Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (0 μέλη και 28 επισκέπτες)

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε παιδια...εγω σκοτωνομαι στη δουλεια...κι εσεις
τρωγεστε?
Και καλα...καποτε για τα ματια μιας γυναικας...υπηρχαν
οι μονομαχιες...
Τωρα τι κανετε?
Πουτσομαχιες?
Εδω εχουμε μεγαλυτερα προβληματα....οπως...
Θελω να παω διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες......!!!!!
 

mak5004

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2006
Μηνύματα
141
Like
0
Πόντοι
1
και παλι εισαι πρωτος φιλε γιωργο!!!
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Το μαγαζί παίζει μόνο βραδινές ώρες; Ισχύει πάντα αυτό ή λόγω διακοπών;
 

Επισκέπτης
Ρε παιδια...εγω σκοτωνομαι στη δουλεια...κι εσεις
τρωγεστε?
Και καλα...καποτε για τα ματια μιας γυναικας...υπηρχαν
οι μονομαχιες...
Τωρα τι κανετε?
Πουτσομαχιες?
Εδω εχουμε μεγαλυτερα προβληματα....οπως...
Θελω να παω διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες......!!!!!
Κατερίνα κάνε την για διακοπές και άφησε τους με τον πούτσο στο χέρι.
 

dzf

Μέλος
Εγγρ.
9 Δεκ 2005
Μηνύματα
663
Κριτικές
5
Like
2
Πόντοι
6
Ρε παιδια...εγω σκοτωνομαι στη δουλεια...κι εσεις
τρωγεστε?
Και καλα...καποτε για τα ματια μιας γυναικας...υπηρχαν
οι μονομαχιες...
Τωρα τι κανετε?
Πουτσομαχιες?
Εδω εχουμε μεγαλυτερα προβληματα....οπως...
Θελω να παω διακοπεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεες......!!!!!


Αφού στο είπα ήδη ρε Κατερίνα.


ΔΑΝΕΙΖΩ και το 'χρέπι' .....  ;)  ;)  ;)
Θα πάει σε καλά χέρια....  :grin:  :grin:
 

vasilis1970(1)

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2006
Μηνύματα
112
Like
280
Πόντοι
21
κατερινα φυγε διακοπες κι αστους  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:  χεχεχεεχεχεχεχεχεχεχεεχεχεχε
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
υπαρχουν και τα πμ..
εχουν ειπωθει ενα σωρο παπαριες (δεν εννοω καποιον συγκεκριμενο) στο παρον θεμα που θα πρεπε να ειχαν ειπωθει μεσο πμ αλλα τελος παντων
δαχτυλα ποδιων αρεσουν στις γυναικες??? νταξει οχι ομως να καθεσαι και να τη γλειφεις εκει 10 ωρες :)))
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
χτες πηγα εναν φιλο μου που γαμαει σε μπουρδελα (εγω και μονο που βλεπω τις φατσες μερικων παρακμιακων να περιμενουν κει μεσα και σκεφτομαι πως θα γαμησω αυτη που προηγουμενως εχει γαμησει αυτος αηδιαζω)και ηταν η κατερινα.πανεμορφη κοπελα.σουπερ ευχαριστημενος ο φιλος.οντως διαφορετικη απο αλλες του επαγγελματος μου ειπε, καθοτι ειναι ευγενεσετερη  και με καλυτερη συμμετοχη.επισης η τσατσα μας ειπε πως η χριστινα εφυγε επειδη μαλωνε συνεχεια..εγω δεν εχω συναντησει χριστινα και δεν την ξερω,απλα παρακολουθω το φορουμ..το τι πραγματικα συμβαινει εσεις ξερετε..επισης χτες η κατερινα πηδιοταν με εναν ρωσο.αυτο γιατι ακουσα πως ξενους δεν παιρνει,αν και η τσατσα μολις τον ειδε δυσανασχετησε.(ειχε και εναν τυπα ελληνα μαζι του για διερμηνεια μαλλον, αν και η τσατσα το σπικαρε καλα ταγγλικο)
 

Επισκέπτης
χτες πηγα εναν φιλο μου που γαμαει σε μπουρδελα (εγω και μονο που βλεπω τις φατσες μερικων παρακμιακων να περιμενουν κει μεσα και σκεφτομαι πως θα γαμησω αυτη που προηγουμενως εχει γαμησει αυτος αηδιαζω)και ηταν η κατερινα.πανεμορφη κοπελα.σουπερ ευχαριστημενος ο φιλος.οντως διαφορετικη απο αλλες του επαγγελματος μου ειπε, καθοτι ειναι ευγενεσετερη  και με καλυτερη συμμετοχη.επισης η τσατσα μας ειπε πως η χριστινα εφυγε επειδη μαλωνε συνεχεια..εγω δεν εχω συναντησει χριστινα και δεν την ξερω,απλα παρακολουθω το φορουμ..το τι πραγματικα συμβαινει εσεις ξερετε..επισης χτες η κατερινα πηδιοταν με εναν ρωσο.αυτο γιατι ακουσα πως ξενους δεν παιρνει,αν και η τσατσα μολις τον ειδε δυσανασχετησε.(ειχε και εναν τυπα ελληνα μαζι του για διερμηνεια μαλλον, αν και η τσατσα το σπικαρε καλα ταγγλικο)
αν ειναι αληθεια για τον ρωσο,καλα εκανε και πηδιοταν μαζι του!!αν ειναι αληθεια.....
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
ευτυχως που δεν ηταν αμερικανος ετσι 8ειε? αλλιως ποιος ειδε τον war κ δε τον φοβηθηκε,τελος! :grin:

mother russia τραγουδακι απο sisters of mercy
εξαιρετικα αφιερωμενο  :2funny:
 

Επισκέπτης
ευτυχως που δεν ηταν αμερικανος ετσι 8ειε? αλλιως ποιος ειδε τον war κ δε τον φοβηθηκε,τελος! :grin:

mother russia τραγουδακι απο sisters of mercy
εξαιρετικα αφιερωμενο  :2funny:
η κατερινα αποφασιζει με ποιον θα πηδηχτει και με ποιον οχι!!εμενα δεν που πεφτει λογος...
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
εγω δεν ειπα οτι θα ορισω με ποιον πηδιεται η δεν πηδιεται η κατερινα αγαπητε.εγω στην τελικη δεν γαμαω σε μπουρδελα και σταρχιδια μου.απλα οταν λεει καποιος η καποια κατι να τηρειται αλλιως ειναι κοροιδια.οχι για μενα.αλλα για αυτους που ενδιαφερονται.
 

dgomez

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2007
Μηνύματα
69
Κριτικές
3
Like
2
Πόντοι
0
σωστο αλλα δεν νομιζω οτι η κατερινα δινει απο δω κι'απο κει υποσχεσεις που δεν τηρουνται
καθε που μιλαει υπαρχει μια ομαδα ηλιθιων ανθρωπων που ποσταρουν εναντιον της χωρις να της τα πουν φατσα καρτα
επειδη ειναι ιεροδουλη και μπαινει και στο site δεν σημαινει οτι ειναι μαγκια να της τη μπαινουν οι μαλακες
πρεπει να το καταλαβουν ορισμενοι αυτο
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
ορθον αλλα εγω δεν ειχα ουτε εχω σκοπο να την πω στην κατερινα.ισα ισα που ειναι κατι ξεχωριστο οπως ολοι λενε και μακαρι ναταν ολες  σαν και αυτη,αφου ειναι τοσο καλη.
απλα αν ημουν πελατης και ελεγε πως πηδιεται μοναχα με ελληνες θα ηθελα να εβλεπα τον ορο αυτο να τηρειται, οπως θελω (,για να μιλησω και προσωπικα,) το ενα η δυο κολ γκερλς που θα παρω το μηνα, να κανει αυτα που συμφωνησαμε στο τηλ, στις τιμες που συμφωνησαμε και στην ωρα που κανονιστηκε.
nothing more nothing less
 

Επισκέπτης
χτες πηγα εναν φιλο μου που γαμαει σε μπουρδελα (εγω και μονο που βλεπω τις φατσες μερικων παρακμιακων να περιμενουν κει μεσα και σκεφτομαι πως θα γαμησω αυτη που προηγουμενως εχει γαμησει αυτος αηδιαζω)και ηταν η κατερινα.πανεμορφη κοπελα.σουπερ ευχαριστημενος ο φιλος.οντως διαφορετικη απο αλλες του επαγγελματος μου ειπε, καθοτι ειναι ευγενεσετερη  και με καλυτερη συμμετοχη.επισης η τσατσα μας ειπε πως η χριστινα εφυγε επειδη μαλωνε συνεχεια..εγω δεν εχω συναντησει χριστινα και δεν την ξερω,απλα παρακολουθω το φορουμ..το τι πραγματικα συμβαινει εσεις ξερετε..επισης χτες η κατερινα πηδιοταν με εναν ρωσο.αυτο γιατι ακουσα πως ξενους δεν παιρνει,αν και η τσατσα μολις τον ειδε δυσανασχετησε.(ειχε και εναν τυπα ελληνα μαζι του για διερμηνεια μαλλον, αν και η τσατσα το σπικαρε καλα ταγγλικο)

Συναγωνιστή να πούμε για αρχήν για την Χριστίνα, ο κοπέλα  από Δευτέρα είναι σε άδεια και σήμερα πετάει για Ισπανία. «Καλό ταξίδι Χριστίνα ,να περνάς καλά και μας λείπεις...». Τώρα στο θέμα της Κατερίνας, αρχή της  κοπέλας είναι να μην δέχεται ξένους, τώρα αν ξεφύγει κάποιος από τον έλεγχο της υπηρεσίας...τότε ίσος να είναι η εξαίρεση του κανόνα…αν δεν τον καταλάβει και η Κατερίνα. Το γεγονός ατόμου να μην μιλάει  πελάτης ελληνικά το θεωρό λίγο δύσκολο να μπει στο δωμάτιο ως ακατόρθωτο.
 

septic

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουλ 2006
Μηνύματα
396
Like
3
Πόντοι
1
και να που εγινε να μπει ρωσος πελατης που δεν μιλαγε γρι ελληνικα και ειχε και καποιον ελληνα μαζι του ο οποιος αρχικα εκανε τη διερμηνεια και στη συνεχεια ο ρωσος που ο ιδιος ειπε οτι ειναι ρωσος μιλαγε αγγλικα με τη τσατσα.
τωρα οποιος δεν με πιστευει στα παπαρια μου. ας βγει και η ιδια η κατερινα να πει στην τελικη. στο φιναλε εγω δεν γαμαω σε μπουρδελα οπως λεω για 3η φορα και δεν μενδιαφερει.απανταω μονο και μονο επειδη μερικοι αφηνουν υπονοιες πως κοροιδευω.
πριν 2 μερες κατα τις 3 το βραδυ πηρε εναν ομορφο νεαρο τον οποιο τον ρωτουσε,επειδη κοιταζε κατα τη διαρκεια του σεξ ενα καθρεφτη,αν ειχε βαλει καμερα.στο καπακι πηγε με εναν ρωσο-καλοβαλμενο ομως που δεν ηταν λεχριτης.τα αναφερω για να βοηθησω τη κατερινα αν αποφασισει να σας απαντησει.(αν και κατα τη γνωμη μου δικαιωμα της ειναι να παιρνει οποιον θελει-αρκει να το παραδεχεται κιολας)
 

mpotofilos

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Οκτ 2005
Μηνύματα
1.478
Κριτικές
13
Like
200
Πόντοι
6.055
οπως ειναι γνωστο οι ρωσοι ειναι ασσοι του σεξ οποτε ειναι η εξαιρεση οχι σα κατι 8εσ/νικιους που πρεπει να μπαινουν με τα διαβατηρια στο χερι!! :headbang: :think:
 

Επισκέπτης
και να που εγινε να μπει ρωσος πελατης που δεν μιλαγε γρι ελληνικα και ειχε και καποιον ελληνα μαζι του ο οποιος αρχικα εκανε τη διερμηνεια και στη συνεχεια ο ρωσος που ο ιδιος ειπε οτι ειναι ρωσος μιλαγε αγγλικα με τη τσατσα.
τωρα οποιος δεν με πιστευει στα παπαρια μου. ας βγει και η ιδια η κατερινα να πει στην τελικη. στο φιναλε εγω δεν γαμαω σε μπουρδελα οπως λεω για 3η φορα και δεν μενδιαφερει.απανταω μονο και μονο επειδη μερικοι αφηνουν υπονοιες πως κοροιδευω.
πριν 2 μερες κατα τις 3 το βραδυ πηρε εναν ομορφο νεαρο τον οποιο τον ρωτουσε,επειδη κοιταζε κατα τη διαρκεια του σεξ ενα καθρεφτη,αν ειχε βαλει καμερα.στο καπακι πηγε με εναν ρωσο-καλοβαλμενο ομως που δεν ηταν λεχριτης.τα αναφερω για να βοηθησω τη κατερινα αν αποφασισει να σας απαντησει.(αν και κατα τη γνωμη μου δικαιωμα της ειναι να παιρνει οποιον θελει-αρκει να το παραδεχεται κιολας)

Δεν θα αμφισβητήσω αυτά που λες... γιατί δεν ήμουν μπροστά…και ούτε θέλω να πω ότι μας κοροϊδεύεις... αλλά πως πιστοποίησες ότι ο τύπος ήταν ρώσος… ζήτησες διαβατήριο...το ότι μίλαγε μόνο ρωσικά το πιστοποιεί αυτό…τόσοι έλληνες υπάρχον στην Ρωσία... Μην βρίσκουμε καρφιά…και αρχίζουμε να σταυρώνουμε ένα άνθρωπο... Την Κατερίνα την ξέρουμε αρκετό  καιρό και ξέρουμε πως δουλεύει, και δεν πήγαμε χθες η προχθές…για πρώτη φορά. Τώρα αν είναι να πας η όχι, αυτό είναι επιλογή σου...κανείς δεν σε βάζει με το ζόρι... Και από την άλλη δεν γαμάς σε μπουρδέλα και ούτε σε ενδιαφέρει... αλλά πέρασες από το μαγαζί, είσαι ενήμερος για το πρόγραμμα της Κατερίνας και έμμεσος ποστάρεις... Δηλαδή ρε συναγωνιστή, αν σε ενδιέφερε το άθλημα, τι θα έκανες...;
 

billk

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2007
Μηνύματα
839
Κριτικές
4
Like
22
Πόντοι
6
...κατι περιεργο γινεται εδω...κατι δεν κολλαει...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom