Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 93 άτομα (0 μέλη και 93 επισκέπτες)

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Φίλε και συναγωνιστή κάποιοι υπάρχουν άνθρωποι  όπως  λες, και νιώθουν ένα nick εδώ μέσα, κάποιοι άλλοι έχουν ξεφύγει από αυτό το απρόσωπο nick…και είναι υπαρχτά   πρόσωπα . Όπως είναι εδώ η Κατερίνα (KATERINA69) και η Χριστίνα (XRISTINA69). Που ξέρουμε που μπορούμε, να  πάμε και   να τις βρούμε ανά πάσα στιγμή. Αυτές οι κοπέλες δεν είναι ένα απλό nick. Αυτές οι κοπέλες είναι άξιες του σεβασμού μας, το λιγότερο. Και δεν μπορεί να βγαίνει chat ή εδώ ο Anal_Hunter ή ο κάθε Anal_Hunter και να μιλάει  υβριστικά, καλυμμένος πίσω από την ανωνυμία του. Το τι επάγγελμα κάνουν αυτές οι κοπέλες είναι γνωστό, και δεν χρειάζεται να τις αποκαλεί έτσι… εξάλλου αυτός είναι ο λόγο τις ύπαρξη του site… δεν μας έχουν κρύψει κάτι. Το να μιλάει έτσι και να προσπαθεί να θίξει μια κοπέλα με αυτόν τον τρόπο… το θεωρώ τον πλήρη ξεπεσμό και εξευτελισμό του αντρικού φύλου. Είναι αυτό που του είπα  «ύπαρχου άντρες με αρχίδια και αρχίδια άντρες, εσύ ανήκεις στο δεύτερο.» Η μεγαλύτεροι αρετή σε ένα άντρα είναι να σέβεται αυτόν που έχει απέναντι του, όσο χαμηλά και αν είναι. Ο Anal_Hunter αυτό δεν το έχει και ούτε πρόκειται να το απόκτηση ποτέ και ούτε ποτέ θα μπορέσει να τιμήσει τα παντελόνια που φορά…αν φορά. Για εμένα είναι λυπηρό που τέτοια άτομα είναι τιμημένα στο site, μήπως, λέω μήπως  πρέπει να αναθεωρηθούν κάποια πράγματα εδώ…

Επειδη πολυ μου επρηξες τα αρχιδια ακου μερικα πραγματακια.

Οταν εγω ημουν στο site και πισω απο τον υπολογιστη αλλα και σε συναντησεις, αλλα και σε ΤΣΑΡΚΕΣ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΑ ΕΓΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ, εσυ αγνοουσες την υπαρξη του φιλαρακο μου.

Και οταν εχω εναν μαλακα οπως εσυ να μου λεει για τα ροματζα του με μια που πληρωνει 200 ευρω το μισαωρο και τον εχω να μου λεει οτι αυτα που εχει ζησει εγω δεν θα τα ζησω ποτε, τοτε δεν εχω παρα να σε πω μαλακα.

Στην Χριστινα δεν αναφερθηκα ΠΟΤΕ μου στη χτεσινη συζητηση. Και προς τι το κακο δηλαδη και αν την ειπα πουτανα? Επιλογη της δεν ειναι ρε φιλε στο κατω κατω? Αυτο δεν ειναι το επαγγελμα? Εκει δεν τα σταζω ποσα χρονια?

Τι σε κοφτει εσενα? Και η ιδια το ειπε εξαλλου, αλλα και να μη το ελεγε δεν σημαινει οτι δεν ισχυει.

Δεν απαξιωσα κανεναν, και δεν βλεπω κανεναν απο ψηλα. Ο μονος που επεσε χαμηλα εισαι εσυ που ασχοληθηκες με μια μαλακια και μιση οπως αυτη που εγινε χτες στο chat και ξεκινησε με τη φραση σου " οσα εχω ζησει εγω με τη Χριστινα δεν θα τα ζησεις ουτε στα ονειρα σου"

Και εγω απλα σου απαντησα οτι 1) εχουμε διαφορετικα ονειρα και στα αρχιδια μου κιολας τι εχεις ζησει, σου ΕΥΧΗΘΗΚΑ να ζησεις αυτα και αλλα τοσα αλλα το παρεβλεψες, και 2) σου ειπα να ζησεις το ροματζο σου με την πουτανα και να μη μας σπας τις μπαλες οπως πολυ καλα κανεις.

Επιβεβαιωση δεν ψαχνω απο κανεναν εδω μεσα, οι περισσοτεροι ηρθατε οταν εγω εφευγα γιαυτο κρατα ο,τι μαλακια εχεις να πεις για την παρτη σου.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ωωωωωωχ....τι με περιμενει....!!!
Ρεεεεε.....θελω να παω κι εγω διακοπεεεες....
Ποια θα αφησω στο ποδι μου?....στο χερι μου?....
.....στην πλατη μου?....οπως θελετε παρτε το?....
Βαζω αγγελια.....
Ζητειται κοπελα για σπιτι...
Να πλενει,να σφουγγαριζει,να σιδερωνει,να πιπωνει....
Αποδοχες...καλες....
Ασφαλιση..(ασφαλεια αττικης)
Επιδομα(απο το υπουργειο πορνειας....ουψ....συγνωμη....προνειας ηθελα να πω)
Ολα να τα σφαζει...ολα να τα μαχαιρωνειειει....
Και στον ελευθερο χρονο της...μπορει να κανει και υπερωριες...
Διαλιεχτεεεεεεε....διαλιεχτεεεεεεε.....!!!!!

Για όποιον θέλει να πάει διακοπές .... Δανείζω και το 'χρέπι' μου...  :cheesy:
 

Επισκέπτης
Επειδη πολυ μου επρηξες τα αρχιδια ακου μερικα πραγματακια.

Οταν εγω ημουν στο site και πισω απο τον υπολογιστη αλλα και σε συναντησεις, αλλα και σε ΤΣΑΡΚΕΣ ΠΟΥ ΟΡΓΑΝΩΣΑ ΕΓΩ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ, εσυ αγνοουσες την υπαρξη του φιλαρακο μου.

Και οταν εχω εναν μαλακα οπως εσυ να μου λεει για τα ροματζα του με μια που πληρωνει 200 ευρω το μισαωρο και τον εχω να μου λεει οτι αυτα που εχει ζησει εγω δεν θα τα ζησω ποτε, τοτε δεν εχω παρα να σε πω μαλακα.

Στην Χριστινα δεν αναφερθηκα ΠΟΤΕ μου στη χτεσινη συζητηση. Και προς τι το κακο δηλαδη και αν την ειπα πουτανα? Επιλογη της δεν ειναι ρε φιλε στο κατω κατω? Αυτο δεν ειναι το επαγγελμα? Εκει δεν τα σταζω ποσα χρονια?

Τι σε κοφτει εσενα? Και η ιδια το ειπε εξαλλου, αλλα και να μη το ελεγε δεν σημαινει οτι δεν ισχυει.

Δεν απαξιωσα κανεναν, και δεν βλεπω κανεναν απο ψηλα. Ο μονος που επεσε χαμηλα εισαι εσυ που ασχοληθηκες με μια μαλακια και μιση οπως αυτη που εγινε χτες στο chat και ξεκινησε με τη φραση σου " οσα εχω ζησει εγω με τη Χριστινα δεν θα τα ζησεις ουτε στα ονειρα σου"

Και εγω απλα σου απαντησα οτι 1) εχουμε διαφορετικα ονειρα και στα αρχιδια μου κιολας τι εχεις ζησει, σου ΕΥΧΗΘΗΚΑ να ζησεις αυτα και αλλα τοσα αλλα το παρεβλεψες, και 2) σου ειπα να ζησεις το ροματζο σου με την πουτανα και να μη μας σπας τις μπαλες οπως πολυ καλα κανεις.

Επιβεβαιωση δεν ψαχνω απο κανεναν εδω μεσα, οι περισσοτεροι ηρθατε οταν εγω εφευγα γιαυτο κρατα ο,τι μαλακια εχεις να πεις για την παρτη σου.

Ότι έχεις οργανώσει τσάρκες δεν το αμφισβητώ…και σου εύχομαι να οργάνωσης άλλες τόσες...και στην τελική καλά κανείς. Αλλά δεν είναι κριτήριο σεβασμού οι πόες τσάρκες έχεις κάνει... το ότι απόκαμες και αποκαλείς και ακόμα την κοπέλα πουτάνα, δείχνει έλλειψη αρχών και σεβασμού. Το επάγγελμα της είναι γνωστό...ως προς τι η διευκρινίσει σου...ρωτώ;  Επιλογή της είναι το επάγγελμα που κάνει... δεν τα στάζεις...σου προσφέρει κάτι που δεν μπορείς να το έχεις με άλλες κοπέλες...και επειδή την έχεις πληρώσει δεν σημαίνει ότι θα την γαμάς όπου βρεις και με οποιονδήποτε τρόπο βρεις...Είναι ένας άνθρωπος όπως όλοι μας...ένας άνθρωπος πολύ περισσότερο φορτωμένος  από την ζωή...ένα άνθρωπος που πρέπει να ανέχεται όλους εμάς στη βάρδια της...και θα μου πεις ότι τα στάζεις... έτσι σου έχουν μάθει. Και αν είπα ότι έχω ζήση…κάποια πράγματα με την Χριστίνα, ποτέ δεν αναφέρθηκα σε κάτι το πληρωμένο, την Χριστίνα την ξέρω και εκτός δουλείας...Τώρα τα υπόλοιπα τα καταλαβαίνουν οι συναγωνιστές, από αυτά που γράφεις και το πως  γράφεις, το τι τύπος και τι άνθρωπος είσαι….νομίζω ότι είναι περιττό να ασχοληθώ με αυτό...
 

Επισκέπτης
Τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς στον Giorgos_32 και όλους. Α, βέβαια και στην Κατερίνα μας.
Πάμε για κανα μπάνιο ρεεεε

Τους αγωνιστικούς μου και απόμενα ... Και σε θέλω πάντα στην πρώτη γραμμή...όπως χτες!!!!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Παιδιά αφήστε τα μίση
και πιάστε το γαμίση... ;)
 

Anal_Hunter

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2005
Μηνύματα
4.643
Κριτικές
10
Like
17
Πόντοι
5.775
Ότι έχεις οργανώσει τσάρκες δεν το αμφισβητώ…και σου εύχομαι να οργάνωσης άλλες τόσες...και στην τελική καλά κανείς. Αλλά δεν είναι κριτήριο σεβασμού οι πόες τσάρκες έχεις κάνει... το ότι απόκαμες και αποκαλείς και ακόμα την κοπέλα πουτάνα, δείχνει έλλειψη αρχών και σεβασμού. Το επάγγελμα της είναι γνωστό...ως προς τι η διευκρινίσει σου...ρωτώ;  Επιλογή της είναι το επάγγελμα που κάνει... δεν τα στάζεις...σου προσφέρει κάτι που δεν μπορείς να το έχεις με άλλες κοπέλες...και επειδή την έχεις πληρώσει δεν σημαίνει ότι θα την γαμάς όπου βρεις και με οποιονδήποτε τρόπο βρεις...Είναι ένας άνθρωπος όπως όλοι μας...ένας άνθρωπος πολύ περισσότερο φορτωμένος  από την ζωή...ένα άνθρωπος που πρέπει να ανέχεται όλους εμάς στη βάρδια της...και θα μου πεις ότι τα στάζεις... έτσι σου έχουν μάθει. Και αν είπα ότι έχω ζήση…κάποια πράγματα με την Χριστίνα, ποτέ δεν αναφέρθηκα σε κάτι το πληρωμένο, την Χριστίνα την ξέρω και εκτός δουλείας...Τώρα τα υπόλοιπα τα καταλαβαίνουν οι συναγωνιστές, από αυτά που γράφεις και το πως  γράφεις, το τι τύπος και τι άνθρωπος είσαι….νομίζω ότι είναι περιττό να ασχοληθώ με αυτό...



Καλα εσυ το πας για γαμο.

Εχεις σαλταρει εντελως πραγματικα  :2funny:

Δεν διευκρινιζω οτι ειναι πουτανα. Απλα το λεω οπως το λεμε για ολες εδω μεσα. Επειδη εσυ τυχαινει να εχεις δαγκωσει την λαμαρινα με μια συγκεκριμενη πρεπει εμεις να μη τις λεμε πουτανες? Και τοτε τι ειναι? Οδοκαθαριστες? Ρε δεν γαμιομαστε λεω εγω.

Το οτι αποκαλω καποιον με το επαγγελμα που κανει δεν ειναι ελλειψη σεβασμου. Αλλα εσυ ειπαμε εισαι ερωτευμενος. Το διαλεξε να κανει αυτη τη δουλεια φιλαρακο, γιατι γουσταρει το χρημα, στα αρχιδια μου ο,τι και αν περναει εφοσον ειναι επιλογη της και δεν την αναγκασανε.

Και εγω επελεξα να σπουδασω φιλε και θα παιρνω πολλα λιγοτερα απο οσα καθε μια σαν την Χριστινα και την οποια Χριστινα. Επειδη εγω δεν τον παιρνω δηλαδη ειμαι λιγοτερο σημαντικος η τρωω λιγοτερο λουκι? Αν θελανε ας μη πηδιοντουσαν ρε φιλε στα παπαρια μου. Ο καθενας κανει τις επιλογες του και επωμιζεται τις συνεπειες αυτων των επιλογων.

Ενας ανρθωπος φορτωμενος απο τη ζωη, που πρεπει να ανεχεται ολους εμας κτλ κτλ, συμφωνω, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ. Μη μου πιανεις τα ρομαντικα λοιπον γιατι δεν συγκινουμαι. Θα μπορουσε να επλενε σκαλες αλλα με ενα πουτσο στο στομα και στο μουνι της βγαζει τα δεκαπλασια. Ετσι παει.

Και οσο για το οτι χρειαζεται να πληρωσω για να γαμησω, ποτε δεν χρειαστηκε. Προσφατα στις διακοπες γαμησα χωρις κοπο μια γκομενιτσα απο το camping, και μου πληρωσε και το φαι μετα γιατι δεν ψηνομουν να χαλασω 50ευρω  :2funny:

Το να πληρωνω για να γαμαω αποτελει χομπυ και τροπο ζωης. Αλλα εσυ επειδη τωρα εχεις δαγκωσει για τα καλα τη λαμαρινα με τη Χριστινα, τα πραγματα τα βλεπεις απο εντελως αλλη οπτικη γωνια και ο καθενας ειναι σε θεση να το καταλαβει αυτο.

Το τι τυπος και τι ανθρωπος ειμαι μεγαλε, δεν περιμενω να το ακουσω απο τα παιδια του forum. Στα αρχιδια μου κιολας τι λενε, εγω ξερω αρκετα καλα το ποιος ειμαι και το τι ειμαι ικανος να κανω, δεν περιμενω τον καθε συμφορουμιστη να μου πει. Δεν ερχομαι εδω για αυτο εξαλλου.

Αντε γιατι παραγνωριστηκαμε μου φαινεται.

Οπως σου ειπα 500 φορες αλλα δεν νοεις να σταματησεις και ασχολεισαι με εμενα που με θεωρεις ασημαντο και αλλες πιπες : Ζησε το ροματζο σου ομορφα και ωραια ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ.
 

agianis

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2007
Μηνύματα
154
Κριτικές
26
Like
1
Πόντοι
11
Σε σχέση με το σχόλιο του anal_hunter, και χωρίς να θέλω να εισέλθω στο θέμα της διαφωνίας με τον george_32, που έχω βέβαια γνώμη μα δεν μου πέφτει λόγος να σας την πω, άντε να πω κι εγώ την γνώμη μου, όχι σαν ειδικός επι των μπουρδέλων (!), αλλά σαν γνώστης (πολύ καλύτερος από τους περισσότερους εδώ) της διαδικτυακής επικοινωνίας:
α. Το επιχείρημα για ένα webiste πως "εγώ ημουν εδώ πολύ πριν απο σένα" δεν στέκει ούτε με εξτρα τσιμέντο. Αυτό γιατί από τη στιγμή που είναι ανοικτό σε νέους - όπως εγώ - αυτοί έχουν τα ίδια διακαιώματα γνώμης με τους άλλους. Αν αυτοί που φροντίζουν τη λειτουργεία εδώ και μας φιλοξενούν ήθελαν κάτι πριβέ (με λιγότερα hits και διαφήμηση) θα το είχαν κάνει κλειστό σε όλους εμάς.
β. Το διαδίκτυο στην μορφή που βλέπουμε, είναι ΔΗΜΟΣΙΟΣ ΧΩΡΟΣ. Το να βρίζεις εδώ, και δη γραπτά, μένει (όπως λέγαν και οι Ρωμαίοι), οπότε αναγκάζεις τόοσους άσχετους με το αντικείμενο σας να λούζονται την αδυναμία επιχειρηματολογίας σου. Άσε που η ευγένεια των λόγων δεν είναι ένδειξη "αδελφισμού" αν αυτό φοβάται κάποιος.
γ. Το τι έχει ζήσει ο καθένας είναι σχετικό. Ξέρω μεγαλόσχημους σε δηλώσεις που δεν έχουν βγει έξω από τη χώρα τους, που δεν έχουν οδηγήσει ποτέ γρήγορο αυτοκίνητο στα όριά του, που δεν καταλαβαίνουν τη διαφορά ανάμεσα στην οικονομία της Αγοράς και αυτή της κομούνας. Οπότε, ας είμαστε πιο ελαστικοί με τις εμπειρίες των άλλων, γιατί και οι δικές μας είναι λιγότερες από κάποιου άλλου.
δ. Αφού, και αν, κάποιος είναι τόσο πιο έμπειρος στον αγοραίο έρωτα από κάποιον άλλο, εγώ για παράδειγμα άντλησα απίστευτη πληροφόρηση από εδώ (χάρη στις προσπάθειες των παλιών εννοείται), αντί να του βάζει χέρι, πρέπει να του δίνει το χέρι - να τον νουθετεί ώστε να τον υποψιάσει.

Αυτά, και όποιος μπορεί να μου δώσει μία καλή γνώμη για Ταυλάνδη που λέω να πάω ας το κάνει σε πμ, γιατί το thread με έχει αποπροσανατολήσει.
 
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Καλα εσυ το πας για γαμο.

Το αν το παμε για γαμο ειναι δικο μας θεμα.

Εχεις σαλταρει εντελως πραγματικα  :2funny:

Γιατι εχει σαλταρει?
Μηπως επηδη ειμαι ΙΕΡΟΔΟΥΛΟΣ γραφει οτι απαγορευετε κ δεν μπορω να παντρευτω?

Δεν διευκρινιζω οτι ειναι πουτανα. Απλα το λεω οπως το λεμε για ολες εδω μεσα.
Επειδη εσυ τυχαινει να εχεις δαγκωσει την λαμαρινα με μια συγκεκριμενη πρεπει εμεις να μη τις λεμε πουτανες?

Και τοτε τι ειναι? Οδοκαθαριστες? Ρε δεν γαμιομαστε λεω εγω.

Στο επαγγελμα μου γραφει ιεροδουλος οχι πουτανα,οχι οτι δεν ειμαι αλλα ειναι βριζια γιατι οταν βριζεις μια γκομενα δεν τις λες αντε γαμ....παλιο ιεροδουλη?τις λες αντε γαμ....παλιο πουτανα

Το οτι αποκαλω καποιον με το επαγγελμα που κανει δεν ειναι ελλειψη σεβασμου. Αλλα εσυ ειπαμε εισαι ερωτευμενος. Το διαλεξε να κανει αυτη τη δουλεια φιλαρακο, γιατι γουσταρει το χρημα, στα αρχιδια μου ο,τι και αν περναει εφοσον ειναι επιλογη της και δεν την αναγκασανε.

Και εγω επελεξα να σπουδασω φιλε και θα παιρνω πολλα λιγοτερα απο οσα καθε μια σαν την Χριστινα και την οποια Χριστινα. Επειδη εγω δεν τον παιρνω δηλαδη ειμαι λιγοτερο σημαντικος η τρωω λιγοτερο λουκι? Αν θελανε ας μη πηδιοντουσαν ρε φιλε στα παπαρια μου. Ο καθενας κανει τις επιλογες του και επωμιζεται τις συνεπειες αυτων των επιλογων.

Οπως εσυ ο ιδιος το λες ειναι κ αυτο ενα επαγγελμα οπως
ολα τα αλλα κ διαφορετικο οπως ειναι κ ολες οι δουλιες(ασχετο αν στο δικο μου μπενει κ βγενει απο το στομα η στο μουνι ενα πουτσο

Ενας ανρθωπος φορτωμενος απο τη ζωη, που πρεπει να ανεχεται ολους εμας κτλ κτλ, συμφωνω, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ. Μη μου πιανεις τα ρομαντικα λοιπον γιατι δεν συγκινουμαι. Θα μπορουσε να επλενε σκαλες αλλα με ενα πουτσο στο στομα και στο μουνι της βγαζει τα δεκαπλασια. Ετσι παει.

Και οσο για το οτι χρειαζεται να πληρωσω για να γαμησω, ποτε δεν χρειαστηκε. Προσφατα στις διακοπες γαμησα χωρις κοπο μια γκομενιτσα απο το camping, και μου πληρωσε και το φαι μετα γιατι δεν ψηνομουν να χαλασω 50ευρω  :2funny:

Πρωτα μας λες οτι δεν χρειαστηκε ποτε να πληρωσεις για να γαμησεις κ μετα μας λες οτι το να πληρωνεις για να γαμας ειναι χομπι?

Το να πληρωνω για να γαμαω αποτελει χομπυ και τροπο ζωης. Αλλα εσυ επειδη τωρα εχεις δαγκωσει για τα καλα τη λαμαρινα με τη Χριστινα, τα πραγματα τα βλεπεις απο εντελως αλλη οπτικη γωνια και ο καθενας ειναι σε θεση να το καταλαβει αυτο.

Το τι τυπος και τι ανθρωπος ειμαι μεγαλε, δεν περιμενω να το ακουσω απο τα παιδια του forum. Στα αρχιδια μου κιολας τι λενε, εγω ξερω αρκετα καλα το ποιος ειμαι και το τι ειμαι ικανος να κανω, δεν περιμενω τον καθε συμφορουμιστη να μου πει. Δεν ερχομαι εδω για αυτο εξαλλου.

Αντε γιατι παραγνωριστηκαμε μου φαινεται.

Οπως σου ειπα 500 φορες αλλα δεν νοεις να σταματησεις και ασχολεισαι με εμενα που με θεωρεις ασημαντο και αλλες πιπες : Ζησε το ροματζο σου ομορφα και ωραια ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ.

Ευχαριστουμε για την ευχη σου κ ασε μας να ζουμε στον κοσμο τον δικο μας οπως ο καθενας...
Κ οταν βαζουμε ενα νικ το βαζουμε επηδη μας αντιπροσωπευει το δικο σου τα λεει ολα :think:.....ΚΩΛΟΨΑΧΤΗΣ......
 

neoklis79

Μέλος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.837
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
16

Η απορία μιας βοιδόπουτσας... :2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Καλα εσυ το πας για γαμο.

Εχεις σαλταρει εντελως πραγματικα  :2funny:

Δεν διευκρινιζω οτι ειναι πουτανα. Απλα το λεω οπως το λεμε για ολες εδω μεσα. Επειδη εσυ τυχαινει να εχεις δαγκωσει την λαμαρινα με μια συγκεκριμενη πρεπει εμεις να μη τις λεμε πουτανες? Και τοτε τι ειναι? Οδοκαθαριστες? Ρε δεν γαμιομαστε λεω εγω.

Το οτι αποκαλω καποιον με το επαγγελμα που κανει δεν ειναι ελλειψη σεβασμου. Αλλα εσυ ειπαμε εισαι ερωτευμενος. Το διαλεξε να κανει αυτη τη δουλεια φιλαρακο, γιατι γουσταρει το χρημα, στα αρχιδια μου ο,τι και αν περναει εφοσον ειναι επιλογη της και δεν την αναγκασανε.

Και εγω επελεξα να σπουδασω φιλε και θα παιρνω πολλα λιγοτερα απο οσα καθε μια σαν την Χριστινα και την οποια Χριστινα. Επειδη εγω δεν τον παιρνω δηλαδη ειμαι λιγοτερο σημαντικος η τρωω λιγοτερο λουκι? Αν θελανε ας μη πηδιοντουσαν ρε φιλε στα παπαρια μου. Ο καθενας κανει τις επιλογες του και επωμιζεται τις συνεπειες αυτων των επιλογων.

Ενας ανρθωπος φορτωμενος απο τη ζωη, που πρεπει να ανεχεται ολους εμας κτλ κτλ, συμφωνω, ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΛΟΓΗ ΤΗΣ. Μη μου πιανεις τα ρομαντικα λοιπον γιατι δεν συγκινουμαι. Θα μπορουσε να επλενε σκαλες αλλα με ενα πουτσο στο στομα και στο μουνι της βγαζει τα δεκαπλασια. Ετσι παει.

Και οσο για το οτι χρειαζεται να πληρωσω για να γαμησω, ποτε δεν χρειαστηκε. Προσφατα στις διακοπες γαμησα χωρις κοπο μια γκομενιτσα απο το camping, και μου πληρωσε και το φαι μετα γιατι δεν ψηνομουν να χαλασω 50ευρω  :2funny:

Το να πληρωνω για να γαμαω αποτελει χομπυ και τροπο ζωης. Αλλα εσυ επειδη τωρα εχεις δαγκωσει για τα καλα τη λαμαρινα με τη Χριστινα, τα πραγματα τα βλεπεις απο εντελως αλλη οπτικη γωνια και ο καθενας ειναι σε θεση να το καταλαβει αυτο.

Το τι τυπος και τι ανθρωπος ειμαι μεγαλε, δεν περιμενω να το ακουσω απο τα παιδια του forum. Στα αρχιδια μου κιολας τι λενε, εγω ξερω αρκετα καλα το ποιος ειμαι και το τι ειμαι ικανος να κανω, δεν περιμενω τον καθε συμφορουμιστη να μου πει. Δεν ερχομαι εδω για αυτο εξαλλου.

Αντε γιατι παραγνωριστηκαμε μου φαινεται.

Οπως σου ειπα 500 φορες αλλα δεν νοεις να σταματησεις και ασχολεισαι με εμενα που με θεωρεις ασημαντο και αλλες πιπες : Ζησε το ροματζο σου ομορφα και ωραια ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΗΖΕΙΣ ΤΑ ΠΑΠΑΡΙΑ.

Αφού  όλα τα έχεις γραμμένα στην πούτσα  σου και όλους μας στα αρχίδια σου...τότε τι θες εδώ μέσα...ξανά λέω ότι είναι λυπηρό τέτοια άτομα να είναι τιμημένα στο site...μήπως κάποιοι πρέπει να ανοίξουν τα μάτια τους και να δουν κάποια πράγματα...


Υ.Γ. Πραγματικά αν μπορούσα, θα παντρευόμουν την Χριστίνα.


 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Η απορία μιας βοιδόπουτσας... :2funny: :2funny:

:2funny: :2funny::2funny: :2funny::2funny: :2funny:

Υ.Γ. Πραγματικά αν μπορούσα, θα παντρευόμουν την Χριστίνα.

Και γιατί δεν μπορείς?Κάποιες άλλες 20χρονες που πάνε με πλούσιους 60αρηδες και τους παντρεύονται απλά για να τους τα παρέχουν όλα και περιμένουν να πεθάνει ο γέρος και να κληρονομήσουν...θεωρώ πως είναι χειρότερες...εκτός και είσαι παντρεμένος.....
άντε....και ο...Πίτσι κουμπάρος!!!!:2funny: :2funny::2funny: :2funny:
 

Επισκέπτης
Εσεις δεν ειχατε μαλωσει καποτε και της ελεγες οτι με τη χθεσινη της συμπεριφορα κατεστρεψε κατι ωραιο ;  :think:

Μάλλον μας μπερδεύεις με κάποιο άλλο  ζευγάρι της Κολωνού 30... εγώ με την Χριστίνα δεν έχουμε μαλώσει ποτέ...και ούτε πρόκειται να μαλώσουμε!!!
 

gobr

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
3.379
Κριτικές
6
Like
56
Πόντοι
16
Μεγαλη μπουκια φαε, μεγαλη κουβεντα μη λες.
 

XRISTINA69

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2007
Μηνύματα
130
Like
2
Πόντοι
1
Εσεις δεν ειχατε μαλωσει καποτε και της ελεγες οτι με τη χθεσινη της συμπεριφορα κατεστρεψε κατι ωραιο ;  :think:
Δεν μαλωσαμε απλα εγινε παρεξηγηση οπως ολοι παραξηγιουνται λογο διαφορετικων αποψεων...
 

podolagnos_28

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαΐ 2006
Μηνύματα
3.482
Like
33
Πόντοι
16
Δεν μαλωσαμε απλα εγινε παρεξηγηση οπως ολοι παραξηγιουνται λογο διαφορετικων αποψεων...
Απο εκεί ξεκινάνε όλα...από παρεξηγήσεις...... :smitten: :smitten: :smitten:...ελπίζω ο παπάς το site να μην πάρει πολλά...(πλάκα κάνω...μην παρεξηγηθήτε.... :rockon: :rockon: :rockon:)
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Αποψε Χριστινακι εισαι μετα τις 11?Λεω να σε επισκεφτω  :rockon:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom