Νέα

Κομοτηνή

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα mangasuthu
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 295K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
συντροφια ενημερωση σημερα βγηκα τσαρκα μετα απο πολυ καιρο
αριγκατο 1 απορησα που δεν ειχε τιποτα απο αμαξια στο σπιτι δεξια ψηλη μελαχρινη ωραιο σωμα
κατι μου ελεγε ομως οτι δεν θα περασω καλα και εφυγα στο αλλο αριστερα μια ψηλη ρωσσιδα νταρντανα
με προκοιλι χειροτερη απο την πρωτη την εκανα και απο εκει γενικα εχει φερει και χειροτερες απο αυτες
αλλα και αυτες δεν λενε τιποτα το ιδαιτερο και οι τιμες στα υψη με διαφορα κολπα 40 λιγη ωρα παραπανω 50 ακαποτο
70 με τζακουζι ουσια μηδεν... εγω ειμαι μερακλης με το anal που δεν το ειχαν στο προγραμμα και αν το εχουν θελουν 80
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
συνεχεια μερος 2ο παω στο αναχωμα εχουν ερθει καινουριες για μενα που εχω καιρο να παω
στο πρωτο απο δεξια προς την πολη η πιο εμφανισιμη απ ολες ξανθια ουκρανη με καλο προγραμμα
μεχρι 60 ευρω το σκεφτηκα προς στιγμην αλλα επειδη δεν ειχε πισω πορτα ειπα να παω και διπλα αυτη εχει 10 ημερες που ηρθε και καποια στιγμη θα την τιμησω γιατι ειναι ωραια εμφανισιακα και φαινεται καλος χαρακτηρας
στο μεσαιο μπαινω στο αριστερο αννα ρουμανα φιλικη επικοινωνιακη μελαχρινη καλο σωμα                                την πηρα επειδη ειχε πισω πορτα με 40 αλλα πηγαδι η τρυπα ...πιπα βαθια αργη χωρις να σταματαει                      την πηρα σε δυο στασεις γενικα καλη πρεπει να ηταν και παλια αλλα τοτε δεν εκανε τιποτα μονο απλο προγραμμα.....          δεν πηγα στο δεξια απο τα δυο αλλα πηγα στο πρωτο απο αριστερα παντα οπως κοιταμε και εκει ρουμανα νεαρη νταρντανουλα αλλα σφιχτη γλυκο προσωπακι 30 απλο και ακαποτο 50 πισω πορτα αν δεν πηγαινα στην προηγουμενη θα προτιμουσα αυτην
θα το κανω την επομενη φορα..... στο ροδιτη δεν προλαβα να παω αν ξερει κανεις ας γραψει τι παιζει εκει
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
στο μεσαιο μπαινω στο αριστερο αννα ρουμανα φιλικη επικοινωνιακη μελαχρινη καλο σωμα                                την πηρα επειδη ειχε πισω πορτα με 40 αλλα πηγαδι η τρυπα ...πιπα βαθια αργη χωρις να σταματαει                      την πηρα σε δυο στασεις γενικα καλη πρεπει να ηταν και παλια αλλα τοτε δεν εκανε τιποτα μονο απλο προγραμμα.....          δεν πηγα στο δεξια απο τα δυο αλλα πηγα στο πρωτο απο αριστερα παντα οπως κοιταμε και εκει ρουμανα νεαρη νταρντανουλα αλλα σφιχτη γλυκο προσωπακι 30 απλο και ακαποτο 50 πισω πορτα αν δεν πηγαινα στην προηγουμενη θα προτιμουσα αυτην
θα το κανω την επομενη φορα..... στο ροδιτη δεν προλαβα να παω αν ξερει κανεις ας γραψει τι παιζει εκει

Αδερφέ επειδή τις έχω πάρει και τις δύο αυτές που λες η νταρντάνα αν έκανε πρόγραμμα μόνο με πίπα τότε θα άξιζε. Δεν ήταν τίποτα ιδιαίτερο στο σεξ και η πίσω πόρτα πηγάδι!!
Ξεπέτα αλλά η πίπα της μακράν η καλύτερη από όλες...γλύφει και @@
Η άννα πανέμορφη για μένα και καλύτερη στη συμμετοχή από την άλλη.
Νομίζω ότι θα την ξαναπροτιμήσω όταν πάω. Με τα ονόματα δε τα πάω καλά και μου διαφεύγει
το όνομα της άλλης. Η κοπέλα σε αυτό που δεν πήγες είναι και αυτή μια ρουμάνα ξανθιά.
Αν και μου είπε ότι αυτές τις μέρες θα φύγει θεσσαλονίκη. Δίνει κόλο με 40 και αυτή αλλά
είναι η χειρότερη σε υπηρεσίες. Κομοδίνο από τα λίγα. Αυτά τα λίγα!!
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
ευχαριστω για την ενημερωση αφου τις πηρες και τις δυο κατι παραπανω θα ξερεις
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
ευχαριστω για την ενημερωση αφου τις πηρες και τις δυο κατι παραπανω θα ξερεις

Εντάξει καθένας έχει τα γούστα του. Οπότε όλα είναι σχετικά.
Απλά λέω την εμπειρία μου και την άποψη μου.
Κάποιος άλλος μπορεί να έχει περάσει καλύτερα με κάποια άλλη κοπέλα.
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
συμφωνω ολα ειναι σχετικα και θεμα προσωπικου γουστου θα επισκεφτω και τις αλλες και θα καταθεσω τις εντυπωσεις μου
στο ροδιτη γνωριζεις εσυ ή καποιος αλλος τι παιζει?
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
συμφωνω ολα ειναι σχετικα και θεμα προσωπικου γουστου θα επισκεφτω και τις αλλες και θα καταθεσω τις εντυπωσεις μου
στο ροδιτη γνωριζεις εσυ ή καποιος αλλος τι παιζει?

Η τελευταία μου επίσκεψη εκεί ήταν αρκετό καιρό πριν οπότε δεν μπορώ να βοηθήσω.
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
Δεν είναι μόνο η κρίση πάντως που έχει ρίξει την ποιότητα στις πουτάνες.Έχει βοηθήσει και το ίντερνετ λίγο.Όταν η άλλη βγάζει λεφτά απο σοόυ που κάνει στο ίντερνετ και γλιτώνει και το πήδημα γιατί να κάνει κάτι παραπάνω.Έτσι είναι δυστυχώς.Η Κομοτηνή έχει να φέρει αξιόλογη κοπέλα εδώ και κάποια χρόνια.Όποιες φέρνει είναι απλά υποκατάστατα για να κοροιδευόμαστε.
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
εγω ειμαι 35 χρονια στην πιατσα εζησα τις καλες εποχες...εχω να σου λεω να γραψω βιβλιο....
ειναι καταντια να ικανοποιεισαι με εικονικη πραγματικοτητα απο την αλλη παλι αν δεν εχεις δοκιμασει real δεν μου φαινεται παραξενο να εκτονωνεσαι με αυτον τον τροπο τι να πω...το πρεσαρισμα  δεν χορταινεται ποτε ειναι δυνατον να το χορτασεις μεσω ιντερνετ....
 

giovanni845

Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2010
Μηνύματα
672
Like
297
Πόντοι
26
εγω ειμαι 35 χρονια στην πιατσα εζησα τις καλες εποχες...εχω να σου λεω να γραψω βιβλιο....
ειναι καταντια να ικανοποιεισαι με εικονικη πραγματικοτητα απο την αλλη παλι αν δεν εχεις δοκιμασει real δεν μου φαινεται παραξενο να εκτονωνεσαι με αυτον τον τροπο τι να πω...το πρεσαρισμα  δεν χορταινεται ποτε ειναι δυνατον να το χορτασεις μεσω ιντερνετ....
Εσύ καλά τα λες απλά λέω που οφείλεται αυτή η πτώση εδώ και χρόνια.Πάντως ναι κάποτε η Κομοτηνή δε παιζότανε σαυτό το θέμα.
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
συμφωνω μαζι σου οτι ειναι λογος σημαντικος το ιντερνετ και απορω ταυτοχρονα γιατι εγω εζησα διαφορετικα
κανενα νεο απο την πιατσα? πριν βγω...
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
γεια σας συμπολεμιστες κανενα νεο....τιποτα καλο?
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
ρε παιδια τοσες φοιτητριες λενε εχει κομοτηνη
αγαμητες να μενουν?
 

dimitriscock

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2016
Μηνύματα
201
Like
4
Πόντοι
1
για πολυ μουνι λενε κομοτηνη παντως
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Λοιπον καρντασια, προχθεσινοβραδιή τσάρκα  σε όλα,,
Ροδίτης κάτω: 'ονομα δε θυμαμαι 23-27 χρονών κοπέλα, καστανή, μέτριο βυζί. τα εχει τα κιλάκια της.δεν τη λες χοντρή όμως με τπτ. την είχα πάρει πριν ένα μηνα όταν πρωτο ήρθε. καλούτσικη κ δεν βιαζόταν
Το πάνω κλειστό.

Αριγκάτο δεξιά:  μελαχρινή ψιλή καλό σώμα +- 30 χρονών. είναι καιρό εκεί αλλά δε μ κάνει κλικ να μπω.
Στο αριστερό ένα μπάζο ( πως πληρώνουν για να γαμήσουν τέτοια μπάζα ρε πούστη μου)

Ανάχωμα: στο τέρμα αριστερά ένα μικρό μπαμπάτσικο(αρκετά)  με βυζάρες κ χαρούμενη φάτσα. 40 ευρώ κώλο κ πίπα χωρίς.( next target )
στο δίπλα Άννα ρουμάνα 27-32 χρονών  σχετικά αδύνατη βυζί 2 παρά κάτι  :P 40 ευρώ μόνο κώλο ( την πήρα σήμερα.. Πάρα πολύ υπομονετική η κοπέλα  γύρω στο 20 λεπτο πρωσπαθούσε να μου τη σηκώσει. κ μετα τον έφαγε στο κώλο μέχρι που κουράστικα κ της είπα να μ τη παίξει,

Στο τέρμα δεξιά κ στο δίπλα του ένα μπάζο κ μια πρεζού.
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Ανάχωμα: στο τέρμα αριστερά ένα μικρό μπαμπάτσικο(αρκετά)  με βυζάρες κ χαρούμενη φάτσα. 40 ευρώ κώλο κ πίπα χωρίς.( next target )

Μόνο και μόνο για την πίπα της αξίζει αυτή. Τίποτα αλλο!!
Ρώτα την αν κάνει μόνο πίπα με τελειωμα! Ο μαλάκας δε το ρώτησα όταν πήγα!!!
 

Vitsos

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2008
Μηνύματα
390
Κριτικές
2
Like
112
Πόντοι
1
Τη ρώτησα αν μπορώ να τελειώσω στο στόμα της ή τα βυζιά της κ μ είπε όχι.
 

CLS200

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2017
Μηνύματα
62
Like
18
Πόντοι
0
με βαση την ενημερωση του συντροφου παραπανω και τη δικη μου επισκεψη χθες και σημερα το συμπερασμα μου ειναι οτι η Αννα στο αναχωμα πρωτο δεξια οπως μπαινουμε ειναι αυτη τη στιγμη η καλυτερη και απο εμφανιση και απο συμπεριφορα και απο σερβις σε ολα τα σπιτια (αναχωμα ροδιτη αριγκατο)..... απ οτι μου ειπε θα ειναι εδω μεχρι στις 10 σεπτεμβριου
περιπου....για να μην παρεξηγηθω προσωπικη αποψη καταθετω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom