Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 123 άτομα (0 μέλη και 123 επισκέπτες)

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
ναι αλλα μεχρι τελος του μηνος????θα παει και διακοπες!!!
 

Επισκέπτης
Θέλω να πω ένα μεγάλο Ευχαριστώ στην Χριστίνα, για ότι πέρασα μαζί της!
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
αντε θα μας φυγεις κι εσυ...αλλα πρεπει να ξεκουραστεις!!!
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
αντε θα μας φυγεις κι εσυ...αλλα πρεπει να ξεκουραστεις!!!
Γιατι ποιος αλλος εφυγε?Κ ναι δικαιουμε κ εγω σαν ανθρωπος να παω διακοπουλες....ξεκουραση....διασκεδαση...μπανακια....κτλ
 

Επισκέπτης
…billk, είναι κακό που είμαι ερωτευμένος με την Χριστίνα...δεν το κρύβω.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ωωωωωωχ....τι με περιμενει....!!!
Ρεεεεε.....θελω να παω κι εγω διακοπεεεες....
Ποια θα αφησω στο ποδι μου?....στο χερι μου?....
.....στην πλατη μου?....οπως θελετε παρτε το?....
Βαζω αγγελια.....
Ζητειται κοπελα για σπιτι...
Να πλενει,να σφουγγαριζει,να σιδερωνει,να πιπωνει....
Αποδοχες...καλες....
Ασφαλιση..(ασφαλεια αττικης)
Επιδομα(απο το υπουργειο πορνειας....ουψ....συγνωμη....προνειας ηθελα να πω)
Ολα να τα σφαζει...ολα να τα μαχαιρωνειειει....
Και στον ελευθερο χρονο της...μπορει να κανει και υπερωριες...
Διαλιεχτεεεεεεε....διαλιεχτεεεεεεε.....!!!!!
 

nikoscbr

Μέλος
Εγγρ.
18 Φεβ 2007
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
κλειστα κατερινακι και φυγε διακοπες ! ευκαιρια να ξεκουραστεις,να κανεις και μερικα μπανακια...ετσι κι αλλιως ο περισσοτερος κοσμος εχει φυγει.Αντε κι εσυ να ξεκουραστεις λιγακι !
 

Επισκέπτης
Και εγώ που είμαι αρκετά παλιός...γιατί νιώθω πώς είμαι απλά ένα...nick...εδώ μέσα???
Φίλε και συναγωνιστή κάποιοι υπάρχουν άνθρωποι  όπως  λες, και νιώθουν ένα nick εδώ μέσα, κάποιοι άλλοι έχουν ξεφύγει από αυτό το απρόσωπο nick…και είναι υπαρχτά   πρόσωπα . Όπως είναι εδώ η Κατερίνα (KATERINA69) και η Χριστίνα (XRISTINA69). Που ξέρουμε που μπορούμε, να  πάμε και   να τις βρούμε ανά πάσα στιγμή. Αυτές οι κοπέλες δεν είναι ένα απλό nick. Αυτές οι κοπέλες είναι άξιες του σεβασμού μας, το λιγότερο. Και δεν μπορεί να βγαίνει chat ή εδώ ο Anal_Hunter ή ο κάθε Anal_Hunter και να μιλάει  υβριστικά, καλυμμένος πίσω από την ανωνυμία του. Το τι επάγγελμα κάνουν αυτές οι κοπέλες είναι γνωστό, και δεν χρειάζεται να τις αποκαλεί έτσι… εξάλλου αυτός είναι ο λόγο τις ύπαρξη του site… δεν μας έχουν κρύψει κάτι. Το να μιλάει έτσι και να προσπαθεί να θίξει μια κοπέλα με αυτόν τον τρόπο… το θεωρώ τον πλήρη ξεπεσμό και εξευτελισμό του αντρικού φύλου. Είναι αυτό που του είπα  «ύπαρχου άντρες με αρχίδια και αρχίδια άντρες, εσύ ανήκεις στο δεύτερο.» Η μεγαλύτεροι αρετή σε ένα άντρα είναι να σέβεται αυτόν που έχει απέναντι του, όσο χαμηλά και αν είναι. Ο Anal_Hunter αυτό δεν το έχει και ούτε πρόκειται να το απόκτηση ποτέ και ούτε ποτέ θα μπορέσει να τιμήσει τα παντελόνια που φορά…αν φορά. Για εμένα είναι λυπηρό που τέτοια άτομα είναι τιμημένα στο site, μήπως, λέω μήπως  πρέπει να αναθεωρηθούν κάποια πράγματα εδώ…
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στον Giorgos_32 και όλους. Α, βέβαια και στην Κατερίνα μας.
Πάμε για κανα μπάνιο ρεεεε
 

papias

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2006
Μηνύματα
243
Κριτικές
1
Like
3
Πόντοι
1
επαυξανω φιλε γιωργο μαζι σου
 

flynow

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Απρ 2007
Μηνύματα
816
Κριτικές
37
Like
1.564
Πόντοι
8.165
Ωωωωωωχ....τι με περιμενει....!!!
Ρεεεεε.....θελω να παω κι εγω διακοπεεεες....
Ποια θα αφησω στο ποδι μου?....στο χερι μου?....
.....στην πλατη μου?....οπως θελετε παρτε το?....
Βαζω αγγελια.....
Ζητειται κοπελα για σπιτι...
Να πλενει,να σφουγγαριζει,να σιδερωνει,να πιπωνει....
Αποδοχες...καλες....
Ασφαλιση..(ασφαλεια αττικης)
Επιδομα(απο το υπουργειο πορνειας....ουψ....συγνωμη....προνειας ηθελα να πω)
Ολα να τα σφαζει...ολα να τα μαχαιρωνειειει....
Και στον ελευθερο χρονο της...μπορει να κανει και υπερωριες...
Διαλιεχτεεεεεεε....διαλιεχτεεεεεεε.....!!!!!
Αν μείνεις εσύ Κατερινάκι τον Αύγουστο στο πόστο σου, τότε όλα θα πάνε καλά. Κατερινάκι ενημέρωσε μας για τυχόν απουσία σου.
 

scorpioking

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Μαΐ 2006
Μηνύματα
665
Κριτικές
13
Like
53
Πόντοι
1.997
:huh: ποιος υβρίζει τα κορίτσια μας??  >:(

Συναγωνιστη Giorgos_32, εχεις απόλυτο δίκιο... οι κοπέλες αυτές αξίζουν τουλάχιστον το σεβασμό μας..αν κάποιοι "κρύβονται" πίσω απο ενα ψευδώνυμο, αυτοί ήμαστε εμείς...όχι το κατερινάκι, όχι το χριστινάκι....

κατερινάκι, δεν σε έχω επισκευτεί ποτέ..  :headbang: για την ώρα.. σύντομα όμως, θα τα πούμε απο κοντά...στο γνωστό μερος!!!
 

TheBlade

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2007
Μηνύματα
1.258
Like
0
Πόντοι
16
Ωωωωωωχ....τι με περιμενει....!!!
Ρεεεεε.....θελω να παω κι εγω διακοπεεεες....
Ποια θα αφησω στο ποδι μου?....στο χερι μου?....
.....στην πλατη μου?....οπως θελετε παρτε το?....
Βαζω αγγελια.....
Ζητειται κοπελα για σπιτι...
Να πλενει,να σφουγγαριζει,να σιδερωνει,να πιπωνει....
Αποδοχες...καλες....
Ασφαλιση..(ασφαλεια αττικης)
Επιδομα(απο το υπουργειο πορνειας....ουψ....συγνωμη....προνειας ηθελα να πω)
Ολα να τα σφαζει...ολα να τα μαχαιρωνειειει....
Και στον ελευθερο χρονο της...μπορει να κανει και υπερωριες...
Διαλιεχτεεεεεεε....διαλιεχτεεεεεεε.....!!!!!

Κατερινάκι.....θέλω μόνο να πώ πως χαίρομαι που σε βλέπω πάλι στο φόρουμ.......μη μασάς.
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Φίλε και συναγωνιστή κάποιοι υπάρχουν άνθρωποι  όπως  λες, και νιώθουν ένα nick εδώ μέσα, κάποιοι άλλοι έχουν ξεφύγει από αυτό το απρόσωπο nick…και είναι υπαρχτά   πρόσωπα . Όπως είναι εδώ η Κατερίνα (KATERINA69) και η Χριστίνα (XRISTINA69). Που ξέρουμε που μπορούμε, να  πάμε και   να τις βρούμε ανά πάσα στιγμή. Αυτές οι κοπέλες δεν είναι ένα απλό nick. Αυτές οι κοπέλες είναι άξιες του σεβασμού μας, το λιγότερο. Και δεν μπορεί να βγαίνει chat ή εδώ ο Anal_Hunter ή ο κάθε Anal_Hunter και να μιλάει  υβριστικά, καλυμμένος πίσω από την ανωνυμία του. Το τι επάγγελμα κάνουν αυτές οι κοπέλες είναι γνωστό, και δεν χρειάζεται να τις αποκαλεί έτσι… εξάλλου αυτός είναι ο λόγο τις ύπαρξη του site… δεν μας έχουν κρύψει κάτι. Το να μιλάει έτσι και να προσπαθεί να θίξει μια κοπέλα με αυτόν τον τρόπο… το θεωρώ τον πλήρη ξεπεσμό και εξευτελισμό του αντρικού φύλου. Είναι αυτό που του είπα  «ύπαρχου άντρες με αρχίδια και αρχίδια άντρες, εσύ ανήκεις στο δεύτερο.» Η μεγαλύτεροι αρετή σε ένα άντρα είναι να σέβεται αυτόν που έχει απέναντι του, όσο χαμηλά και αν είναι. Ο Anal_Hunter αυτό δεν το έχει και ούτε πρόκειται να το απόκτηση ποτέ και ούτε ποτέ θα μπορέσει να τιμήσει τα παντελόνια που φορά…αν φορά. Για εμένα είναι λυπηρό που τέτοια άτομα είναι τιμημένα στο site, μήπως, λέω μήπως  πρέπει να αναθεωρηθούν κάποια πράγματα εδώ…
Έχεις 100% δίκιο...δεν είχα παρακολουθήσει τον Anal_Hunter αλλά για να το λές έτσι θα είναι....και εγώ συμφωνώ με την δικιά σου λογική.....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom