Νέα

Κούβα

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Sincity
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 410K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Πως προτιμάτε να λέγεται το thread?

  • Κούβα

    Ψήφοι: 37 12,3%
  • Κούβα sex trip

    Ψήφοι: 73 24,3%
  • Κούβα και ξερό ψωμί!

    Ψήφοι: 36 12,0%
  • Δεν με νοιάζει το όνομα... να πάω κι εγώ στην Κούβα θέλω!

    Ψήφοι: 154 51,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    300

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
τορα βεβεα η φεραλες επρεπε να αρπαξει και οτι αλλο μπορουσε διοτι εγω εφευγα(περιτο να σας πο οτι οταν ο αδεργος της βουτηξε τα 300 της το ειπα και δεν εκανε τιποτα,ουτε μια γασαρια μεασα στο σπιτι/εκει ιταν το λαθος μου επρεπε να πω παω για ενα καφε και οταν γυρισω τα 300 να ειναι πανω στο τραπεζι αλιος φευγω/αλλα δεν το εκανα ο μαλακας/με πιασανε οι καλοσινες/αλλα ποτε μην ξεχβνατε Ο ΚΟΥΒΑΝΙΚΟς ΜΗΝΙΑΟς ΜΙΣΘΟς ΕΙΝΑΙ 9-15 ΕΥΡΟ
ΝΑΙ 9-15 ΕΥΡΟ ΚΑΛΑ ΑΚΟΥΣΑΤΕ
ΚΑΙ μην σας πιανουν τα κουβαρνταλικια με κουβανους γιατι ειναι αχορταγοι
ΟΣΑ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΤΟΥς ΔΙΝΕΤΕ ΤΟΣΟ ΖΗΤΑΝΕ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
αφηνω που λετε της φεραλες και 60 ευρω για να βγαλει διαβατηριο(τοσο εχι)
αλα και αν βγαλει απο τη χωρα δεν φευγαι αμα δεν εχει αδει α απο το κουβανικο κρατοε την λεγομενη ΠΡΕ η ΠΒΕ
ΑΥΤΗ για να βγει κοιτανε τι εισαι(γιατρος,αθλητης,ρεμαλι κτ) και κατα περιπτωση δινουν
οι γιατροι περνουν αδεια μετα απο 3 χρονια πχ
οι ανεργοι αμα λαδωσεις την ιδια μερα
 

SUPERFLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Μάλιστα!!! Άρα μακρυά από επαγγελματίες !!! Σπύρο και με τις casas τι παίζει? 
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
φευγοντας εκανα τη μαλακια να της αφισω και την κασκαρντ που ειχα και επισης και το ελληνικο καρτοκινιτο βονταφον
οποτε με το που ηρθα ελλαδα φορτιζα το καρτοκινιτο με 10 ευρες βονταφονε και ενισχυα το ΑΕΠ της κουβας βαζοντας λεφτα στο λογαριασμο ταμιευτηριου και τα τραβαγε με το ΑΤμ Η ΦΕΡΡΑΛΕς στην κουβα(ΔΟΥΛΕΟΥΝ ΟΛΕς ΟΙ ΚΑΣ ΚΑΡΝΤ ΣΤΑ ΑΤΜ εκτος απο εθνοκαρτα)
αυτο συνεχιστικε για κανα διμινο( τραβηχτικες 100 αρες καθε 10 μερες) και καλα για τα χαρτια και παπαριες
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
λοιπον καζα εχει στο βενταντο απο 25-35 την ημερα
στην παλια αβανα κανα 30αρι/μερα
μιραμαρ(σα να λεμε εκαλη) 35-45/ μερα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
λοιπον ανακαεφαλαιονο
Ο ΚΟΥΒΑΝΙΚΟς ΜΙΣΘΟς ΕΙΝΑΙ 9-15 ΕΥΡΟ/ΜΗΝΑ
αυτο ποτε μην το ξεχνατε
 

SUPERFLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Το άτομο είναι ή για όλο το σπιτι αυτές οι τιμές? Εσύ τι προτύνεις?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
το ατομο φιλε μου
οι κουβανοι νομιζουν οτι εχουν πιασει τον παπα απο τα αρχιδια
για αυτο σου λεω¨
ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΑΒΑΝΑ
τραβατε νοτο με το νοικιασμενο αυοκινιτο σε μερη ΜΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΑ
εκει και παζαρι μπορειτε να κανετε και χωρις ανταγωνισμο θα παιζετε μπαλλα
εχουν παει ιταλοι-καναδοι και εχουν χαλασει την πιατσα
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
αλλο κολπο για το αμαξι
τα νοικιαζομενα αυοκινητα εχουν κοκινες πινακιδδες οποτε οι μπατσοι τιν στηνουν πισω απο θαμνους η μετα απο φαναρια η μετα απο στοπ για να σα σταματησουν για κληση
το κολπο ειναι ενα
κανοντας οτθι δεν καταλαβενετε τοθ λετ που πληρωνο το μουλτα(προστιμο) και βγαζετε 5 ευρο (παντα να εχετε 5ευρα)η δεκα ευρο αμα ειναι δυο και κανετε τους βλακες
αυτοι σχεδον παντα σας φωναζουν πιο κει περνουν τα λεφτα και ουτε γατα ουτε ζημια
με 5-10 ευρω καθατρισατε
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
εγω στο τελος εβαζα ενα 5 ευρω η δεκα ευρω αμα ειναι δυο αστυνομικοι κατευθειαν τυλιγμενο μεσα στο διπλωμα οδηγησης η στο συμβολαιο ενοικιασης αυτοκινητου
οποτε αμα με σταματαγαν επειδη δε φοραγα ζωνη η ειχα περασει με στοπ η ειχα παραβιασει το οριο ταχυτητας εκανα το βλακα κοιταζομασταν εβλεπαν τα ευρω /τα επερνα/με χερεταγαν και εφευγα
 

SUPERFLY

Μέλος
Εγγρ.
26 Οκτ 2008
Μηνύματα
33
Like
0
Πόντοι
0
Ανακεφαλαιωση λοιπόν..... ΜΑΚΡΥΑ από Αβάνα.... μόνο βολτες με τ΄αμάξι!!!
Οπωσδήποτε casa καλή !!!
Οχι επαγελματίες αλλα καθημερινές για Dolce vita μετά!!! :boobies:
Αμάξι όπως λέμε αέρας, νερό, φαϊ !!!!  :2funny: :2funny: :2funny:
Παιχνίδι στην ενδοχώρα!!!

Κατί τελευταίο και κλείσαμε, φαγητό? που? Μπανάκια? πού?

thank Σπύρο πάντως για τισ πληροφορίες σου!!!!  
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
φαγητο ΑΒΑΝΑ
πισω απο καπιτωλιο στα 500 μετρα ειναι η τσαιναταουν (τρως με 5 - 7 ευρω)
ΜΙΑΡΑΜΑΡ(ΕΚΑΛΗ της αβανας 12 χιλιομετρα πο κεντρο θε; οποσδηποτε αυτοκινιτο) στο ΠΑΛΕΝΚΕ τροσ πολυ καλα με 8-12 ευρο το ατομο
ΜΠΑΝΙΟ αμα εισαι αβανα σαντα μαρια ΑΚΡΙΒΩς ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ ΤΡΟΠΙΚΟ ΚΟ 18 χιλιομετρα απο αβανα οποσδηποτε με αυτοκινιτο
ταξι πειρατικο/ιδιοτικο να σε παει να σε φερει μινιμουμ 25
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
συνεχιζω με ΦΕΡΡΑΛΕς
που λετε οι κουβανοι σκαρφιζονται οτι μπορειτε να φανταστειτε για να κερδισουν κατι
η φερραλες μου ελεγε οτι με αγαπαει,οτι μετα την ολυμπιαδα του πεκινου θα σταματησει τον αθλητισμο κτλ κτλ
δυο μηνες μετα απο τοτε ηρθε για ενα μεετινγκ στα χανια(βαρ5δινογειανια)
καβαλαω το αεροπλανο,κατεβενω χανια,μενω στο χανια χοτελ και τσουπ σαββατο πριν τους αγωνες φτανουν και οι κουβανοι ταλεπερημενοι και νηστικοι
εντελη να μην τα πολυλογω η φεραλλες ειχε φερει 200 Πουρα μαζι της και αποσκποπουσε να τα πουλησει (8 κουτια απο 100 ευρο = 800 ευρο)
οποτε μου αρχισε τις γλυκες και τα σιροπιασματα
εγω στο τελος τις εδοσα 200 ευρο και τα πηρα ολα(μιλαμε ολα ηταν κοχιμπα μαδουρο και ρομπουστο)
μετα τελιοσαν οι αγωνες κυριακη βραδυ και δεφτερα πρωι εφυγαν
απο τοτε εξαφανηστικε οπος και8 εγω φυσικα
εντελη ΕΙΜΑΙ ΠΕΠΕΙΣΜΕΝΟς ΟΤΙ ΙΟ ΚΟΥΒΑΝΟΙ ΚΑΝΟΥΝ ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΙ ΓΙΑ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΥΒΑ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΟΥΝ ΕΞΩ ΔΕΝ ΤΟΥς ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΥΡΝΑΝΕ ΠΙΣΩ ΠΑΡΑΤΩΝΤΑς ΣΥΖΥΓΟΥς.ΓΚΟΜΕΝΟΥς ΚΤΛ
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Σπυρο σε διαβαζω με πολυ ενδιαφερον.απο τα λεγομενα σου καταλαβα οτι την Κουβα την καταστρεψαν οι ξενοι!δεν μπορει με μισθο 15 Ευρω το μηνα να νοικιαζεις σπιτι με 25 τη μερα!ευτυχως που τη Ρωσσια δεν την καταστρεψαν!και οπως τα λες οι Κουβανοι ειναι συνηθισμενοι στο να στα παιρνουν!για πες μου απο ενδιαφερον που ειναι καλητερες οι γκομενες και πιο ευκολο το γαμησι.στο Καζαν που ειχες παει ή στην Κουβα?παντος απο τα λεγομενα σου ειναι ετσι οπως μου το λενε οτι η Κουβα ειναι πανακρυβη.τα Ταξι και γενικα για εναν τουριστα δεν ειναι φτηνος τοπος για πορνοτουρισμο.
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
παιδια εγω πρεπει να παρω διδακτορικο στο ΑΒΑΝΑ ΣΕΧ ΤΡΙΠ
οπος οι κοσταςφ16,δοκτορτιλακ κτλ στο ΤΑΥΛΑΝΔΗ ΣΕΧ ΤΡΙΠ
τελος παντων ολες αυτες ιο πληροφοριες και αλλες που εχω γραψει για το ιδιο θεμα σε σελιδες πιο μπροστα στοιχισαν ενα ταξιδι(γιατι παντα μεχρι να μαθεις τα μερη και τα κολπα την πατας)
ΟΠΟς ΕΓΩ ΜΕ ΤΗΝ ΜΠΑΛΑΡΙΝΑ
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
δημητρακι29
ενα θα σου πω
στο καζαν κολο δεν πηρα
στη κουβα πηρα
στο καζαν γλυφοκολη η γκομενα κανει?
ΝΙΕΤ ΝΤΑΩΑΡΙΤΣ ΔΙΜΚΑ
στη κουβα ομος?
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
και αυτα που σας λεω για την βεζινη την εσπεσιαλ και τη μοτορ που ειναι τα μισα λεφτα δεν τα λεω απο τσιγκουνια
αλλα εγω νοικιαζοντας αμαξι για 2 μηνες και κανοντας 7,000 χιλιομετρα ολο αυτο το διαστημα και εχοντας περιορισμενο μπατζετ κοιτουσα να εξοικονομισω χρηματα απο αυτα
το αμαξι μονο μου κοστιζε για 2 μηνες ενοικιαση 1800 ευρο
οποτε να μην γλιτωσω κατι απο βενζινες και νταβατζιλικια στο παρκιν?
οπου πατε κα ι παρκαρετε εμφανιζονται τυποι με κοκινα γιλεκα (παρκαδοροι) και βαρανε αναλογα με το μερος και την ορα
παραλια αβανας 2-3 ευρο ολο το πρωινο/καπιτωλιο επειδη εχει πολλα αυτοκινιτα 30 λεπτα/τσαιναταουν 1 ευρο/βραδινη διανικτερευση σε καποιο μερος που εχει σεκιουριτι 1-2 ευρο
ΠΟΤΕ ΜΑ ΠΟΤΕ μην παρκαρετε βραδυ το αμαξι σε απομερο μερος
99% θα σπασουν το τζαμι για να βουτηξουν το κασετοφωνο ΟΠΟΤΕ ΑΝΤΙΟ ΕΓΓΥΗΣΗ 200 ευρο που δινετε οταν το νοικιαζετε
 

spiros1968

Μέλος
Εγγρ.
24 Οκτ 2006
Μηνύματα
1.578
Κριτικές
2
Like
51
Πόντοι
16
η κουβα καταστραφηκε απο τους καναδους και ιταλους
τωρα θα την αποτελειοσουν οι αμερικανοι
θα γινουν σαν τη τζαμαικα 100 θα πεινανε και 2 θα ειναι βαρδινογιανηδες
θα γινουν οπως επι μπατιστα επι 10
 

Pireotis

Μέλος
Εγγρ.
18 Νοε 2007
Μηνύματα
218
Like
0
Πόντοι
1
Απο που να ξεκινησω  :huh: :huh: :huh: Σπυρακι
Τελικα αποφασισε τι μπαλλα θα παιξεις  :2funny: :2funny: :2funny:
Οπ οτι καταλαβα εισαι πρωτος στο ορθιο αλλα τα μαμας στο καθιστο.
Δηλαδη ψαχνεις ελιες στην Κουβα.  :2funny: :2funny: :2funny:

Για το τουτου και καμακι συμφωνο τα εχω κανει μεχρι Holguin. :rockon:
Για την μαλακια της Χαβανας συμφωνο  :rockon: :rockon: :rockon:
Για το οτι, πιασουν φλεβα χρυσου δεν κανουν πισω συμφωνο  :headbang: :headbang:
Το να πουλας αγαπη σε αυτα δεν συμφωνο :'( :'( :'(

Σημερα που το σπικαρω μου ηρθαν οι πουτανες και μου ειπαν οτι βλεπουμε τουσ τουριστες βλακες.
Μου θημησε το καμακι της δεκαετιας 80 που πληρωναμε ψιλογαμαγαμε και αυτες περνουσανε καλυτερα. :S :S :S

Το ξερω και τους τοχο πει, τα λεφτα ειναι αρρωστια, εμεις κανουμε το κοματι μας αλλοιως θα περναμε την Paris Hilton
σε πολλη καλες τιμες. Οσο και να το κανεις Σπυρακα μας αρεσουν οι τεμεναδες.  :rockon: :rockon: :rockon:
Αλλα αγαπες και ξερολουλουδα αστα ειδικα οταν σε ξεψυρισαν, εγω δυο μηνες δεν εχω χασει ουτε καλτσα.
Φυσικα τελευταια η κουβανεζα αδελφη μου φυλαγε μπαστακας εξω απο την πορτα μου μην παθω και τιποτα και εγω το puerco μαμαουσα μια νεγριτα τσαμπα. Οκ την αλλη μερα της εδωσα 50 για το παιδι της. :dancing: :dancing: :dancing:
Αλλο να δωσεις μετα το εργο και οχι επι της παλαμης και βλεπουμε.  :helpplea: :helpplea: Nunga.



 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom