Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

BOOTLOVERSLAVE

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2006
Μηνύματα
32
Like
2
Πόντοι
0
Ελα πρωτα να δεις αν σου αρεσουμε…
περνας κανονικα με 20ευρο…
και την επομενη φορα…το κανονιζουμε…
Θα ερθω μολις κατεβω Αθηνα. Αλλα δεν ξερω αν με θυμασσε , ειχα ερθει μερικες φορες πιο παλια .Ειχες κατι ψηλες μποτες μαυρες και κοκκινες και με ειχες βαλει κατω στο δωματιο με το ξυλινο πατωμα και με πατησες.
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
Θα ερθω μολις κατεβω Αθηνα. Αλλα δεν ξερω αν με θυμασσε , ειχα ερθει μερικες φορες πιο παλια .Ειχες κατι ψηλες μποτες μαυρες και κοκκινες και με ειχες βαλει κατω στο δωματιο με το ξυλινο πατωμα και με πατησες.


TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????????????????????????????????????????????????????????????? :headbang: :headbang:
Αλήθεια λέει αυτός?
 

jimmis

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
TIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII????????????????????????????????????????????????????????????? :headbang: :headbang:
Αλήθεια λέει αυτός?
μην ακουσεις πάτημα εσυ... αμεσως χαχαχαχα βρε κατερινιο καντου την χαρη να ηρεμήσει ...

ps: antistheni: κάτι σε σοκολάτα παίζει? το σαμαλι είναι βαρυ... καμια σοκολατίνα? προφιτερόλ? τιραμισού?
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Τώρα έγινα κάποιος... Χριστίνα... οι συναγωνιστές ξέρουν αν είμαι κάποιος... εδώ πέρα, δεν είμαστε τίποτα χθεσινοί σε αυτό το thread. Όπως κάποιες με 5 post ως τώρα...
Το αν εισαι καποιος η οχι αυτο δεν το ξερω,οι συναγωνιστες μπορουν να ξερουν γιατι οπως λες δεν ειναι χθεσινοι ενω εγω ειμαι νεα.Μονος σου το λες εχω μονο 5 post κ με περηφανεια γιατι δεν προκειτε να ποσταρω στα καλα καθουμενα μονο κ μονο για να παρω βαθμο!
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
Χριστινα μην εξαπτεσαι...!και να ξερεις ... we love you!
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Μακάρι αυτό το post να γινόταν σε όλα τα ''σπίτια'' και στούντιο....να υπάρχει κάποια επικοινωνία....για να ξέρουν και οι κοπέλες τί θέλουμε από αυτές.....thanks girls......
 

Επισκέπτης
Το αν εισαι καποιος η οχι αυτο δεν το ξερω,οι συναγωνιστες μπορουν να ξερουν γιατι οπως λες δεν ειναι χθεσινοι ενω εγω ειμαι νεα.Μονος σου το λες εχω μονο 5 post κ με περηφανεια γιατι δεν προκειτε να ποσταρω στα καλα καθουμενα μονο κ μονο για να παρω βαθμο!
Πιστεύω κάποια στιγμή να γίνεις και εσυ παλιά εδώ, ίσος καταλάβεις το ποίος είμαι...
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Εμενα μου λενε οτι τους αρεσω οταν ειμαι νευριασμενη.....Τωρα το γιατι δεν ξερω η μπορει απλα να τους αρεσουν να με εκνευρισουν.. :headbang:
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
ρε παιδια πια ηταν σημερα το πρωι με κοτσιδες
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
μαυρομαλλα ξωβυζι στο σαλονι
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
εμαθα απο τον καλυτερο(Giorgos_32)τελικα!!! :dancing: :dancing: :dancing: :rockon:
 

kouklos25

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2006
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
κατερινακι δε μου απαντησες στο χθεσινο μυνημα.περιμενω
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Κανεις λαθος απο σημερα κ μεχρι την τεταρτη θα δουλευω κανονικα το βραδυ 11 με 5.
Επηδη τα παντα ειναι απροβλεπτα....τελικα απο σημερα λογο αδιαθεσιας περνω διακοπες κ ετσι  :knockinb: τελος μεχρι τελος του μηνος.... :think:
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
χριστινακη περαστικα και καλες διακοπες!!!και τωρα ποιες θα αφησεις πισω???
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom