.249
Like
8
Πόντοι
16
Ελα ρε φιλε

Κροατία ε;

Καλα βρε παιδί μου, και εσύ συγκρίνεις την κύπρο με κορυφαίες εκπροσώπους του γυναικείου φύλλου

Ανασκευάζω όσα είπα πριν

Η Κροατία έχει όμορφες γυναίκες

Οι Ελληνίδες είναι γυναίκες;
Πώς; Δεν είναι διακριτές; Νάααααααα κάτι γυναίκες!Από μακριά κιόλας...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom