Νέα

Κολωνού 30Α

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Επισκέπτης
το να γινεται διαφημιση σε σιτυ τουρ το θεωρω λογικο και καλα κανει ο αλεξ και ο καθε αλεξ!το ιδιο ισχυει και για εταιρειες παραγωγης ερωτικων ταινιων καθως επισης και βινετο κλαμπ!ομως το να προτεινετε να διαφημισετε οικο ανοχης ειναι αθεμητος ανταγωνισμος ,ενω ξερετε οτι στο παρελθον εχουν κατηγορησει μελη γι αυτον ακριβως το λογο!η αποψη μου ειναι οτι αυτο το σαιτ πρεπει να παρουσιαζει αντικειμενικα ολους τους οικους ανοχης!με αυτο που κανετε εκθεσατε το ιδιο το σαιτ και εσας τους ιδιους!αυτη ειναι η γνωμη μου και το θεμα εληξε εδω!
 

antisthenis

Administrator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
20 Ιαν 2006
Μηνύματα
20.641
Κριτικές
148
Λύσεις
5
Like
9.040
Πόντοι
17.085
Όχι. Το θέμα έληξε ένα post πιο πάνω απ' το δικό σου.  :grin:  ;)
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
το να γινεται διαφημιση σε σιτυ τουρ το θεωρω λογικο και καλα κανει ο αλεξ και ο καθε αλεξ!το ιδιο ισχυει και για εταιρειες παραγωγης ερωτικων ταινιων καθως επισης και βινετο κλαμπ!ομως το να προτεινετε να διαφημισετε οικο ανοχης ειναι αθεμητος ανταγωνισμος ,ενω ξερετε οτι στο παρελθον εχουν κατηγορησει μελη γι αυτον ακριβως το λογο!η αποψη μου ειναι οτι αυτο το σαιτ πρεπει να παρουσιαζει αντικειμενικα ολους τους οικους ανοχης!με αυτο που κανετε εκθεσατε το ιδιο το σαιτ και εσας τους ιδιους!αυτη ειναι η γνωμη μου και το θεμα εληξε εδω!

Είναι το μόνο μήνυμα που περιέχει κάτι που αξίζει να απαντήσω, και απαντάω.
Το τι κάνουμε με το site, είναι δικό μας θέμα.

Θα μπορούσαμε να πληρωνώμασταν από στριπτιζάδικα, οίκους, citytours, και χίλια δυο, ώστε να γράφαμε ψέυτικες κριτικές ή και χίλια-δυο άλλα.

Θα μπορούσαμε να βάζαμε dialers και να χρεώναμε κάθε απυποψίαστο της παναγιάς τα μάτια χωρίς τη θέλησή του.

Θα μπορούσαμε να κάνουμε πολλά.

Δεν θεωρώ ότι έχουμε εκθέσει κανέναν. Ούτε το site, ούτε εμάς, ούτε κανέναν. Η πρόταση ήταν ξεκάθαρη, παρεξηγήθηκε,  (προφανώς) δεν ενδιαφέρθηκε η επαγγελματίας, και (αφού επιτέλους το έμαθα, και είναι το μόνο που με ενδιαφέρει) εδώ τελειώνει η ιστορία.

Μας έχουν κατηγορήσει για πολλααααααααααααα. Μέχρι και website anti-bourdela πήγε να ανοίξει κάποιος. Δεν με πειράζει... :cheesy:

Θεωρώ και εγώ το θέμα λήξαν.
 

Επισκέπτης
:think: ... νομίζω ότι τα πράγματα γίναν πολύ σοβαρά εδώ ...
 

Επισκέπτης
αλεξ ξερεις πολυ καλα οτι οταν ανοιξε ενα αλλο παρομοιο σαιτ και  χλευαζε εσενα και τους μοντ ,δηλαδη τις επιλογες σου,στηριξα αυτο το σαιτ και εσενα!στο λεω γιατι θεωρω οτι το μπουρδελα αποτελειτε απο τα μελη και αφορα τα μελη του!αυτα το ανεβαζουν και αυτα το κατεβαζουν!οταν λοιπον βλεπω κατι που θεωρω οτι ειναι ασχημο και εχει αρνητικο αντικτυπο για το σαιτ θα το πω!και ο λογος ειναι οτι μεσα απο τα λαθη βελτιωνομαστε!το να σου λεω ποσο καλος εισαι και ποσο αξιολογο σαιτ εχεις δεν εχει κανενα νοημα ,παρα μονο μια ηθικη επιβραβευση!το να σου επισημαινω τα ατοπηματα που τυχον κανετε ειναι για το καλο το δικο σου και αυτης της ιστοσελιδας!το ξαναλεω λοιπον!προσωπικη μου αποψη ειναι ,οτι αυτο σαιτ πρεπει να εχει μια ουδετεροτητα στην παρουσιαση των οικων ανοχης!αν τωρα εσυ εχεις διαφορετικη αποψη ειναι δικαιωμα σου να διευθυνεις το σαιτ σου οπως θελεις!ο καθενας κανει τις επιλογες του!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
αλεξ ξερεις πολυ καλα οτι οταν ανοιξε ενα αλλο παρομοιο σαιτ και  χλευαζε εσενα και τους μοντ ,δηλαδη τις επιλογες σου,στηριξα αυτο το σαιτ και εσενα!στο λεω γιατι θεωρω οτι το μπουρδελα αποτελειτε απο τα μελη και αφορα τα μελη του!αυτα το ανεβαζουν και αυτα το κατεβαζουν!οταν λοιπον βλεπω κατι που θεωρω οτι ειναι ασχημο και εχει αρνητικο αντικτυπο για το σαιτ θα το πω!και ο λογος ειναι οτι μεσα απο τα λαθη βελτιωνομαστε!το να σου λεω ποσο καλος εισαι και ποσο αξιολογο σαιτ εχεις δεν εχει κανενα νοημα ,παρα μονο μια ηθικη επιβραβευση!το να σου επισημαινω τα ατοπηματα που τυχον κανετε ειναι για το καλο το δικο σου και αυτης της ιστοσελιδας!το ξαναλεω λοιπον!προσωπικη μου αποψη ειναι ,οτι αυτο σαιτ πρεπει να εχει μια ουδετεροτητα στην παρουσιαση των οικων ανοχης!αν τωρα εσυ εχεις διαφορετικη αποψη ειναι δικαιωμα σου να διευθυνεις το σαιτ σου οπως θελεις!ο καθενας κανει τις επιλογες του!

Μα αυτό ακριβώς εξήγησα στο προηγούμενο post μου. Ότι θα μπορούσαμε εις βάρος της αξιοπιστίας των πληροφοριών να βγάζουμε πάρα πολλά χρήματα από αυτό το site. Αλλά δεν το κάνουμε και δεν πρόκειται.

Anyway.
 

Επισκέπτης
απο τη στιγμη που θα διαφημιστει ενας οικος ανοχης θεωρω οτι παυει να υπαρχει η αντικειμενικη παρουσιαση των υπολοιπων "μαγαζιων"!εγω σαν ενα απλο μελος θα σου ελεγα να μην το κανεις  ,ουτε καν να το προτεινεις!απο κει και περα αυτο ειναι δικο σου θεμα!
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
απο τη στιγμη που θα διαφημιστει ενας οικος ανοχης θεωρω οτι παυει να υπαρχει η αντικειμενικη παρουσιαση των υπολοιπων "μαγαζιων"!εγω σαν ενα απλο μελος θα σου ελεγα να μην το κανεις  ,ουτε καν να το προτεινεις!απο κει και περα αυτο ειναι δικο σου θεμα!

Φίλε warhol, θέλω να εξηγήσω 3 απλά πραγματάκια

1. Δεν θα κάναμε προβλεβλημένη καταχώρηση σε κάποιο μαγαζί που δεν θεωρείται καλό, και δεν έχει ελεχθει από εμάς προσωπικά.
2. Οι κριτικές των μελών μπαίνουν άθικτες. Αυτό είναι άλλη μία απόδειξη για την αξιοπιστία. Μόνο σε πολύ σπάνιες περιπτώσεις που βάζουν παντου 0 και υπερβολικά κακά λόγια, ή παντου 10 και υπερβολικά καλά λόγια, δεν μπαίνουν κριτικές, για ευνόητους λόγους. Οι εμπειρίες των μελών και οι κριτικές θεωρούνται δομικό στοιχείο για την πληροφόριση του site, και σαφώς το αναγωρίζουμε αυτό.
3. Το site ΠΡΕΠΕΙ κάπως να βγάλει χρήματα. Οι διαφημίσεις είναι αναπόφεκτες. Αν δεν τις είχαμε αυτή τη στιγμή δεν θα υπήρχε καν το site.

Αυτά.
 

Επισκέπτης
το μπουρδελα ειναι ενα σαιτ που παρεχει πληροφοριες για οικους ανοχης ,καθως επισης και τους παρουσιαζει στο κοινο!αν λοιπον αποφασισετε να διαφημισετε ενα μπουρδελο,ακομα και ειναι σουπερ  στις υπηρεσιες του,ακομα και αν εχει τις καλυτερες κριτικες,θεωρω και αυτο ειναι προσωπικη αποψη μου,οτι με το να το διαφημισετε ΕΠΙ ΧΡΗΜΑΣΙ,θιγει την αξιοπιστια του σαιτ!θα μπορουσες να ελεγες οτι το ταδε μαγαζι εχει ελεγχθει απο εμας και εχει λαβει πολυ καλα σχολια!δε γινεται απο την μια να κατηγορουνται μελη οτι τα παιρνουν απο "μαγαζια" για να βαζουν καλες κριτικες και απο την αλλην το μπουρδελα να δεχεται χρηματα για διαφημιστει ενας οικος ανοχης!οσον αφορα τις διαφημσεις του σαιτ,κατανοω οτι υπαρχουν λειτουργικα εξοδα αλλα μεχρι στιγμης εχω παρατηρησει οτι διαφημιζονται μεσω του μπουρδελα αρκετες εταιριες!και εμ τοσα μελη σιγουρα θα θελησουν να ερθουν και αλλες εταιρειες!αυτα απο μενα....
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.297
Κριτικές
18
Like
2.021
Πόντοι
5.975
Αν  επιτρέπετε ...
Nομίζω ότι μια μέση λύση είναι, αν τελικά  γίνει δεκτό  το να  διαφημιστεί ένα σπίτι ,  Οκ -  άλλα  παράλληλα τότε
να βγεί από τη λίστα , από τις  κριτικές , και την ημερήσια ενημέρωση- να είναι δηλαδή  σαν σε ανεξάρτητη κατηγορία
Γιατί πχ  και το  να θάβουν  σχεδον όλοι και να βρίζουν τον Ζουζάνα  εδώ και ταυτόχρονα να τον βλέπουμε πρωί - βράδυ στην διαφήμιση φάτσα κάρτα εδώ, δεν  τελικά είναι μια ασυμβατότητα ?
 

old_admin

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2005
Μηνύματα
1.836
Like
33
Πόντοι
16
Nομίζω ότι μια μέση λύση είναι, αν τελικά  γίνει δεκτό  το να  διαφημιστεί ένα σπίτι...

Όχι, δεν πρόκειται να ξαναγίνει προσπάθεια.
Ευχαριστώ όλους για το ενδιαφέρον, οτιδήποτε άλλο θέλετε να μου πείτε από pm.
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
Ρε συ Αλεξ…με το μπαρδον δηλαδις..Να μου λυσεις μια απορια..
Γιατί τοσα χρονια μεσα στην πιατσα θα ξεχασω κι αυτά που ξερω…
Αν υποθεσουμε ότι κανουμε αυτην την συνεργασια(που εγω την θεωρω γελοια),
και δεχομουν να μου διαφημισετε το μαγαζι μου με φρου-φρου και χρωματα…
Δηλαδη η ιδιοτητα σου θα ηταν ως μπογιατζης?Επειδη το χρωμα μου
θα ηταν πιο εντονο……. θα αλλαζε και η συχνοτητα ανοιγοκλεισιματος ποδιων
στις κοπελες που δουλευουν εκεί?
Και όταν θα ερχοταν η ημερα της πληρωμης σου…θα μου εκοβες κι αποδειξεις
για να τις καταχωρησω στην εφορια μου?
Η θα πληρωναμε σε ειδος?
Το άλλο το σκεφτηκες?
Όταν προτεινεις να διαφημισεις ένα μπουρδελο..(εμένα ασε με),
το ξέρεις,ότι αυτό το νταραβερι που ξεκινας και που στη μεση είναι το χρημα…
θα σε κυνηγανε οι αγαπητικοι θες δεν θες να βαζεις στημενες κριτικες
για τις γυναικες τους…?????????
Γιατί και αυτοι…λεφτα θελουν….!!!!
Γι’αυτό ασε ματακια μου τα τεστ ντραιβ με τις προτασεις αυτές…γιατί αμα
μπλεξετε χρηματικα αλισβερισια με τα μπουρδελα…θα τρεχετε και δεν θα φτανετε…!!
ΦΙΛΙΚΑ….
                  ΚΑΤΕΡΙΝΑ….

 

Altec73

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Φεβ 2006
Μηνύματα
10.438
Κριτικές
5
Like
67.055
Πόντοι
12.056
Και οπως λεει μια παροιμια...

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΛΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΟΔΗΓΑΣ ΓΑΛΕΡΑ  ;)
 

mimikos2000

Μέλος
Εγγρ.
13 Μαρ 2006
Μηνύματα
3.064
Like
13
Πόντοι
16
Και όταν θα ερχοταν η ημερα της πληρωμης σου…θα μου εκοβες κι αποδειξεις
για να τις καταχωρησω στην εφορια μου?
Η θα πληρωναμε σε ειδος?

εσυ κοβεις αποδειξεις? αληθεια με την εφορια πως τα βρισκετε? πληροφοριακα ρωταω.
και αν η ΣΔΟΕ μπει για ελεγχο τι κοιταει?
 

KATERINA69

Ιερόδουλη
Εγγρ.
13 Ιουλ 2006
Μηνύματα
7.741
Like
18
εσυ κοβεις αποδειξεις? αληθεια με την εφορια πως τα βρισκετε? πληροφοριακα ρωταω.
και αν η ΣΔΟΕ μπει για ελεγχο τι κοιταει?
Δεν εχει κανενα μπουρδελο αδεια εγκαταστασης
ωστε να γινει εναρξη στην εφορια…
Για τον λογο αυτό ζηταμε εδώ και χρονια την τροποποιηση
του νομου για να μας δωσουν αδεια και να παψουν οι σφραγισεις
των οικων και οι συλληψεις…
Εφορια πληρωνουμε εκτος από τα περιουσιακα….
τον αριθμο ενσημων από την δουλεια μας…
Τιποτ’άλλο?????
 

apoc

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Δεκ 2005
Μηνύματα
17.705
Κριτικές
30
Like
393
Πόντοι
3.115
Ρε συ Αλεξ…με το μπαρδον δηλαδις..Να μου λυσεις μια απορια..
Γιατί τοσα χρονια μεσα στην πιατσα θα ξεχασω κι αυτά που ξερω…
Αν υποθεσουμε ότι κανουμε αυτην την συνεργασια(που εγω την θεωρω γελοια),
και δεχομουν να μου διαφημισετε το μαγαζι μου με φρου-φρου και χρωματα…
Δηλαδη η ιδιοτητα σου θα ηταν ως μπογιατζης?Επειδη το χρωμα μου
θα ηταν πιο εντονο……. θα αλλαζε και η συχνοτητα ανοιγοκλεισιματος ποδιων
στις κοπελες που δουλευουν εκεί?
Και όταν θα ερχοταν η ημερα της πληρωμης σου…θα μου εκοβες κι αποδειξεις
για να τις καταχωρησω στην εφορια μου?
Η θα πληρωναμε σε ειδος?
Το άλλο το σκεφτηκες?
Όταν προτεινεις να διαφημισεις ένα μπουρδελο..(εμένα ασε με),
το ξέρεις,ότι αυτό το νταραβερι που ξεκινας και που στη μεση είναι το χρημα…
θα σε κυνηγανε οι αγαπητικοι θες δεν θες να βαζεις στημενες κριτικες
για τις γυναικες τους…?????????
Γιατί και αυτοι…λεφτα θελουν….!!!!
Γι’αυτό ασε ματακια μου τα τεστ ντραιβ με τις προτασεις αυτές…γιατί αμα
μπλεξετε χρηματικα αλισβερισια με τα μπουρδελα…θα τρεχετε και δεν θα φτανετε…!!
ΦΙΛΙΚΑ….
                  ΚΑΤΕΡΙΝΑ….
Απλά ΘΕΑ
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.250
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Ρε παιδιά τι έγινε;;;
Έλειψα λίγες μέρες κι έγινε χαμός;; :grin:

Για το σπίτι της Κατερίνας, τη διαφήμιση την κάνουν
οι κριτικές μας! Άλλες καλές κι άλλες όχι!
Δεν έχουμε όλοι τα ίδια γούστα!!

Και προσωπικά δεν μ' ενδιαφέρει εάν η Κατερίνα και η κάθε Κατερίνα κόβει αποδείξεις κλπ τέτοια!!!
Μ' ενδιαφέρει να πηγαίνω εκεί και να περνάω όσο καλύτερα
γίνεται ;)
 

australos

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2007
Μηνύματα
272
Like
16
Πόντοι
1
Κατερινά σε θαυμάζω για την υπομονή σου να απαντάς σε ότι κατεβαίνει στου καθενός το κεφάλι...
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom