Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 291K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην μπουρδελοπαρέα............... μπουρδελότσαρκα χθες απόγευμα χωρίς μεγάλες καύλες αλλά είχα αποχή 2 μηνών και το ένστικτο του κόκκινου φαναριού ήταν αναμένο στα κόκκινα..............
Πέρασα απ το ισόγειο αρχικά και βρήκα την γνωστή ντερντάνα με τα τατουάζ στο πόδι και σώμα............. ανακοίνωσε 40 απλό 50 χαλαρά και 60 ελεύθερο στοματικό, την είχα παρει πριν απο καιρό αλλά δεν με τρέλανε κιόλας οπότε είπα να παω και στον όροφο!!!
Επάνω βρήκα στην πρώτη της ημέρα την Αννα μια επίσης νταρντάνα με 4+ βυζί μέσα σε ένα ολόσωμο συνολάκι , η τσατσά ανακοίνωσε τις ίδιες τιμές στα ίδια προγράμματα όπως κατω οπότε και επέλεξα το ελεύθερο στα 60 ευρά..............
μπήκα στο πεντακάθαρο δωμάτιο έκανα ντουζάκι, φρεσκαρίστικα και σε λίγο ήρθε και η Αννούλα.............αφού έγιναν οι συστάσεις, έβγαλε το κορμακι και ξάπλωσε με πλάτη προς εμενα για το ελεύθερο στοματικό, αλλα με στάση που δεν μπορούσα να πιάσω τίποτα, ουτε βυζί ούτε κωλί ούτε τίποτα...............με ξενερωσε αρκετά αυτή η αμυντική στάση ενώ η κοπέλα προσπαθούσε να με φτιάξει στέλνωντας ματιές απ τον καθρέφτη ενώ βύθιζε τον πούτσο μου στο στόμα............ ξεκινήσαμε με ένα τίμιο απο επανω αυτήν, μετά ιεραποστολικό και τέλος στα 4..............
Δεν τα έκλαψα τα 60 αλλά δεν ήταν και κατι ουάου................... ελπίζω ότι όποιος έχει μαζεμενα φλώκια όπως εμενα θα καταφέρει να φτάσει στο τέρμα αν καποιος είναι εκλεκτικός και γαμαει με τα ματια πιο πολύ απ το καυλί μπορεί και να απογοητευτεί...............
Καλό καλοκαίρι σε όλους και καλά γαμήσια
μηπως κορίτσι είναι η Ουκρανή Άννα, η οποία ήταν επίσης στο Arigato πριν;
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
19
Like
453
Πόντοι
291
Ξανθιά ήταν η πάνω η μελαχρινή ?
Ξανθιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

μηπως κορίτσι είναι η Ουκρανή Άννα, η οποία ήταν επίσης στο Arigato πριν;
όχι καινούρια παρουδία στα καταστήματα της πόλης
 
Εγγρ.
25 Αυγ 2017
Μηνύματα
4.435
Like
2.530
Πόντοι
456
Ήμουν φαντάρος το 93, δεν θυμάμαι και πολλά, μια μεγάλη και ευθεία πλατεία, καλά πρέπει να πέρασα.
 

Pit228

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Δεν μπορεί κανείς να μας κάνει μια ενημέρωση για αριγκατο τι παίζει ?
 

peteinos40

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουλ 2018
Μηνύματα
63
Κριτικές
3
Like
111
Πόντοι
0
Πριν λόγο έκανα μια βόλτα και έχω ανταπόκριση.
Ξεκινάω με Αριγκατο 1. Στο δεξιά μια λεπτοκαμωμενη ρωσιδουλα. Δεν με τρέλανε. Στο άλλο ευθεία μέσα μια "Γαλλιδα" όπως είπε η τσατσά...ούτε αυτή μου έκανε κλικ. Όσο Γαλλίδα ήταν αυτή, τόσο Κορεατης είμαι εγώ. Τελοσπαντων. Φεύγω από εκεί. Ανάχωμα δεν σταμάτησα, γιατί εκεί είναι γνωστές όλες. Το ένα ήταν κλειστό (όπως βλέπεις τις εισόδους το δεξια). Πήγα στο στούντιο του Ροδιτη. Πάω στο πανω, η τσατσά λέει ότι σήμερα ήρθε, Ρωσίδα Άνια. Μικροκαμωμενη. Για μένα αδιαφορη. Οπότε κατέληξα στο τελευταίο, κάτω. Μια άλλη Ρωσίδα, καστανή ωραίο βυζι, κωλαρα τρελή, πιπα όχι βιαστική κ ωραίο γαμησι. Ούτε μα κ μου ...ήταν υπέροχη. Η καταθεση μου έπιασε τόπο. Είχα και καιρό να γαμησω, οπότε στο 8λεπτο της τα έδωσα όλα. Ευχαριστώ και για το απαραίτητο μπανακι πριν κ μετά.
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
19
Like
453
Πόντοι
291
Πριν λόγο έκανα μια βόλτα και έχω ανταπόκριση.
Ξεκινάω με Αριγκατο 1. Στο δεξιά μια λεπτοκαμωμενη ρωσιδουλα. Δεν με τρέλανε. Στο άλλο ευθεία μέσα μια "Γαλλιδα" όπως είπε η τσατσά...ούτε αυτή μου έκανε κλικ. Όσο Γαλλίδα ήταν αυτή, τόσο Κορεατης είμαι εγώ. Τελοσπαντων. Φεύγω από εκεί. Ανάχωμα δεν σταμάτησα, γιατί εκεί είναι γνωστές όλες. Το ένα ήταν κλειστό (όπως βλέπεις τις εισόδους το δεξια). Πήγα στο στούντιο του Ροδιτη. Πάω στο πανω, η τσατσά λέει ότι σήμερα ήρθε, Ρωσίδα Άνια. Μικροκαμωμενη. Για μένα αδιαφορη. Οπότε κατέληξα στο τελευταίο, κάτω. Μια άλλη Ρωσίδα, καστανή ωραίο βυζι, κωλαρα τρελή, πιπα όχι βιαστική κ ωραίο γαμησι. Ούτε μα κ μου ...ήταν υπέροχη. Η καταθεση μου έπιασε τόπο. Είχα και καιρό να γαμησω, οπότε στο 8λεπτο της τα έδωσα όλα. Ευχαριστώ και για το απαραίτητο μπανακι πριν κ μετά.
ευχαριστούμε για την ενημέρωση, αν και είμαι μακριά πλεον θα εχω τον νου μου για την καστανή Ρωσίδα
 

Pit228

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Σαν την μουναρα της Άννας της Ρουμάνας πουθενά
ευχαριστούμε για την ενημέρωση, αν και είμαι μακριά πλεον θα εχω τον νου μου για την καστανή Ρωσίδα
Η κλασσική που είναι εδώ και καιρό με το Τατόο στο πόδι είναι...
 

mbz9312618

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2023
Μηνύματα
45
Κριτικές
1
Like
53
Πόντοι
0
Σαν την μουναρα της Άννας της Ρουμάνας πουθενά

Η κλασσική που είναι εδώ και καιρό με το Τατόο στο πόδι είναι...
μηπως κορίτσι είναι η Άννα, η οποία ήταν επίσης στο Arigato πριν;
 

Pit228

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Η Άννα η μελαχρινή με τα ωραία βυζιά σταμάτησε ....η Άννα η Ρουμάνα δεν ξέρω αλλά άμα έρθει ενημερώστε ....αυτή στο Ροδίτη κάτω είναι μια μικρή νομίζω Αλεξία την λένε με ένα τατοο στο πόδι για μένα δεν λέει τίποτα στο κρεβάτι ....στο ανάχωμα ποιες δουλεύουν ?? Μπορεί κάποιος να μου δώσει πληροφορίες πως πάω ?σε προσωπικό μνμ ... ευχαριστώ
 

SEXTYPHOON

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2015
Μηνύματα
105
Κριτικές
19
Like
453
Πόντοι
291
μηπως κορίτσι είναι η Άννα, η οποία ήταν επίσης στο Arigato πριν;
Φτάνει μ αυτήν την Αννα με τις υπέρπχες βυζάρες............... είπαμε καλή χρησή άγια αλλά όχι να μας γίνει και έμμονη ιδέα............... μετά από 2-3 συνεδρίες θα γινόταν βαρετή κι αυτή
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Pit228

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
Γεια σας Μανγες ξέρετε κάποια πληροφορία για αυτήν

 

noulis71

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
βολτα στα σπιτακια της περιοχης ροδιτης κατω η γνωστη με το τατου επανω μια γεματουλα με ομορφο προσωπο πολυ ευγενικη αριγκατο το ενα ανοιχτο μια παλι γεματουλα ρωσιδα ομορφουλα που λεμε για τα γουστα μου αναχωμα το αριστερα μια πολυ γεματουλα κοντη δεν λει κατι καιστο αλλο μια ξανθια αρκετα καλη παρουσια αλλα μεχρι εκει μεσα τιποτα μια σταση με το ζορι δεν αφηνει ουτε να ακουμπισεις πεταμενο 40αρι
 

noulis71

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2024
Μηνύματα
6
Κριτικές
1
Like
27
Πόντοι
0
Γεια σας Μανγες ξέρετε κάποια πληροφορία για αυτήν

πηγα πρι απο αρκετο καιρο κανα χρονο νομιζω εμφανιση αυτο που βλεπεις στηθος μαγαλο σκληρο πιπα καλη ανευ τα παιρνει στο στομα φιλια δαχτυλα οχι 100 μια ωρα
 

Pit228

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
πηγα πρι απο αρκετο καιρο κανα χρονο νομιζω εμφανιση αυτο που βλεπεις στηθος μαγαλο σκληρο πιπα καλη ανευ τα παιρνει στο στομα φιλια δαχτυλα οχι 100 μια ωρα
Ξέρεις εάν έχει δικό της χώρο και εάν δίνει κωλο ??
 

MB3027Z

Μέλος
Εγγρ.
4 Φεβ 2022
Μηνύματα
66
Κριτικές
1
Like
56
Πόντοι
0
πηγα πρι απο αρκετο καιρο κανα χρονο νομιζω εμφανιση αυτο που βλεπεις στηθος μαγαλο σκληρο πιπα καλη ανευ τα παιρνει στο στομα φιλια δαχτυλα οχι 100 μια ωρα
Ξερης πόσο πάει το Πρόγραμμα της
 

Pit228

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουν 2024
Μηνύματα
16
Like
12
Πόντοι
0
Καλησπέρα σας,έχουμε καμία αλλαγή ?? Καμιά ενημέρωση τι παίζει στα μαγαζιά?
 

fader

Μέλος
Εγγρ.
11 Σεπ 2006
Μηνύματα
10
Like
3
Πόντοι
0
Καλησπέρα παιδιά υπάρχει κάτι αξιόλογο στην περιοχή ;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom