Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 297K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

baklavatzioglou

Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2005
Μηνύματα
554
Like
59
Πόντοι
6
Komotini 45-50 xronon konto malli tipota to idietero apo emfanisi.... Ipiresies xalara oxi agriades kai oxi daxtila kai oxi kolo.. mia fora kala einai etsi gia ta xondra
100 mia wra 2 fores
60 misi wra οταν κανεις copy paste βλέπε και το αποτέλεσμα γιατι με αυτό που έκανες δεν βγάζουμε άκρη ΣΟΦΙΑ Η ΑΝΝΑ ? ΚΑΙ Η ΑΝΝΑ ΟΤΑΝ PIRA THL MOU EIPE KΟΝΤΑ ΣΕ ΜΙΑ ΕΚΚΛΙΣΙΑ ΕΣΙ ΤΟΡΑ ΛΕΣ ΜΑΡΩΝΙΑΣ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ?
 

James sa

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
Kalimera i anna einai ... Na sou pw kati sou eipe kanenas oti i kopeles einai sinexeia se ena spiti ... Ti treles istories vgazete apo to mualo sas ...pare til opou sou leei pane ekei ...
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
επισκεψη στο αριγκατο το δεξι μια μελαχρινη με αρκετα τατου λιγο κοιλιτσα μεγαλο στηθος και με πολυ ορεξη μπραβο στο κοριτσι για την καλη του διαθεση σπανιο για της μερες μας
Επειδη εχω θεμα με τις βυζαρες, το ονομα της κοπελας;; και ποσο μεγαλο στηθος;; γτ εχω ακουσει για "μεγαλα" κ ηταν τελικα 3 νουμερο σαν μεγαλα πορτοκαλια
Μην κανω τζαμπα χιλιομετρα...
Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
 

theking1111

Μέλος
Εγγρ.
30 Σεπ 2024
Μηνύματα
3
Like
0
Πόντοι
0
Επειδη εχω θεμα με τις βυζαρες, το ονομα της κοπελας;; και ποσο μεγαλο στηθος;; γτ εχω ακουσει για "μεγαλα" κ ηταν τελικα 3 νουμερο σαν μεγαλα πορτοκαλια
Μην κανω τζαμπα χιλιομετρα...
Ευχαριστω εκ των πρωτερων.
Άνετα κανείς ισπανικό. Δεν είναι τεράστια, θα έλεγα d. Αλλά είναι σιλικονατα. Και το κορίτσι δεν κάνει ελευθερω στοματικό. Και όμορφη κωλαρα εχει
 

TheKing

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2010
Μηνύματα
110
Like
0
Πόντοι
1
Άνετα κανείς ισπανικό. Δεν είναι τεράστια, θα έλεγα d. Αλλά είναι σιλικονατα. Και το κορίτσι δεν κάνει ελευθερω στοματικό. Και όμορφη κωλαρα εχει
Ευχαριστω για την απαντηση. Μου αρεσει που ο αλλος ειπε οτι τα "παταει" κιολας...
 

masano

Μέλος
Εγγρ.
21 Μαΐ 2024
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Έχει πάει κανείς από τις δύο καινούριες μια Ρωσίδα και μια Ρουμάνα που έχει να μας πει γνώμη
 

nickop

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2024
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Υπαρχουν 2 μουνια κομοτηνη. Υπαρχουν κ αγγελιες αλλα δεν βρισκομαι κομοτηνη για να δοκιμασω. Αμα παει κανεις ας πει τι φαση να ξερουμε
 

James sa

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιουλ 2024
Μηνύματα
12
Κριτικές
1
Like
19
Πόντοι
0
Υπαρχουν 2 μουνια κομοτηνη. Υπαρχουν κ αγγελιες αλλα δεν βρισκομαι κομοτηνη για να δοκιμασω. Αμα παει κανεις ας πει τι φαση να ξερουμε
Hello 30min120
: classic, oral without condom, ball licking, 69, 1 time allowed

60min 180: shower together, kissing, classic, oral without condom, ball licking, 69, body massage, 2 times allowed

Extra:
Cim +30
Cif +20
Extra ball +50
Strapon +50
mistress +30
Απάντηση από την κοπέλα.. πλακα μας κάνουν ρε φίλε η νομίζουν ότι είναι θεομουνα για να τους δώσεις 120-150 την μισή ώρα βρε ουστ τραβά καλύτερα μια μαλακιά και τέλος από το να δώσεις 150 σε μια ασχημαντζα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom